Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Lib Tech Travis Pro 157 - Teścik


178 odpowiedzi w tym temacie

#121 Snowboardowo

Snowboardowo

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 January 2017 - 16:12

mam na sprzedaż "potestowego" travisa jakby ktoś chciał   :hahaha2:



#122 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 January 2017 - 22:19

wcale bym się nie zdziwił, żeby to jacyś "nasi" na występach gościnnych byli... :bag:

moze wkrótce na jakimś Allegro czy innych olxach się pojawi😛
A naserio to współczuje, łapy poobcinać, albo nie nogi, żeby jeździć nie mogli.

Użytkownik Don Dżonson edytował ten post 03 January 2017 - 22:19


#123 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 January 2017 - 23:02

W przypadku kradzieży Lib Techa, firma zawsze pomoże żeby strata nie była aż tak bolesna.


  • praxx lubi to

#124 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 January 2017 - 23:04

Nie wydaje mi się, żeby to ktoś od nas - po pierwsze : bardzo mało tu naszych, po drugie - daleko i transport kłopotliwy ( większość zakładam - tak jak my - samolotem do girony ).
Więcej ruskich , ale tez nie sądzę...
Obstawiałbym albo miejscowego gowniarza, który nagle wpadł na ten super pomysł, bo akurat była okazja , albo profesjonalnego złodziejaszka, który kroi hurtowo i metodycznie co lepsze desiwa i potem je gdzieś również hurtowo goni...
No cóż - shit happens .
Ale ogólnie Andora fajna - grandvalira to kawał ośrodka, akurat jak byliśmy śnieg był mocno zabetonowany i tylko na trasach... ale z tego co widziałem , to jak tu sypnie to naprawdę jest gdzie bokiem pojeździć .

#125 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2017 - 10:06

W przypadku kradzieży Lib Techa, firma zawsze pomoże żeby strata nie była aż tak bolesna.

 

Możesz coś więcej napisać, chodzi o jakieś ubezpieczenie/subskrypcję?

Pytam jako użytkownik LibTech'a :)


"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"


#126 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2017 - 11:01

Przysluguje wtedy specjalny rabat na kupno deski z tytułu tego ze poprzednia została skradziona. Ale to taka moja inicjatywa i teraz pierwszy raz to zastosujemy ewentualnie;)
  • ProDish i mloskot lubią to

#127 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2017 - 11:24

Przysluguje wtedy specjalny rabat na kupno deski z tytułu tego ze poprzednia została skradziona. Ale to taka moja inicjatywa i teraz pierwszy raz to zastosujemy ewentualnie;)

 

Inicjatywa godna pochwał wszelkich! :-)

 

Mam nadzieję, że nie będę musiał skorzystać.


"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"


#128 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2017 - 11:40

Przysluguje wtedy specjalny rabat na kupno deski z tytułu tego ze poprzednia została skradziona. Ale to taka moja inicjatywa i teraz pierwszy raz to zastosujemy ewentualnie;)

 

No brawo  :papa:. Znam 2 firmy co dają taką opcję oficjalnie

Firma Schuberth od kasków motocyklowych (używam  :yahoo: ) ma program mobility. 

Jak ktoś się w kasku rozwali to na podstawie paragonu zakupu w sklepie gdzie mają schubertha oficjalnie można dostać nowy kask za 30% ceny nowego. No ale z kaskami jest inaczej. 

http://schuberth-kas...ms-pol-417.html

 

Firma Apple - jak zalejesz swojego Iphona lub totalnie rozwalisz to możesz kupić nowego, Takiego samego po dobrej cenie. 

http://imad.pl/serwi...ana-iphone.html

Kożystałem jak totalnie zalałem swojego iphona.

 

Takie programy przykuwają klientów do jednej marki


Użytkownik ProDish edytował ten post 04 January 2017 - 11:41

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#129 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2017 - 12:47

Marku, teraz się zacznie. Nagle zaczną "ginąć" Liby i wszyscy do Ciebie, żebyś nową sprzedał no i rabat duuuuuuży dał  :excited:

 

To tak jak było niedawno w Lidlu z promocją http://businessinsid...w-lidlu/vcg7w68



#130 arthi

arthi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2017 - 02:23

Panowie przymierzam się do wymiany NS Heritage XR 163 właśnie na lib tech trs pro hp 161,5W, ewentualnie w grę wchodzi jeszcze lib tech banana 159W. Mam trochę latek i 189/97kg, but 49, ale to sezonowo mi się przytyło, za rok pewnie wrócę do moich  90kg. Model banana miałbym jakieś 400zł-600 mniej, kwestia jak się dogadam ze sklepem i teraz nie wiem czy warto dopłacać. Po waszych opiniach, jestem prawie zdecydowany dopłącić. Jestem raczej średnio zaawansowany, do tej pory uskuteczniałem szybka jazdę na krawędzi, jakieś skoki raczej mniejsze, trochę freeriede. Niestety deska NS była jest sztywna i nie pozwalała się bawić, a taka jazda juz mi się nudzi... i chciałbym się pobawić deską.  Niby te 2,5cm to niewiele, ale z kolei Banana jest bardziej miekka, czyli pozwala na trochę większą zabawę.

 

Obecna deska ma 268mm w najwęższym miejscu, a mimo to muszę uważać podczas jazdy. Przy szybkiej jeździe na krawędzi zahaczenie wiązaniem o stok, bywa nieprzyjemne. Nie ukrywam, że jest to dla mnie spory problem, niestety nie ma wielu desek, które by były szersze. Wyżej wymienione mają w najwęższym miiejscu 265mm, jak dla mnie żadna różnica.


