Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

zakupki za wielką wodą :o) sierrasnowboards.com


43 odpowiedzi w tym temacie

#21 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 11 February 2010 - 15:26

Tak słyszałem że w USA trzeba o rozmiar zaniżać,

#22 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 13 February 2010 - 08:50

Najtańsza paczka z USA nieubezpieczona i zawartość "rzeczy używane" to 68$. Do tego trzeba doliczyc przelew znajomemu na konto za przelew po 17 $ ja i on lub chyba najlepiej Western Union ale nie wiem jaki koszt.
Suma sumaru to aż tak tanio nie wychodzy, fakt  troche taniej niż u nas ale szału nie ma np. kurteczka Special Blend na która się zgrzałem kosztuje w USA 150 $ a u nas w Supersklepie 560 zł. 100 zł róznicy czy to jest dużo? Fakt że jak kupiemy np. z 10 rzeczy to jeszcze ujdzie ale weż to wszystko ogarnij i  wyślij  ???
pozdro

#23 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 February 2010 - 09:02

@rendgen trochę przesądziłęś z ceną za paczkę :) ostatnio kupowałem deskę w usa i za paczkę zapłaciłem 36 dolarów drogą morską??? po drugie nie trzeba wysyłać kasy znajomym prościej i taniej jest zapłacić kartą kredytową 'oczywiście jak mamy' w tedy tylko podajemy adres znajomego w usa na który ma zostać wysłany zakupiony towar a w większości sklepach w usa takie przesyłki są darmowe;)

#24 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 13 February 2010 - 09:08

de_so dopiero przed chwila dostałem takie info z USA z ta paczką za 69 $, na terenie USA przesyłka ze sklepu gratis tu się zgadza oraz płatność kartą kredytową pewnie też. Nie orientujesz się jak to wygląda płatność karta Mastercard, równiez można?

#25 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 February 2010 - 09:24

Jeśli chodzi o mastercard to do końca niewiem ale o ile dobrze pamiętam w większości przypadkach można bez problemu używać, ale sprawdze jeszcze dzisiaj i dam znać, dodam jeszcze że ja używam polskich firm do przesyłania paczek:)

#26 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 13 February 2010 - 17:14

de_so daj info moze byc priv jak polska firme uzywasz bo juz mam na oku ciuchy i chce zadziałać expresowo

#27 Guma

Guma

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2010 - 00:25

jeżeli chodzi o ceny przesyłek to za paczkę lotniczą z kumplem zapłaciliśmy koło 35$. w paczce kask, dwie kurtki, spodnie i skarpety. po tygodniu od wysłania paczka była u nas. nadana na poczcie w NY.
powyżej 60$ trzeba dać gdy wysyła się do nas desiwo. oczywiście jeśli ktoś chce to wysłać kurierem to cena idzie znacznie w górę

#28 Blackdeck

Blackdeck

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 March 2010 - 08:16

A co jeśli chcę wysłać towar do Polski?
Nie mam żadnej rodziny w Stanach. :)
Eat. Sleep. Ride. Repeat.

#29 Guma

Guma

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 March 2010 - 15:33

A co jeśli chcę wysłać towar do Polski?
Nie mam żadnej rodziny w Stanach. :)


jeśli nie masz rodziny w stanach to czeka Cię prawdopodobnie cło i vat. biorąc pod uwagę promocje, które teraz są na sierrasnowboard to nawet z cłem i vatem na części sprzętu wychodzisz 2x lepiej niż u nas :)
jeżeli wartość towaru nie przekracza 150euro to cła ci nie naliczą. vat i tak pozostaje. żeby było ciekawie vat naliczany jest od wartości paczki i kosztu przesyłki.
jeśli sklep poszedłby ci na rękę to zawsze paczkę mogą oznaczyć jako prezent lub rzeczy używane. wtedy jeśli trafisz na łaskawego celnika nie naliczą Ci niczego. i jeszcze jedna ciekawostka: ponoć ostatnio podrożała cena przesyłek z USA(to informacja zasłyszana więc 100% pewności nie mam)

#30 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 March 2010 - 22:16

onoć ostatnio podrożała cena przesyłek z USA(to informacja zasłyszana więc 100% pewności nie mam)


no ta pewno amerykanie stwierdzili ze europa jest dalej niz byla jeszcze w zeszlym roku i to pewno sie przesunela o bilion kilometrów i dlatego trzeba podniesc ceny... a wogole to pewno europa jest 55 stanem usa ktorego nikt na mapie nie umie zlokalizowac :)

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#31 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 April 2010 - 19:53

No dobra... dajmy na to, że na fali wyprzedaży w sierra mam ochote na deseczke Flow Era, do tego może jakąś rockerkę na urodziny dla mojej Pani. Mam w US tylko 70-letnią Ciocię na lekach przeciwastmatycznych od lat i jej raczej nie mogę powierzyć przesyłki. Ktoś z Was mógłbym pomóc?
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#32 Blade

Blade

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 15:37

Ja mam takie pytanie.W jaki sposób mogę zaplacić za kupiony towar w usa gdy nie posiadam konta pay pal i karty kredytowej?jest wogole możliwość zapłacenia skoro mam tylko konto w zwykłym pko?

