Skocz do zawartości




Zdjęcie

Z: Testdrive Vol.1 Zakończony


22 odpowiedzi w tym temacie

#21 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 March 2010 - 20:12

No widzisz. JW mnie zbanował na tydzień za napisanie mu na priv "aDECHAde to dno". Tak więc sam już nie wiem co jest do banowania a co nie.


:) http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/rolleyes.gif/cry.gif' class='bbc_emoticon' alt=':' />)' />

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#22 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 25 March 2010 - 22:50

a dostal bana................:) i dostal tydzien na ostygniecie

na koniec dosc dlugiej i meczacej korespondencji po tym kolejnym stwierdzeniu:

"Powiem jedno. To forum to dno, gdzie nie można na spokojnie powymieniać poglądów. Nie taka miałabyć chyba idea aDECHAde. "



ale z tego co potem sie zarzekales:

"Przestaje się udzielać na tym forum. Więcej nowych postów tutaj nie napisze. Wszystkie moje posty możesz wywalić."

lekko zdziwilem sie Twoja ostatnia aktywnoscią.............. czyzbys sie stesknil za tym dnem ??



twoj post:

"To już nie można trochę się powygłupiać ?? ;) Inni mogą a ja mam za to bany 8)
simonTorun 1 piwo to może nie jest pijaństwo, ale jak kilku takich stoi w kolejce do wyciągu to nos odpada :zonk: Ja trollem nie jestem. Mam poprostu swoje poglądy na pewne sprawy i się ich trzymam. I przypomnę ostatni raz, żeby nie oceniać kogoś po postach tym bardziej po tych w luźnym temacie "Parę pyta technicznych", bo nawet ten temat nie ma nic wspólnego z technika tylko z fizyka i kombinowaniem. A wszyscy przez ten temat patrzą na mnie jak na nieznającego się na jeździe i technice. No i jak na trolla. Ja jadę po tym co mi się nie podoba i nikt mnie nie zmieni. Nie lubię łączyć alkoholu z jazdą to będę to potępiał, a że dodatkowo mam takie poczucie humoru jak w 1 poście to tez nie moja wina ;) Ważne że mimo problemów ze sprzętem i kasą robię to co lubię czyli jeżdżę na desce. Jak ktoś chce to niech mi da bana. Pozdro dla Motyla i jeszcze paru innych."


odbieram jaka blizej nieokreslona forme przeprosin......... i jako taka ja przyjmuje
miejsce jest tu dla kazdego ale jak ktokolwiek bedzie obrazal nas jako spolecznosc niech sie nie meczy naszym towarzystwem :D droga wolna
a jezeli zamierza tu siedziec po to zeby udawadniac jakimi jestesmy debilami to na forum dostanie bana a w realu jak sie nadarzy okazja w ryj.
Mam nadzieje ze wyrazam sie jasno i klarownie :D

serdecznie pozdrawiam :D



JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#23 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 March 2010 - 08:10

a dostal bana................:) i dostal tydzien na ostygniecie

na koniec dosc dlugiej i meczacej korespondencji po tym kolejnym stwierdzeniu:

"Powiem jedno. To forum to dno, gdzie nie można na spokojnie powymieniać poglądów. Nie taka miałabyć chyba idea aDECHAde. "



ale z tego co potem sie zarzekales:

"Przestaje się udzielać na tym forum. Więcej nowych postów tutaj nie napisze. Wszystkie moje posty możesz wywalić."

lekko zdziwilem sie Twoja ostatnia aktywnoscią.............. czyzbys sie stesknil za tym dnem ??



twoj post:

"To już nie można trochę się powygłupiać ?? ;) Inni mogą a ja mam za to bany 8)
simonTorun 1 piwo to może nie jest pijaństwo, ale jak kilku takich stoi w kolejce do wyciągu to nos odpada :zonk: Ja trollem nie jestem. Mam poprostu swoje poglądy na pewne sprawy i się ich trzymam. I przypomnę ostatni raz, żeby nie oceniać kogoś po postach tym bardziej po tych w luźnym temacie "Parę pyta technicznych", bo nawet ten temat nie ma nic wspólnego z technika tylko z fizyka i kombinowaniem. A wszyscy przez ten temat patrzą na mnie jak na nieznającego się na jeździe i technice. No i jak na trolla. Ja jadę po tym co mi się nie podoba i nikt mnie nie zmieni. Nie lubię łączyć alkoholu z jazdą to będę to potępiał, a że dodatkowo mam takie poczucie humoru jak w 1 poście to tez nie moja wina ;) Ważne że mimo problemów ze sprzętem i kasą robię to co lubię czyli jeżdżę na desce. Jak ktoś chce to niech mi da bana. Pozdro dla Motyla i jeszcze paru innych."


odbieram jaka blizej nieokreslona forme przeprosin......... i jako taka ja przyjmuje
miejsce jest tu dla kazdego ale jak ktokolwiek bedzie obrazal nas jako spolecznosc niech sie nie meczy naszym towarzystwem :D droga wolna
a jezeli zamierza tu siedziec po to zeby udawadniac jakimi jestesmy debilami to na forum dostanie bana a w realu jak sie nadarzy okazja w ryj.
Mam nadzieje ze wyrazam sie jasno i klarownie :D

serdecznie pozdrawiam :D



JW


wiec juz wiesz za co dostałeś

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"