Skocz do zawartości




Zdjęcie

Fight Club Stop!


41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 November 2014 - 18:13

Myślę, że źle trafiłeś z tym tekstem i nie pod ten adres;))).

Może jestem idiotą ale do dziś nie mogę stwierdzić na podstawie filmu, czy deska jeździ! Film pokazuję tylko umiejętności ridera i tylko to można oceniać na podstawie tych śmiesznych filmów;). Wolę sobie obejrzeć the Art of flight lub inne produkcje. Bez urazy:)

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka


  • Marcin07 i praxx lubią to

#22 gooday

gooday

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 25 November 2014 - 18:34

Może jestem idiotą ale do dziś nie mogę stwierdzić na podstawie filmu, czy deska jeździ! Film pokazuję tylko umiejętności ridera i tylko to można oceniać na podstawie tych śmiesznych filmów;). Wolę sobie obejrzeć the Art of flight lub inne produkcje. Bez urazy:)

Aro, ja wiem że moje filmiku to full-profeska i poziom Hollywood. ;-)

A jak oglądasz namiętnie AoF to mam nadzieję że nie robisz przy okazji nic "brzydkiego" ;-)
Mój kanał na Youtube --> Goodayonboard

#23 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 November 2014 - 21:27

Aro, ja wiem że moje filmiku to full-profeska i poziom Hollywood. ;-)

A jak oglądasz namiętnie AoF to mam nadzieję że nie robisz przy okazji nic "brzydkiego" ;-)


Tomek... cały fun się przeniósł na fb bo tutaj póki co funa niema;)
  • praxx lubi to

#24 gooday

gooday

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 25 November 2014 - 22:01

Widziałem :)

Mój kanał na Youtube --> Goodayonboard

#25 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 25 November 2014 - 22:27

bo tam mozna sie kisić we własnym sosie.. klepac po ramionach...

jest miło i przyjemnie......

pzdr

JW
  • Marcin07 lubi to

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#26 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 November 2014 - 23:21

w kupie raźniej jańcio... ale też się przytulałeś... nikt nie bronił i nie namawiał... ;)
  • Arec lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#27 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 November 2014 - 23:34

:bag: duży offtop


  • praxx lubi to

#28 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 November 2014 - 23:59

no ładnie koledzy śpiewają...

to o miłości piosenka..? :ashamed:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#29 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 December 2014 - 22:14

Odświeżę bo i mnie męczy a i na swoim forum mam podobne problemy. Ale na początek propozycja zmiany:

-> proponuję wprowadzić flagę dla tych co się najczęściej burzą. Ot taki opis widoczny zaraz pod awatarem ale nie jakiś kategoryzujący czy złośliwy tylko czysto informacyjny z linkiem na przykład do strony na której widać do czego to się odnosi (taka stronka wikipedii). "UWAGA - burzę się, wkurzam innych celowo."

Jak coś takiego komuś przypniecie to będzie naprawdę zważał na to co pisze, żeby ktoś to w ogóle przeczytał... A druga sprawa, odrazu ludzie będą widzieć co jest na rzeczy.

Drugą propozycję podał mi jako pomysł jeden z niewątpliwych burzycieli z tego forum (sorry to nie ma być offense a jedynie stwierdzenie faktu przynależności do danej grupy w opinii moderatorów) :

-> Na przykład wyświetlanie tekstów takich delikwentów w kolorze trozszkę bardziej szarym niż czarnym. (Zaraz będzie, że to dyskryminacja) Ale efekt będzie oczywisty, mianowicie odrazu każdy będzie wiedział, że to co czyta jest troszkę mniej brane pod uwagę.

-> Kolejna propozycja i tu uwaga (wszyscy się znacie więc inaczej odbieracie swoje uwagi niż to odbiera przypadkowy czytelnik) -> piszcie świadomie i uprzedzając fakty INFORMUJCIE że się będziecie czepiać czy że komentarz jest celowo kąśliwy.
Za przykład podam kolegę Praxxa (sorry, że z nicka) ale jest to chyba jedyny przykład jaki znam na to, że można każdego poinformować, że będzie się człowiek czepiał. Praxx ma jak wół napisane że "loża szyderców"... Czyli można się spodziewać, że będzie się wszystkiego czepiał.

