Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

SUMMIT SNOWBOARD SQUAD


44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 December 2009 - 21:54

Jako członek tej ekipy zapraszam wszystkich zapaleńców freeridu na naszą strone internetową. Znajdziecie tam gelerie z wypadu na Rysy, Mnicha, Babią Góre, małą składanke z wypadów w tatry zachodnie i inne:). Znalazło się też kilka fotorelacji z wypadów. Nowością na naszej stronce jest możliwość zobaczenia co się dzieje na stokach dzięki kamerkom online, wystarczy kliknąć w znane nam wszystkim hasełko "Zimo napier...j". Znajdziecie tam też wiele przydatnych linków do schronisk, firm snowboardowych, miejscówek, portali o tematyce snowboardowej itp. A także przydatne informacje jakich zagrożeń możemy spodziewać się w górach.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH:). A tych którzy chcą z nami śmigać w dziewiczym puchu, ganiać po Tatrach i ukrywać się przed panami z TPNu i przeżyć super przygode w miłym towarzystwie prosze o kontakt ze mną lub przez strone:).
Zapraszamy chętnych w nasze szeregi SSS:)

www.s-s-s.com.pl

#2 SteelBones

SteelBones

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 68 postów

Napisano 28 December 2009 - 11:50

No no no. Ciekawa inicjatywa. Zapoznalem sie z wasza strona dokladnie
i mozna powiedziez gratuluje zapalu. Galeria miodzio.
Czekam na odpalenie forum.
5!

#3 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 December 2009 - 12:54

Piękna sprawa, pozazdrościć. Może kiedyś dojdę do takiego poziomu co by na takie wypady się pisać, bo co jak co ale najpierw trzeba dobrze opanować dechę a dopiero porywać się na offroad ;)

#4 SteelBones

SteelBones

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 68 postów

Napisano 28 December 2009 - 14:59

Najpierw trzeba umiec podchodzic. A dokladnie to miec wystarczajacy power.

#5 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 December 2009 - 15:30

Z podchodzeniem myślę że dałoby radę ;D
Znaczy rozumiem że ciężko itp, plecak z dechą waży swoje i nie idzie się po równej dróżce i trzeba troszkę pary mieć no i jeszcze więcej samozaparcia ;D dlatego szacunek dla ludzi którzy to robią. Może jeszcze nie tej zimy ale w następnym roku może przygarniecie nobka na jedną wyprawę ???

#6 Jahu

Jahu

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 28 December 2009 - 15:38

nie wiedzialem ze SSS tez ma swoja stronka o konkurencji to wiedzialem.
pjontka

#7 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2009 - 16:04

Kurcze dobiłbym się do jakiejś ekipy tyle, że ze ski SB :x z racji, że na desce na takiej wyprawie to bym się zabił  ???

#8 BartU

BartU

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów

Napisano 28 December 2009 - 17:03

No szacun Panowie za wytrwałość.

#9 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 29 December 2009 - 16:37

albo miec power ............. albo sie podczepic pod kolesi ze sqterami snieznymi , ktoorych zaczyna nudzic jazda w koolko

pzdr

JW

#10 arquez

arquez

    Nowy na forum

  • Snowboard Summit Squad
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2009 - 21:47

Czekam na odpalenie forum.


Myślę że na jakiś czas "forumów" wystarczy :D

#11 Vasya

Vasya

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 154 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 December 2009 - 00:26

Nie mówiąc o dylematach, bo na naszej stronce mamy link do forum, który leci na snb.pl... Czy teraz trzeba dać ludziom wybór? A może już jest tylko jedyne słuszne forum, na "razie" bez cenzury ;D

PS. Witam wszystkich i pozdro dla ekipy z za miedzy ;D

#12 SteelBones

SteelBones

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 68 postów

Napisano 30 December 2009 - 10:51


Czekam na odpalenie forum.


Myślę że na jakiś czas "forumów" wystarczy :D



Tak na prawde nie tesknilem za zadnym wiecej forum. Ale to czego mi brakowalo, to zawezenia tematyki. Czyli wiekszej specjalizacji w polskich portalach snb. Czysty freeride jest jedna z nich. Sa portale stricte fs, czy jibbingowe ale fr snb nie istnieje.

