Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Northwave] Dahlia Wmn


6 replies to this topic

#1 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 September 2010 - 19:20

Witam.
Mam pytanko - co sądzicie o tych bucikach Northwave Dahlia Wmn ?

#2 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 28 September 2010 - 23:27

Aro nie wiem dla kogo szukasz damskich butów ale przegladajac strony to znalazłem niezłe wyprzedaże. Luknij sobie.
http://www.sportstor...-3-default.html

#3 dem0lka

dem0lka

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 February 2014 - 19:33

Podbijam temat :)

ktoś może podzieli się opinią o tych butach? Albo o samej firmie, czy solidna i się sprawdza w butach do deski

pytam bo jestem na etapie przeszukiwań sklepów - na razie nie wychodząc z domu:D chcę znaleźć te sklepy, w których są modele warte uwagi i w moim rozmiarze, no i potem będę tam uderzać żeby mierzyć :) a wiązań jeszcze ni mam.

#4 snowmoni

snowmoni

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 February 2014 - 22:30

Moje pierwsze buty snb :D
Jeździłam w nich 3 sezony (pierwsze dwa raczej niewiele i spokojnie), a później zrobiły się kapcie ;)
Plusy: wygodne, miękkie, ładnie wykonane, mały but zewn., system wiązań SL, relatywnie niedrogie
Minus: śliska podeszwa (pad rozwiązuje problem), dość mocno rozbiły się na szerokości i przestały trzymać piętę

Pzdr.
don't follow me - you won't make it...

#5 dem0lka

dem0lka

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 February 2014 - 23:48

Dzieeeki snowmoni! :)

Pojadę, przymierzę, zobaczymy. Ale bardzo możliwe, że to będą także moje pierwsze buty snb, bo z tego co zauważyłam jednak przy miękkich butach pewnego rozbicia się nie uniknie. A stopy nie mam jakoś szczególnie wąskiej, więc może obyłoby się bez tego problemu z nietrzymaniem pięty. No i plus też jest taki że sklep z nimi mam blisko no i cena bardzo fajna:)

Chyba że zdecydowanie odradzasz ten model, to od razu wybiorę się na wyprawę po warszawskich sklepach snb. Widziałam w necie bucisze Mint od Burtona, że takie chwalone no i pewnie bym się na nie czaiła, jakbym je w sklepie znalazła. Chociaż i tak tutaj trzeba różne modele pomierzyć, żeby mieć rozeznanie...

W każdym razie dzięki za opinię :)

#6 snowmoni

snowmoni

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 February 2014 - 15:36

Najlepiej podjedź do sklepu, poprzymierzaj, powybrzydzaj :P i wybierz te buty, które będą dobrze trzymały stopę i będą wygodne.
Myślę, że na początek Dahlia to ciekawa opcja. Przypuszczalnie Mint podobnie (chociaż mi Burton nie przypasował, nic a nic).
don't follow me - you won't make it...

#7 dem0lka

dem0lka

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 February 2014 - 21:23

I takiej opinii potrzebowałam, dzięki :D

Jak będę miała coś do dodania po przymierzeniu Dahlii (a może i kupieniu, zobaczymy) to napiszę. Pozdro! ;)