Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Tyrol 13/14, Jesienne Wyjazdy - Lodowce I In.


35 odpowiedzi w tym temacie

#21 saran

saran

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2014 - 19:10

Krzychu dzisiaj przegadam z żonką, który termin bardziej by nam odpowiadał i postaram się coś do Ciebie wysmarować. Także 2 miejsca wstępnie chciałbym zarezerwować.

#22 HansBooby

HansBooby

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 09 February 2014 - 19:31

Krzyśku, chciałbym zaklepać 1 miejsce na wyjazd na początku marca. Czy coś już wiadomo jeśli chodzi o koszta (kwatery/karnety)?
Rozumiem, że ceny raczej zbliżone do poprzednich wyjazdów? Czy kwatery są w opcji z wyżywieniem?

Pozdrawiam.

#23 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 February 2014 - 10:31

Krzyśku, chciałbym zaklepać 1 miejsce na wyjazd na początku marca. Czy coś już wiadomo jeśli chodzi o koszta (kwatery/karnety)?
Rozumiem, że ceny raczej zbliżone do poprzednich wyjazdów? Czy kwatery są w opcji z wyżywieniem?


Ceny oczywiście cały czas zbliżone, wahania są zależne on regionu i terminu, w lutym bywa odrobinę drożej, ale to jest +/- 5% może czasem 10% - bo np. Ischgl (karnet) jest oczywiście droższe od np. Osttirolu.
Kwatery staram się ogarnąć jak najtaniej w miarę możliwości i przy zachowaniu standardu.

najbliższe terminy:
22-25.02, safari w Osttirolu, 4 dni - mam możliwość powiększenia grupy i kwatery ale konieczny szybki kontakt, najlepiej tel. (mój nr jest w profilu)
1-4.03 4 dni, na 90% podobnie jw.
8-13.03 5 dni, Zillertal
15-19.03 5 dni Ischgl + SFL + coś jeszcze na 1 dzień (Kaunertal?)
22-25/26.03 - 4/5 dni Oetztal czyli Sölden + Gurgle
29.03-01.04 - 4 dni - trudno przesądzać, kierunek zależny od warunków
początek kwietnia - Mayrhofen + Zillertal, m.in. Snowboming ;)

Zapraszam, najlepszy szybki kontakt telefoniczny (nr jest w profilu).
Zapytań mailowych itp. jest sporo, czasem za dużo - przez telefon można dogadać szybciej szczegóły ...choć są powtarzalne do bólu :)

Wyżywienie - jest opcja ..czyli własne - zawsze to są apartamenty z pełnym wyposażeniem, czyli są kuchnie, a w nich wszystko co trzeba. Można pichcić, odgrzewać czy cokolwiek :)
Sa też knajpy na stokach czy w okolicy - nikt nikomu nie broni :) I tak wychodzi taniej niż kwatera z wyżywieniem w pakiecie (typu hotel czy gasthaus).


Krzychu dzisiaj przegadam z żonką, który termin bardziej by nam odpowiadał i postaram się coś do Ciebie wysmarować. Także 2 miejsca wstępnie chciałbym zarezerwować.


Hej, byłem na dłuższym bo feryjnym wyjeździe ale oczywiście wszystko klepnięte i załatwione.
...swoją drogą ostatni wyjazd "epic" ;)
https://www.facebook...6?stream_ref=10
https://www.facebook...8?stream_ref=10
To tylko wybrane - bo były jeszcze inne, nie gorsze miejscówki (Gurgle, Kühtai) :)

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 17 February 2014 - 10:34


#24 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 February 2014 - 13:12

najbliższe terminy:
22-25.02, safari w Osttirolu, 4 dni - mam możliwość powiększenia grupy i kwatery ale konieczny szybki kontakt, najlepiej tel. (mój nr jest w profilu)
1-4.03 4 dni, na 90% podobnie jw.
8-13.03 5 dni, Zillertal - ma być 8-12.03 to daje 5 dni na śniegu, przepraszam
15-19.03 5 dni Ischgl + SFL + coś jeszcze na 1 dzień (Kaunertal?)
22-25/26.03 - 4/5 dni Oetztal czyli Sölden + Gurgle
29.03-01.04 - 4 dni - trudno przesądzać, kierunek zależny od warunków
początek kwietnia - Mayrhofen + Zillertal, m.in. Snowboming ;)


Mała zmiana a właściwie korekta błędu - wyjazd do Zillertal na 5 dni - na śniegu 8-12 marca, czyli wyjazd 7.03, a 13 już w domu.

