Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Head Galore Boa Black Z Intersport I Skucha...


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dos00

dos00

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 September 2014 - 19:44

Witam wszystkich, w zeszłym sezonie postanowiłem zacząć się ślizgać, wszystko ładnie ślicznie ale wypożyczalnia ciągle i ten zapaszek z rozklepanych butów ... sami rozumiecie. No więc śmigam z plnami do sklepu, pierwszy lepszy ale wypasiony i wogóle InterSport "błąd nr jeden". Wpadam siadam przymierzam no i pasują buty z półki dla facetów no to pobieram, wszystko pod bacznym okiem i z fachową pomocą sprzedawcy "pewnie w lecie kajaki sprzedaje i też się zna, błąd nr dwa" cena koło 600 pln. Zadowolony z zakupu śmigam na weekend do Białki, wszystko fajnie buty trzymają i jest ok, deska jeszcze z wypożyczalni ale jakoś daje rade "kość ogonowa cała, gopru nie było". Sezonik zaliczony lekko podszkolony czekam na śnieg 2014/2015. Dzisiaj sobie przeglądam sprzęcik i opinie no i są te buty co zakupiłem, wszystko ładnie ślicznie tylko K....WA TO SĄ BUTY MODELOWO DLA KOBIET !!! nie mają nic różowego i w ogóle, czarne z białą nicią i genderem nie zalatuje ale .....

No i szybkie pytanie:
- muszę je sprzedać i kupić coś dla mnie ze względu na przeznaczenie lub jakość??
- czy w ogóle te HEADY są ok dla początkującego czy lepiej BURKI ??

Mam zamiar kupić w przyszłym miesiącu deseczkę, wiązania no i jeśli będzie trzeba BUTY "MENSKIE" :D do Krakowa lub Katowic się specjalnie będę wybierał do Panów z niniejszego forum i chciałbym wiedzieć ile około PLN zabrać :D dzięki za odpowiedź.

#2 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 October 2014 - 12:44

Jeżeli buty Tobie leżą, to co za różbica czy są damskie czy męskie? Odpowiada Tobie komfort i twardość to w czym problem? ;-) Osobiście jeżdzę tylko w damskich butach, bo na męskie mam za małą stopę :-)

#3 dos00

dos00

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 October 2014 - 16:18

No właśnie też tak sobie myślę ale wolę poczytać bo może jakieś przeciwwskazania są albo coś :D dzięki za wypowiedz. Wezmę buciory do fachowców w sklepie jak będę deskę dobierał i wtedy się ogarnie temat ostatecznie.

#4 Louve

Louve

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 October 2014 - 11:09

Jeździłam w tych butach przez ponad tydzień w zeszłym sezonie. Były dosyć wygodne i szybko się je wiązało. Później panowie w 3style w Krakowie pokazali mi Burtony Mint i właśnie je zakupiłam i jestem zachwycona (szczerze mówiąc jeszcze się sezon nie zaczął, a ja już bym ich z nóg nie ściągała :). Czuć różnicę. No i polecam 3style, bardzo mili panowie :).