Skocz do zawartości




Zdjęcie

Zabijanie zwierząt w Chinach


36 odpowiedzi w tym temacie

#21 utan77

utan77

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2010 - 21:09

a ja słyszałam , że jak kurczak  ???

#22 Megg

Megg

    Młody snołborder

  • ModTeam
  • 93 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2010 - 03:22

Utan, jak kurczak to podobno smakują różne robaczki :P nie wiem, osobiście nie próbowałam ;p
a to o mięsie ludzkim jak wieprzowina też słyszałam ;]

#23 utan77

utan77

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2010 - 15:54

Megg - a że robaczki to też słyszłama  ;D


A tak wracając do tematu http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif osobiście żałuje że widziałam ten filmik , bo widok obdartego ze skóry stworzonka które jeszcze próbowało sie podnieś łaził za mna  dni  http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif'(
Wolałabym zyc w błogiej nieswiadomości ... a tym skubańcom nalezałoby zrobi wszystko to , o oni robią tym zwierzetom ... jak w ogóle można coś takiego robic jakiejkolwiek żywej istocie  ;D

I dlatego tym bardziej pozostaje przy swoim , że nalezaloby wybi co najmniej 90% ludzkości , żeby ta planeta była w miare zdatna do życia  ;D

#24 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 January 2010 - 15:16

no to ogladam pelna wersje tego. wrazenia zostawie na pozniej


o fuj.. az mi sie cofnelo ;/ fuuu

#25 paDALEc

paDALEc

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 22 January 2010 - 15:43

Dlatego najpierw czytam komentarze do filmów, i oceniam czy chcę obejrzeć. Po tym co piszecie, wiem że tych nie chcę.

Ostatnio widziałem zdjęcie co człowiek potrafi zrobić człowiekowi ( i nie miało to nic wspólnego z krwią czy bólem - do takich obrazów przywykłem), i do teraz walczę z tym obrazem w głowie.

Co się dzieje w chinach, to jest trudny temat. Inna kultura, mentalność. Są rzeczy które dla nas są odrażające, a w krajach wschodu jest to normalność, i nie wszystko powinniśmy oceniać swoimi kryteriami. Znęcanie się nad zwierzętami do takich na pewno nie należy, ale jak oceniać np. posiłek składający się z mózgu żywej małpy, jedzony wprost z czaszki? Nie dla wszystkich na tym świecie jest to odrażające czy dziwne. Tak jak z psami. Wielu z nas sobie nie wyobraża posiłku z psa. Ale czym się on różni od powiedzmy kury?

#26 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 January 2010 - 15:57

padalec ale tu nie chodzi właśnie co jedzą. Tylko jak zabijają te zwierzęta żeby je zjeść. Obejrzyj filmik, a później się wypowiedz bo strzelasz w tym momencie ślepakami.

#27 paDALEc

paDALEc

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 22 January 2010 - 17:34

padalec ale tu nie chodzi właśnie co jedzą. Tylko jak zabijają te zwierzęta żeby je zjeść. Obejrzyj filmik, a później się wypowiedz bo strzelasz w tym momencie ślepakami.


Nie strzelam :D]

Rozumiem że chodzi o znęcanie się nad zwierzętami, i też całkowicie tego nie popieram, bo boli mnie jak na filmach historycznych konie zmuszają do upadków pod kolesiami w zbiorach ;D/

Spotkałem się z opinią, że wyjadanie mózgu żywej małpie jest właśnie takim znęcaniem się, i do tego bardziej się odniosłem. Skórowanie na żywca to jest już chore, i nie chcę nawet wiedzieć jak wyglądają ludzie którzy to robią, więc pomimo Twojej zachęty abym jednak obejrzał ten film, nie zrobię tego :D

Japończycy też wpadli na "genialny" pomysł zabijania delfinów, i sądzę że w każdym kraju (nawet w Polsce), znajdą się agenci którzy są zdolni to pewnych rzeczy. Kilka lat temu było głośno o naszym rodaku, który zjadał swoje psy, i też humanitarny przy tym nie był.

#28 bonhomme de neige

bonhomme de neige

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 161 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2010 - 20:21

@Van - zapodajesz tematy jak Andzela z Wojny Polsko - Ruskiej  8) mnie to generalnie rybka, czy sa zabijane humanitarnie czy nie, co to za roznica skoro są ZABIJANE, albo się to bierze na klatę z pełnymi konsekwencjami, albo szuka sie wymówki, jaką jest tzw. "humanitarna śmierć". co to zmienia? a swoja drogą żeby wychodowac roslinki i tak przestrzen trzeba zabrac zwierztkom. jeden żyje kosztem drugiego, jak kogos to brzydzi to niech siada i medytuje zeby sie nie odrodzić na tym okrutnym świecie  http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif

a jesli chcecie wiedziec jak smakują robaki, larwy, mrówki, pijawki i inne przysmaki to opowiem wam jak wroce z Tajlandii  8)

#29 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2010 - 20:34

Komunizm ,mają karę śmierci. W sumie to nie wiem jak mordują  8)

Van mi marudziła że nie może otworzyć, oto ... prawdopodobnie ... dłuższa wersja filmiku ale jakoś nie mam chęci oglądać




zabijaja normalnei na placy strzal w tyl glowy:/

niestety azja to azja kazdy z tych krajow ma swoje kultury itd jedni jedza krowy inni jedza psy jeszcze inni jedza malpy:/my na nich mowimy ze sa chorzy ze to robia oni o nas mowia to samo ze zabijamy i jemy zwierzeta ktore u nich sa swiete itd itp:D