#25 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 February 2014 - 07:15

Zwolniło się 1 miejsce na najbliższy wyjazd do Zillertal.
Wyjazd w piątek 7.03 wieczorem, ok. 22 z Kraka, przez Śląsk, na Ostrawę.
5 dni na nartach 8-12.03, powrót po nartach do domu, w nocy 12/13.
W planach: Hochfügen-Hochzillertal, Mayrhofen, Zillertal Arena, Hintertux
Karnet 5 dni - 193 euro, kwatera, porządne apartamenty +/- 90-95 euro

Zapraszam Dołączona grafika

Załączony plik  00_Zillertal_map.jpg   237.82 KB   12 Ilość pobrań

#26 kielon

kielon

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 310 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 February 2014 - 17:59

Hej,
Mam pytanie tak troche awansem: przelom kwietnia i maja - zwany pierwszym tygodniem/weekendem maja, planujesz jakies wypady na lodowce? Nie interesuje mnie tylko H-tux, a z pozostalych wlasciwie kazdy.

Pozdr,
W

#27 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 February 2014 - 19:40

Hej,
Mam pytanie tak troche awansem: przelom kwietnia i maja - zwany pierwszym tygodniem/weekendem maja, planujesz jakies wypady na lodowce? Nie interesuje mnie tylko H-tux, a z pozostalych wlasciwie kazdy.


Tak wyglądają na razie moje kolejne plany, im dalej - tym bardziej "mniej więcej" :)

29.03-01/2.04 - 4/5 dni - trudno przesądzać, kierunek zależny od warunków, Stubai, Ischgl? ...coś jeszcze? ...wolne miejsca są.
początek kwietnia - Mayrhofen + Zillertal, m.in. Snowbombing ;)
W kwietniu sprawa otwarta, na pewno trzeba jeździć - ale gdzie, czy lodowce czy coś innego - zależy od warunków.

i okres o który pytasz:

Majówka: około 27.04-03.05 na jakieś 6 dni, chciałbym Sölden + Obergurgl-Hochgurgl - w jednej dolinie, parę kilometrów od siebie, świetne ośrodki, chodzą do 4 maja. Btw. rok temu jeździliśmy: Ischgl, Pitztal, Stubai.

Ostatnie majówki były 6 dniowe, i pewnie fajnie byłoby wykorzystać kolejny długi weekend - ale nic nie przesądzam na razie na pewno. Może być cały tydzień, może być też czterodniówka, bez urlopu (chyba?), albo coś pośredniego.
...chętnie się wsłucham w głos ludu :)

Postmajówka: najpewniej 4 dni na śniegu, safari po tyrolskich lodowcach: 10-13 maja.
W ub sezonie udało się to ogarnąć tanio, jeździliśmy Tux x1, Pitztal x2, Stubai x1 dzień, bajkowo było bo zimowo i pusto.

#28 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 March 2014 - 01:09

Ostatnie 2 wolne miejsca na wyjazd w najbliższy weekend, Kierunek Ischgl+extrasy typu Serfaus-Fiss-Ladis, ew. Kaunertal (1dzien przy gwarancji pogody)
Zapraszam, kontakt na tel., mail. Na foto dzisiejsze Sölden, pogłoski o wiośnie to plotki, warunki teraz lepsze niż w styczniu! :)

Kolejne 2 miejsca wolne na weekend w ok. 5 kwietnia, wolne miejsca także z Gdyni, u Jaro323. Póki co kierunek wtedy nieznany, na pewno Tyrol, niewykluczone Mayrhofen+Tux, z opcja pt. Snowbombing, czyli arcyfajną imprezą w Mayrhofen... będzie, będzie się działo ;)... zobaczymy, karty rozdają pogoda i warunki, ale po ostatnich opadach wybór wydaje się całkiem spory :)

Ostatnie 2 wolne miejsca na wyjazd w najbliższy weekend, Kierunek Ischgl+extrasy typu Serfaus-Fiss-Ladis, ew. Kaunertal (1dzien przy gwarancji pogody)
Zapraszam, kontakt na tel., mail. Na foto dzisiejsze Sölden, pogłoski o wiośnie to plotki, warunki teraz lepsze niż w styczniu! :)

Kolejne 2 miejsca wolne na weekend w ok. 5 kwietnia, wolne miejsca także z Gdyni, u Jaro323. Póki co kierunek wtedy nieznany, na pewno Tyrol, niewykluczone Mayrhofen+Tux, z opcja pt. Snowbombing, czyli arcyfajną imprezą w Mayrhofen... będzie, będzie się działo ;)... zobaczymy, karty rozdają pogoda i warunki, ale po ostatnich opadach wybór wydaje się całkiem spory :)

#29 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 March 2014 - 19:10

Zapraszam w najbliższy weekend do Tyrolu, mam wolne miejsca.

