Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

zakupki za wielką wodą :o) sierrasnowboards.com


43 odpowiedzi w tym temacie

#41 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 October 2010 - 18:54

sorki K-PAX ale nie wiem, czy zauważyłeś gogle na ebay mają jedną szybkę i niby są nowe nie używane:) a w modernskate w komplecie masz 2 szybki więc trochę się rozpędziłeś jeżeli chodzi o porównanie, po drugie napisałem Lipiec-Sierpień a nie pażdziernik gdzie akurat w tym miesiącu wszędzie powoli ceny już idą w górę

pzdr...

noo nie zauważyłem info nt tych szyb .. ale jak tak popatrzysz to na ebay praktycznie prawie wszystkie nie mają szyby dodatkowej, może sprzedawcy wyciągają i sprzedają osobno :)

BTW: znalazłem jeszcze na "czarnejstronie" taki link http://www.departmentofgoods.com tam ceny ciekawe

#42 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 October 2010 - 19:11

 Dwa razy kupowałem w www.evo.com - co tydzień jakiś deal. Ostatnio był 20% na przedsezonowym presale i Drivery Burka dorwałem poniżej 200$ ;p


Sklep całkowicie bezpieczny, płaciłem kartą. 

Generalnie w Stanach najlepiej mieć konto Paypal - wtedy płatności są szybkie i bezproblemowe. A założenie Paypala jest już całkowicie u nas legalne i bajecznie proste.

Willa Modrysówka - Noclegi w Zawoi


#43 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 12 October 2010 - 20:27

Czekam na przesyłkę :) ze sierrasnowboard.com hehe przez posredinka przesyłka. Jak dojdzie to sie pochwalę, droga lotnicza :D

#44 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 November 2010 - 22:48

Czekam na przesyłkę :) ze sierrasnowboard.com hehe przez posredinka przesyłka. Jak dojdzie to sie pochwalę, droga lotnicza :D

Jeszcze nie doszła ?