Użytkownik arthi edytował ten post 22 January 2017 - 02:36


#131 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2017 - 09:10

o ile chęć wymiany deski jestem w stanie zrozumieć, to już wybór następców ns'a jest dla mnie bynajmniej zaskakujący...
piszesz, że heritage "jest sztywny" (moim zdaniem jest średnio sztywny) - uwierz mi, że trs jest sztywniejszy... i jest raczej zabawką na plac zabaw z figurami w rozmiarze L i XL...

sb zaś jest bardzo nieskomplikowaną konstrukcją i mi osobiście jeździło się na niej dosyć dziwnie... nie wiem dlaczego... miałem kiedyś dawno temu mega podjar na tą deskę, który zgasł jak olimpijski znicz na zakończenie igrzysk... także polecałbym objazd dokładny przed kupnem... 

 

sam też zauważasz, że rycie butami w śniegu (przy twoim rozmiarze nie jest to trudne), nie jest niczym przyjemnym... i chcesz wybrać deskę, która jest węższa niż ta której używasz... nie rozumiem tego...  :bag:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#132 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2017 - 10:20

Nie wiem czy piszesz o Travis Rice Pro HP czy tez TRS HP, bo to dwie rozne deski z podobnym przeznaczeniem. Jesli szukasz czegos miekszego do zabawy to Lib Tech Skate Banana moze byc brana pod uwage, ewentualnie jak Cie budzet goni i chcesz miec druga deske do zabawy to Gnu Carbon Credit jest tanszy. Z drugiej strony nie wiem jak bardzo miekiej deski szukasz. Jesli takiego super miekiego nalesnika(ktorych ja nie jestem zwolennikiem), to wtedy musialbys poszukac w innej firmie.



#133 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 January 2017 - 12:12

Panowie, na moje oko to kolega pisze o banana magic, a nie skate banana...
Panowie, na moje oko to kolega pisze o banana magic, a nie skate banana...No i o trs , nie travisie rice pro.

#134 arthi

arthi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2017 - 13:53

Dobra, to miał być lib tech skate banana lub lib tech travis race pro, chciałem mieć deskę z magnatraction.

 

Spojrzałem na specyfikację i rzeczywiście niby heritage XR ma flex podobny do w/w, az mi się wierzyć nie chce, bo wygięcie tej deski to dla mnie było zawsze jakieś karkołomne zadanie.

 

TAk przeglądałem internet to była by jeszcze skunk ap 170UW z lib tech, tu ma w najwęższym miejscu 28mm, a później jest nitro magnum praktycznie każdy model od 159, 162, 165 ma 273/274mm  potem przy 168 rośnie do 278/279 mm. Tylko znowu ta deska wydaje się tak nijaka, że przeisadanie się dla mnie z NS to jak krok w tył. Nie ma niestety niezbyt dużego wyboru musiałbym iść w większe rozmiary i jak takich olbrzymem się bawić? Znalazłem jeszcze  Nitro Team Exposure Gullwing Wide i chyba zdecyduje się na tylko teraz 270/162 czy  272mm/165cm.

 

 

 

 

Zamówiłem Nitro Team Exposure Gullwing Wide 2017 165 cm Wide, tutaj jest camer&rocker na czym mi zależało, boję się trochę tej długość, bo już moja była trudna do ogarnięcia, ale flex jest mniejszy. Możecie coś doradzić 162 czy 165, to jeszcze mogę zmienić?

 

Przepraszam, że taki offtop zrobiłem wam wątku, ale początkowo chciałem mieć lib tech, kolega wyżej jednak przekonał mnie, że to była by głupota brać węższą dechę, a lib tech niestety jak większość producentów ogranicza się do 267, 268mm poza w/w wyjątkiem.


Użytkownik arthi edytował ten post 22 January 2017 - 14:53


#135 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 January 2017 - 18:04

Właśnie odebrałem - w obiecanej specjalnej "pokradziezowej" cenie - nowego travisa .
Także oficjalne publiczne podziękowanie dla Marka S i Stacha z Transferu przez którego sklep deska do mnie trafiła . Dzięki !
  • praxx i mloskot lubią to

#136 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2017 - 18:12

Właśnie odebrałem - w obiecanej specjalnej "pokradziezowej" cenie - nowego travisa .
Także oficjalne publiczne podziękowanie dla Marka S i Stacha z Transferu przez którego sklep deska do mnie trafiła . Dzięki !


No to BRAWO 👏👏👏👏👏👏

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#137 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2017 - 18:53

Marek polatał na goobaya snowpark i od razu świat się zrobił piękniejszy...  :ok:

 

tylko teraz pilnuj szpeju, bo wiesz... licho nie śpi...  :bag:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#138 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 January 2017 - 19:10

Pewnie Będę pilnował, ale strasznie mi to psuje fun...
Człowiek zamiast sobie spokojnie przy piwku gębę do słońca wystawić bedzie się musiał nerwowo rozglądać , albo trzymać dechę pod d*pą...
Pewnie po jakimś czasie przejdzie ...

#139 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2017 - 19:13

proponuję zakup lock'a...  :ok:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#140 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 January 2017 - 22:19

No wiem...zastanawiam się zawsze czy były przypadki, ze ktoś znajdował na takiej lince samo odkręcone wiązanie , coś w rodzaju koła rowerowego przy założeniu locka na szprychy, zamiast na ramę ;) ( a takich kołek to sam kilka widziałem )

Nie mówiąc o tym , ze taką linke to pewnie sekatorem można przeciąć ...

Ale pewnie przeciwko jakiemuś gowniarzowi , któremu nagle przyjdzie do głowy, ze można sobie wziąć , bo stoi - to taka linka pomóc może.