Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Burton Twc Vs Burton Ruler


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2012 - 23:58

Stope ogolnie mam waska dlatego mnie to dziwi. Sprobuje jeszcze przymierzyc 13 ale boje sie ze jak sie rozbije to bedzie but latal :/

#22 fankus

fankus

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 31 October 2012 - 23:35

Ja zrezygnowałem i swoje Rulery w piątek odsyłam do sklepu. Po 4 godzinach łażenia w nich (z przerwami, bo nie dało się wytrzymać) nic się nie zmieniło. Widocznie mam za szeroką stopę. Odsyłam w piątek, więc jeśli ktoś ma wąską i chce Rulery (rozm. US 10) to chętnie oddam w tej samej cenie za jaką kupiłem.
Ja zamierzam podejść teraz do Nike Vapen.

#23 thorel

thorel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 November 2012 - 19:18

Tak bucik się elegancko ułożył

#24 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 November 2012 - 23:26

Dzisiaj przyszly mi rulery, rozmiar 12 i niestety po jakiejs godzinie noga zaczyna mi dretwiec. Na dlugosc jest okej tylko raczej cisna mnie na szerokosc. Mysliscie ze to przejdzie i probowac dalej je rozchodzic? :)

#25 lucyfer86

lucyfer86

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2012 - 00:27

POwiem wam szczerze że różnie może być... ja miałem podobny problem ze stopą, aczkolwiek tylko prawa drentwiała. Na początku za mocno związałem, później trochę popuściłem i po kilku zjazdach bucik idealnie dopasował się do stopy :lolbounce: teraz bym ich nie zamienił na żadne inne :excited: Kwestia tego że chodzenie po domu a śmiganie po stoku to zupełnna sprawa. Wkładka dopiero na stoku dopasowuje się do nogi, tak że ja polecam Rulery jak najbardziej :ok:

#26 Lock

Lock

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 November 2012 - 16:05

Ja z moimi rulerami miałem dokładnie to samo. Rozmiar większe były już za duże a te, które wybrałem (darujcie, nie pamiętam numerka) - delikatnie cisnęły. Mimo wszystko się przyzwyczaiłem - chyba się dopasowały po prostu. Mam też trochę "nieregulaminowe" stopy, więc na przykład takie Northwave w ogóle na mnie nie pasowały, a te... nawet jak tam delikatnie cisną to mi to zwisa, bo kontrola i "trzymanie" buta jest takie, że ło!
all that we seen or seem is but a dream within a dream