Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Burton Twc Vs Burton Ruler


25 odpowiedzi w tym temacie

#1 lucyfer86

lucyfer86

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 February 2012 - 16:13

Witam wszystkich:) Jestem tutaj nowy zresztą jak i na stoku;p Nie będę ukrywał ale to mój pierwszy sezon aczkolwiek nie ostatni :yahoo:
Od pierwszych momentów na desce poczułem jakąś niesamowitą więź do tego sportu:D radocha niesamowita, teraz oczywiście myślę o własnym sprzęcie i stąd ten post.
Prośba do wszystkich doświadczonych bądz mniej;) posiadaczy butów Burka: TWC i Ruler ( 2011/2012 ) napiszcie opinie o tych modelach i jak to możliwe jakieś porównanie.
Tak się właśnie nad tymi modelami zastanawiam i mam nadzieję ze mi pomożecie z góry dzięki! :rotfl:

#2 krzepnik1

krzepnik1

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 69 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 February 2012 - 17:58

Rulery sa naprawde dobre, jak to kiedys ktos napisal: "Dobry but Burtona zaczyna sie od Rulera" ;)

Speed Zone sie sprawdza bardzo dobrze, buty cieple, dosc uniwersalne, jak narazie nic mi sie z nich nie dzialo : ) polecam :D

#3 lucyfer86

lucyfer86

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 February 2012 - 20:33

Jusz raczej zdecydowałem że będę chciał kupić Rulery :excited: NIestety muszę czekać do końca lutego bo jestem za granicą... Jakoś wytrzymam do tego czasu mam nadzieję :wallie:
pozostaje mi tylko trzymać kciuki żeby jeszcze były rulery dostępne w krakowie!
Już nie mogę się doczekać pierwszej jazdy :excited:

Użytkownik lucyfer86 edytował ten post 07 February 2012 - 20:36


#4 krzepnik1

krzepnik1

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 69 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 February 2012 - 20:50

To jak juz wystestujesz to nie zapomnij opisac wrazen po jezdzie ! :D :D :D

#5 lucyfer86

lucyfer86

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 February 2012 - 23:04

Nareszcie Rulery zostały zakupione i oczywiście przetestowane :rotfl:
POwiem szczerze że jestem Mega zadowolony! BUty dopasowane idealnie, pierwszą godzinkę bolało mnie jedna noga ale to była kwestia minimalnego rozbicia i dopasowania buta!
Następne zjazdy były wręcz za***iste :yahoo:
System SL bardzo wygodny i szybki, nie trzeba się męczyć z wiązaniem tylko 2 sekundy i można śmigać;)
Burtonki generalnie to najlepszy zakup jaki w życiu zrobiłem:) Wygodne, dopasowane, świetnie trzymające stopę, ciepłe!!!
Jeżeli ktoś ma zamiar kupić te buty to polecam!! :excited:

#6 Luki

Luki

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 23 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 February 2012 - 13:29

Nareszcie Rulery zostały zakupione i oczywiście przetestowane :rotfl:
POwiem szczerze że jestem Mega zadowolony! BUty dopasowane idealnie, pierwszą godzinkę bolało mnie jedna noga ale to była kwestia minimalnego rozbicia i dopasowania buta!
Następne zjazdy były wręcz za***iste :yahoo:
System SL bardzo wygodny i szybki, nie trzeba się męczyć z wiązaniem tylko 2 sekundy i można śmigać;)
Burtonki generalnie to najlepszy zakup jaki w życiu zrobiłem:) Wygodne, dopasowane, świetnie trzymające stopę, ciepłe!!!
Jeżeli ktoś ma zamiar kupić te buty to polecam!! :excited:


100% true :drunk:

#7 krzepnik1

krzepnik1

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 69 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 February 2012 - 17:00

Nareszcie Rulery zostały zakupione i oczywiście przetestowane :rotfl:
POwiem szczerze że jestem Mega zadowolony! BUty dopasowane idealnie, pierwszą godzinkę bolało mnie jedna noga ale to była kwestia minimalnego rozbicia i dopasowania buta!
Następne zjazdy były wręcz za***iste :yahoo:
System SL bardzo wygodny i szybki, nie trzeba się męczyć z wiązaniem tylko 2 sekundy i można śmigać;)
Burtonki generalnie to najlepszy zakup jaki w życiu zrobiłem:) Wygodne, dopasowane, świetnie trzymające stopę, ciepłe!!!
Jeżeli ktoś ma zamiar kupić te buty to polecam!! :excited:


To samo czulem jak pierwszy raz w nich smigalem :D zawaliste buciki :D i ciesze sie ze jestes zadowolony z zakupu :D

#8 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 October 2012 - 21:49

Ja troche odkopie temat ;P
Dzisiaj mierzylem rulery i niby wszystko fajnie, bucik lezy ok, palce dotykaja tak na styk przodu buta czyli powinno byc okej jak sie wkladka dostosuje do mojej stopy ale jeden problem, po jakis 5min gdy mialem buta na nodze stopa zaczela mi jakby dretwiec i nie wiem czy to cos normalnego w nierozbitych buta czy po prostu ewidentnie buty nie podchodza pod moja stope? :>

Użytkownik hubercik90 edytował ten post 25 October 2012 - 21:51


#9 zbyslaw

zbyslaw

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 18 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2012 - 09:33

