Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Plecaki.


99 odpowiedzi w tym temacie

#41 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 September 2013 - 20:17

jak by w tym bez PRO dali zamki z obu stron to byłoby dojście z boku a tak ..... kicha.
jest film na YouTube to pokazuje tą kieszeń boczną w PRO

chciałem link wkleić ale znikają


Użytkownik ProDish edytował ten post 16 September 2013 - 20:20

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#42 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 September 2013 - 23:05

nie mam pojęcia o jakich kieszeniach bocznych mówisz...w obu wersjach są z boku kieszenie typu skretch.

tutaj już pisałem o pro 30l

http://adechade.com/...eeride-pro-30l/

#43 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 September 2013 - 23:10

nie mam pojęcia o jakich kieszeniach bocznych mówisz...w obu wersjach są z boku kieszenie typu skretch.

tutaj już pisałem o pro 30l

http://adechade.com/...eeride-pro-30l/


39 sekunda filmu. To chyba zamek z dosciem z boku do środka plecaka ? O to mi chodziło.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#44 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 September 2013 - 23:22

to jest główny zamek głównej komory i obydwie wersje mają ten sam sposób otwierania obydwu komor plecaka, różnica polega tylko w Pro bo ma dodatkową możliwość otwarcia komory głównej na plecach, tym sposobem nie musisz odpinać deski itp. aby dostać się do pełnej komory głównej, tak więc obie wersje mają dostęp z "boku"

Użytkownik Arec edytował ten post 16 September 2013 - 23:24


#45 smoczek

smoczek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 5 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 December 2013 - 09:43

a co powiecie o tym plecaku: http://www.trekkersp...-altra-50l.html ? warto wydac za niego taka kwote pieniedzy?

#46 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2013 - 10:06

Właśnie oddałem swojego Pro na gwarancję. Zobaczymy jak długo zostanę bez plecaka :-/

#47 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 December 2013 - 11:26

co urwałeś..?
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#48 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2013 - 14:15

Po niecałym roku delikatnego użytkowania zaczęła odpruwać się szelka. Trochę lipa. Ja mam chyba pecha do plecaków na deskę. Najpierw Milo, którego najgorszemu wrogowi bym nie polecił- w życiu nie miałem gorszego plecaka a teraz Deuter, który wydawał się pancerny.
Mimo to Freeridera Pro oceniam bardzo dobrze. Świetny plecak z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami. Mam nadzieję że mój przypadek to jedynie jednorazowa wada produkcyjna i że gwarancja pójdzie sprawnie.

#49 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2013 - 16:17

Dziwna sprawa z tym deuterem, a która ta szelka się odpruwa? główna, czy ta cieńsza która ją odciąża i "asekuruję"?

Użytkownik Arec edytował ten post 11 December 2013 - 16:18


#50 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2013 - 17:00

Główna. Dokładnie prawa :) Od wewnętrznej strony plecaka, po wyjęciu maty widać ewidentnie że pruje się szycie.

#51 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2013 - 19:17

a co powiecie o tym plecaku: http://www.trekkersp...-altra-50l.html ? warto wydac za niego taka kwote pieniedzy?


to zależy co masz na myśli. osobiście jak dla mnie na snb za duży, no chyba że termin "wyjazd studencki w Alpy" z tym plecakiem nabiera nowego sensu... ;)
KUBOTA TEAM official rider!

#52 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2013 - 19:54

może pechowy model
mój deuter edge po trzech sezonach ostrego użytkowania nadal w świetnym stanie :)

#53 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2013 - 21:05

Tak mi się wydaje że po prostu miałem pecha. Poza tą jedną wadą plecak swietny (noo...mógł bym się jeszcze do wagi lekko przyczepić ale że i tak mam po 7kg na nogach to te kilka dkg więcej już właściwie różnicy nie robi ;-) ).
Co do tego Arctheryxa to chyba na tripa na Elbeus bo inaczej tego nie widzę :-)

#54 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 January 2014 - 13:12

Minęło prawie 40 dni od reklamacji. Nadal nie mam plecaka. Wiem tylko że przyjęto do naprawy. Dobrze że nie ma właściwie zimy bo w innym wypadku zaczął bym się mocno wkurzać :evil:

#55 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 January 2014 - 14:05

Miałeś pecha. Mam Deutera wyprawowego Quantum 55 + 10 SL. Przeszedł ostre hardcory już ze mną w różnych rejonach i porach roku. Nadal jak nowy. Wszystko sprawne. Jak działa u nich reklamacja to nie wiem, nie miałem nigdy potrzeby korzystać.

#56 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 January 2014 - 17:06

Do tej pory nie miałem większych przebojów z plecakami a trochę ich miałem już na plecach :) Raz tylko reklamowałem Milo ale w tym akurat wypadku lepiej było wziąć zrywkę ze sklepu, była by trwalsza i wygodniejsza :P Na szczęście po 3 reklamacjach odzyskałem kasę a firmę omijam szeeeerokim łukiem. Deuter wydawał się pancerny. Trafiło się jednak inaczej. Bardziej martwi mnie ostatnio postawa Polar Sportu. Już 3 razy do nich dzwoniłem i jak do tej pory nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Za pierwszym razem zapewniano mnie że wysyłają ponaglenie/zapytanie do Deutera, za drugim poprosili mnie o numer telefonu z zapewnieniem że wyjaśnią sprawę i oddzwonią -nie doczekałem się, tydzień później ta sama sytuacja. W piątek albo z początkiem przyszłego tygodnia wybiorę się tam osobiście wyjaśnić sprawę. Zaczyna padać śnieg a ja nie mam plecaka na dechy :wallie: .

#57 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2014 - 17:38

Pismo. Tylko pismo z potwierdzeniem odbioru z roszczeniami. Nie wiem ile to u Ciebie trwa, ale z tego co łapię czas ustawowy na reklamację im minął?

#58 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 January 2014 - 17:51

Reklamacja została przyjęta, czas na to wynosi 2 tygodnie i w ciągu tego czasu dostałem info że przyjęto do naprawy.
Dosłownie kilka minut temu dostałem telefon z Polar Sportu ( może czytają forum :-D ), że plecak powinien być do odbioru w poniedziałek lub wtorek. Jeśli rzeczywiście tak będzie to plecak odzyskam po 50 dniach. Jak dla mnie to trochę długo...

#59 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 January 2014 - 21:58

Jeżeli ktoś nadal by poszukiwał plecaka to tutaj pojawiła się dobra promocja: http://www.hudysport..._plecaki-zimowe 239,4zł za freeridera 26 aż sam się skusiłem. :twisted:
Dołączona grafika

#60 piotrj

piotrj

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2014 - 22:01

To ja się podepnę do tematu plecakowego.
Ostatnio w swoim Dakine Mission przytrzasnąłem drzwiami od auta klamrę paska poprzecznego, który jest na wysokości pasa/talii i niestety pękła. Wie ktoś gdzie można coś podobnego zakupić?

Załączone pliki