Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Quiksilver The Hubble Travis Rice


80 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 07:50

Panowie, moj blad, w SKi Teamie tez sa te gogle...
Wczoraj na Gubalowce jezdzilem w Mirror HD i przy bardzo plaskim swietle calkiem dobrze widzialem skocznie,wiec namawiam na ta szybke jesli chce sie miec na wszystkie warunki. Blue juz bardziej na slonce. Jest jeszcze szybka HD, ale wedlug mnie nie Mirror HD ogolnie lepsze. Ja i tak jestem fanem Blue, ale rzeczywiscie w Polsce nie zawsze sie nadadza.
Rozmiar jest jeden.

#22 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2013 - 07:57

Mam jeszcze jedno szybkie pytanko zanim zaczne ich szukać - jak rozpoznam tą szybkę mirror HD ;-) Jest na szybce gdzies w rogu jakiś napis malutki czy jak ?

#23 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 08:25

Przymierzem Hubble w Transferze i są na moim celowniku do zakupu, kąt widzenia rewelacyjny. Muniek do przymiarki zabierz obowiązkowo kask, gogle mają taką plastikową wstawkę przy łączeniu gumki z goglami ta wstawka powoduje, że gogle nie pasują do wszystkich kasków.

#24 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 10:27

Oczywiście ma być "przymierzałem". Czemu nie mogę edytować posta?

Dziwne, tego posta mogę edytować a poprzedniego nie.

Użytkownik Bodek_ZG edytował ten post 14 January 2013 - 10:29


#25 Luksus

Luksus

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 97 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 10:39

możesz edytować go przez krótki czas po tym jak go napisałeś

#26 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2013 - 12:02

To prawda,Hubble nie z kazdym kaskiem leza,wiec lepiej wziasc go ze soba.

#27 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 January 2013 - 12:40

Jadę zaraz do tej Futury w Rząsce bo to koło mnie. Biorę kask i będzie mierzenie. Tylko ta cena...

Czy szyba HD mirror i HD silver mirror to jedno i to samo ?

Użytkownik Muniek edytował ten post 18 January 2013 - 12:41


#28 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 January 2013 - 14:56

Dziwna cena...
http://allegro.pl/qu...2949301821.html

Ciężko znaleźć z szybką HD Mirror, wiesz może w którym sklepie mają do sprzedania od razu z tą szybą ?

Użytkownik Muniek edytował ten post 18 January 2013 - 15:09


#29 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2013 - 23:12

Jest szyba HD Mirror i HD. HD jest jaśniejsza. Ta aukcja z Merlina dotyczny modelu z przed bodajże 2 lat. Ale w sumie warto...
Ski Team na pewno ma szybę HD Mirror w Hublach.

#30 voy

voy

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2013 - 19:28

A czy szybki w Hubble'u są wymienialne w ogóle? Mierzyłem je dzisiaj w SkiTeamie, obsługa nie potrafiła mi odpowiedzieć... wg mnie wychodzi, że nie... a swoją drogą gogle wypas. Jeździłem do tej pory w Anon Hawkeye, ale po założeniu Hubble zobaczyłem trochę inny świat, faktycznie uczucie jak bez gogli, lekkie, super widoczność, robiąc zeza zbieżnego z większym trudem dojrzałem nosową część oprawy (taki test ;))...

Trochę mi odbiło i nie wiem czy sobie ich nie sprawię; szkoda tylko, że szyba Multilayer Blue nie bardzo na pochmurne dni, bo wyglądałbym jak Gagarin XXI wieku! yeaaaah.. ale HD Silver też spoko..

