Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jakich Suszarek Używacie?


150 odpowiedzi w tym temacie

#61 kozioł

kozioł

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 October 2012 - 07:12

Z tego co widze, mozna ja kupic na stronie firmowej: http://www.jula.pl/g...arka-do-obuwia/
Jest jeszcze jedna drozsza do wyboru ;-)

#62 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 October 2012 - 08:47

no ale ta co była za 99 PLN jest przeceniona na 59,99 :papa:
nowa ma tylko ładniejszą obudowę. W instrukcji różnic nie ma.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#63 lubiesnowboard

lubiesnowboard

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 62 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 October 2012 - 09:08

Chłopaki czy ja jestem tępy czy nie da się jej zamówić w sensie zakupów internetowych?
Z tego co widzę można ją dodać do koszyka i wydrukować to sobie albo wysłać komuś na email i chyba nic więcej. Jak nie uda mi się zamówić to chyba za 2 tygodnie będę jechał przez Słupsk i jak jeszcze będzie to sobie zakupie.

#64 kozioł

kozioł

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 October 2012 - 09:43

Mozna ja zamówić, musisz tylko wybrać swój multimarket, prawdopodobnie chodzi o miejscowość najbliżej Ciebie. Po wybraniu miasta jest opcja wysłania listy zakupów :) (Dalej juz nie sprawdzałem). Zadzwoń do nich możliwe ze musisz podac ich email. i Bynajmniej dowiesz się jak to z tymi zakupami przez internet

Użytkownik koziołek edytował ten post 12 October 2012 - 09:46


#65 lubiesnowboard

lubiesnowboard

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 62 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 October 2012 - 11:22

Bardziej mi to wygląda na wysłanie listy zakupów np. do mamy, po prostu na jakiś wybrany adres email. Nie ma nigdzie wiadomości o wysyłce,a poza tym ta strona nie ma charakteru sklepu (brakuje np. regulaminu itp). Próbowałem się dodzwonić ale nikt nie odbiera, spróbuje później. W każdym razie dzięki za pomoc:)

#66 kozioł

kozioł

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 October 2012 - 13:48

Tak to już jest, ze nie wszystko hula tak jak powinno, bardzo możliwe ze to jest cos na rodzaj katalogu. Mozna sobie sprawdzić cenę oraz dostępność w poszczególnych siedzibach.

#67 lubiesnowboard

lubiesnowboard

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 62 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2012 - 16:18

Wczoraj przejeżdżałem przez Słupsk i kupiłem sobie tą suszarkę w Jula. Suszarka jest lekka i w miarę nie duża i dla mnie jest ok jak na wyjazdy. Po prostu zabiła konkurencje ceną. Jak na 60-70 zł (chyba musiałem kupić droższą bo tańszych już nie było, ale zgubiłem paragon i nie pamiętam :P ) to wszystko wygląda zadziwiająco dobrze, jak protestuje to powiem co i jak :)

#68 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2012 - 16:29

ta co była za 99 pln jest teraz za 69 pln
na wyjazdy duża ale nocna
http://www.jula.pl/s...ow-350-w-941018

można tez dokupić przystawkę do rękawic

http://www.jula.pl/s...-rekawic-941019

ale to już razem nie jest zestawem przenośnym
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#69 lubiesnowboard

lubiesnowboard

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 62 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 October 2012 - 16:49

No właśnie mam tą za 69, ale nie dawno była za 59 (http://www.jula.pl/s...ow-350-w-941016). Jak patrze na zdjęcia to wygląda tak jak ta za 59 i już nie pamiętam ile zapłaciłem.
Kurde nie widziałem tej przystawki. Poproszę kumpla to może mi kupi a jak nie to będę jakoś suszył na rurkach. Dla mnie to i tak zestaw na wyjazdy, porostu wrzucę do auta i będzie.