Wyjazd w piątek 4.04, jazda od 5.04 do 8.04, 4 dni. W nocy z 8/9 jesteśmy w PL. Zakładamy, że w środę można normalnie pracować, funkcjonować ....o ile po takim wyjeździe będzie się chciało :) ...no przecież już wiadomo, że będzie świetnie ;)

Kierunek Zillertal, Mayrhofen + Hintertux jest w tym momencie najbardziej prawdopodobny.

Na Tuxie spędzimy co najmniej 2 dni - jest okazja wykorzystać ew. vouchery ze Skiteamu.
Ja powinienem mieć także coś od siebie - wyjazd pewnie wyjdzie nieco taniej niż zwykle.

W Mayrhofen jest opcja pt. Snowbombing, czyli arcyfajna impreza o którą zahaczymy... fajnie, kolorowo i ciekawie na ulicach, dzieje się ;)

Tak czy siak, kierunek nie jest też tak na 100%... zobaczymy, karty rozdają pogoda i warunki, ale po ostatnich opadach wybór wydaje się całkiem spory :) chętnie tez wyslucham woli ludu :)

Zachęcam ew. chetnych z Warszawy - można dogadać wspólny dojazd z 2 dziewczynami, gdzieś w moja stronę, czy na Śląsk.

Wolne miejsca są także z Gdyni, u kolegi Jaro.

#30 grzeg

grzeg

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 91 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 01 April 2014 - 15:53

Witaj gajowy. Dzięki za info na priva. Niestety nie da rady w ten weekend.
Planujesz coś jeszcze pózniej? Daj znać jak wrócisz to zadzwonię aby się więcej dowiedzieć.
grzeg

PS na forum mogę pisać tylko z komórki bo z pc i iPada po zalogowaniu mam białą stronę.

#31 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 April 2014 - 02:45

Witaj gajowy. Dzięki za info na priva. Niestety nie da rady w ten weekend.
Planujesz coś jeszcze pózniej? Daj znać jak wrócisz to zadzwonię aby się więcej dowiedzieć.


Tak, poniżej wrzucam plan na resztę sezonu, propozycji jest jeszcze parę - mam nadzieję, że się udadzą :)
Jestem teraz ale w Austrii też odbieram, choć chętniej po południu czy wieczorem.
Jakby co - ostatnie miejsce wolne, na wyjazd w piątek (dziś) wieczorem, na 4 dni do Zillertal, 2 dni na Tuxie.

PS na forum mogę pisać tylko z komórki bo z pc i iPada po zalogowaniu mam białą stronę.


Nie pomogę, ale to nie jest normalne. Jakiś refresh, jakieś ciasteczka?

***
Najbliższe moje/nasze plany wyjazdowe - daty to dni na śniegu, wyjazd dzień wcześniej wieczorem ok. 21-22 z Krakowa, A4 na Śląsk, potem A1 na Ostrawę.
Powrót ostatniego dnia po nartach, w nocy w domu.

5 - 8.04 (4 dni, sobota-wtorek na śniegu) Zillertal/Tux - 1 miejsce wolne.

12 - 15/16.04 (4 lub 5 dni, sobota-wtorek/środa) może Pitztaler (?) + jakieś okolice, Rifflsee, Hochzeiger + coś jeszcze. Czy ten wyjazd się uda - zależy od woli ludu Dołączona grafika Ktoś już pytał, życie układa się dynamicznie ostatnio, więc jest szansa Dołączona grafika Zapraszam.

24 - 27.04 (czwartek-niedziela) - ...Tyrol, miejsce zależne od pogody, lodowce w planie, tu są już pierwsze osoby.

30.04 (ew. 1.05) - 4.05 - Majówka: 5 lub 4 dni, Sölden + Gurgle.

10-13.05 - postmajówka - safari po lodowcach w Tyrolu

W najbliższym czasie karty będzie rozdawać pogoda, temperatury, bo co prawda teraz jest lampa ale w połowie przyszłego tygodnia może być kilkanaście stopni mrozu na lodowcach, a wcześniej jakiś opad śniegu Dołączona grafika

Reszta szczegółow - mniej więcej jak zawsze, kwatery powinny tanieć, a do tego mogę mieć (odkupić) trochę voucherów na tańszą jazdę na tyrolskich lodowcach.

