Skocz do zawartości




Zdjęcie

Zakaz palenia w knajpach


38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 January 2010 - 18:41

Ja bym raczej zapytała GDZIE WYRZUCASZ FILTR? Zanieczyszczasz stoki? Ojjj!

#22 Lysy1st

Lysy1st

    Maryiusz

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2010 - 21:47

nie pale nigdy obok obcej osoby, zawsze jade z kumplem ktory tez jara a filtr wiadomo do pustej paczki http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/wink.gif na stoku nosze ze soba dwie pelna i pusta, pozniej pusta do kosza

#23 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2010 - 20:30

no ja kopcę już z 15 latek ale całkowicie popieram nową ustawę, W livigno jest to świetnie rozwiązane, zakaz palenia w restauracjach itd. ale przed każdą restauracją, czy sklepem są odpowiednie miejsca dla palaczy. :)

#24 deichkind

deichkind

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 359 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 January 2010 - 00:12

Up ;)

#25 kate

kate

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 13 January 2010 - 09:59

to i ja się wtrącre
ja - palacz
ja - za zakazem i utworzeniem miejsc dla palaczy - dobrze wentylowanych i wygodnych
ja - przeciw rozdzielania knajp na te dla palących i nie, gdyż wówczas musiałabym ograniczyć grono znajomych niepalących, lub zmuszać ich do siedzenia w jeszcze bardziej zapewne zadymionym miejscu (jakaś chora idea z tymi 2 rodzajami knajp!!)

#26 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2010 - 22:45

Jako palacz, znowu/jeszcze (walcze z tym od 20 lat), jestem zdecydowanie za zakazem, bez zadnego ale...
Moze dzieki temu komus sie uda rzucic.
A na fajke zawsze mozna wyjsc :P

#27 panna_j

panna_j

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 95 postów

Napisano 24 January 2010 - 22:50

Ja i tak pozostane jednak przy shishy ;] // Krzywdy nikomu tym nie zrobie, nie chodze z tym wszedzie, pale tylko wtedy nikomu to nie przeszkadza ;] I nie czuc tego smrodu... Chmm a te eko fajki Na czym one polegaja?



Sobie krzywdę robisz, bo te wszystkie shishe w Polsce jedyne co Ci dają to chrom na płucach. poczytaj o tym, to jedna wlk ściema dająca porównywalne skutki do zwyklego papierosa.

#28 deichkind

deichkind

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 359 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2010 - 22:54

no a swego czasu bardzo modne bylo miejsce w wawie gdzie towar był zanieczyszczony pyłem szklanym....
chyba nie musze mówic do czego takie coś prowadzi :P/

#29 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 24 January 2010 - 22:56

Chmm a te eko fajki Na czym one polegaja?


Wygląda jak papieros, łąduje się tam jakiś żel (nikotyna) jeśli dobrze sie orientuję i sie jara :D NIe zawiera to to chyba tyle, albo wogóle, substancji smolistych, ale nie wiem :P

#30 deichkind

deichkind

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 359 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2010 - 22:59

ryba po częsci masz racje z tym że do końca nie wiadomo jaki jest / będzie wpływ e-papierosa na organizm człowieka, dlatego też w nie któych krajach jest on zakazany a w innych po uprzednim pozwoleniu - wycofywany.

#31 deichkind

deichkind

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 359 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2010 - 23:04

NIGDY WIĘCEJ TEGO GÓWNA!!!!!!


:D :P :D :D

#32 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 January 2010 - 23:30


Ja i tak pozostane jednak przy shishy ;] // Krzywdy nikomu tym nie zrobie, nie chodze z tym wszedzie, pale tylko wtedy nikomu to nie przeszkadza ;] I nie czuc tego smrodu... Chmm a te eko fajki Na czym one polegaja?



Sobie krzywdę robisz, bo te wszystkie shishe w Polsce jedyne co Ci dają to chrom na płucach. poczytaj o tym, to jedna wlk ściema dająca porównywalne skutki do zwyklego papierosa.


