Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wybór Gogli Do 500 - 550Zł


70 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ajsłind

Ajsłind

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2012 - 14:52

Witam serdecznie. Pisze do was bo mam problem z wyborem gogli dla Siebie a tutaj na pewno najde odpowiedz. Otóż poszukuje dobrych gogli do 500-550zl. Moim faworytem sa The Hubble. Czy w tej cenie znajde lepsze gogle niż Hubble ? Nie zalezy mi za bardzo na wymiennych szybkach bo nawet jak jest lekko pochmurno czy malo slonca to i ta jezdze w lustrze. Wczesniej jezdzilem w Dragonax DX i Oakleyach A-Frame. Bylbym wdzieczny za odpowiedz i podpowiedz :) Pozdro !

#2 Szymonos

Szymonos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 06 December 2012 - 15:38

Hmm może Electrcic Eg. 2 lub ja kupiłem wczoraj Eg 2,5 :)

#3 kristoff16

kristoff16

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2012 - 16:26

również polecam gogle firmy electric eg2 super wyglądają i też dobrze współpracują z kaskami Red'a polecam ! :)

#4 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 06 December 2012 - 16:49

jest kilka fajnych gogli, ja osobiście polecam airblastery za fajną optykę i bardzo duży kąt widzenia
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#5 Ajsłind

Ajsłind

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2012 - 17:37

No mnie Hubble użekły tym, ze sa wykonane lepiej niz oakley sa blisko twarzy i kat widzenia i optyka na prawde sa fajne. Ale napisalem ten temat bo wlasnie moze ktos mial porownanie :). Co do EG2 to nie wiem czy nie beda za wielkie i nie bede wygladac jak mucha ( mimo, ze mam dużą twarz ).

@ Siwex - no ale chyba Airblaster takiego kąta widzenia i optyki jak Hubble czy EG2 nie posiada .. :). Chociaz widzialem w sklepie po 380zl wiec 170zl taniej. Ale wyglad airblasterow mnie jakos kompletnie nie kręci sa jakies takie ... nijakie dla MNIE ofc.

#6 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 09 December 2012 - 16:19

może oakley splice? na allegro z lustrem za 400 mozna dostac, albo dragon rogue. tez za dobre pieniądze idzie znaleść a mega dobre gogle. Hubble są blisko twarzy czyli ze sporym garnkiem może to słabo wyglądać. Z rogue i splice nie będzie tego problemu

#7 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 09 December 2012 - 16:37

No mnie Hubble użekły tym, ze sa wykonane lepiej niz oakley sa blisko twarzy i kat widzenia i optyka na prawde sa fajne. Ale napisalem ten temat bo wlasnie moze ktos mial porownanie :). Co do EG2 to nie wiem czy nie beda za wielkie i nie bede wygladac jak mucha ( mimo, ze mam dużą twarz ).

@ Siwex - no ale chyba Airblaster takiego kąta widzenia i optyki jak Hubble czy EG2 nie posiada .. :). Chociaz widzialem w sklepie po 380zl wiec 170zl taniej. Ale wyglad airblasterow mnie jakos kompletnie nie kręci sa jakies takie ... nijakie dla MNIE ofc.


o gustach się rzecz jasna nie dyskutuje, mnie pasują idealnie i śmiem twierdzić,że kąt widzenia mają co najmniej taki sam jak EG2 o ile nie większy.Huuble w rękach nie miałem to nie jestem w stanie porównać :) :)
Co do optyki to Airblaster w tej klasyfikacji zajął w testach drugie miejsce za Oakleyem ,zostawiając w tyle inne "bardziej znane brendy:
tu masz link http://www.snowboard...e-best-goggles/
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#8 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 December 2012 - 18:52

Co do optyki to Airblaster w tej klasyfikacji zajął w testach drugie miejsce za Oakleyem ,zostawiając w tyle inne "bardziej znane brendy:
tu masz link http://www.snowboard...e-best-goggles/


przeczytałem tekst z tego linka i ....... Airblastery były w topie nie za optykę a za to że nie parowały - co jest w sumie bardzo ważne
Oakley'e głównie były na topie za możliwość szybkiej wymiany szyby.

W sumie w tym tekście z tego linka wszystkie opisane tam gogle są OK i fajnie że autorzy podali co się w danych goglach im podoba.

fajnie że napisali jedno ważne zdanie w którym stwierdzają że każde gogle trzeba dobrać do siebie niezależnie czy się śmiga w czapce czy kasku
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#9 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 09 December 2012 - 20:47

przeczytałem tekst z tego linka i ....... Airblastery były w topie nie za optykę a za to że nie parowały - co jest w sumie bardzo ważne
Oakley'e głównie były na topie za możliwość szybkiej wymiany szyby.

