Skocz do zawartości




Zdjęcie

Witam!


257 odpowiedzi w tym temacie

#221 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 28 November 2010 - 11:45

U mnie mróz a ziemia goła jak pupa niemowlaka na przewijaku....
eh... śniegu!!!!! :-?

#222 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 04 December 2010 - 18:29

Ok w takim razie źle zrozumiałam, i z tym się zgadzam :)

#223 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 04 December 2010 - 18:29

Ok w takim razie źle zrozumiałam, i z tym się zgadzam :)

#224 żółw

żółw

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 December 2010 - 19:10

cześć : >
fajnie, że powstała taka strona, im więcej tym lepiej. a że to strona poświęcona snowboardzistkom to dodatkowy, duży plus ;)
ja swoją przygodę z deską zaczęłam w 2006 roku i pomimo pewnych przeszkód, które stawiały mi moje kolana (grr!), nie zamierzam przestać jeździć. :>

pozdrawiam wszystkich! :>

#225 snow

snow

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 December 2010 - 10:39

Witam dziewczyny
Chciałam się przywitać, a za razem zadać moe je pierwsze pytanie, tak wogóle spotkanie za snowboardem to mój pierwszy raz i na stoku też.
I najważniejszą rzeczą jaką nakazali mi kupić to tzw crash panty
Czy możecie podpowiedziec co kupic już pal licho tyłek byonce, ale żeby nie bolało.

#226 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 02 December 2010 - 17:50

hym.... ja bym powiedziła d*pa TAM z tymi spodenkami! :P
jak sie nie wywrucisz to sie nie naucys! hej! no
wiec moim zdaniem to troche zbędna burżuazja i wywalanie kasy w błoto.... lepiej poświęcić kase na coś bardziej przydatnego.
ale to tylko moje zdajnie. any others?

#227 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 02 December 2010 - 19:00

Jestem podobnego zdania, każdy snowboardzista powinien mieć tydzień z bolącą d*pą i nadgarstkami :mrgreen:

#228 snow

snow

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 December 2010 - 20:48

no kobitki toście mnie pocieszyły a ja już pół internetu przeszukałam i wszyskie ochraniacze znalazlolana na łokcie na nadgarstki i na cztery litery [hide]
jednak baby to zawsze twarde jak stl bo towłaściwie faceci kazali mi sie w to zaopatrzyc, oni jeżdż super ale do tej pory to noszą[/hide]

#229 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 02 December 2010 - 21:40

oo ale opancerzenie :lol: Ale co kto woli. Jeżeli tak będziesz czuła się bezpieczniej to czemu nie? Wybór należy do Ciebie:)
jednak najlepiej to zabezpieczyć kolana jak już :roll:

#230 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 02 December 2010 - 21:48

Co do kolan muszę sie zgodzić. Niemiłosiernie można je sponiewierac.
ale takie ochraniacze to chyba troche przesada, trzeba się trochę poobijać nie ma że boli!! Można to uznać za mały rytuał inicjujący^^ .... no chyba ze odczuwasz wszystko niczym wsławiona "księzniczka na ziarnku grochu". Dobra bo sie wczuwam za mocno XD

#231 snow

snow

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 December 2010 - 22:12

to już sama nie wiem spróbuję w niedziele może na czarnej górze, przed wielkim wyjazdem w przyszłym tygodniu pochwalę si kolorem wielkością sińców
:lol:

#232 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 02 December 2010 - 22:30

Nie zgodzę się Zu. Nie chodzi o zgrywanie jarząbka i porównań do księżniczki na ziarnku grochu. te ochraniacze nie są stworzone dla ludzi, którzy boją się o swoje delikatne ciałko tylko dla jakiejś ochrony. Nie ma się czego wstydzić, że ktos jeździ w ochraniaczach.. Czasami takie rzeczy ratują Cię przed serio poważną kontuzja. Ja osobiście żałuję, że kiedy to ja zaczynałam się uczyć nie założyłam jakiejkolwiek opaski na kolana bo od czasu do czasu skutki tego jednak odczuwam. :roll: Pozdrawiam dziewczyny:)

#233 sabU

sabU

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 December 2010 - 22:18

I ja rowniez witam wszystkie dziewczyny.
Jakos dzisiaj przez przypadek natrafilam na ta stronke i postanowilam sie zarejstrowac i na forum bo stronka naprawde rewelacyjna! :)

#234 sabU

sabU

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 December 2010 - 22:18

I ja rowniez witam wszystkie dziewczyny.
Jakos dzisiaj przez przypadek natrafilam na ta stronke i postanowilam sie zarejstrowac i na forum bo stronka naprawde rewelacyjna! :)

#235 Alleksandra22

Alleksandra22

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 December 2010 - 23:58

Cześć baby!:)
Ciesze się, że trafiłam na tę stronkę, myślę, że znajdę tu dużo przydatnych mi informacji. Jeżdżę już dosyć długo, w tym roku chciałabym się skupić na jakiś zawodach. Nie wiem jeszcze od czego zacząć, gdzie znaleźć wszystkie info odnośnie organizowania takich właśnie imprez. Chcę się sprawdzić i nauczyć wieelu rzeczy...:)
lecę przeglądać dalej forum.
Pozdr, :-)

#236 Alleksandra22

Alleksandra22

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 December 2010 - 23:58

Cześć baby!:)
Ciesze się, że trafiłam na tę stronkę, myślę, że znajdę tu dużo przydatnych mi informacji. Jeżdżę już dosyć długo, w tym roku chciałabym się skupić na jakiś zawodach. Nie wiem jeszcze od czego zacząć, gdzie znaleźć wszystkie info odnośnie organizowania takich właśnie imprez. Chcę się sprawdzić i nauczyć wieelu rzeczy...:)
lecę przeglądać dalej forum.
Pozdr, :-)

#237 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 04 December 2010 - 16:49

chyba źle mnie zrozumiano^^
Nie twierdzę ze jest coś złego czy księżniczkowatego w używaniu ochraniaczy. chodzi o to zeby nie przesadzić i nie spłukać sie z całej kasy na ochraniaczach.
jeśli chodzi o kolana to chyba na początek wystarczą takie nieskomplikowane, podobne do takich podstawowych, których używają siatkarze i ludzie od breakdance.
Jeśli chodzi o kontuzje w stylu "złamania, naciągnięcia w zerwania ścięgien" to ochraniacze raczej nie pomogą bo chronią tylko przed stłuczeniami itp. no chyba ze sie ma jakies tam mega wypasione.

#238 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisano 04 December 2010 - 18:29

Ok w takim razie źle zrozumiałam, i z tym się zgadzam :)

#239 sabU

sabU

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 December 2010 - 22:18

I ja rowniez witam wszystkie dziewczyny.
Jakos dzisiaj przez przypadek natrafilam na ta stronke i postanowilam sie zarejstrowac i na forum bo stronka naprawde rewelacyjna! :)

#240 Alleksandra22

Alleksandra22

    Nowy na forum

  • SnowGirl
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 December 2010 - 23:58

Cześć baby!:)
Ciesze się, że trafiłam na tę stronkę, myślę, że znajdę tu dużo przydatnych mi informacji. Jeżdżę już dosyć długo, w tym roku chciałabym się skupić na jakiś zawodach. Nie wiem jeszcze od czego zacząć, gdzie znaleźć wszystkie info odnośnie organizowania takich właśnie imprez. Chcę się sprawdzić i nauczyć wieelu rzeczy...:)
lecę przeglądać dalej forum.
Pozdr, :-)