Skocz do zawartości




Zdjęcie

Alkohol auto impreza ... jakie jest wasze zdanie??


26 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy kierując autem (lub będąc pasażerem to jego kierowcy) zdażyło sie prowadzić pod wpływem %% ??? (41 użytkowników oddało głos)

Czy kierując autem (lub będąc pasażerem to jego kierowcy) zdażyło sie prowadzić pod wpływem %% ???

  1. Tak, niedługi czas po piciu (3 głosów [7.32%])

    Procent z głosów: 7.32%

  2. Tak, rano po wczorajszej/nocnej imprze więc cos tam by pokazało (8 głosów [19.51%])

    Procent z głosów: 19.51%

  3. Nie wiem, wypilem troche ale zapewne już dawno wywietrzało (3 głosów [7.32%])

    Procent z głosów: 7.32%

  4. Nie wiem ale na szczęcie nie dmuchalem (2 głosów [4.88%])

    Procent z głosów: 4.88%

  5. Nie, pije to nigdy nie wsiadam za kierownice (25 głosów [60.98%])

    Procent z głosów: 60.98%

Głosuj

#21 Guma

Guma

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2010 - 00:48

patrząc na ten filmik przypomina mi się pewien tekst: nigdy nie piję gdy jadę => piję zanim wsiądę

a tak serio to również jest zagorzałym przeciwnikiem prowadzenia po alko. szkoda życia własnego i innych. kilka takich przypadków już w życiu widziałem i mi wystarczy

#22 Jahu

Jahu

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 16 January 2010 - 18:39

przepisy ludzi nie zmienia:(

kiedys gosc z ktorym przyjechalem na mecz wypil z kumplem ponad litra w jakies 2h i chcial wracac za kolkiem :) w koncu ja musialem wracac

#23 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2010 - 22:02

w takim wypadku albo wlasnie samemu trzeba wsiasc za kolko albo zarabac mu kluczyki do rana bo czasami ciezko sie dogadac ...

#24 panna_j

panna_j

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 95 postów

Napisano 19 January 2010 - 16:32

A ja kiedyś jechałam samochodem z pijanym i "potrawie" 28letnim Włochem, 130 na godzinę krętą uliczką na peryferiach, z muzyką włączoną na full. Grało nam Chemical Brothers, mieliśmy świetne nastroje, impreza była udana. Bawiłam się świetnie.


Tylko, że jak wytrzeźwiałam i sobie uświadomiłam jak się mogło skończyć to się z nerwów rozbeczałam. I od tego momentu mam się za kompletną idiotkę. Nigdy w życiu.



#25 Lysy1st

Lysy1st

    Maryiusz

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2010 - 17:40

przyznam sie bez bicia ze raz zdazylo mi sie jechac po alkoholu, ale wlasnie tak samo stwierdzialem jak panna_j przez pare dni mi to nie dawalo spokoju ze moglem komus krzywde zrobic bo jesli bym zrobil sobie to tam h** ale jesli kogos bym zabil to byloby tylko z wlasnej glupoty i dlatego na imprezy juz nie jezdze samochodem.

Nie wiem czy wiecie ale ktos mi ostatnio nabomknal ze podobno jesli jakis pijany snowboardzistka/stka lub narciarz/rka spowoduje kolizje na stoku to zostaje mu odbierane prawo jazdy i jestem ciekaw czy to jest prawda.

#26 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 January 2010 - 20:35

Przecież to to już jakiś absurd jest z tym snb/ski i prawkiem o ile to prawda oczywiście... Niech się złodzieje wezmą za robotę w końcu.

#27 czesiocs

czesiocs

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 22 January 2010 - 16:27

JA tylko tyle na ten temat: Dołączona grafika