Skocz do zawartości




Zdjęcie

Z: Testdrive Vol.1 Zakończony


22 odpowiedzi w tym temacie

#1 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 21:22

Czyli libacja udana ? Zastanawiam się tylko, czemu "tacy mistrzowie" wybrali sobie oślą łączkę do jazdy... Chyba, że główną atrakcją całego wyjazdu nie była sama jazda na desce, tylko jazda do tego fajnego baru pod Słotwinami... I woleliście pewnie te kolejki w barze (te wypite oczywiście) niż te pod wyciągiem :) Pan JW pewnie zawiedziony :D

#2 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 March 2010 - 21:33

Czyli libacja udana ? Zastanawiam się tylko, czemu "tacy mistrzowie" wybrali sobie oślą łączkę do jazdy... Chyba, że główną atrakcją całego wyjazdu nie była sama jazda na desce, tylko jazda do tego fajnego baru pod Słotwinami... I woleliście pewnie te kolejki w barze (te wypite oczywiście) niż te pod wyciągiem :D


co zazdroscisz mistrzuniu? :):D

skonczyły ci sie tematy do teoretyzowania na temat techniki to zaczołes teoretyzowac na naszym punkcie? :)

a k woli scislosci
małe :D było w piątek

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#3 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 21:46

co zazdroscisz mistrzuniu? :):D

skonczyły ci sie tematy do teoretyzowania na temat techniki to zaczołes teoretyzowac na naszym punkcie? :)

a k woli scislosci
małe :D było w piątek


No zazdrościć nie ma czego. Nie preferuję oślich łączek... Róbcie sobie wypady jak Wam sprawia przyjemność jeździć po oślich łączkach. Mnie nie sprawia.


Co do teoretyzowania to już mówiłem. To, że Ty masz inne zdanie niż ja nie oznacza, że nie mam pojęcia o technice (nie wiem o czym piszę) i nie umiem wogóle jeździć. Inne zdanie od Ciebie mieli też inni instruktorzy (w Parę pytań technicznych), bo w pewnych kwestiach (jak ta szybkościowa) można się sprzeczać, bo to kwestia dyskusyjna - poza tym ludzi interesują skręty raczej pod względem przydatności (jak to napisał Motyl na innym forum) a nie osiąganych prędkości. Poza tym temat "Parę pytań technicznych" jest tematem typowo "lajtowym". To tyle na ten temat. I to wcale nie oznacza, że nie wiem o czym piszę !!! Już się na ten temat nie odzywam bo jeszcze dostanę nowego bana (w tym miejscu pozdro Panie JW). Koniec offtopa. Ja się Shreku z Tobą kłócić nie chcę i nic do Ciebie nie mam. No ale bez przesady. Oceniać kogoś po lajtowych postach w lajtowym temacie ? Albo Pan JW daje bana za to że napisałem mu na priv "aDECHAde to dno" ?

#4 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 21:59

Czyli libacja udana ? Zastanawiam się tylko, czemu "tacy mistrzowie" wybrali sobie oślą łączkę do jazdy... Chyba, że główną atrakcją całego wyjazdu nie była sama jazda na desce, tylko jazda do tego fajnego baru pod Słotwinami... I woleliście pewnie te kolejki w barze (te wypite oczywiście) niż te pod wyciągiem :) Pan JW pewnie zawiedziony :D


Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Normalnie takich kolesi ignoruje ale szczyli z własnym egiem na poziomie szczeniaka nienawidzę, co do mistrzów to bijesz wszystkich na łeb, jeśli chodzi o "oślą łączkę" to śmigaliśmy na pewno lepiej i bawiliśmy się niż Ty ciągle teoretyzując na forach.

Po drugie poza zapierdalaniem na krechę po stokach a tylko teoretyzując nie masz pojęcia czym jest snowboard i dla tego mi żal Ciebie i proponuje Ci wpełzać tam skąd wypełzałeś.

Jeżeli chcesz coś w nieść na tym forum to to rób ale k**wa przestań bełkotać!


p.s. przepraszam wszystkich ale koleś mnie rozpie....

Załączone pliki



#5 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 22:07

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Normalnie takich kolesi ignoruje ale szczyli z własnym egiem na poziomie szczeniaka nienawidzę, co do mistrzów to bijesz wszystkich na łeb, jeśli chodzi o "oślą łączkę" to śmigaliśmy na pewno lepiej i bawiliśmy się niż Ty ciągle teoretyzując na forach.

Po drugie poza zapierdalaniem na krechę po stokach a tylko teoretyzując nie masz pojęcia czym jest snowboard i dla tego mi żal Ciebie i proponuje Ci wpełzać tam skąd wypełzałeś.

Jeżeli chcesz coś w nieść na tym forum to to rób ale k**wa przestań bełkotać!


p.s. przepraszam wszystkich ale koleś mnie rozpie....


