Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Lib Tech Skate Banana


36 odpowiedzi w tym temacie

#21 kamleo

kamleo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 August 2012 - 22:34

Siema, sorry ze sie podpinam sie pod temat, ale na tygodniach lapie liba skate banana, rozm buta 43, waga 84, wzrost 180, technika poczatki. moje pytanie.. brac 156 wide czy nie. nie chcialbym miec palcy poza decha. dzieki za odp. aha zamierzam zlapac rulery

#22 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 24 August 2012 - 23:51

z nogą 43 wide nie potrzebny, tym bardziej w rulerach

#23 lucyfer86

lucyfer86

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 August 2012 - 12:45

Ja mam rulery 44 i spokojnie wchodzą na normalną szerokość deski, więc ja bym brał bez wide'a :D

#24 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 August 2012 - 19:23

Z butem 43 spokojnie normalna. Widea bym brał dopiero od 45....

#25 Marjanho

Marjanho

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 October 2012 - 07:45

Czaje sie wlasnie na SB z 2013 r. Generalnie juz bym ja zamowil tylko Marek dla moich gabarytów :laugh: (176 cm wzrostu, waga 80-85 kg, noga 42 cm) polecał dł 154 cm a niestety te ktore sa obecnie w sprzedazy z tej długosci pod wzgledem graficznym jakos mi nie bardzo sie widza:D. Wiem wiem ze jest to kwestia drugorzedna ale jak wydaje 2k na deche to mysle ze moge sobie troche powybrzydzac :P. I stad moje pytanie do ciebei Marku jak to wyglada w polskich sklepach z asortymentem. Graficznie podoba mi sie ta wersja deski
http://www.evo.com/i...-2013-front.jpg
lecz w np. zygzaku dostapna jest jedynie w długosci 156 cm (bodajze). Sprawdzałem na stronie Lib-a ze jest ona takze w wersji 154 cm. Tylko czy bedzie u nas dostepna i czy wogole jest sens D... sobie tym zawracać czy niestety w kraju nad Wisła jestesmy zmuszeni brac co jest.
Pozdrawiam serdecznie.

#26 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 October 2012 - 13:58

Cześć
Kurcze, 154 lub 156, w zależności do czego ma być deska. Jeśli głównie szybka jazda czy puch to 156, jak zabawa, buttering to 154. Te 2 cm to mała różnica i sprawa nie jest taka oczywista. Szczerze ale teraz jak patrze na Twoje wymiary to bardziej 156, więc tu przeznaczenie powinno zdecydować.
Co do deski to szukaj to sprawdź w Goldsport w Łodzi,tam mogą mieć te wersje assorted...

#27 Marjanho

Marjanho

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 October 2012 - 16:02

Rzeczywiscie W Goldsporcie maja wersje assorted, musze zadzwonic i sie dowiedziec. Co do długosci to chyba wezme jednak 154 cm. W poprzednim sezonie jezdziłem na pozyczonym Salomonie Pulse :lolbounce: ktory mial wlasnie 154 cm i mialem wrazenie ze jej dlugosc jest ok a moze i mogla by byc nawet ciut krótsza.

#28 Marjanho

Marjanho

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 October 2012 - 15:30

No wiec ja jestem juz szczesliwym posiadaczem Skate Banana 2013 :ok: . Teraz pozostało czekac na zime. Jest ktoś kto moze jakies wiazania polecić do deseczki?. Zastanawialem sie nad Burton Malavita 2012. Pozdro

Użytkownik Marjanho edytował ten post 23 October 2012 - 15:36


#29 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 October 2012 - 18:12

idealne będą Union Force. Sam też celuje w taki zestaw:D Tylko ja mam już wiązki a brak mi banana..