#30 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 January 2010 - 21:21

iestety azja to azja kazdy z tych krajow ma swoje kultury itd jedni jedza krowy inni jedza psy jeszcze inni jedza malpy:/my na nich mowimy ze sa chorzy ze to robia oni o nas mowia to samo ze zabijamy i jemy zwierzeta ktore u nich sa swiete itd itp:D

Kvrwa mać ludzie czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? W d*pie to mamy co kvrwa oni żrą. Chcą jeść psy niech jedzą psy ale niech je zabijają bez cierpienia i bez znęcania się nad nimi.

albo szuka sie wymówki, jaką jest tzw. "humanitarna śmierć". co to zmienia

Wolałbyś dostał kulę w łeb czy może żeby pierw Cie obedrzeć ze skóry?

#31 paDALEc

paDALEc

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 22 January 2010 - 21:25

Co do drugiego cytatu xaxa'y, to chciałem coś podobnego napisać właśnie, ale nie tak osobiście.

#32 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2010 - 21:31

powiedz mi jedna rzecz jezeli oni nie szanuja zycia ludzkiego to jak maja szanowac i humanitarnie zabijac zwierzeta??sredni zarobek w chinach jak i w wiekszosci krajow azjatyckich to kilka dolarow miesiecznie z tym nic nie zrobisz,po 2 chiny jakby nie bylo sa krajem z najwiekszym rozwojem gospodarczym jednak dalszym ciagu wystepuja i beda tam wystepowaly takie niehumanitarne warunki,po 3 jeszcze kilka lat temu takie traktowanie zwierzat wystepowalo w polsce(przewoz koni,bydla,tuczenie kaczek itd itp)
po 4 take it easy;)

#33 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 January 2010 - 13:20

obejzałam ten film w całości,bo chcialam choć jest drastyczny. I do teraz mam przed oczyma jeden mocny fragment.

To ze jest jakaś kultura w danym rejonie nie usprawiedliwia tych ludzi od ich makabrycznyCh czynów. Zwierzęta na całym świecie sa takie same. Wiem ze sama nie zmienię świata i nie przekonam do nie jedzenia mięsa Badz obejścia sie od drogich futer. Ale jeśli juz ta zwierzyna ma być zabita to niech to bd zrobione w sposób humanitarny. A jak widze jak facet stanął noga na szyję zwierzakowi a ono dalej żyje i rozcina go. Zdajęcie sobie sprawę jak to boli?:D jak sie zatniesz przy goleniu boli, a co dopiero ściągnąć skórę żywcem. Powinno sie Tego zakazać! Straszne.

#34 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2010 - 14:41

niestety jednostki swiata nie zmienia :D

#35 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 February 2010 - 22:25

W ziołowych "zupach" przygotowanych z ciał zabitych w wyniku aborcji dzieci specjalizuje się restauracja w chińskim mieście Canton w prowincji Guangdong. Lokal zachęca klientów do konsumpcji, twierdząc, że "potrawa" poprawia ogólny stan zdrowia, a zwłaszcza zwiększa popęd seksualny.

Zanim ta szokująca wiadomość pojawiła się w prasie, przetoczyła się przez internet. Południowokoreański dziennik "Seoul Times" potwierdził te rewelacje wyjątkowo drastycznymi zdjęciami martwego dziecka przygotowywanego do posiłku.

Ciało dziecka odkaża się alkoholem i przyprawia ziołami. Przybliżona cena takiej "zupy" to 4 tysiące dolarów. Zjedzenie dzieci zabitych w późnej ciąży jest przy tym droższe od tych ze środkowego okresu życia płodowego.

Powód bestialstwa? Taka "zupa" ma poprawiać ogólny stan zdrowia a w szczególności wydajność seksualną. 62-letni konsument "potrawy" przyznał w rozmowie z koreańską gazetą, że jest stałym klientem restauracji, która ją serwuje. Potwierdził, że ziołowa "zupka" posiada właściwości, o których się mówi. Wskazując na swoją 19-letnią żonę oświadczył z dumą, że codziennie uprawia z nią seks.

Ten sam sześćdziesięciolatek zaprowadził reportera "Seoul Timesa" do restauracji, gdzie można zjeść taką "zupę". Tym razem była przygotowana z dziewczynki zabitej w piątym miesiącu ciąży. Jej rodzice, mający już dwie dziewczynki, zdecydowali pozbyć się trzeciej.

W ubiegłym roku przeprowadzono w Chinach 13 milionów aborcji. Od lat 70-tych XX wieku Chiny konsekwentnie prowadzą tzw. politykę jednego dziecka, zakazującą posiadania więcej niż jednego potomka.

Zdjęcia:
[theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333]
[2.bp.blogspot.com/_IrOI_r2LiiI/R_Xm0wC_mII/AAAAAAAAAYc/EIhs6jsKvBY/s1600-h/eating_babies2.jpg]

n/c Dla osób 18+

#36 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 February 2010 - 14:55

o kur..... to juz przesada chore na maxa!!!

#37 snoww

snoww

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 130 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 February 2010 - 15:20

o kur..... to juz przesada chore na maxa!!!

No przesada >:(    JAk oni tak mogli oskurować tego psa -na tym filmiku!!!??   Po co? Robią dla zabawy? Bo jak chcą sie pozbyc psa to mysle że istnieje wiele innych sposobów na to! To są chorzy ludzie...