Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Union T.rice


57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2015 - 09:37

Główny strap jest właśnie idealny pod agresywna jazdę jeśli chodzi o sztywność a przy tym cienki dla większego zakresu pracy stawu skokowego przy ugieciach nóg na wyjściu na skoczni, szczególnie czuć to przy obrotach backside wybijanych z palców.

Poza tym high back wcale nie jest aż taki sztywny jak w opisie i można jeździć z forward leanem.

Nie wiem skąd masz takie doświadczenia z tymi wiązaniami...

#22 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 10:09

piszę o porównaniu bezpośrednim z innymi wiązaniami. od górnego paska zależy czy da się agresywnie jeździć, przy słabo trzymającym puszczającym buty do przodu tak się jeździć nie da. Zatem to sztywniejsze wiązanie freestyleowe, puszczające do przodu. Responsywne jeśli idzie o Backside ale gorzej z FS - owszem dla Ciebie pod Twoje zastosowania pewnie się sprawdza. Brakuje mu dobrego strapa gównego,


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#23 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2015 - 10:17

Sorry ja pisze o doświadczeniach z bardzo szybkiej jazdy po stoku, poza nim gdzie potrzebna jest szybka reakcja i na skoczni z krótka tranzycja gdzie trzeba dawkować nacisk na krawędź. Wogole nie wyczułem puszczania buta przodu przy szybkiej jeździe, tutaj wiązki były dla wzorowe.

Właśnie przy agresywnej jeździe ten pasek dla mnie pracuje bardzo dobrze.

Ja pisze o praktyce Ty robisz "kopiuj/wklej".

#24 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 10:41

Przypominam że specem od kopiuj/wklej jesteś ty

Z tego co widzę to przy Twoim ślizgowym wystarczą


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#25 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2015 - 10:45

Jak widać w tym temacie nie. Pojeździj na danych wiązaniach w sposób do jakiego zostały stworzone i wtedy wystaw obiektywna ocenę.

Tak właśnie zrobiłem, wiązania polecam.
Forcy podeszły mi już mniej,ale każdy jest innym riderem, wiec nie każdemu każdy model podchodzi.

#26 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2015 - 10:52

Chłopaki szkoda energii. Wypowiedzieliście się na temat Waszych odczuć co do tego modelu i każdy zainteresowany tymi wiązkami to doceni. Poziom zaawansowania między Wami jest różny, odczucia różne i to jest ok, a zainteresowany, który tutaj trafi, w zależności od poziomu, z Waszych odczuć wyjmie dla siebie więcej lub mniej, a jak jest dokładnie w jego przypadku to i tak dowie się jak je przetestuje.

#27 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 11:55

Marcin ja nie kumam po co Ty się wdajesz w taką polemikę, jak Ty i tak nigdy nie wykorzystasz potencjału deski i wiązań w szczególności dla osób zaawansowanych przy Twojej jeździe rekreacyjnej...wiec mierz troszkę siły na zamiary;)

Pozdro

Użytkownik Arec edytował ten post 28 January 2015 - 11:57


#28 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 14:17

Marcin ja nie kumam po co Ty się wdajesz w taką polemikę, jak Ty i tak nigdy nie wykorzystasz potencjału deski i wiązań w szczególności dla osób zaawansowanych przy Twojej jeździe rekreacyjnej...wiec mierz troszkę siły na zamiary;)

Pozdro

 

Nawet przy jeździe rekreacyjnej każda osoba z kilkunastoletnim stażem na desce wyczuje tego typu podstawowe różnice. Nie inaczej z takim prosem jak Ty. Różnica jest jedynie w tym czego ja oczekuję od wiązania a nie w tym czy jestem w stanie coś wyczuć.


  • ASH lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#29 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 16:26

Marcin ale Ty nawet nie jesteś wstanie powiedzieć i opisać pracy highbacka, bo nie potrafisz go wykorzystać...robisz tailpressy? tailblocki itp.???praktycznie Twoja opinia polega i oparta jest tylko na macaniu ;)już pominę o pracy podstawy wiązania i heelcupa czy jak to się piszę ;) jeżdzisz i zmieniasz krawędzie agresywnie podczas jazdy? a kłoćisz się jak byś wymiatał lepiej niż tutaj wszyscy razem wzięci. Twoje odczucia to jedynie opierają się tylko na wpięciu buta w wiązanie i zjechaniu na chillu ze stoku itp. wyluzuj:D

 

pzdr...