#30 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 October 2012 - 18:35

No wiec ja jestem juz szczesliwym posiadaczem Skate Banana 2013 :ok: . Teraz pozostało czekac na zime. Jest ktoś kto moze jakies wiazania polecić do deseczki?. Zastanawialem sie nad Burton Malavita 2012. Pozdro

idealne będą Union Force. Sam też celuje w taki zestaw:D Tylko ja mam już wiązki a brak mi banana..


to dogadajcie się na dni parzyste jeden, nieparzyste drugi i parę złotych na bronxy zostanie... :hahaha:
  • msolczak lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#31 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 October 2012 - 12:47

Praxx... jesteś okrutny

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#32 Biedny

Biedny

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2012 - 12:33

Witam,
jestem nowym użytkownikiem forum więc witam wszystkich serdecznie. Otóż też interesuje mnie ta deseczka a w zasadzie jaram się nią jak sam !@#$ tylko mam straszny problem z doborem długości
Wzrost: 185 cm
Waga: 96 kg
But: 44
Na desce w sumie 6 sezonów śmigam jak nie lepiej i nawet mi to jakoś idzie.
Więc zastanawiam się nad wersją '13 159W z uwagi na moją wagę, a deseczka generalnie miała by służyć do jazdy po trasie/ FR i chciałbym w końcu rozpocząć naukę Butterów.
Dodam jeszcze że przeszła mi przez myśl wersja 156 gdyż posiadanej przez deseczkę magne traction powinna się również jako tako trzymać na lodzie.
Pozdrawaim.

#33 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 November 2012 - 15:08

Wide raczej nie będzie potrzebny przy tym bucie, chyba że to jakiś prehistoryczny kalosz. 159 to myślę, że minimum przy takiej masie. Ja ważę 85-87kilo i mam 159W.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#34 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 18 November 2012 - 15:20

IMO bierz 159, w końcu dla kogoś je produkują , a z ciebie kawał chłopa. Szczególnie , jak chcesz pojeździć FR/BC...
Ja jeżdżę na lib'ie 157, ale po pierwsze - ważę niemal dwie dychy mniej przy tym samym wzroście, po drugie mam model trochę twardszy (TRpro). I nigdy mi nie zaświtała myśl, ze trzeba było brać krótszy, a nad 159 to bym się zastanowił ( ale nie produkują :) )

Swoją drogą nigdy nie rozumialem tych tabeli wagowych mervina, gdzi rozpiętość np dla Skate Banana jest od 60lb+ do 85lb+, czyli mniej wiecej od 25+kg do 40+ kg. Wynikałoby z niej, ze w zasadzie każdy może jeździć na każdej desce, i wszystko zależy wyłącznie od preferencji ridera, ale moim zdaniem to lekkie marketingowe przegięcie.
Oczywiście mogę sobie wyobrazić 120kg miśka na desce 145cm, albo 45 kg dzieciaka na 159W, ale wątpię, żeby się z tym dobrze czuli...
IMO jakieś wskazówki co do doboru długości jednak mogłyby z takiej tabeli wynikać.

Użytkownik md.sign edytował ten post 18 November 2012 - 15:45


#35 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2012 - 15:35

159 bez 2 zdań, ja mam 77kg, 178cm i jezzdze na 157. 156 byłaby za krótka, szczególnie,że już trochę jeździsz...

#36 Biedny

Biedny

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 November 2012 - 15:48

Dzieki za odpowiedź, Buty to Burton Moto ( http://allegro.pl/bu...2786917278.html dokładnie takie ) wiec oprócz tego że są szerokie to na aktualnej desce ( Rossigniol Circut 160 ) nie zdarzyło mi się żebym zarył palcami lecąc na krawędzi. W takim układzie jeszcze raz wielkie dzięki za pomos 159 it is ! Teraz musze ją tylko gdzieś znaleźć w jakimś sklepie.

#37 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 18 November 2012 - 22:16

Sam się przymierzam do Skatebanana 156. W Gold sporcie znajdziesz swój rozmiar:
http://goldsport.pl/...DeskaSnowboardo