Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Piersiówka


47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kacperr

Kacperr

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 08 April 2010 - 20:47

Ja osobiście nigdy podczas jazdy nie piję nic z %. Zawsze mam w plecaku termos z gorącą herbatką i to starcza. Przeważnie na stokach masz na dole chill-zone lub jakiś bar, więc po jeździe owszem czemu nie, nawet chętnie. Ale sam sądzę, że po wypiciu nie jeżdżę i nie, jazda na kacu to co innego, albo jak po imprezie jeszcze jesteś rano na stoku najebany. Ale w trakcie jazdy stanowczo mówię Nie! :).

#42 Ignac "Iggy" Bo.

Ignac "Iggy" Bo.

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 01 December 2010 - 01:00

Kurcze. Snowboard jest tak ekstra sprawa, ze nie powinno sie pic. Szkoda marnowac wyjazd ! Ja osobiscie wole w 100% wykorzystac czas spedzony na stoku! Co innego wieczone piwko, to nawet polecam :)

#43 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 December 2010 - 12:17

oooo piwko jak najbardziej dla rozluźnienia :) ale pamietajcie alk osłabia organizm noo chyba że z redbulem :zonk:

Użytkownik Majonez edytował ten post 01 December 2010 - 12:18

JOIN The Ride

#44 ENIU

ENIU

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 March 2011 - 08:49

najlepiej wlać spirytusu z colą :excited:

#45 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 March 2011 - 12:27

alkohol podczas wzmożonego wysiłku dostarcza cukrów (piwo to wiem na pewno), sportowcy czasem używają jak chcą reszte sił złapać przed metą ;)

generalnie alkohol nie szkodzi zdrowiu przecież, jeśli jest pity w normalnych ilościach

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#46 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 March 2011 - 22:12

alkohol podczas wzmożonego wysiłku dostarcza cukrów (piwo to wiem na pewno), sportowcy czasem używają jak chcą reszte sił złapać przed metą ;)

generalnie alkohol nie szkodzi zdrowiu przecież, jeśli jest pity w normalnych ilościach

Gorzej jak będziesz w Alpach i coś Ci się stanie ... wtedy do końca życia będziesz płacić za ten wyjazd :)

#47 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 March 2011 - 23:10

będzie się tłumaczyć, że to był kilogram jabłek a nie żaden alkohol w piersiówce :D

#48 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 March 2011 - 10:14

będzie się tłumaczyć, że to był kilogram jabłek a nie żaden alkohol w piersiówce :D

Heheheh, generalnie to nie masz napisane ze nie możesz pić alkoholu ale że nie możesz być pod jego wpływem. :) Myślę, że nie ma znaczenia czy zjadłeś skrzynkę jabłek, czy 100 bombonierek :)
Alkohol to alkohol :), Poza tym gdzieś w TV widziałem robili eksperyment i po tych jabłkach to nic nie pokazywał alkomat:) Więc to raczej mit,
za to wystarczy zjeść jednego cukierka z alkoholem i za chwile dmuchnąć :) i od razu będziesz miał ...