Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

SUMMIT SNOWBOARD SQUAD


44 odpowiedzi w tym temacie

#21 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 20:19

Dobra ale ile taki wypad kosztuje, jakieś doświadczenie trzeba mieć, sprzęt/inne?
Tym Elbrusem mnie tak zainteresowałeś  http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/rolleyes.gif/cry.gif' class='bbc_emoticon' alt=':' />)' />

#22 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 20:24

@xaxa - pisz do arqueza:). On Ci wszystko ładnie wyjaśni:).

to link do jego profilu, tam znajdziesz maila do niego:)
http://adechade.com/...on=profile;u=19

#23 Leszczu

Leszczu

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 January 2010 - 10:47

A teraz trochę marudzenia

Jeśli chodzi o forum stricte FR, to moim zdaniem nie ma na to jeszcze miejsca. Ilu znacie deskarzy, którzy poważniej zajmują się freeridem a nie przywyciągową jazdą po większym opadzie? Ja w myślach, na szybko, może uzbierałbym około 20.
Z tego co wiem, wśród narciarzy FR nie jest dużo lepiej (nie wliczam do tego skiturów).
Niestety dotychczas na naszym podwórku jest to zajawka mało popularna i sztuczne tworzenie forum nie jest najlepszym pomysłem, bo sporo można znaleźć na już istniejących forach (czy to snb, czy skiturowych).

Odnośnie tematu tego wątku.
Zawsze zastanawiała mnie potrzeba tworzenia, nazywania i wyróżniania ekip.
To tyle moich wynurzeń w deszczowy poranek pod Babią Górą.

#24 arquez

arquez

    Nowy na forum

  • Snowboard Summit Squad
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 January 2010 - 18:56

Siemanko!

Maile z odpowiedzią na temat Elbrusa wyślę niebawem. W połowie stycznia chciałbym zorganizować jakieś spotkanie, bo ustalanie szczegółów przez neta jest sprawą dość nużącą, no i warto aby ewentualni uczestnicy mogli się nawzajem poznać. Spoglądam za okno i odrobina optymizmu się zakrada... trzymam kciuki aby tp spotkanie odbyło się w białych okolicznościach przyrody.

P.S. Chwila nieuwagi wystarczyła, podczas sylwestrowej impewzy zaje...ali nam com z adresu. Aktualnie adres naszej stronki to www.s-s-s.pl

#25 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 April 2011 - 19:52

Chciałem podziękować ekipie Summit Snowboard Squad, czyli Arquez'owi i Bloodwynowi za mega wypadzik w taterki :D, który odbył się 3 kwietnia 2011 w dodatku w moje urodziny Dołączona grafika

i jednocześnie za przyjęcie mnie do tego zacnego grona popaprańców Dołączona grafika


pozdrawiam

#26 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 April 2011 - 11:16

Chciałem podziękować ekipie Summit Snowboard Squad, czyli Arquez'owi i Bloodwynowi za mega wypadzik w taterki :D, który odbył się 3 kwietnia 2011 w dodatku w moje urodziny Dołączona grafika

i jednocześnie za przyjęcie mnie do tego zacnego grona popaprańców Dołączona grafika


pozdrawiam



je je je! elita się powiększa!
sezon freeridowy kończymy w połowie lipca więc warto zostać freeriderem :D!

#27 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 April 2011 - 18:33

Są już dostępne fotki z ostatniej wyprawki eSSSmanów;) w Tatry na stronie TUTAJ

#28 ucizze

ucizze

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 April 2011 - 19:53

Są już dostępne fotki z ostatniej wyprawki eSSSmanów;) w Tatry na stronie TUTAJ


Od strony słowacji wchodziliście?

#29 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 April 2011 - 20:51

podchodziliśmy od strony Polskiej, czyli Morskiego Oka i Czarnego Stawu.

#30 Pomarancza

Pomarancza

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 April 2011 - 21:30

a koleś na park rockerze butterki kręcił? :D Dobrze się sprawuje ta deska w takich warunkach?

#31 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2011 - 07:49

a koleś na park rockerze butterki kręcił? :D Dobrze się sprawuje ta deska w takich warunkach?

nie koleś tylko nasz ziomal ARO... i nie butterki kręcił tylko żleby łoił :yahoo:
no board no fun!