Prawda jest taka, że większość rzeczy o których sobie poczytasz to dowiesz się, że Cie i tak zabije. Przedewszystkim shishy nie palisz tak często jak fajek, dlatego mniej substancji smolistych wciągasz. No i nie uzależnia. Wiadomo, że nie jest to do końca zdrowe, ale tak to już jest, że wiele rzeczy pozytywnych jest nie do końca zdrowe :(

Shishe w Polsce? Co masz na myśli?

#33 panna_j

panna_j

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 95 postów

Napisano 24 January 2010 - 23:33

To, że nasze polskie shishe sa wykonane z takich metali, które się ulatniaja przy paleniu i chrom osiada na plucach. Mialam o tym wyklad:P To wszystko z oszczednosci;P cale ten machiny wygladaja jak oryginalne ale prawdziwa shisha jest tam, skad pochodzi. u nas to tylko marna podróba.

#34 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 January 2010 - 00:21

To zależy, bo bardziej gówniana jest shisha kupiona np w Egipcie za 50 dolarów od kupionej w Polsce za 400zł http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif Jak już sie tym bawisz to ważne, żeby czyścić regularnie wszystkie części. Ostatnio tak sobie pociągnąłem u kumpla troszkę węgla z węża... było ekhm.. nie przyjemnie. Od tego czasu już nigdy nie pale pierwszy ???

#35 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 January 2010 - 12:06

Ja swoja specjalnie z Egiptu sciagnelam ;] i jesli chodzi o tyton to tez kupuje go tylko tam. po prostu lepiej smakuje. Zaraz poczytam a tyh eko fajach.

#36 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 January 2010 - 12:30

A jaki kupujesz? Bo to wszystko zależy od producenta :) I umiejętności rozpalenia ;D Nie porównywałbym Nakhli do np Starbuzza bo to całkiem inna półka.


Żeby nie odchodzić od tematu... Moim zdaniem zakaz jak najbardziej słuszny, tylko coraz bardziej zadziwia mnie wszechobecna propaganda antytytoniowa i antynarkotykowa. Przecież każdy ma swój rozum - nie chce to nie weźmie.
Zresztą co do papierosów to jest pewien fenomen. Wszędzie trąbią że szkodzi, że zabija a ludzie i tak sięgają po fajki (i nie mam na myśli uzależnionych od nikotyny).


A e-papierosy polegają na tym, że wdychasz pare wodną a nie dym. Zawierają nikotyne ale nie zawierają substancji smolistych. Taka "przyjemność" kosztuje 200zł za normalną paczkę, 20 papierosów.

#37 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 January 2010 - 12:40

al dahab czy jak to sie tam pisze. a te eko fajki to chyba dla bogatych zreszta zawsze uwazalam ze pala bogaci bo fajeczki z dnia na dzien co raz drozsze

#38 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2010 - 13:09

Coś Ci się sav ceny pomyliły z lekka ale nie o tym chce pisać.
Propagandy to pic na wodę fotomontaż, że niby są przeciwko ale państwo się cieszy jak ludzie palą w końcu zarabiają na akcyzie.
Generalnie jestem wkur poszedłem w sobotę na 3h do pubu to czuje ten smród jeszcze teraz o ciuchach już nie wspominając które wietrzyły się cały dzień, a śmierdziały jak z wędzarni bym je wyciągnął skończyło się na kolejnym praniu ciuchów które miałem na sobie góra 5h -.-", pół ryja mam wysypanego syfami od tego dymu już nie wspominając, że siedziałem jak naćpany ciągle się tym syfem dusząc.

#39 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 January 2010 - 13:16

Masz racje xaxa, nie doczytałem. Za 200zł nie jest 20 papierosów a około 200. Czyli nie ma tragedii.

http://www.toys4boys...d-item1979.html