Zapraszam, można na forum, można telefonicznie (mój nr jest w profilu).

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 04 April 2014 - 02:48


#32 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2014 - 12:53

Mam ciągle miejsca na najbliższy wyjazd. Wyjazd z Krakowa w piątek (11.04) ok. 21, czyli jutro wieczorem, potem Katowice, Gliwice - kierunek Ostrawa, Ołomuniec, Brno itd.

Jazda od 12.04 przez 4 lub 5 dni - możemy też np. wyjechać wstępnie na 4 z opcją przedłużenia do 5, zależnie od pogody, warunków itp.
Chciałbym odwiedzić Pitztal + Rifflsee, choć jeden dzień ...bo dawno nie byłem :) co do reszty, sprawa otwarta - mogą być lodowce (5 szt.), może być Ischgl czy Sölden/Gurgle.
Jeśli ktoś ma vouchery ze Skiteamu, na tyrolskie lodowce - jest okazja wykorzystać, jeśli nie - mogę pomóc/załatwić/odkupić takowe, wtedy to oznacza jazdę za ok. 20 euro dziennie na Tuxie, Sölden, Pitztalerze czu Stubaiu.

Reszta kosztów mniej więcej jak zawsze, kwaterka 20-25 euro dziennie, zależnie od miejsca.
Transport, jazda na miejscu 400 zł.
Kompletu z pewnością nie będzie ale to tylko moje zmartwienie - chcę jechać jeszcze przed świętami ...bo właśnie byłem i podobało mi się :)

W każdym z rozważanych miejsc śniegu nie brakuje, są czynne snow-parki, i pewnie ciągle sporo możliwości jazdy off-piste... ostatnio żegnał nas opad świeżego śniegu po południu.

Jestem elastyczny, co do kierunku i długości, miejsca spotkania, trasy, dlatego proszę ew. o telefon, warto pogadać, obgadać szczegóły itd. ...w każdym wypadku :) Wszelkie namiary do mnie są w moim profilu.

Trochę fotek z ostatniego wyjazdu jest tutaj:
https://www.facebook...14284817&type=1

Więcej, innych/różnych na stronie:
https://www.facebook.com/skibuscompl

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 10 April 2014 - 13:03


#33 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2014 - 19:15

Mam ciągle miejsca na najbliższy wyjazd. Wyjazd z Krakowa w piątek (11.04) ok. 21, czyli jutro wieczorem, potem Katowice, Gliwice - kierunek Ostrawa, Ołomuniec, Brno itd.

Jazda od 12.04 przez 4 lub 5 dni - możemy też np. wyjechać wstępnie na 4 z opcją przedłużenia do 5, zależnie od pogody, warunków itp.
Chciałbym odwiedzić Pitztal + Rifflsee, choć jeden dzień ...bo dawno nie byłem :) co do reszty, sprawa otwarta - mogą być lodowce (5 szt.), może być Ischgl czy(...)(...)

W każdym z rozważanych miejsc śniegu nie brakuje, są czynne snow-parki, i pewnie ciągle sporo możliwości jazdy off-piste... ostatnio żegnał nas opad świeżego śniegu po południu.

Jestem elastyczny, co do kierunku i długości, miejsca spotkania, trasy, dlatego proszę ew. o telefon, warto pogadać, obgadać szczegóły itd. ...w każdym wypadku :) Wszelkie namiary do mnie są w moim profilu.



Sprawy się wyjaśniły i są decyzje:
- jedziemy jutro na 5 dni jazdy, w kierunku Ischgl, mieszkanie od strony Ischgl (chyba Kappl), z drogi prawdopodobnie 1 dzień na Pitztal+Rifflsee, potem Ischgl 3 lub 4 dni, przy czym ostatniego się zobaczy :)
W Paznauntal, w trakcie pobytu chętnie wyskoczę do mniejszego See, może ew. Galtür (Kappl już zamknięte).

Reszta bez zmian (wcześniejsze posty), ostatnie 2 miejsca wolne.

Trochę fotek dla okrasy z ostatniego wyjazdu - fotki z telefonu, więc gorsze.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

#34 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 April 2014 - 21:22

Zapraszam na najbliższy wyjazd. Aktualna propozycja jest teraz taka 25 - 28.04 (piątek-poniedziałek) - czyli wyjazd w czwartek wieczorem, reszta bez zmian czyli Tyrol, lodowce,itd.