#32 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2011 - 11:22

Zgadza się Mike Dołączona grafika nie kręciłem butterów, po pierwsze bo nie umiem, a po drugie życie mi miłeDołączona grafika

Co do samego Park Rocker i jego zachowania w takich warunkach:

Jak dla mnie za***iście się spisuję pod warunkiem, że jest jakiś śnieg a nie lód.
Jeśli ktoś ma tendencje częstego śmigania na tylnej nodze, czyli większy ciężar na niej spoczywa to jednym słowem w takich warunkach ma przesrane i nie ma najmniejszych szans bezpiecznie na nim zjechać,
Sam miałem stracha, czy dam radę bo jestem świadom jakie ryzyko to nie się ze sobą przy takich nachyleniach górek. Park Rocker nie wybacza błędów, przekonałem się o tym ostatnio na babiej.

Na puchu przy większej prędkości wejście w skręt z ciężarem na tylnej nodze kończy się kosmicznym lotem z nogami w górze i czym większe nachylenie tym dłuższy i bardziej niebezpieczny lot mamyDołączona grafikaa lądowanie przeważnie kończą się na skałach albo na drzewach. Oczywiście w jakimś stopniu można to opanowaćDołączona grafika

Osobiście jeśli ktoś chce kupić Park Rockera polecam się najpierw na nim przejechać, Ta deska nie jest dla wszystkich, o czym mogłem się przekonać ostatnio we Francji.Dołączona grafika

Co do Freeride na Park Rockerze, proponuję najpierw testować go na małych górkach o różnym stopniu nachylenia po za trasami...za nim naprawdę wdrapiemy się na jakąś górkę.Dołączona grafika

pzdr....

#33 Pomarancza

Pomarancza

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2011 - 11:31

Przecież z tymi butterkami to joke był :]

#34 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2011 - 14:10

holyshit fr na parkrkorze :twisted: - szacun and rispekt man :mrgreen: foty mega ale o co chodzi z tymi kaczuszkami tam na forum ?
JOIN The Ride

#35 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2011 - 14:31

holyshit fr na parkrkorze :twisted: - szacun and rispekt man :mrgreen: foty mega ale o co chodzi z tymi kaczuszkami tam na forum ?


Dołączona grafikajeśli chodzi o kaczuchy oznaczają "szukamy, poszukujemyDołączona grafika"

co do kaczuch na forum to tylko z głównej strony kieruje na Najbardziej zajawkowe forum snowboardowe w PolsceDołączona grafika po prostu chłopaki jeszcze nie na wszystkich podstronach zmienili linkiDołączona grafika



pzdr...

#36 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2011 - 20:46

kaczuchy wymiatają - sporo ciekawych sponsorów można zauważyć :mrgreen:
w ogóle przeczytałem sobie temat od początku - wypalił wam ten wypad na Elbrusa? Wujas tam był, podobno zdradliwa góra, mimo że nie jest trudna technicznie to jednak ludzie w połowie odpadają noo i z klimatem bardzo zmiennie, ale oddałbym chyba wszystko żeby sie tam znaleźć a później zniszczyć ją na desce:) to by było naprawdę coś …
Freeride rządzi :laugh: Pozdrówki
JOIN The Ride

#37 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 April 2011 - 20:51

h5... UR snowboarders...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#38 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 April 2011 - 21:11

kaczuchy wymiatają - sporo ciekawych sponsorów można zauważyć :mrgreen:
w ogóle przeczytałem sobie temat od początku - wypalił wam ten wypad na Elbrusa? Wujas tam był, podobno zdradliwa góra, mimo że nie jest trudna technicznie to jednak ludzie w połowie odpadają noo i z klimatem bardzo zmiennie, ale oddałbym chyba wszystko żeby sie tam znaleźć a później zniszczyć ją na desce:) to by było naprawdę coś …
Freeride rządzi :laugh: Pozdrówki


z wyjazdyu na Elbrusa nici bo aktualnie tam strzelają do turystów. Natomiast chłopaki ruszają w maju na Mt. Blanc, także trzymamy kciuki żeby wyprawa przebiegła szczęśliwie!

#39 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 April 2011 - 06:45

z wyjazdyu na Elbrusa nici bo aktualnie tam strzelają do turystów. Natomiast chłopaki ruszają w maju na Mt. Blanc, także trzymamy kciuki żeby wyprawa przebiegła szczęśliwie!

jak to chłopaki ruszają... a TY? :twisted:
no board no fun!

#40 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 April 2011 - 09:14

jak to chłopaki ruszają... a TY? :twisted:


Blood musi pilnować freeridu w tatrach w tym czasie :]