Użytkownik Arec edytował ten post 28 January 2015 - 16:29


#30 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 16:47

Aro jedyną osobą która sie kłuci w tym wątku jesteś Ty :D

I zdecyduj się moja opinia polega na macaniu czy na zjeździe w nich? Może więc ty się wypowiesz o tych wiązaniach? Bo jak na razie jedynie programowo negujesz wszystko co piszę. Pozatym z tego co pamiętam tak honorowo żegnałeś się z tym forum i co? wpadłeś potrollować?


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#31 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 16:59

Marcin mnie poprostu irytuję Twoje nagminne spamerstwo...osobiście jeżdżę w Romkach i nie mam zamiaru ich zmieniać ale nie piszę we wszystkich tematach jakie to romki są za***iste... jestem świadom, że nie wszystkim siądą i nie wszyscy mają takiego samego buta, umiejętności itd. bo akurat moim zdaniem jeżeli chodzi o capstrapa to duże znaczenie ma but i jego budowa, kształt itd. osobiście mam wyrąbane na fluxy itp. po drugie nigdy nie wydam na wiązki więcej niż 7-8 stówek, prędzej będę jeżdził na "bosaka" albo zrobie totala i będzie "back tó the roots";)

 

pzdr.. 


Użytkownik Arec edytował ten post 28 January 2015 - 16:59


#32 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 17:10

A puki co wypełniasz pustkę po Morganie? bo widzę że zabawiasz się w niego.


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#33 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2015 - 18:02

Chłopaki do fight clubu idźta. Zaglądam tutaj, bo przymierzam się do wymiany wiązek i te również biorę pod rozwagę. Jest opinia Marka, uzupełniana, jest opinia Marcina. Reszta to śmieci. Aro nie na temat, nie tutaj, po co?

#34 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 18:31

dla mnie chill, może mnie troszkę poniosło;)



#35 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2015 - 22:30

Chłopaki ze skateshop.pl mają travisy testowe - może się z nimi dogadasz. Ja je objeżdżalem z Capitą Spring Break - bardzo fajny set


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#36 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2015 - 18:24

Sorry, że jako młody stażem na forum się wcinam, ale zaczęło się konkretem, a skończyło jak zwykle. Ciekawe, że znowu w temacie Marka S. Przypadek?

#37 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 January 2015 - 19:34

Sorry, że jako młody stażem na forum się wcinam, ale zaczęło się konkretem, a skończyło jak zwykle. Ciekawe, że znowu w temacie Marka S. Przypadek?

 

Nie Polska...



#38 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2015 - 21:52

Sorry, że jako młody stażem na forum się wcinam, ale zaczęło się konkretem, a skończyło jak zwykle. Ciekawe, że znowu w temacie Marka S. Przypadek?

No cóż, jako dość zaawansowany rider zrobiłem recenzje wiązań dla zaawansowanych. A, ze niektórym firma Union z która nie jestem związany nie jest na rękę to już inna sprawa. Dla mnie to jest chore.

We wtorek lecę najpierw na szybka jazdę na rozgrzewkę potek skakanie. Zobaczymy czy cos nowego w tych wiazaniach odkryje.

Użytkownik Marek S. edytował ten post 30 January 2015 - 21:54


#39 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2015 - 23:10

No cóż, jako dość zaawansowany rider zrobiłem recenzje wiązań dla zaawansowanych. A, ze niektórym firma Union z która nie jestem związany nie jest na rękę to już inna sprawa. Dla mnie to jest chore.

We wtorek lecę najpierw na szybka jazdę na rozgrzewkę potek skakanie. Zobaczymy czy cos nowego w tych wiazaniach odkryje.

Uważaj żeby Ci z nich nie wyskoczył ten "którego imienia wymawiać nie wolno" :hahaha2:



#40 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2015 - 21:10

Mi to rybka. piszę jak jest - diluję jednymi i drugimi. Generalnie jako lepsze uważam Fluxy. Union intryguje mnie jedynie jako model Contact Pro, reszta to przyzwoita klasa średnia o dobrym wizerunku. Morgana się boicie?  :lolbounce:


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)