Ja troche odkopie temat ;P
Dzisiaj mierzylem rulery i niby wszystko fajnie, bucik lezy ok, palce dotykaja tak na styk przodu buta czyli powinno byc okej jak sie wkladka dostosuje do mojej stopy ale jeden problem, po jakis 5min gdy mialem buta na nodze stopa zaczela mi jakby dretwiec i nie wiem czy to cos normalnego w nierozbitych buta czy po prostu ewidentnie buty nie podchodza pod moja stope? :>

Nareszcie Rulery zostały zakupione i oczywiście przetestowane :rotfl:
POwiem szczerze że jestem Mega zadowolony! BUty dopasowane idealnie, pierwszą godzinkę bolało mnie jedna noga ale to była kwestia minimalnego rozbicia i dopasowania buta!
Następne zjazdy były wręcz za***iste :yahoo:
System SL bardzo wygodny i szybki, nie trzeba się męczyć z wiązaniem tylko 2 sekundy i można śmigaćDołączona grafika
Burtonki generalnie to najlepszy zakup jaki w życiu zrobiłem:) Wygodne, dopasowane, świetnie trzymające stopę, ciepłe!!!
Jeżeli ktoś ma zamiar kupić te buty to polecam!! :excited:




Tez tak czulem, ze rulery megafajne, gdy po sezonie przesiadlem sie na thirtytwo :) Teraz rulery nie sa nawet w polowie tak fajne jak Moje JP thirtytwo

#10 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2012 - 18:38

Mam rulery i nie czuje zadnego dretwienia:) but jest rewelacyjny, poczytaj opinie

#11 krzepnik1

krzepnik1

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 69 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2012 - 21:59

tez zadnego dretwienia nie odczuwam :)
moze poprostu tak mocno docisnales buta, ze Ci krew przestala doplywac ; ) heh tak tez sie da ;D

#12 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2012 - 22:41

oj chłopaki.. nie zapominajcie że każdy ma inną stopę i to co dla jedno jest super dla drugiego może być straszne

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#13 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 October 2012 - 11:18

moze, tylko ze troche to dziwne ze juz po 5min mi tak stopa dretwiala :P W sumie to mierzylem rulery z 12/13 poniewaz z 11/12 trudno dostac gdzies w stacjonarnym sklepie dlatego chicialem kupic je przez neta :P

#14 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 October 2012 - 11:29

Ruler 12 nie jest powiedziane, że będzie leżał tak samo jak 13. Mierzyłem oba. Wersje 13 kupiłem w rozmiarze 8 niestety okazały się za krótkie na moja stopę. Palec za bardzo dobijał do końca buta. Mam złe doświadczanie z butem od burka Moto w rozmiarze 8,5 jakie rozbiły się za bardzo. Wymieniłem Rulera 13 na Ambush 13 też w rozmiarze 8 i niestety problem jest podobny. Nieco za krótkie, i drętwieje mi śródstopie po zewnętrznej stronie po ok 30 min chodzeniu w butach. Nie wiem czy to się rozbije? Wybór trudny, chce wymienić Ambusha na 8,5 pytanie czy nie rozbije się tak jak Moto...

#15 fankus

fankus

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 October 2012 - 15:52

Ja właśnie kupiłem Rulery '12 w rozm. 10 i mam to samo odczucie. Na długość idealne tzn. na prostej nodze palec dotyka przodu, ale po 20 minutach czuję drętwienie w śródstopiu i małych palcach. Mam nadzieję, że się to rozejdzie w trakcie jazdy. Liczę też, że w miare się ten bucik sprawdzi przy butterkach (30% mojej jazdy, reszta AM/FS) bo postojowy flex wydaje się dość twardy.

#16 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2012 - 15:26

A probujesz je jakos rozchodzic po domu zeby sie moze dostosowaly do stopy? Jak cos daj znac czy to dretwienie da sie jakos usunac :)

#17 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2012 - 19:07

A probujesz je jakos rozchodzic po domu zeby sie moze dostosowaly do stopy? Jak cos daj znac czy to dretwienie da sie jakos usunac :)


Chodziłem 2 dni przez w sumie 4h im dłużej miałem na nodze tym było gorzej. But jak na długość jest za mały to nic nie pomoże.

#18 thorel

thorel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 15 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2012 - 19:10

Mam Ambushe na początku też miałem takie odczucia, leżały idealnie ale po paru minutach drętwiała noga.

Proponuję iść do sklepu lub serwisu gdzie mogą ci je wygrzać
w intersporcie usługa kosztuje 25 zł jeżeli dobrze pamiętam.
Jakieś 30 min i bucik będzie idealnie ułożony do twojej stopy.

#19 Hubercik

Hubercik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 43 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2012 - 20:07

Wlasnie w tym problem ze but jest na dlugosc okej, nie cisnie mnie w palec tylko sa na styk, w innych butach tez tak mam na styk i jest okej.Tylko w rulerach mi tak dretwieje i mam mocny dylemat czy je kupowac :/


@thorel
I po rozbiciu buta stopa przestala Ci dretwiec?

#20 pak

pak

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 October 2012 - 23:45

Jeśli na długość jest ok, to na szerokość powinien się rozbić. Chyba, że masz nienaturalnie szeroką stopę.
Ja Ambushe wymieniłem na 8,5 i czuje ulge. Oby na stoku się za bardzo nie rozbiły.