Jancio: Piszesz, że różnisz satyryka i zgryźliwego tetryka... Oczywiście. Ja jednak czasem lubię widzieć wartość w posterach, którzy ubarwiają scenę wnosząc treści które mogą być równocześnie odebrane jako zgryźliwe albo jako takie które mimo iż takie są, odbierane są jednak wręcz przyjaźnie... Oczywiście to pewnie zależy od tego czy się kogoś lubi czy nie a to nie powinno podlegać pod osąd modów czy adminów. Fajnie jednak móc liczyć na to, że treści nie będą jałowe i czasem pojawi się coś ciekawszego. Ja bym pisał trollom, że są trollami, zanim się z nimi potnę na noże a tetryk niech sam pisze, że tetryczał będzie jeśli tetryczyć chce. Ech. zapętlam się. Nie pogodzisz.

CENIĘ to forum za stuprocentową niemalże twardość adminów i modów, choć niezawsze się zgadzam z ich opinią i niezawsze bym tak samo zareagował nawet mając na względzie regulamin czy zasady. Ale to co się ostatnio (rok może może zeszły sezon) dzieje, to już dno dna. I nietylko dotyczy to tego forum ale i kilku innych miejsc w necie. Więc ja mimo wszystko jestem za moderacją, ostrymi cięciami i radykalnymi posunięciami. Niech to jednak nie spowoduje, że znikną wypowiedzi osób bądź co bądź "contentotwórczych"...
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#30 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 14 December 2014 - 11:58

@Abax

Forum powstało na fali wściekłości na właścicieli/adminów żółtych stron, którzy kasowali lub kastrowali nasze wypowiedzi - tal żeby było miło i przyjemnie a już na pewno żeby nie kolidowało z interesami reklamodawców.

Ma być miejscem które skupia ludzi kochających snowboard w tym są producenci, dystrybutorzy, sprzedawcy, instruktorzy, właściciele szkół - KAŻDY z nich ma możliwość niemalże nieograniczonego reklamowania się - jest jeden haczyk - poddajesz sie ocenie użytkowników - jeżeli reklamujesz szkołe że szkolenia są profesjonalne a okazują się nieustającym melanżem - użytkownicy to opisza i zamiast rekamą staje się ostrzeżeniem. tak samo ze sklepami, markami idt.
Jak to w Polsce stwarza to pole do nadużyć - nieczystej walki konkurencji i na takie reagujemy - w 90% nawet nie wiecie o tym.

Niestety - miało być pieknie a wychodzi jak zwykle.
Wiara w to że DOROŚLI faceci potrafią zachować poziom jaki im przypisujemy z racji sprawowanej funkcji - tzw "atrybuty władzy"
w naszym przypadku są to rangi "dystrybutorów" "instruktorów" - powodują że przeciętny user z automatu traktuje wypowiedzi tych osób jako bardziej miarodajne.
Ale w większości przypadków kiedy zaczyna czytać wypowiedzi tych osób najpierw otwiera oczy szeroko ze zdumienia nastepnie zamyka temat znismaczony... otwiera kolejny a tam...... dalej ta sama napierdalanka.

To nie jest wina forum.

Uważam że zajawka kończy się tam gdzie zaczyna się kasa i prosty rachunek ekonomiczny - jak dodamy do tego kolejny sezon bez śniegu zauważamy rosnące ciśnienie u sprzedawców, którzy zaczynają wykonywać co raz bardziej nerwowe ruchy chcąc uwolnić się z bieżącej kolekcji.
Oczywiście KAŻDY z nich deklaruje luz w gaciach i na magazynie. Przeczy temu ich zachowanie.

Upust rosnącej frustracji dają m.in na naszym forum obrzucając się gównem nawzajem.

Teraz bedzie już personalnie.

