Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Burton I Ich Gwarancja Na Niby.


110 odpowiedzi w tym temacie

#101 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2015 - 20:21

A ja się pytam... same się psują?


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#102 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 March 2015 - 20:41

A ja się pytam czy od leżenia się psują czy od używania? Chyba każdy oczekuje od sprzętu trwałości - to że usługi gwarancyjne są na wysokim poziomie to jedna strona medalu ( bardzo uczciwe podejście ) - ale druga strona to fakt iż sprzęt nadawał się do zgłoszenia reklamacyjnego.

Odnosząc się do Twojego pytania to jakby ktoś sprzęt zniszczył w skutku złego użytkowania to raczej nie pisałby że uznano gwarancje, bo przed takimi przypadkami to się zazwyczaj bronią producenci.



#103 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2015 - 20:48

W sumie, to bardzo dobrze, że Burton uczciwie podchodzi do sprawy gwarancji, bo gdyby przy cenach jakie sobie życzy za swoje produkty dochodziły jeszcze problemy z gwarancją, to byłaby porażka.



#104 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2015 - 21:04

Nic nie jest wieczne. Kurtki, spodnie, wiązania, rękawice, buty się z czasem niszczą. Jak jest wada produkcyjna lub projektowa to szybko i wtedy gwarancja się przydaje. Jak na razie u Burka reklamowałem: - buty - rękawice - wiązania Wszytko wymienione na nowe. Ale nigdy nie reklamowałem - spodni - kurtkek - kasków - desek Wszytko było bez pudła.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#105 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 March 2015 - 22:11

Ja miałem przedziwne zgłoszenia reklamacyjne z firmą XXX. O ILE PĘKNIĘCIA NA SZWACH są bezdyskusyjne o tyle kompletne przetarcia na palcach niczym po szorowaniu na pumeksie już nie... Pozatym naoglądałem sie zgłoszeń gwarancyjnych przeróżnych.

W świat biznesu snowboardowego wkroczyłem późno. po tym co do mnie wysyłano (jako użytkownika, snowboardera) sporo wywołało przerażenie i zniesmaczenie. Typowa akcja na "Polaka - Cwaniaka" 

Rzeczy się zużywają - czasem normalnie  a czasem szybciej. Moich rękawic skórzanych burtona nie zniszczylem. Gdzieśrtam strzępią szię szwy... ale przecież ich używam - więc coś się musi z nimi dziąć mają prawo wyglądać jak używane


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#106 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 18 March 2015 - 10:36

Marcin w moim wypadku kupiłem spodnie za 800 zł z membrana 10k.

 

Były to spodnie z ociepleniem i imitacja jeansu (albo jensowe) na deche do których po pierwszym wyjezdzie jak sie okazało lepi sie śnieg! Co oni myśleli przy projektowaniu tego? Mało tego, ze sie lepił, to kur.... przemakały bo w skutek działania temperatury ciala śnieg sie topił.

Dodatkowo spodnie były koloru granatowego, ktorego w ciagu 3 wyjazdów sie pozbyły na d*pie i kolanach i zmechacily.

 

Przy peirwszej gwarancji, powiedziano mi, że to logiczne co sie stało bo to taki materiał ale przepraszam bardzo ja kupilem spodnie snowboardowe za 800 zł renomowanej firmy wiec dla mnie nie było to całkiem logiczne! Myślałem, że mimo, że to jeans to jednak coś wytrzymia, za co ja cholera zapłacilem? A tu od poczułem sie jakbym w zwykłych jeansowkach z targu za 50 zl jedził naprawde:D


icon_users.png


#107 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 March 2015 - 18:33

Czyli cieszymy się że ich sprzęt się psuje ale po miesiącu wymieniają na nowy :)


dokładnie tak... statystycznie gonią tego tyle, że głową mała... wszystko jest robione z myślą, że musi się zepsuć i klient kupi nowe, a B wymienia często na nowe. nie wszyscy tak podchodzą, oj nie...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#108 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 March 2015 - 20:58

Jak pisałem wszytko się psuje. 
Minajczęściej spodnie padają na tyłku a pewnie to przez to że śmigam w gatkach ochronnych.

Szyby w goglach się rysują bo to delikatny materiał.

Słabe rękawice też nie wytrzymają ostrych krawędzi deski czy zamrożonego sztruksu kiedy trzeba pojechać nisko na nogach.

 

Tak już jest i tyle. 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#109 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 18 March 2015 - 21:28

ProDish teraz mam spodnie Analoga za 500 zł membrana 15k.

Sezon 2 intensywny a wydaje sie, że 3 i 4 tez wyrzymią:) W porównaniu do burka za 800 zł i 3 wyjazdów. Płace to oczkuje a jak nie spełnia wymagań to reklamuje. Akurat w tym wypadku reklamacja pomogła ale faktów to nie zmienia i irytuje sie jak słucham, że cos sie musi zepsuc. Moja kurtka z 686 juz 6 sezon bez nawet przetarcia czy przeciecia gdzie juz analog kumpla 3 sezon i sie pruje;p

 

Najśmieszniejszy mam przykład szybek Dragona Pink Ion.

Miałem z moja w sumie takich 4, do rogue, DX, i 2x DXS.

 

W 3 szybkach ion wartswa zeszła przy lekkiej wilgoci i opadach mokrego śniegu. 4 szybka w DXs natomiast jest nie do zdarcia w kazdych warunkach, a przestalem juz ją wogóle oszczedzac i ja sie pytam jakim cudem!?Co to jakies podróby na rynek weszły?


icon_users.png


#110 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 March 2015 - 21:56

Marcin w moim wypadku kupiłem spodnie za 800 zł z membrana 10k.

 

Były to spodnie z ociepleniem i imitacja jeansu (albo jensowe) na deche do których po pierwszym wyjezdzie jak sie okazało lepi sie śnieg! Co oni myśleli przy projektowaniu tego? Mało tego, ze sie lepił, to kur.... przemakały bo w skutek działania temperatury ciala śnieg sie topił.

Dodatkowo spodnie były koloru granatowego, ktorego w ciagu 3 wyjazdów sie pozbyły na d*pie i kolanach i zmechacily.

 

Szkoda, że Marcin nie ma już spodni jeansowych Rockstar Ifound.


Użytkownik koniefka edytował ten post 18 March 2015 - 21:56


#111 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 March 2015 - 22:09

ProDish teraz mam spodnie Analoga za 500 zł membrana 15k.
Sezon 2 intensywny a wydaje sie, że 3 i 4 tez wyrzymią:)

gdzie juz analog kumpla 3 sezon i sie pruje;p
 


co oznacza, że 50% produktów Analoga jest ok, a 50 już nie koniecznie... kilka postów pokazało, że poziom załatwiania reklamacji w B jest na najwyższym poziomie... jak dla mnie eot...

peace
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...



Dodaj odpowiedź