#33 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 16:01

Ja mam takie pytanie.W jaki sposób mogę zaplacić za kupiony towar w usa gdy nie posiadam konta pay pal i karty kredytowej?jest wogole możliwość zapłacenia skoro mam tylko konto w zwykłym pko?


ciężko będzie - musisz indywidualnie pytać w sklepie może zgodzą się na przekaz westernunion, czy przelew bankowy.

#34 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 19:47

ciężko będzie - musisz indywidualnie pytać w sklepie może zgodzą się na przekaz westernunion, czy przelew bankowy.

Jeśli chodzi o paypal to nie terzba mieć kredytowej wystarczy płatnicza, poza tym można przelać chyba środki na paypal i zapłacić ...

Ja dodam jeszcze ten sklepik robiłem już w nim zakupy i powiem, że poza sezonem mają mega promocję, sklep warty uwagi.

Modern Skate & Surf
29862 Woodward Ave, Royal Oak, MI, United States (248) 545-5700

http://www.modernska...om/modernskate/

p.s.s co do wysyłki to "wolna amerykanka"  w moim przypadku zamawiałem przez znajomych.

Ceny to widze na max wysokie :)
Jednak wg mnie najtaniej jest na ebay :))

#35 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 22:12

Clo nalicza sie przy wartosciach rzedu 30 Euro juz...

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#36 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 23:04

Jeśli chodzi o paypal to nie terzba mieć kredytowej wystarczy płatnicza, poza tym można przelać chyba środki na paypal i zapłacić ...


Ceny to widze na max wysokie :)
Jednak wg mnie najtaniej jest na ebay :))


jeżeli chodzi o modernskate to w lipcu i sierpniu maja zniżki nawet od 50%-70% :) a kupowanie na ebay w usa to moim zdaniem pomyłka:) o ile jest coś takiego jak ebay w usa:)

Clo nalicza sie przy wartosciach rzedu 30 Euro juz...




sorki ale jeżeli chodzi o cło to akurat ono jest najmniej dotkliwe:)


chyba że mówimy tutaj o imporcie na potrzeby dystrybucji to w tedy inna bajka:)

#37 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 23:16

jeżeli chodzi o modernskate to w lipcu i sierpniu maja zniżki nawet od 50%-70% :) a kupowanie na ebay w usa to moim zdaniem pomyłka:) o ile jest coś takiego jak ebay w usa:)

[/size][/font][/color]


sorki ale jeżeli chodzi o cło to akurat ono jest najmniej dotkliwe:)


chyba że mówimy tutaj o imporcie na potrzeby dystrybucji to w tedy inna bajka:)

Clo... przy cle dosiega Cie VAT... z sumy kosztow produktu, wysylki itd. I to boli. UC doliczy koszta stale

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#38 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 23:29

Clo... przy cle dosiega Cie VAT... z sumy kosztow produktu, wysylki itd. I to boli. UC doliczy koszta stale


spox dla tego napisałem - cło jest najmniej dotkliwe, i tak jak piszesz najbardziej czesze po kieszeni to VAT, jeżeli chodzi o koszta stałe to UC jako takich niema o tym co mówisz Marcinie chodzi o AUC i oni naliczają koszta stałe:) w wysokości 100-200zł zależnie od agencji UC.

#39 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 October 2010 - 09:21

jeżeli chodzi o modernskate to w lipcu i sierpniu maja zniżki nawet od 50%-70% :) a kupowanie na ebay w usa to moim zdaniem pomyłka:) o ile jest coś takiego jak ebay w usa:)

Bez jaj :) pierwszy z brzegu przykład :)
$125 - http://www.modernska...ALCABHHFBEGACHJ
$70 - http://cgi.ebay.com/...=item33610af8ee

#40 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 October 2010 - 10:50

Bez jaj :) pierwszy z brzegu przykład :)
$125 - http://www.modernska...ALCABHHFBEGACHJ
$70 - http://cgi.ebay.com/...=item33610af8ee


sorki K-PAX ale nie wiem, czy zauważyłeś gogle na ebay mają jedną szybkę i niby są nowe nie używane:) a w modernskate w komplecie masz 2 szybki więc trochę się rozpędziłeś jeżeli chodzi o porównanie, po drugie napisałem Lipiec-Sierpień a nie pażdziernik gdzie akurat w tym miesiącu wszędzie powoli ceny już idą w górę

pzdr...