Osobą wzbudzającą największe kontrowersje jest Morgan. Każdy kto jest dłuższą chwile na forum wie że na początku sezonu Morgan
rozpoczyna wojne z kimś z branży.
Nie będe wymieniał po kolei bo mi sie nie chce.
W tym roku na tapecie jest Marek.

Moje podsumowanie tego całego bałaganu jako osoby, która rozmawia z każdym z Was prywatnie i oficjalnie.
Ten spór mozna zakończyć tylko i wyłącznie drogą oficjalną - Morgan odgraża się że wysyła organy kontrolne.
Jeżeli to zrobi znaczy że uważa że ma racje i mam do czynienia z nieuczciwą konkurencją.
Jeżeli tego nie zrobi - straci wiarygodność a jego groźby bedą wzbudzały usmiech na twarzy.

Zakładając że organy przeprowadzą kontrole i wykażą nieprawidłowości w pełnym zakresie zgłoszonym przez Morgana lub większości.
Oznacza że pomimo niechęci sporej części forum do niego - miał racje.
Organy odrzucą w większości lub w całości zgłoszenie - powinien odszczekać zarzuty w stosunku do Marka a Marek ma pełne prawo dać mu w pysk - ponieważ wtedy odczytuje to jako akcja przprowadzona na początku sezonu mająca na celu depresjonowanie konkurencji.
ponadto - osobiście pozwałbym Morgana do sądu za działanie na szkodę firmy i wizerunku marki na rynku.

Od tej pory JEST ZAKAZ kontynuowania wątku Morgan vs. Marek na tym forum - obydwaj mają zakaz ( wraz z kolegami) wypowiadania się na temat produktów konkurencji - a dokladnie mam na mysli Morgana i kolegów Marka - do momentu rozpatrzenia zarzutów stawianych przez Morgana przez organy Państwa.

Pomimo wszystko musze uporządkować zasady wypowiadania się zwłaszcza dystrybutorów.
"Dekalog" zostanie podany w dziale dystryburorskim a za jego łamanie będą konsekwencje z banem włącznie.

Co do lotnych ripost dodających kolorytu forum - lubie je w sporej częsci. Niemniej jednak opis "loża szyderców" nie daje prawa do przypierdalania się i obrażania zwłaszcza w niektórych momentach sprawiając wrażenie ze alkohol i komputer to nie najlepsze połączenie.

Oflagowywanie i podkreślanie kolorami - uważam że jest złym pomysłem -bo czasem jest tak że ktoś z kim sie nie zgadzamy ma poprostu racje.
A jeżeli administrator który przez lata nie daje kolejki moderacyjnej w końcu reaguje to nie skreca w kierunku białorusi tylko że pier**lisz Praxx, robisz się namolny i poprostu się ogarnij.

złota myśl na koniec

Nadmiar demokracji prowadzi do anarchii.

Dlatego będę reagował - mod team dostanie nowe wytyczne co do zasad moderacyjnych
Bo rózne osoby sr**ą nam do ogródka - a potem pier**lą na fb że tu śmierdzi.


pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#31 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 December 2014 - 21:22

Hej,

Dzięki za taki true talk. Myślę, że to wiele wielu wyjaśni i myślę, że to było bardzo potrzebne :-) .

Nie będę tu sztucznie pisał dodatkowych treści. Zgadzam się w 100%.

Abrax
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#32 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2014 - 22:50

woow... kowal zawinił, cygana powiesili... serio..?
@jancio - obrażam kogoś..? gdzie..? w którym miejscu..? dostajesz na priva skargi? bo ja raczej podziękowania za jakąś tam pomoc, ale może sam do siebie wysyłam, nie wiem.
z wrażenia sobie odświerzyłem co do mnie pisałeś 22 i 23 listopada (wcale nie tak dawno), bo coś mi nie grało. i tak naprawdę nie bardzo jestem w stanie się połapać. no chyba, ze ktoś ci się włamał tutaj albo tam na konto - to by mi wyjaśniło sprawę.


miłych snów życzę. :papa:

edit literówka...

