Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kto gdzie jutro śmiga


3457 odpowiedzi w tym temacie

#2581 skoczekbgi

skoczekbgi

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 63 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 December 2015 - 17:02

Ma ktoś jakieś niedrogie kwatery na chopoku?

#2582 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 December 2015 - 12:51

W Tyliczu otwarty Master Ski. Jest Ok. Ludzi nie ma. W okolicach Krynicy chyba najlepsza dziś miejscówka. No ale jest mgła. Właśnie latam z dzieciakami.

Użytkownik ProDish edytował ten post 26 December 2015 - 12:51

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2583 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 December 2015 - 13:17

Dają jeszcze radę? Tam cholernie płasko :) Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#2584 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 December 2015 - 13:23

Dają jeszcze radę? Tam cholernie płasko :)


Żeby nie moje małolaty to bym odpuścił. Ale marudzili ze chcą polatać. Nawet przyjemne krzesło ać wolne. Ale ludzi nie ma jak na Jaworzynie. No ale na Jaworzynie dziś słońce.
  • Arec lubi to
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2585 tomi

tomi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 December 2015 - 17:53

A jak sytuacja w Zakopcu i okolicach? Wybieram sie we wtorek. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

#2586 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 December 2015 - 22:42

A jak sytuacja w Zakopcu i okolicach? Wybieram sie we wtorek. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Wtorek może być już dobrym dniem na śmiganie. Temperatura na (-) wraca. Białka i Jurgów to może być dobra opcja.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2587 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 December 2015 - 23:50

Ja od jutra Białka i okolice:-)
emer

#2588 wodeczka94

wodeczka94

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 82 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2015 - 00:36

Ja od wtorku do 2 wierchomla. Tylko obawiam sie, ze nei pojezdze, a karnet juz kupiony.. eh :(



#2589 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2015 - 07:23

Ja jutro Białka/Jurgów. W nocy 28/29 powinni mieć mróz i coś dośnieżyć brązowe plamy…oby


Użytkownik Los_dell_rio edytował ten post 28 December 2015 - 07:50


#2590 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2015 - 11:43

Ja od wtorku do 2 wierchomla. Tylko obawiam sie, ze nei pojezdze, a karnet juz kupiony.. eh :(

Raczej nie ma szans aby Wierchomla ruszyła w tym roku ...musiałby śnieg spaść. Po drugie w Wierchomli zawsze mają problemy z wodą, dochodzi nawet do takich sytuacji, jak pilnowanie przez policji źródła wody aby nie mogli naśnieżać.



#2591 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2015 - 12:31

Na kamerach w Jurgowie, Rusin Ski i BIałka - jakiś dramat ale ludzie walczą. :twisted:


Raczej nie ma szans aby Wierchomla ruszyła w tym roku ...musiałby śnieg spaść. Po drugie w Wierchomli zawsze mają problemy z wodą, dochodzi nawet do takich sytuacji, jak pilnowanie przez policji źródła wody aby nie mogli naśnieżać.

 

no to jest szansa że TD będzie odwołane :(


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2592 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2015 - 12:36

Szansa jest na TD ponieważ z początkiem stycznia mają być opady...zresztą podobna sytuacja była przy td2 i bodajże td3. Śnieg w tedy spadł właśnie początkiem stycznia. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#2593 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2015 - 12:46

Od kilku już lat jest tak, że śnieg pojawia się przed samym TD. Jeśli nie spadnie, to Wierchomla nie ruszy. Aro dobrze mówi, może dadzą radę naśnieżyć pod kanapą co najwyżej ale i w to wątpię. To jednak kawał terenu. Jutro i w środę ma coś lekko popruszyć także na razie nie ma się co spinać. Tak na 100% to będzie wiadomo na jakieś 5 dni przed imprezą.

#2594 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2015 - 19:36

O opady śniegu według prognoz raczej ciężko , ale ponad tydzień ciągłych mrozów powinien im pozwolić ładnie naśnieżyć.



#2595 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2015 - 01:07

Na kamerach w Jurgowie, Rusin Ski i BIałka - jakiś dramat ale ludzie walczą. :twisted:

Dramat to dobre okreslenie. Bylem dzis. Wszystko plynie + przetarcia.