Jesli sądzisz, że tylko teoretyzuję na forum to się bardzo mylisz. Już proponowałem przyjechać w Beskidy. Moje ego tez nie jest zawyżone, bo ja nie nazywam siebie mistrzem i nigdy tego nie powiedziałem. Jeżdżę poprostu przyzwoicie, wiem co to WNki. Coś w tym złego ?? Ja akurat na krechę nie jeżdżę, bo preferuje ładne zaokrąglone WNki. Akurat może nie miałem super udanego sezonu ze względu na finanse, ale swoje wyjeździłem i jeszcze wyjeżdżę przynajmniej jutro i w sobotę. Do Białki tym razem na tydzień (jak przez kilka lat pod rząd) niestety nie pojechałem, ale na szczęście blisko w góry i można pośmigać w weekendy czy w środku tygodnia. Dodam jeszcze tylko, że ja właśnie jestem przykładem kogoś dla kogo snowboard jest bardzo ważny. Nawet nie mając dużo kasy staram się jak najwięcej jeździć w góry. Do tego na starej i strasznie zjechanej 6-7 letniej desce. Nie stać mnie na nową a mimo to mam ten fan i staram się na niej jeszcze coś wyjeździć. Inni mają wypasione i super drogie dechy a ja mam starego grata, którzy nawet kiedyś nie był z jakiejś bardzo wysokiej półki a jednak staram się robić co lubię. Ale niestety jak ktoś ma kase to inaczej patrzy na to wszystko. Co innego mieć na to dużo kasy a co innego mniej I może trochę więcej kultury Panie Aro.

#6 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 March 2010 - 22:10

Aro, nie tylko Ciebie:jupi2:

Prawka chce nam zabierać :) :D :)

a moze on z policji jest :D

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#7 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 22:23

Aro, nie tylko Ciebie:jupi2:

Prawka chce nam zabierać :hahaha2: :hahaha2: :hahaha2:

a moze on z policji jest :blink:


Nie podoba się, że na forum jest postać kontrowersyjna mająca odmienne zdanie ?? A co mi będzie ktoś po pijaku koło mnie jeździł :P

#8 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 March 2010 - 22:30

Nie podoba się, że na forum jest postać kontrowersyjna mająca odmienne zdanie ?? A co mi będzie ktoś po pijaku koło mnie jeździł :hahaha2:


przez oba dni NIKT na stoku nawet piwa się nie napił ty insynuatorze...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#9 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 22:36

przez oba dni NIKT na stoku nawet piwa się nie napił ty insynuatorze...


To wczesniejsze to miał być taki żart jako rewanż dla JW. W ostatnim poście nie chodziło mi o Wasz zjazd, tylko była to odpowiedź do postu Simona (i do mojej odpowiedzi z innego tematu) a nie o Was. Dokładniej do tego: http://adechade.com/...ka/page__st__20
Tak więc po co od razu mnie obrażasz ?

#10 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 22:39

Nie podoba się, że na forum jest postać kontrowersyjna mająca odmienne zdanie ?? A co mi będzie ktoś po pijaku koło mnie jeździł :hahaha2:


Ty nie jesteś kontrowersyjny , Ty jesteś irytujący ...
Że Arka wyprowadziłeś z równowagi to musisz naprawdę wqrwiac ludzi. :hahaha2:

#11 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 22:43

Ty nie jesteś kontrowersyjny , Ty jesteś irytujący ...
Że Arka wyprowadziłeś z równowagi to musisz naprawdę wqrwiac ludzi. :hahaha2:


Grunt to robić w miarę kulturalnie :hahaha2:

PS: ZAGŁĘBIE 4EVER !!! :hahaha2::D

#12 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 March 2010 - 23:02

znasz pojęcie "pijak"??:hahaha2:

czy pijak wg ciebie to osoba ktora np wypije male piwo??


snowboarder uzyskał miano trola :hahaha2: nie karmić trola :hahaha2:

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#13 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2010 - 23:10

Ja nie mogę tego zrobić, ale Shreku proponuje ten cały syf wywalić do śmieci Dołączona grafika

#14 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 March 2010 - 23:18

mądre pomysły warto realizować, nie kazdemu chce sie czytac :hahaha2:

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#15 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 March 2010 - 00:14

To już nie można trochę się powygłupiać ?? :hahaha2: Inni mogą a ja mam za to bany :hahaha2:
simonTorun 1 piwo to może nie jest pijaństwo, ale jak kilku takich stoi w kolejce do wyciągu to nos odpada :hahaha2: Ja trollem nie jestem. Mam poprostu swoje poglądy na pewne sprawy i się ich trzymam. I przypomnę ostatni raz, żeby nie oceniać kogoś po postach tym bardziej po tych w luźnym temacie "Parę pyta technicznych", bo nawet ten temat nie ma nic wspólnego z technika tylko z fizyka i kombinowaniem. A wszyscy przez ten temat patrzą na mnie jak na nieznającego się na jeździe i technice. No i jak na trolla. Ja jadę po tym co mi się nie podoba i nikt mnie nie zmieni. Nie lubię łączyć alkoholu z jazdą to będę to potępiał, a że dodatkowo mam takie poczucie humoru jak w 1 poście to tez nie moja wina :blink: Ważne że mimo problemów ze sprzętem i kasą robię to co lubię czyli jeżdżę na desce. Jak ktoś chce to niech mi da bana. Pozdro dla Motyla i jeszcze paru innych.

#16 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 March 2010 - 10:03

k**wa... a dopiero się jednego adhana pozbyliśmy... Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
no board no fun!

#17 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 March 2010 - 12:07

No weź no nie rób ze mnie Adhana :hahaha2: Bez przesady :hahaha2:

#18 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 March 2010 - 13:11

No weź no nie rób ze mnie Adhana Dołączona grafika Bez przesady Dołączona grafika


potencjał masz i to z pewnością nie moje subiektywne odczucie :)
no board no fun!

#19 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 March 2010 - 19:43

ale sie uparłeś z tym banem!! to nie sa powody do banowania!!

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#20 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 March 2010 - 20:05

ale sie uparłeś z tym banem!! to nie sa powody do banowania!!


No widzisz. JW mnie zbanował na tydzień za napisanie mu na priv "aDECHAde to dno". Tak więc sam już nie wiem co jest do banowania a co nie.