#70 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 March 2013 - 23:31

Udało mi sie kupic chyba ostatniego dryguya w Polsce.
Zastąpi mojego używanego od lat nawyjazdach
Leżał po ladą w skiteam'ie
Może gdzieś jeszcze maja w Polsce :)

W skiteam'ie sporo starych modeli, deski, gogle i czasem w dobrych cenachDołączona grafika

Użytkownik ProDish edytował ten post 11 March 2013 - 23:34

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#71 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 September 2013 - 21:09

Odświeżam temat, jakkolwiek to nie zabrzmi w tym temacie ;)

Zastanawiam się nad tą opisywaną już wcześniej therm-ic:
http://www.therm-ic....ieny-i-suszenia

tylko, że jak testy przeprowadzone pokazały, czas suszenia to 12 godzin... nieco za długawo. Pamięta ktoś, ile ona w ogóle ma mocy?

Dryguy, dzięki ProDishowi zniknął z polskich półek w marcu a zza wielkiej wody sprowadzać się jakoś nie widzi. Poza tym przetwornica na odpowiednią moc (dodatkowa co najmniej stówka) i "daj pan, by przyszło całe i bez cła, bo reklamacje tylko osobiście"

Julia, opisywana wyżej jest jakaś taka gabarytowo niekompatybilna z moim pakownym feng shui.

Poza tym, oferowane grzałki na allegro to jakieś gnioty, nie widzę szczerze mówiąc na rynku nic konkretnego. Czemu dryguy uciekł z Europy....

Czy znaleźliście coś godnego polecenia, dużej w miarę mocy, by szybko suszyło, a jednocześnie było pakowne ? Bo póki co, prócz tego nieszczęsnego Therm-IC'a to nie widzę nic sensownego...
KUBOTA TEAM official rider!

#72 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 September 2013 - 21:17

Odświeżam temat, jakkolwiek to nie zabrzmi w tym temacie ;)

Zastanawiam się nad tą opisywaną już wcześniej therm-ic:
http://www.therm-ic....ieny-i-suszenia

tylko, że jak testy przeprowadzone pokazały, czas suszenia to 12 godzin... nieco za długawo. Pamięta ktoś, ile ona w ogóle ma mocy?

Dryguy, dzięki ProDishowi zniknął z polskich półek w marcu a zza wielkiej wody sprowadzać się jakoś nie widzi. Poza tym przetwornica na odpowiednią moc (dodatkowa co najmniej stówka) i "daj pan, by przyszło całe i bez cła, bo reklamacje tylko osobiście"

Julia, opisywana wyżej jest jakaś taka gabarytowo niekompatybilna z moim pakownym feng shui.

Poza tym, oferowane grzałki na allegro to jakieś gnioty, nie widzę szczerze mówiąc na rynku nic konkretnego. Czemu dryguy uciekł z Europy....

Czy znaleźliście coś godnego polecenia, dużej w miarę mocy, by szybko suszyło, a jednocześnie było pakowne ? Bo póki co, prócz tego nieszczęsnego Therm-IC'a to nie widzę nic sensownego...


therm-ic odpuść. Sorry ale to się do niczego nie nadaje.
ale jest już nowa wersja dryguya

http://www.ibopl.pl/...d11/4/259/2744/

u nas w PL
  • pelepl lubi to
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#73 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 September 2013 - 21:21

@ProDish:

Idealnie! szukałem w międzyczasie po internetach innych suszarek, ale to co podrzuciłeś.. biorę ! Dziękówka!
KUBOTA TEAM official rider!

#74 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 September 2013 - 20:18

ale jest już nowa wersja dryguya

http://www.ibopl.pl/...d11/4/259/2744/

u nas w PL

to jest odpowiednik drya ? czy faktycznie dry ? bo nazwa urzadzenia inna

#75 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 September 2013 - 13:14

to jest odpowiednik drya ? czy faktycznie dry ? bo nazwa urzadzenia inna


z tego co widzę na stronie producenta: http://alpenheat.com...ry-ionizer.html to jest to odpowiednik. I to całkiem niezły. Moc 280 W, timer, termostat i jeszcze zdobywca jakiejś nagrody w zeszłym roku za najlepszy produkt. Zamówiłem, jadę na Litwę za tydzień i o ile mi przyjdzie do czwartku to się podzielę wrażeniami
KUBOTA TEAM official rider!