Możliwe programy:
1. Stubai, Pitztal x 2 dni, Stubai - całe 4 dni na lodowcach ...i tanich voucherach ze Skiteamu Dołączona grafika
2. lub Sölden + np. Pitztal, może Kaunertal, z ew. wyskokiem do Obergurgl-Hochgurgl - jeśli ktoś nie potrzebuje voucherów.
Możemy miksować sobie ośrodki - w tym roku te 2 dni na lodowcu nie muszą być pod rząd - to daje nam różne możliwości.
Reszta szczegółów - mniej więcej jak zawsze, kwatery powinny tanieć, a do tego mogę mieć (odkupić) trochę voucherów ze Skiteamu na tańszą jazdę na tyrolskich lodowcach.
Przy dobrym układzie cały wyjazd z transportem, kwaterą i karnetami zamknie się w 1000 zł, za wszystko.
Zapraszam, mam miejsca Dołączona grafika

Jest możliwość umówienia wspólnego dojazdu z Gorlic (N. Sącza), i ew. z Warszawy.

W załączeniu parę fotek z Pitztalera i Rifflsee - tak było w ostatnią środę :)
Na poprzednim wyjeździe odwiedziliśmy Ischgl, See, Pitztal i Rifflsee.
W międzyczasie znów dopadało niemało śniegu, a 2 ostatnie dni znów słoneczne - o ile wiem :)
Więcej foto tutaj:
https://www.facebook...14284817&type=1

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 21 April 2014 - 21:25

  • Ines lubi to

#35 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 May 2014 - 23:32

Mam wolne miejsca na najbliższy, niestety ostatni w tym sezonie wyjazd, w planach "safari" po tyrolskich lodowcach.
Na postmajówkę jedziemy na 100% - trzeba godnie zamknąć sezon "małym finałem" ...przyjmijmy, że majówka to był ten "większy finał" :)

termin 10-13.05, 4 dni na śniegu, wyjazd z Kraka w piątek (9.05) wieczorem, przez Śląsk, Ostrawę itd.

• wstępne plany/program jaki mam, przykładowo:

#1 sobota, niedziela - 2 dni na Pitztalu (tam baza), poniedziałek - wyskok na Kaunertal, wtorek Stubai, i do domu, 14.05 do roboty :/

#2 dowolny inny mix lodowcowy, np. 1 dzień Hintertux brany z trasy, pierwszego lub ostatniego dnia.

Dokładny harmonogram zależny od pogody, i od sensownej kwaterki. Z kwaterą nie powinno być żadnego problemu - o ile wszyscy właściciele kwater nie pojechali na zasłużone wakacje, po sezonie narciarskim, a przed sezonem rolnym :-)



Szacunkowe koszty, wstępnie:

- kwatera 3x kilkanaście euro - przyjmijmy ok. 55 euro, max 60 (nie wiem ilu ludzi się wybierze itd.)

- suma za skipassy 80-90 euro za całe 4 dni (info na priv, mój nr tel. jest w moim profilu)

- transport, jazda na miejscu bez zmian (400zł/95eur), choć trochę sobie polatamy po Tyrolu

W sumie całość znów za "tysiaka" lub mniej (1000 zł), za 4 dni w świetnych miejscach, to taniej niż na Kasprowym ...gdyby był akurat jeszcze czynny ;)
Mamy miejsca, zarówno u mnie z Krakowa, jak i u kolegi z Trójmiasta.

Najlepszy i najszybszy jest kontakt telefoniczny - moje namiary są w moim profilu.
Zapraszam :)

***
W załączeniu parę fotek z majówki (Sölden i Obergurgl-Hochgurgl w dolinie Oetztal), której jedyną wadą było to że była tak krótka :) Pogoda i warunki na postmajówce zapowiadają się nawet lepiej :)
Więcej fotek tutaj: https://www.facebook...14284817&type=1

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

#36 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 May 2014 - 22:27

To nie tak żebym chciał dręczyć, ale załączam 4 fotki z dzisiejszych kamer na lodowcach - jeśli ktoś ma wątpliwości, waha się co do najbliższego (ostatniego w sezonie) wyjazdu, to może je rozwieją :)
Do tego, przy dobrym układzie to wyjazd będzie ...tańszy niż do Białki ;) więc...
Last minute, last call: warunki wielce OK, 4 lodowce mają się świetnie, śniegu nie brakuje a klimat całkiem zimowy :)
Miejsca wolne są, zarówno z Kraka jak i Trójmiasta.

Więcej zdjęć z dzisiaj tutaj: https://www.facebook...14284817&type=1


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika