Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Rozwarstwienie Ślizgu W Nowej Gnu Rc '15


40 odpowiedzi w tym temacie

#21 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 December 2015 - 09:05

widziałem parę ślizgów w życiu i jak dla mnie ślizg jak ślizg... widziałem lepsze... widzialem gorsze... ot może nie gównoburza, ale gównogrzmocik... takie wiecie... pierdnięcie, żeby pamietać, że chmurki mogą się czasem zebrać... trza tylko uważać, żeby kleksem się nie skończyło... :bag:


  • kokos lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#22 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 09:06

pytam się o drugi gatunek z powodu szlifu ślizgu, ale jeśli tak wszystkie Merviny są robione to nie mam pytań

Ja nie chcę tu na forum czytać kolejnej "gównoburzy" :wallie:

Proponuję kupić sobie Mervina i pojeźdzć na nim sezon, a potem myślę że zmienisz swoje chyba już mocno ugruntowane zdanie na temat tej marki i zobaczysz że te deski za***iście jeżdżą zamiast zabijać :twisted: . Sam taką mam i żyję.


  • Snp lubi to

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#23 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 09:42

Nie ma co się unosić. Ja też (pomimo, że nie mam wielkiego doświadczenia, a może dlatego, że nie mam) oglądając zdjęcia tego ślizgu, w pierwszej chwili odniosłem wrażenie, że jest używany.

 

Na zdjęciu wygląda jak nowy. Nawet śliad po naklejce widać. Ja tam nie widzę szlifowania. 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#24 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 10:12

Dlatego też zaznaczyłem, że to było wyłącznie subiektywne odczucie laika.
Być może tak ma być ew. ten typ tak ma.

#25 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 11:50

Dobra ja odbijam nie mój temat, i nie ma sensu robić gównoburzy jak to ktoś wcześniej napisał 

Peace!


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#26 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 14:30

Nie widzę nic szczególnego w ślizgu w szczególności widać, że to spiekany...po prostu kolor ślizgu podkreślił mocno strukturę... Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#27 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 19:05

Mam ten sam model i slizg wygladal identycznie przy odbiorze ze sklepu. I tak jak Arec wspomnial kolor bardzo podkresla strukture przy dotyku byla gladziutka jak pupcia niemowalczka :)

Takze wszystko jest "na swoim miejscu" i tak jak powinno byc :)



#28 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 21:50

Jedna ważna rzecz... Ślady papieru ściernego na ślizgu to zupełnie coś innego niż struktura na ślizgu.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#29 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 22:25

Lubię sprzęty od Marcina i od Marka. Jak wszystko mają swoje wady i zalety, ale bardzo nie lubię bezpodstawnego czepiania się. Tak to wygląda dla przeciętnego forumowicza.
Pozdrawiam

#30 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 December 2015 - 00:05

Jedna ważna rzecz... Ślady papieru ściernego na ślizgu to zupełnie coś innego niż struktura na ślizgu.

Przede wszystkim nie masz pojęcia ani o jednym, ani i o drugim ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka



#31 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 December 2015 - 11:38

Zatem naganiaczu wytłumacz co to jest struktura na ślizgu

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#32 kuba_krk

kuba_krk

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 December 2015 - 23:13

33127705922026278819.jpg


Użytkownik kuba_krk edytował ten post 05 December 2015 - 23:14


#33 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 December 2015 - 22:54

czyżby na forum zaczynał już wychodzić bezśniegowy +10stopniowy początek zimy? :bag:



#34 Molek

Molek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 07 December 2015 - 23:36

Moim zdaniej to wygląda na uszkodzenie mechaniczne. Miałem identyczne niemal w swoim picklu w tym samym miejscu po tym jak się wpier****ł we mnie narciarz. W energysporcie za chyba 40pln zrobili tak, ze nie szło odróżnić z której strony było.
 


A co do postów Marcina07 to się nie przejmuj. Nawet jak Ci sprzedawca powie, ze da sobie rękę uciąć, ze to 1gatunek to on coś tam jeszcze znajdzie. Zabitego karalucha, albo, ze deska była przechowywana w nieodpowiedniej temperaturze. Po prostu trolluje wszystkie tematy związane z deskami od Mervin mfg.



#35 Adanio

Adanio

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 104 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2015 - 18:28

Kończąc temat...
Deska wymieniona. 2 dni po moim odesłaniu uszkodzonej, już był kurier z nową, więc wszystko cacy.
Jako ciekawostka: na nowej, zauważyłem naklejke "handmade, gdzieś tam USA albo Canada nie pamietam, by Rivet" wow nie wiedziałem, że to handmade, jednak nie wiem czy to plus;) chyba tak :D . Nie pamiętam czy na na poprzedniej, wymienianej, ta naklejka była, ale mniejsza o to ;)

podsumowując: transferboardshop.pl jak najbardziej ok. podejście fair :)



#36 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 13 December 2015 - 21:57

każda deska to handmade :) nawet jak nie jest napisane ;)
  • Marcin07 lubi to

#37 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2015 - 08:44

Ja nie chcę tu na forum czytać kolejnej "gównoburzy" :wallie:

Proponuję kupić sobie Mervina i pojeźdzć na nim sezon, a potem myślę że zmienisz swoje chyba już mocno ugruntowane zdanie na temat tej marki i zobaczysz że te deski za***iście jeżdżą zamiast zabijać :twisted: . Sam taką mam i żyję.

Pragnę Cię poinformować ze miałem/ posiadałem/użytkowałem deskę Mervina a dokładnie LibTech. Koniec w temacie (chyba już trzeci raz)


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#38 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2015 - 10:15

Dziekuję za informację :) :)

To i tak nie zmieni mojej opini na temat  tych desek. I żeby nie było - objeździłem z tej stajni sporo drewna i jest kilka modeli które do mnie zupełnie nie trafiły, co nie zmienia też faktu że to i tak były jednymi z lepszych które miałem okazję testować. A tu zacząłeś czepiać się zdjęcia ślizgu mimo że je niby znasz (wg tego co napisałeś  powyżej). Te ślizgi tak wyglądają gdy są nowe i nie trzeba mieć pytań co do ich jakości wystarczy puścic się pełną pizdą i zobaczysz :).  A tego typu wypowiedzi dla mnie wygląda na szukanie kolejnej dziury w .... a tego mamy ostatnio wszędze aż za dużo

:twisted:


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#39 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2016 - 01:21

właśnie widziałem na Twoich filmach to puszczanie się pełną pi*dą... kreska/hamowanie/kreska/hamowanie - zatem jeśli do tego potrzeba Ci tego co masz to tylko pozostaje mi pogratulować że znalazłeś to czego szukasz. Mi bardzo podeszla capita Spring Break - spróbuj też innych desek do puszczanie się na kreskę.


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#40 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2016 - 11:01

Dziękuję za recenzję. Widzę że wchodzisz w merytoryczną dyskusję Gratulacje Marcin oby tak dalej :)  

 

No i sam widzisz że tak się rozpedza że trzeba zaraz hamować...


Użytkownik ZAPP edytował ten post 02 January 2016 - 11:05

  • sedzia lubi to

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 




Dodaj odpowiedź