Użytkownik praxx edytował ten post 14 December 2014 - 22:51

skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#33 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 14 December 2014 - 22:53

tak np tym podpisem z białorusia.... - obraża mnie i modów na tym forum....

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#34 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2014 - 23:02

za plagi egipskie, zmiany klimatyczne i smoleńsk też mnie obarczysz..?


spoko...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#35 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 15 December 2014 - 18:31

Praxx a jakby Cię tak spytać czy byś po prostu nie zmienił podpisu? Bo ja z Krakowa jestem a tu co drugi łeb goni z maczetą... Nie wadzi mi to, w sumie to mi nawet lata ale wolę kiedy mniej jest prowokacji czy jakiegoś ciśnienia.

To by było ku ogólnej korzyści - dasz radę?

OFF top:
Taka scena, wpada do mnie na warsztat koleś i pyta czy się może schować bo go gonią. Wyciąga 25cm kosę i się chowa za samochodem... Pogoniłem na tory za warsztat bo nie chcę mieć zaraz ekipy przeciwnej że niby pomagam nieswoim. Koleś troszkę broczył krwią, musiałem podwórko sprzątać. Słabo?

Praxx... Ile razy widzę Twój podpis to mi się przypomina ta niemiła atmosfera...
Ale nie cisnę, zrobisz jak będziesz uważał, Twoja decyzja ;) Peace!
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#36 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2014 - 20:48

@abrax - napiszę tak... można mi różne rzeczy przypiąć... większość na wyrost... sporo niesprawiedliwie... czasem mogę się z nimi zgodzić... ale przypisywanie mi winy, za to, że w dawnej stolicy polaków goście latają z kosami po ulicach jest przegięciem, z którego przyjdzie ci się w odpowiednim momencie wytłumaczyć... O0

skończ mój projekcik, napisz podanie + 3 fotografie, to może się zastanowię...

obóz w oświęcimiu też coś przypomina, a nikt nie ma zamiaru go burzyć... słusznie moim zdaniem... ludzie powinni pamiętać... :ok:
  • Zaq lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#37 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 15 December 2014 - 20:53

sorry praxx.....ale porównywanie dostania kolejki moderacyjnej na 24h (słusznie zresztą - bo sam Ci ją dałem) do zbrodni oświęcimskiej.... to już dużo za grubo.... nawet jak na Ciebie..... tego typu humoru nie łapie i nawet nie chce łapać...

pzdr

JW

i kończe temat Praxxa bo w tym wątku chodzi o cos zupelnie innego jak urażoną dume kolegi .....

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#38 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2014 - 23:40

a gdzie ja porównuję przepraszam bardzo jakąkolwiek kolejkę ze zbrodnią oświęcimską..?

obóz w oświęcimiu też coś przypomina, a nikt nie ma zamiaru go burzyć... słusznie moim zdaniem... ludzie powinni pamiętać... :ok:

przypadkiem chodzi ci o powyższe zdanie? to jest hiperbola kolego. to po pierwsze. po drugie nie ma tam żadnego słowa o zbrodni oświęcimskiej, a już o jakichkolwiek kolejkach nawet nie pomyślałem. mówiąc szczerze to zapomniałem już trochę o tej śmiesznej dla mnie sytuacji, bo uwierz są większe problemy na świecie.

kończę tę historię, bo w privach na pejsie jakieś inne słowa dostaję od ciebie i zaczynam się w tym gubić... ale i taka postawa jest znana - argumentum ad hominem, się to nazywa.

:papa:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#39 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 December 2014 - 07:17

Znowu te privy... na tych privach to się musi dziać...

#40 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 December 2014 - 08:48

@praxx skoro nie potrafisz odróżnić rozmowy w kwestiach różnych od dyskusji na forum - mieszając to i tworząc ułude tajemniczości - to faktycznie masz problem - ale to Twój problem nie mój.
A tworzenie "hiperboli" na takim poziomie świadczy tylko o twórcy.

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika