Skocz do zawartości




Zdjęcie

Igrzyska Olimpijskie W Polsce 2022R.


26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2012 - 18:01

http://www.krakow.sp...limpijskie.html
Przez Jagnę mocno lobbowany jest pomysł zorganizowania u nas i na Słowacji właśnie tej imprezy. Osobiście jestem za tym by ściągać do nas wszelkie imprezy sportowe i dlatego ten pomysł jak najbardziej mi się podoba. Ciekawy link obrazujący co i jak trzeba zrobić. Teraz jako adechade moglibyśmy znaleźć jakieś talenty snowboardowe aby w końcu coś osiągnąć jeśli chodzi o snowboard na igrzyskach :bag: :bag:
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#2 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 19:20

Żeby tylko z Panią Jagną nie zrobiło się to, co z Panem Lato.
  • dscrev lubi to
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#3 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 19:52

Teraz jako adechade moglibyśmy znaleźć jakieś talenty snowboardowe aby w końcu coś osiągnąć jeśli chodzi o snowboard na igrzyskach :bag: :bag:


rozumiem zgłaszasz się na ochotnika..? O0
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#4 dscrev

dscrev

    Kaś król parkietu

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 148 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 27 November 2012 - 21:12

hm.... naprawdęmyślicie, że z naszą namiastką gór, brakiem jakiejkolwiek pożądnej infrastruktury do sportów zimowych na wysokim poziomie mamy jakies szanse?
Oczywiście jestem za tym, żeby promować wszystkie sporty zimowe.... ale zabieranie sie za coś, co nas przerośnie.... to chyba chwytanie się brzytwy....

:ph34r:  nadworny internetowy snowboardzista  :ph34r:


#5 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2012 - 21:19

z euro też mówlli, że bierzemy się za coś co nas przerośnie :P

#6 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 21:22

ale podobno nowe konkurencje mają być: slalom pługo-piaskarką po krupówkach i rzut śnieżką w plakat polityka... :bag:
nie no realnie chyba byłoby blado, ale przed euro też wiary nie było... myślę, że "gdyby", to trochę byśmy wszyscy na tym skorzystali...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#7 dscrev

dscrev

    Kaś król parkietu

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 148 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 27 November 2012 - 21:24

tak i pozostały stadiony na które nas nie stać...
nie wiesz, że w kryzysie mydli się ludziom oczy "chlebem i igrzyskami"??

A tak zostaniemy z torem saneczkowym i innymi obiektami, które trzeba będzie utrzymywać... Bo przecież saneczkarstwo to nasz narodowy sport :lol:

Praxx oczywiście, że byśmy skorzystali... ale euro to inna sprawa. Infrastruktóra była szeroko rozwinieta... przeciez Polacy uwielbiaja budowac stadiony....
Igrzyska to zupełnie inna półka.... Kilkadziesiąt konkurencji... nie jedna tak jak na euro...

:ph34r:  nadworny internetowy snowboardzista  :ph34r:


#8 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 21:28

wiadomo... ale ile byłoby siana do zagarnięcia przy budowie tego wszystkiego... paru gości pewnie już zaciera łapki...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#9 dscrev

dscrev

    Kaś król parkietu

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 148 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 27 November 2012 - 21:35

no raczej ;)! Nikt nie robi nic za darmo ;)

ale najbardziej mnie w tym artykule rozśmieszyło, że oni nadal wierzą, że przy AWF kraków powstanie lodowisko... Spoko... Awf bankrutuje, nie stac ich na sprzątaczki i zwalniaja wykładowców... ale to nic,.. jeb*ijmy sobie jeszcze lodowisko obok basenu który przrz 5 lat nie może zarabiać.. a co sobie będziemy żałować :lolbounce:

:ph34r:  nadworny internetowy snowboardzista  :ph34r:


#10 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2012 - 21:42

Ale na AWF jest lodowisko od lat...przed głównym wejściem do budynku...spróbuj przebiec po tych schodach i płytkach w zimie (nie po macie antypoślizgowej) :D

Użytkownik Muniek edytował ten post 27 November 2012 - 21:42


#11 dscrev

dscrev

    Kaś król parkietu

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 148 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 27 November 2012 - 21:44

lubie to!!! Zawsze mnie wtedy śmieszą dziewczyny w kozaczkach na obcasie... Nowa dyscyplina: łyżwiarstwo figurowe na szczudłach :D

:ph34r:  nadworny internetowy snowboardzista  :ph34r:


#12 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 22:56

Namiastka gór czy nie (chociaż jednak tak)... ale śnieg raz u nas jest, a raz nie :) ... hmm w sumie hokej na trawie jest, dorobimy reszte dyscyplin na trawie i z dyni :)
Stadiony stadionami, ale jeśli chodzi o zimowe takie coś, to sorry, ale ja nie wierzę... zobaczcie co Ruskie zrobią w 2014 w Soczi i powiedzcie czy widzicie takie coś w Polszy? :)
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#13 Maluuutka

Maluuutka

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2012 - 23:37

Fajnie by było :) ale myślę, że albo odrazu cza było by się zabrać się ostro do roboty w 10 lat zdążylibyśmy a znając nasze władze to pozostawię bez komentarza. Wszystko na ostatnią chwilę chociaż znając ich optymizm oni by zdążyli w dwa lata nawet :D
Raczej nie realne znowu będziemy mieli jezioro na stadionie :jupi2:
Łyżwiarstwo na szczudłach :hahaha:było by nową dyscypliną pochodzącą z Karkowa :D (AWF był by dumny :lolbounce: z swoje dyscypliny)
Jestem tego pewny , w głębi duszy o tym wiem , że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się

#14 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2012 - 00:28

ale podobno nowe konkurencje mają być: slalom pługo-piaskarką po krupówkach i rzut śnieżką w plakat polityka... :bag:
nie no realnie chyba byłoby blado, ale przed euro też wiary nie było... myślę, że "gdyby", to trochę byśmy wszyscy na tym skorzystali...

Ten no rozumiem że w razie "W" będziesz moim pilotem w teamie "piaskarka crew"

No ja bym nie powiedział, ze nas nie stać. Bardziej bym zastanawiał się czy rząd przystanie teraz na taką inicjatywę, w sumie syn naszego wodza wchodząc do spółki typu igrzyska2012 po pracy w alpen gold przyniósł by mu spadek poparcia a przecież dla samych rodzin ludowców i reszty platformiaków się nie opłaca.
Na szczęście w przeciwieństwie do euro na to będzie więcej czasu a mniej do zrobienia
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#15 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2012 - 00:34

tylko skąd weźmiemy tyle śniega...też zrobimy, kupimy, wyczarujemy? trasy zrobimy gdzie? na Rysach, Babiej Górze? niestety u nas po prostu Natura na to nie pozwoli hehe.... świstaki nie pozwolą :D

#16 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2012 - 00:39

Jakie trasy?? no biegowe mają być gdzieś koło wielkiej krokwi zresztą nie wiem, nie znam się
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#17 dscrev

dscrev

    Kaś król parkietu

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 148 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 28 November 2012 - 11:59

Yamsha przeczytaj ten arcy śmieszny artykuł z pierwszego posta. Tam jest powiedziane gdzie są te trasy niby wytyczone....
Uśmiałam się niesamowicie.... Tajner twierdzi ze park narodowy pójdzie na rękę - i górale oddadzą swoją ziemię... :rotfl: no nie do wiary... Świetnie im przecież poszło w tej sprawie z Gubałówką gdzie dalej chroni się jakąś roślinkę.... Wylezie jakiś głuszec, świstak albo inna kozica i tyle widzieli wspaniałe trasy biegowe ;)

Co do śniegu to chyba będziemy go musieli z Alp przywieźć.... Gwarantuje, że nie będzie go na tyle, aby wszystko było ok....

Trasa slalomów w Jurgowie... Jak na mistrzostwa Polski ok.. ale jak zobaczą ten stok zawodnicy, z krajów gdzie są porządne góry to przecież nas wyśmieją...
Nie wspominając o krytym torze do narciarstwa szybkiego który teoretycznie ma powstac pod krakowem... jakaś paranoja...

Ten artykuł to takie mydlenie oczu i obiecanki cacanki, że od razu micha się cieszy :-D

:ph34r:  nadworny internetowy snowboardzista  :ph34r:


#18 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2012 - 18:22

Powiem tak jeśli chodzi o tą całą infrastrukturę to wrzuciłem link dla ciekawostki, sam nie znam sytuacji i nie będę tworzył historii. Ze śniegiem no myślę że tu daliby rade, fakt że d*py by to pewnie nie urwało. Jeśli chodzi o pieniądze na tą całą imprezę to po prostu świnie będące przy korycie zwanym sejmem muszą mniej kraść, wiem wiem nie możliwe ale z euro2012 się udało. Ale nie dyskutujmy o tym czy sie uda czy nie, bardziej mnie ciekawi jak z medalami byśmy wypadli bo do tej pory ile mamy ogólnie 12??
Nas samych snowboard no i może freeski interesuje. Tylko znowu pojawia sie problem zwany PZS.

Z własnego doświadczenia dodam jeszcze jeden argument, myślę że bardzo ważny, a mianowicie postrzeganie Polski w świecie. Sam poczułem jak zmieniło się nastawienie do Naszego kraju i do Nas po mistrzostwach. Przyjazne przywitanie reprezentacji oraz kibiców plus przygotowanie mistrzostw naprawdę zostało zauważone. Przed euro w rozmowach o Polsce słyszałem tylko postkomunistyczny kraj, rasiści, złodzieje, alkoholicy i by tylko się napierdalali... Jak wróciłem z mistrzostw to coraz były sytuacje, że w pracy i na treningu ktoś podszedł poklepał mnie po ramieniu ze słowami: "dobra robota" "lubie to" i wiele innych, Same plusy patrząc na ten aspekt.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#19 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 November 2012 - 20:21

Argument o postrzeganiu Polski ... Yamsha chwała Ci za kilka pięknych słów... ale nie mów mi, że Ty w to dalej wierzysz??? w olimpiadę zimową.
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#20 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 November 2012 - 20:28

Snowboard cross mogli by np zrobić z Hińczowej Przełęczy :D