Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Nasze postępy :)


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Therion

Therion

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 136 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 February 2010 - 19:19

Nie wiem może mi się zdaje, ale mam wrażenie, że podczas jazdy na BSie za bardzo "siadasz" i jedziesz trochę skulony

#22 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 17 February 2010 - 21:36

no to co jest nie tak na bs to wiesz i aby sie tego pozbyc sprobuj spiac lopatki na bs,albo podnies rece do gory,to powinno spowodowac podniesienie barkow wyzej a co za tym idzie wyprostowanie sylwetki.
na froniu wciaz nie chcesz domknac skretu,jest coraz lepiej,ale zeby bylo jeszcze lepiej sprobuj polozyc przednia reke na tylnym udzie przy froniu i automatycznie domkniesz skret i dzieki temu nie bedziesz juz musial wpychac kolanka do srodka:):D
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#23 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 February 2010 - 07:33

Dzięki Siwy :D
Ale kolejne jazdy chyba dopiero za tydzień, w tym tygodniu chyba szkoda kasy na wypad w góry ze względu na pogodę :(
Spróbuję też zmienić ustawienie wiązań z 21/6 na 18/-3, może będzie lepiej z tym otwarciem :D
Pozdrawiam
Zaq

#24 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 February 2010 - 07:45

Spodenki sobie kup bo fajna sprawa , w jeździe nie przeszkadzaja a i poczujesz się trochę pewniej.
Ja kupowałem niedawno i ostatnio jak byłem z Siwym na boxiku to mi się sprzydały , dupka nie bolała wcala nawet po jednym konkretnym upadku ( zakrawędziowałem na pleksie :D )teraz dokupiłem jeszcze żówika .