#76 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 September 2013 - 14:56

z tego co widzę na stronie producenta: http://alpenheat.com...ry-ionizer.html to jest to odpowiednik. I to całkiem niezły. Moc 280 W, timer, termostat i jeszcze zdobywca jakiejś nagrody w zeszłym roku za najlepszy produkt. Zamówiłem, jadę na Litwę za tydzień i o ile mi przyjdzie do czwartku to się podzielę wrażeniami


zrób parę fotek i wrzuć.
ciekawe jak działa ten ionizer :)
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#77 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2013 - 13:24

Nie powiem, żebym cieszył się jak podczas gwiazdki na zakup tego osuszacza do butów, niemniej jednak może on okazać się bardzo praktyczny i efektywny o czym za chwilę. Po 3 dniach na hali na Litwie, wróciłem 15 września późnym wieczorem. Paczkę z ALPENHEAT CompactDry Ionizer'em dostałem dzień później przed południem i mogłem go przetestować na jeszcze wilgotnym obuwiu. Koszt - 240 pln, wygląd - jak na poniższych obrazkach:

Dołączona grafika

Wymiary ok. 28x18x10 cm. Waga - 1,5 kg. Zmieści się zatem bezproblemowo w większym plecaku a i nie jest na tyle wysoki, by specjalnie wadził. Jedna lansbluza mniej i mamy na wyjazd sprawną maszynę do suszenia butów ;).

Dołączona grafika

Obrazek bez historii... tak wygląda z postawionymi ramionami z nadmuchem.

Dołączona grafika

Kabla wystarczy, by odsunąć urządzenie elektryczne blisko punktów zasilania (dla paranoików ;) )

Dołączona grafika

Najważniejsze funkcje - timer i ionizer. Timer jak wiadomo, nastawiamy na czas w minutach, po czym ono automatycznie się wyłącza (O'RLY!) mega wygodne, zostawiamy włączone, wychodzimy i się nie martwimy, że trafimy do domu widząc najjaśniejszy, przepięknie płonący punkt we wiosce. Ionizer natomiast zabija nieprzyjemny zapach i bakterie. Z butów wysuszonych z tą opcją ponoć można jeść rękoma! Nie wiem jak z żywotnością tego Ionizera, czy jest tam jakiś filtr, czy co który trzeba po x latach wymienić.

Dołączona grafika

Oczywiście różowo być nie może, austriacka myśl techniczna, jednak made in china. Jednakże, moc 280 W to istny kolos, suszyłem butki w 90 minut na timerze z ionizerem no i.... nie dość, że w miarę cicho (nie warczy jak stary zelmerowski odkurzacz, ale nie jest to odgłos skrzydełek motyla - mi jednak w zupełności nie przeszkadzało) to osuszyły się na maxa,bez uczucia przegrzania. Temperatura wdmuchiwanego powietrza - 37oC. Producent nie podaje wymiany powietrza na godzinę [l/h] ale raczej nie musi, bo buty wysuszył perfekcyjnie. Brzydkiego zapachu nie uświadczyłem, ale jeść z tych butów też nie zamierzam ;).

Polecam wszystkim, którzy chcą kupić podobieństwo DryGuy'a - choć może Alpenheat jest nieco większy, to podejrzewam, że jakością i szybkością suszenia jest porównywalny. Przynajmniej ja jestem bardzo zadowolony z jego pierwszego testu. W sezonie czekają go kolejne, bardziej intensywne :)

Pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#78 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2013 - 15:19

to co Pele w Kauner przetestujemy to Twoje cudo:)
emer

#79 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 September 2013 - 16:49

aj Emer, bardzo prawdopodobne że tam z Siwym też pojadę więc trzeba będzie trochę w śniegu się zakopać by to przetestować w warunkach ekstremalnego zawilgocenia ;)
KUBOTA TEAM official rider!

#80 Daro

Daro

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 September 2013 - 13:50

Tak sobie czytałem suszarki za 500 stówek wszystko jest ładnie, klasa :) ale spojrzeć tak z innej perspektywy to ja widzę farelkę do ogrzewania pokoju i suszarkę do włosów
więc czy zamiast wydawać tyle kasy nie lepiej jest zakupić suszarkę do włosów za 40 zł i podpiąć pod nią węża . Tanio i działa podobnie :D
Bunkrów nie ma ale też jest za***iście .