Jurgow - jak komus nie szkoda sprzetu - smialo. Ale jak to uslyszalem na krzeselku wjezdzajac z pewna NARCIARSKA rodzinka gdzie mamusia - ktora serdecznie pozdrawiam - stwierdzila ze to wina cyt "deskarzy" ze na stoku jest tyle ziemi i kamieni bo oni jezdzac rozsypuja kamienie po stoku <WTF?> a dodatkowo sciagaja snieg na sam dol. Po czym z usmiechem na twarzy z cala rodzinka pojechali PLUGIEM (kazdy z nich) w dol ...

Bialka - na "stoku" o szerokosci 10m tony ludzi na m^2 (nie bede komentowal zachowania GLOWNIE NARCIARZY na stoku - bydlo)  + przetarcia coraz wieksze i mega mokre 0,5m muldy na ktorych ludzie walcza by kolana nie zrobily obrotu wokol wlasnej osi ...

Pozatym jeszcze jedna sprawa - 4h "przyjemnosc" to zaledwie 70 pln :D Takze jak na takie warunki to lekki zal. Wedlug mnie karnety powinni opychac za przynajmniej 50% ceny


Użytkownik Snp edytował ten post 29 December 2015 - 01:10


#2596 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2015 - 01:14

Dziś oficjalnie Wierchomla zaczęła naśnieżać... Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#2597 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 December 2015 - 07:26

Dramat to dobre okreslenie. Bylem dzis. Wszystko plynie + przetarcia.

Jurgow - jak komus nie szkoda sprzetu - smialo. Ale jak to uslyszalem na krzeselku wjezdzajac z pewna NARCIARSKA rodzinka gdzie mamusia - ktora serdecznie pozdrawiam - stwierdzila ze to wina cyt "deskarzy" ze na stoku jest tyle ziemi i kamieni bo oni jezdzac rozsypuja kamienie po stoku <WTF?> a dodatkowo sciagaja snieg na sam dol. Po czym z usmiechem na twarzy z cala rodzinka pojechali PLUGIEM (kazdy z nich) w dol ...

Bialka - na "stoku" o szerokosci 10m tony ludzi na m^2 (nie bede komentowal zachowania GLOWNIE NARCIARZY na stoku - bydlo)  + przetarcia coraz wieksze i mega mokre 0,5m muldy na ktorych ludzie walcza by kolana nie zrobily obrotu wokol wlasnej osi ...

Pozatym jeszcze jedna sprawa - 4h "przyjemnosc" to zaledwie 70 pln :D Takze jak na takie warunki to lekki zal. Wedlug mnie karnety powinni opychac za przynajmniej 50% ceny

 

Dzięki za relacje Snp…ostudziłeś moje zapały na dzisiejsze ślizganie  :twisted:



#2598 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2015 - 07:28

Też się chciałem wybrać. Żal.

#2599 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2015 - 09:04

Dramat to dobre okreslenie. Bylem dzis. Wszystko plynie + przetarcia.

Jurgow - jak komus nie szkoda sprzetu - smialo. Ale jak to uslyszalem na krzeselku wjezdzajac z pewna NARCIARSKA rodzinka gdzie mamusia - ktora serdecznie pozdrawiam - stwierdzila ze to wina cyt "deskarzy" ze na stoku jest tyle ziemi i kamieni bo oni jezdzac rozsypuja kamienie po stoku <WTF?> a dodatkowo sciagaja snieg na sam dol. Po czym z usmiechem na twarzy z cala rodzinka pojechali PLUGIEM (kazdy z nich) w dol ...

Bialka - na "stoku" o szerokosci 10m tony ludzi na m^2 (nie bede komentowal zachowania GLOWNIE NARCIARZY na stoku - bydlo)  + przetarcia coraz wieksze i mega mokre 0,5m muldy na ktorych ludzie walcza by kolana nie zrobily obrotu wokol wlasnej osi ...

Pozatym jeszcze jedna sprawa - 4h "przyjemnosc" to zaledwie 70 pln :D Takze jak na takie warunki to lekki zal. Wedlug mnie karnety powinni opychac za przynajmniej 50% ceny

 

Dzięki za relację. Dzwoniłem do EMER'a i potwierdził twoje obserwacje.

Dlatego zdecydowałem wczoraj że nie ruszam się z domu. Wziąłem urlop ale widzę że muszę go inaczej wykożystać niż na desce. Szkoda. 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#2600 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 December 2015 - 11:07

…to chyba była dobra decyzja. Białkę odwiedzimy wtedy jak otworzą więcej tras.

 

Załączone pliki


  • ProDish lubi to