#31 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2013 - 20:44

Jest wymienna. Jeździłem w electric eg 2.5, oakley splice i teraz hubble i już tak zostanie. Największym plusem to cienka ramka jak pisał Marek. I ma to zaletę (brak odpowiednika chyba na rynku) jeśli chodzi o widoczność w dół "pod nogi". Reszta gogli z uwagi na sporą ilość pianki, nawet Eg 2 nie oferuje w tym kierunku najlepszej widoczności. Kolejna zaleta są bardzo lekkie, ubierasz i po 2 minutach nie czujesz, że są na twarzy. Widoczność na boki też spora, ale nie rożni się aż tak bardzo od electric czy oakley o jakich wspomniałem.
Hubble z uwagi na szerokie naszywki na ściągaczu (szczególnie po jednej stronie jest 2x szersza niż po drugiej - u mnie szeroka naszywka quiksilver) nie nadają się do wszystkich kasków. Ja mam gogle na czapkę i na to kask co rozwiązuje problem (a kast też mam quiksilver fusion... i nie bardzo pasuje. Swoją drogą rewelacyjnie lekki kask i fajny design.
Brakuje im silikonu na ściągaczu, zatem jak nie bardzo spasują do kasku mogą się obsuwać.

Marek chciałbym kupić samą szybę na "polskie" warunki mam niebieską. Mieli to ogarnąć dla mnie w Kato- Silesia, ale jakoś nikt nie zadzwonił.

#32 voy

voy

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2013 - 21:06

@ pak: dzięki za info... jutro przejadę się zmierzyć z kaskiem (Red Avid), jak przypasi - wezmę chyba Multilayer Blue też...

@ Marek: podczepiam się pod zapytanie odnośnie samej szybki Silver HD, gdzie kupić?

#33 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2013 - 21:21

Miałem Avida, obawiam się iż ratuje Cię temat gogle na czapkę i na to Avid. Avid ma grubą skorupę po bokach i brak wymodelowania na pasek na gogle jaki ma np-hi fi.
Wejść wejdzie, ale mi tak nie bardzo leżały hubble i w avidzie jeździ teraz ...moja córka ;;)

mierzyć, mierzyć, mierzyć - spędziłem 1h w sklepie na przymiarkach i różnych opcjach. Zmieniając kask zabrałem nieco większy, aby czapka z goglami pod niego weszła i to był strzał w 10.

#34 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 February 2013 - 21:54

Chyba bedę w przyszłym ogarniał zamówienia na szybki, wlasnie do Hubbli. Transfer chyba zamówi, z Silesią sie zobaczy...

#35 voy

voy

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 February 2013 - 22:34

Marek, i jak z szybkami? Gdzie (będzie) można je dorwać? Mam już gogle (Mirror HD), chciałbym jeszcze szybę Multilayer Blue. ;)

@pak: faktycznie z Avidem pasują średnio... hmmm. córki nie mam, ale coś wymyślę. :)

Użytkownik voy edytował ten post 12 February 2013 - 22:35


#36 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 February 2013 - 07:12

Marek jak temat szyb...? Bylem w silesii mila Pani tez chce zamowic ;) potrzeba na szybko HD.

#37 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 February 2013 - 23:13

pak, priv...

Co do extra szyb do Hubbli, mogę tylko powiedzieć,że w przyszlym sezonie będzie bardzo fajna oferta a propo tych gogli i szyb do nich...

Co do kasku, który jest kompatybilny z tymi goglami, to na pewno Quiksilver, modele Fusion i Sky Lab.

#38 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 17 September 2013 - 21:05

Marek i jak tam w tym sezonie z goglami? Jest jakaś ciekawa oferta?

#39 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 October 2013 - 23:07

Hubble Pack to pakiet w którym dodatkowo dostajemy drugą szybę. Jest to przeważnie szyba HD, która poza super gęstą mgłą świetnie sprawdza się w polskich warunkach. Gogle przeważnie są z szybą HD Mirror lub Multicoloir (blue,gold lub red). Te wszystkie szyby są na warunki słoneczne i pół słoneczne. HD robi robotę przy zachmurzeniu, lekkiach mgłach, szarzyźnie,itd.

Hubble Pack kosztuje 599zł, czyli tyle i ile normalnie gogle Hubble, Normalnie cena szyby do gogli z tej półki to duża kasa. Tym bardziej cieszę się,że coś takiego powstało.

Hubble Pack jest tylko w Polsce, w wybranych sklepach. W innych krajach nie ma takiego pakietu.

#40 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 October 2013 - 06:44

Które sklepy będą miały ten pakiet?