Nie ma jednej idealnej bazy polskich i nie tylko polskich miejscowek. W szczegolnosci dokladnych map wejsc i zjazdow, kalendarzy z opisem rejonu vs pora roku.

To forum jest bynajmniej kolejnym OGÓLNYM forum, jezeli chodzi o tematyke

#13 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 12:20

Poszukujesz określonego forum to dlaczego nie dogadasz się tutaj z administracją aby stworzyć "profesjonalny" dział fr w którym Ty byś operował swoją wiedzą...

#14 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 12:36

Vasyl miło że zawitałeś i Ty do nas:). Również pozdrawiam ekipe zza miedzy:)

Narazie ogarniamy śnieg i myśle że od połowy marca zaczniemy wypady w tatery:). A wcześniej jeśli warun dopisze to jak tradycja SSS nakazuje zaczniemy od Babiej Góry:)

#15 SteelBones

SteelBones

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 68 postów

Napisano 30 December 2009 - 13:33

Poszukujesz określonego forum to dlaczego nie dogadasz się tutaj z administracją aby stworzyć "profesjonalny" dział fr w którym Ty byś operował swoją wiedzą...


Chyba nie do konca mnie rozumiesz.
Jesli chcesz wiedze na poziomie ogolnym to idziesz na forumowisko.pl gdzie tez pogadasz sobie o snowboardzie, a przy okazji o repasacji ponczoch, kupnie lodowki i zabawie w kamien/nozyce/papier. Niezaleznie jaki dzial/temat tam stworzysz, zawsze bedziesz mial do czynienia z bardzo ogolna wiedza.

snb.pl i adechade to fora juz nieco zawezone fora do tematyki snb ale zawsze pozostana ogolnymi w danym temacie.
Na snb.pl od 6lat jak tam jestem, to w przypadku poszukiwan wiedzy bardziej wyspacjalizowanej niczego sie nie dowiaduje, lub po prostu malo, albo bardzo rzadko.

Ja mialem na mysli rozmowe w gronie ludzi pasjonujacych sie waskim tematem, gdzie jest wiedza wyspecjalizowana. Zalozenie dzialu niczego tu nie zmieni lub niewiele.

#16 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 13:45

@StellBones - takich ludzi nam trzeba jak Ty w SSS:). Pasjonatów freeridu
Trzeba realniej pomyśleć o tym forum strikte FR na stronie bo fajnie to wytłumaczyłeś;)

#17 SteelBones

SteelBones

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 68 postów

Napisano 30 December 2009 - 14:07

Bardzo chetnie. Dlatego czekam na jakies wasze plany wyjazdowe. Dajcie znac wczesniej.
Ja glownie eksploruje alpy i doszukuje sie roznych opcji FR na europejskich forach, przed kazdym wyjazdem.

#18 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 14:36

edit: Nowa klawa już jest. Ja mam trochę inna wizję rozwoju forum widocznie, ponieważ z forum ogólnego można byłoby w poszczególnych działach zrobić z niego forum specjalistyczne tzn. "snowboard"->ogólnie=adechade.com->dział freeride dział stricte profesjonalny w którym wypowiadają się osoby które na tym się znają. Nie lepiej jest żeby jedno większe forum niż 5 małych? Z mojej strony EOT

#19 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 December 2009 - 15:17

@SteelBones zawsze od czegoś warto zacząć, a w miarę czasu może trafią tu ludzie tacy jak ty i jak zobaczą odpowiedni dział to zaczną w nim pisać :D Część z obecnych forumowiczy też może sama się zainteresować tym tematem i mimo że teraz niemają dużej wiedzy w tym temacie to z czasem może się to zmienić. W końcu po to powstało to forum, żeby złamać kilka skostniałych barier i się troszkę rozwinąć z czasem.

Osobiście mi się strasznie podoba że wiele osób chce tu się integrować, być rozpoznawalnym na stoku czy drodze, po prostu być częścią czegoś większego a nie tylko szarym forumowiczem.

#20 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 20:14

@StellBones - eSSSman arquez planuje Elbrus na wiosne:). Jak jesteś zainteresowany to pisz do niego:)