W sumie w tym tekście z tego linka wszystkie opisane tam gogle są OK i fajnie że autorzy podali co się w danych goglach im podoba.

fajnie że napisali jedno ważne zdanie w którym stwierdzają że każde gogle trzeba dobrać do siebie niezależnie czy się śmiga w czapce czy kasku

dokładnie, każdy dobiera pod siebie, ja miałem na nosie dragony, electricy, ashbury i airblaster i jeżeli chodzi o optyke i brak parowania airblaster wygrywa, jeśli wezmę pod uwagę kąt widzenia to równać się z Air mogły tylko Ashbury, mimo iż np electricy miały porównywalną oprawkę.Ale każdy weźmie to co uważa za najlepsze dla siebie.
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#10 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2012 - 23:07

Leci właśnie dostawa IS Eyewear a w niej nowe gogle BOMBER w bardzo promocyjnej cenie. Jakościowo śmiem twierdzić lepiej od EG2, wygląd - świetny, jakość szkła - producent

Carl Zeiss Vision

. Cena... robię promo poniżej 500 zł
http://www.iseyewear...ow-goggles.html

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#11 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 01:02

jeśli bombery są kontynuacją dobrych tradycji IS'a, to może być zamieszanie na rynku... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#12 Dave

Dave

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 52 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 December 2012 - 14:11

Oakley Splice, Crowbar (mam je, dostałem na prezent i jestem zadowolony, wygodne nie paruja i widocznosc bardzo dobra) Electric eg2 tez testowałem i polecam, dlamnie jednak troche zaduze, Von zippery tez mają dobre opinie.

#13 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2012 - 22:35

Bomber'y przyleciały :)

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#14 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2012 - 23:06

Bomber'y przyleciały :)

no to kiedy można przemierzyć i ewentualnie kupić ?

masz takie ?
Dołączona grafika

jak nie to jakie z blue mirror smoke ?

Użytkownik ProDish edytował ten post 22 December 2012 - 23:06

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#15 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2012 - 23:36

mam... mam wszystkie. Mozemy sie ustawić w poniedziałek. Daj mi listę tego co Cie interesuje. Powoli wprowadzam je na prosnow.pl
Dla miłośników Airhole jest kolaboracja - gogle IS Eyewear Bomber RAD z Airhole RAD :)

Weź tylko ze sobą na mierzenie dla porównania EG2 plus kask - pokażę Ci o co chodzi ;)

chyba że nie dasz sie szaleństwu przedświątecznemu i polecisz ze mną jutro na testing Kazimierza :)

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#16 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 December 2012 - 02:01

nie wiem co to znaczy testing kazimierza, ale qr** czemu nie mieszkam bliżej... prodi... wybrałeś moje typy... zacznij się bać... marcin, zapraszam na wigilię do siebie...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#17 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 December 2012 - 01:07

Haha! Wlaśnie Prodish stał się posiadaczem BOMBERów. Organoleptycznie siedzą bardzo dobrze pod kaskiem REDa. Jednak więcej informacji uzyskacie od niego - Facet ma porównanie z EG2

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#18 kristoff16

kristoff16

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 December 2012 - 10:43

Prodish napisz jak tam twoje odczucia w porównaniu Bomberów z EG 2 ? ;-) A i pytanko Marcin07 to promo na Bombery jest na krótki okres czasu czy aż się wyczerpią ?:P

#19 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 24 December 2012 - 10:51

Prodish, jakąś fotke prosimy jak bombery leżą z hi fi i i prime, Moje airbrake, po jednym wyjezdzie zaczęły faktycznie przypominać batmana i nie wiem czy niedługo nie wylądują na allegro:)

#20 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 December 2012 - 13:08

tak na szybko bo akurat święta trochę czasu zajmują

fota podczas przymiarki na parkingu
Dołączona grafika

To co Marcin pisał jest faktem. Gogle są niższe od EG2 przez co lepiej mieszczą się pod kaskiem.
Niektórym EG2 nie pasowały bo uciskały na nos lub wcale się nie mieściły na twarzy :)

Spasowanie z HiFi tu na zdjęciu XL idealne.
Jeśli chodzi o pokrycie twarzy na boki minimalnie mniej pokrywają niż EG2, tj szpara gogle nauszniki jest minimalnie większa niż w EG2.
Prime przymierze po świetach albo jutro ale nie powinno być kłopotu.
Optyka - super. Niczego się nie można przyczepić.
Pole widzenia - podobne do EG2, w EG2 jak się popatrzy w górę ramki nie widzę tu widzę ale ...... kto patrzy w górę.
Osobiście ramka w cyjanie i niebieskie szkiełko leży mi najlepiej ale opcja z lustrem czerwonym też wygląda obłędnie ale ..... tylko na mega słoneczko
wykonanie - 1 klasa, plastik ramki błyszczący, na bogato, logo na pasku gumowane.

extrasy w porównaniu do EG2
- zapięcie z tyłu paska (mi się nie przyda)
- gumowany pasek - to się akurat przydaje, jest mniejsza szansa że gogle spadną jak ma się je na kasku.

w sumie po 15 minutach mierzenia od razu mi przypadły do gustu i zrobiłem sobie prezent na gwiazdkę.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama