Skocz do zawartości




Zdjęcie

Polityka Żółtych Stron I Adechade.Com


71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 19:27

Pytanie i Konkurs - do wygrania KASK BRENDA dla osoby ktora najszybciej odpowie na pytanie:
Jak nazywamy organizm żyjacy na innym organiźmie i czerpiącym z tego profity nie dając NIC w zamian (nie ma mowy o kasie)???? - konkurs START. !!



PASOŻYT :D!

#42 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 23 December 2011 - 19:42

PASOŻYT :D!


GRATULACIE !!!!

Właśnie wygrałeś KASK

do odbioru osobistego podczas afterka z Monsterem w Alibii :) oczywiście podczas TestDrivu

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#43 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 December 2011 - 20:33

... przepraszam, czy tu biją..? :bag:

i jak tu teraz życzyć wszystkim: wesołych..?

nie spamowano mnie w żaden sposób... ani tu ani tam...

Użytkownik praxx edytował ten post 23 December 2011 - 20:33

skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#44 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 20:46

Do mnie tylko Simon pw wysłał na ZS namówił na to forum więc możecie go zbanować bo jako Świeżak od razu tu wbiłem :terefere:

Szkoda jakby miało braknąć Motyla i Siwego na td,
Jancio w twojej wypowiedzi brakuje tylko "sp***rzaj dziadu" do Motyla, po co te emocje.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#45 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 20:54

Czy zdarzyło się komuś być atakowanym prywatnymi wiadomościami od handlarzy tu czy na tamtym forum? Wystarczy tylko napisać TAK/NIE


Nie


btw. Odnośnie kasku do kogo się zwrócić w sprawie nagrody w konkursie na najlepszą Alpejską fotkę?


Z okazji świąt życzę wszystkim aby spędzili je w rodzinnej, spokojnej atmosferze, a tym którzy wybiorą się na stok w tych dniach życzę dalszego progresu na desce.
Dołączona grafika

#46 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 20:57

Widać niestety, że wielu się udziela przedświąteczny wqrw...
Przykro czytać takie wątki, bo nic nie wnoszą niestety. Zalecam blancika na większy luz :rolleyes:
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#47 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 21:22

Dobra wystarczy

@Motyl - udalo Ci się mnie wqrwić - gratuluje

zamknę temat Waszego pobytu na TD na którego was IMPORTERÓW nie stac co jest kłamstwem i dobrze o tym wiesz i nie kaz mi pisać kwoty na która Cie nie stać bo jest to żenujące.


Pytanie i Konkurs - do wygrania KASK BRENDA dla osoby ktora najszybciej odpowie na pytanie:
Jak nazywamy organizm żyjacy na innym organiźmie i czerpiącym z tego profity nie dając NIC w zamian (nie ma mowy o kasie)???? - konkurs START. !!

Żeby zamknąć temat - IMPORTER MOTYL ma wjazd za DARMO, FREE itd na test driva - jeżeli na noclegi też Cie nie stać - pier**le - masz opłacone przeze mnie prywatnie !!
malo - dorzuce jeszcze flaszkę żeby nie bylo ze nie ma za co pić

Montujesz wyjazdy na ludziach z tego forum, dilujesz towar ludziom z tego forum i masz czelność pisać że ja zatracilem misje ????
Róznica miedzy nami polega na tym ze ja pakuję w to kasę a Ty ja wyciągasz - opowiadając przy wodce jak to do wszystkiego dokladasz.

Tak zgadza się że niektórym z Was moze nie podobać sie to w jakim kierunku podąża to forum że nie zostalo twoarzystwem wzajemnej adoracji gdzie wąska grupa kolesi bedzie siedzieć przy flaszce i 5 deskach
kisząc się we wlasnym sosie.

TO FORUM chce zeby desek byl kilkaset do koloru do wyboru dla każdego - i nie moim problemem jest ze niektórzy IMPORTERZY maja 3 testowki a innni 50 - dla każdego jest miejsce ale z kompleksów nikogo leczyć nie zamierzam.

Mam dość wysluchiwania komentarzy ludzi których "coś" boli albo poprostu są zawistni........

Nie staje po niczyjej stronie bo mnie to poprostu nie obchodzi jezeli chodzi o wasz importerski burdel - bo inaczej tego nie nazwe
Ale nie waz sie obrazac naszych forumowiczów porównując nas do zs i pisząc że jest tu taki sam syf..

howq

JW


Mmm... no cóż mam raptem kilka testówek, i jako importerek Motyl nie stać mnie na wyłożenie 1500 netto za namiot + 200 za banerek. Noclegi pomijam bo jestem lokales.

Co do żerowania na forum....i na ludziach z forum. Miałeś okazję się przekonać jak łatwo jest zebrać grupę na wyjazd i nie myśl ze mamy łatwiej. Ty mając 16 osób nie robisz wyjazdu, my robimy zawsze, nawet dokładając.

Szkoda że tworząc to forum nie poinformowałeś o zasadach jakie obowiazują, czyli że owszem możecie wrzucać posty o wyjazdach i inne info komercyjne ale jak są testy stawiacie się bez szemrania za kasę którą sobie zażyczę.

Skoro jestem pasożytem, endżoj, usuń loga i zbanuj nas bo powiem szczerze przyjemności z pisania tutaj nie mam już żadnej.

Dziękuję. Dobranoc.

#48 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 23 December 2011 - 21:28

@ Motyl - w moich oczach poleciałeś bardzo mocno w dół, masz jakieś kompleksy negując większość rzeczy które piszę. Niestety, wygląda na to że jesteś najmądrzejszy, ok, w porządku, jeżeli jest Ci to potrzebne, przyznaję rację, TAK jesteś NAJMĄDRZEJSZY. Tak więc jutro puszczę maile do shaperów i konstruktorów desek których miałem okazję poznać i być wielokrotnie na ich szkoleniach, wykładach, prezentacjach, jeździć z nimi, pić piwo i inne rzeczy. Podobno jest 5 dobrych shaperów na świecie, był jeszcze jeden bardzo dobry ale zajmuje się już czym innym. Z tego grona poznałem dość dobrze 3 z nich. Z dwoma mam systematyczny kontakt (T.H. i B.M., ten trzeci A.M. prowadzi hotel we Francji, ale chętnie odnowię z nim kontakt. Trzeba im napisać że jest mądrzejszy konstruktor desek w Polsce, nazywa się Motyl, nie musicie już wsadzać Carbonu do desek by miały mocny POP. Najlepiej niech wszystkie deski nie mają żadnych włókien węglowych a szklane mają najtańsze Biaxial. Wtedy wszystkie deski będą takie same, tańsze, będą znakomicie kopały bo przecież pop jest z drewna, krawędzi, ślizgu i topsheetu, będziemy mieć dzięki temu za***iste deski, dużo lepsze niż te nafaszerowane szerokimi splotami włókien węglowych i innymi technicznymi rzeczami.
Motyl, chłopie, co się z Tobą dzieje? Wpadłeś w jakieś dziwne kompleksy. Jest jeszcze jedna możliwość, wydaje mi się że po prostu nie wiesz co to jest POP deski, łatwo Ci się wygina mięciutką deskę która odbija Cię jakoś tam i myślisz że jest dobry POP. A gdy bierzesz twardszą deskę z włóknem węglowym w dużej ilości po prostu nie dajesz jej rady, nie jesteś w stanie wykorzystać mocnego POPu takiej deski i tyle. Pomyśl nad tym, mogę się mylić, ale trzeciej opcji nie ma.

Miałem szkolenie teraz w fabryce Elana, pokazywali nam jak skomplikowane są obliczenia przy geometrii deski. Nie chciałbym pisać za dużo, a raczej nie mogę, ale ogólnie mogę napisać coś takiego:
Na tej samej geometrii deski (shape/profil) robione są 4 deski. Jedna z nich jest "goła" fajna na początek ale na krawędzi raczej słabo, pop malutki, biax, rocker, tani topsheet, najtańszy ślizg. Druga ma wsadzone kilka dodatków, ma już stringery (cieńkie paski włókna węglowego) które wsadza się często do miękkich desek FS by dać im troszkę popu, lepszy topsheet, inaczej zrobiony ślizg. Fajna miękka zabawka do parku, lubiana deska. Trzecia jest podobna do drugiej, trochę droższe wykończenie, podobna deska, zabawowa. Ale czwarta deska jest bardzo ciekawa. Jest to pro model znanego zawodnika, deska z szerokimi trzema splotami włókna węglowego, deska przez to cholernie elastyczna, flex (1-10) 7, do tego jest kilka dodatków, jest super wykończona i kosztuje najwięcej. Deska która jest na większe skocznie, do pajpu, również na jibbie jest używana.

Wnioski niech sobie każdy wyciągnie sam, z resztą co tu w ogóle tłumaczyć, na każdej stronie, każdej firmy dowiecie się do czego służy włókno węglowe, co daje desce, wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego.

Chcesz dowodów, proszę bardzo, przeglądnij sobie posty patrol_g to jest klon konta. Chyba mogę przypomnieć że konta tego samego użytkownika patrol_g i podrobiona tożsamość Kajetana P. zostały wykryte tu na tym forum, Radek przypomnij sprawę proszę bo Motyl ma problemy z pamięcią. Za coś takiego wylatujesz z każdego forum od kopa. Na żs odechciewało mi się już od dawna pisać. Widząc tam wolną amerykankę od początku listopada do początków grudnia nawet tego nie czytałem, możecie sobie to sprawdzić. Także tęsknić za żs nie będę, tylko wydaje mi się trzeba ostrzegać ludzi przed tym co tam się dzieje. Mam pewien pomysł, do obgadania na TD3, chodzi o to by nie działać destrukcyjnie dla żs a po prostu odpalić tutaj coś zupełnie nowego :)
  • brokuł lubi to

#49 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 21:50

Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem...

z każdego? No chyba nie z tego jak widzę.


Tak czy tak Maćku Wesołych Świąt i MNIEJ KARBONU a więcej ŚNIEGU !! :excited:

#50 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 23 December 2011 - 22:21

Mmm... no cóż mam raptem kilka testówek, i jako importerek Motyl nie stać mnie na wyłożenie 1500 netto za namiot + 200 za banerek. Noclegi pomijam bo jestem lokales.

Co do żerowania na forum....i na ludziach z forum. Miałeś okazję się przekonać jak łatwo jest zebrać grupę na wyjazd i nie myśl ze mamy łatwiej. Ty mając 16 osób nie robisz wyjazdu, my robimy zawsze, nawet dokładając.

Szkoda że tworząc to forum nie poinformowałeś o zasadach jakie obowiazują, czyli że owszem możecie wrzucać posty o wyjazdach i inne info komercyjne ale jak są testy stawiacie się bez szemrania za kasę którą sobie zażyczę.

Skoro jestem pasożytem, endżoj, usuń loga i zbanuj nas bo powiem szczerze przyjemności z pisania tutaj nie mam już żadnej.

Dziękuję. Dobranoc.


Klamiesz i jezeli będziesz kłamał dalej poprosze Shreka o upublicznienie maila - po płaczu ze jesteście mali i nie macie pieniedzy na nic. dostaliście cene symboliczne 250 złotych polskich !!!!!!
dlatego dlatego to pokazuje jak żenujący jesteś........
i nie ma w tym zadnego "sp***rzaj dziadu"

i kolejna rzecz forum to jest forum - to forum robi test drive myslisz za czyje pieniadze ????? czy Ty naprawde masz problemy z percepcja ?? czy tylko udajesz ???

Skoro TY masz przyjechać i moc dilowac za frajer to powiedz mi KTO ma zapłacic za organizacje imprezy ???????????
Ty przyjezdzasz się reklamowac promować marke i mieć z tego wymierne korzysci !!
Myslisz ze sponsorowanie Winter IS My Love na którym jest reklamowana impreza było za darmo ??
Myślisz że plastikowe identyfikatory, plakaty, banery - robia sie za darmo ??
Myslisz ze wydzwanianie po importerach tworzenie ofert, czasem konieczność jazdy do klienta - jest za darmo ??
Graficy robia za darmo ??

To jest wielotygodniowa praca ludzi którzy są profesjonalistami i którym trzeba słono placic - bo z tego ONI zyja i płace za to JA - I Ty twierdzisz ze ja zmieniam jakieś zasady ???
Albo robisz sobie ze mnie jaja albo wpadleś innej czasoprzestrzeni.
To co jest zapłacone przez importerów, a WSZYSCY zapłacili pełne stawki ( oprócz Ciebie) bo zdają sobie sprawę że cena jest moze nie smieszna ale przy samym dole ledwo wystarczylo na dopiecie budżetu.
I tak musieliśmy dokonać cięć bo kasy jest mniej niż zakładaliśmy a i tak dołożymy.

Wyjazdy
tak odwołałem wyjazd przy 16 osobach bo budżet się nie zamkną dla mnie jest to proste jak drut.
Ty robisz wyjazdy od kilku lat rezerwujesz pod komercyjny wyjazd - zbierasz polowe ale robisz, nazywając to chęcią robienia wyjazdów kameralnych - Twoja brocha i rób jak chcesz nawet dla 5 osób ale nie miej potem pretensji do wszystkich dookola że dokladasz - umiesz przeciez liczyc.

Nie kasuje żadnych kont i lóg - i nie zamierzam tego robić w Waszym przypadku.

Jesteś nie w porzadku wobec tego Forum i mam nadzieje ze kiedyś sam do tego dojdziesz.

to co napisałem o Waszym wjezdzie na TD pisałem na poważnie - pomimo tych wszystkich wykrzykników.
Macie wjazd za free, jak trzeba to spanie i flaszke - zapłacę za to i nigdy wiecej nie wspomnę.

A w kolejnym sezonie impreza będzie jeszcze większa i jeżeli zima dopisze i uda się zebrać budżet to kulminacyjnym punktem będzie koncert goorala >> bo to jest kierunek w którym zdązamy.
Imprezy dla wszystkich kochajacych deski ale przy pomocy tych którzy na nich zarabiają ale dzięki mozliwości pokazania się na imprezie kreowania swojej marki wśród polskich snowboarderów i nie tylko.

Imprezę z Tego forum na tym etapie tworzy 3 osoby - dla kilkuset
wolontariat będzie już podczas samej imprezy na stoku.

Może inaczej....... zorganizuj tej rangi imprezę ( w ub roku ok 200 uczestników + wystawcy) i pogadamy o kosztach.......

Czy zostaniesz na forum czy nie to jest Twoja decyzja.


pzdr

JW

ps

xaxa i inni ktorzy czekaja na nagrody - mea culpa :) tak ja zawalilem leza popaczkowane juz oooohohohoho - uroczyscie powreczam na TD i postawie browara bo sie nalezy :D

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#51 SuZu

SuZu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 388 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 22:25

Ja jestem małym szaraczkiem w morzu innych tu szaraczków ale.
-pierwsze pirmo: to forum NIE ŻADNE INNE dało mi kopa na progres, znajomych (kogoś może kogo nazwę przyjaciółmi) na których można polegać PRZEDE WSZYSTKIM w kwestii sprzętu oraz możliwość rozwoju
-dalsze: ten temat ładnie się zapowiadał, zaczął robić się praniem jakiś prywatno-handlowo-froumowo-chujwiejakich rozgrywek. Panowie, to nie jest elegancka forma rozwiązywania sporów.
-przeciągając sprawę: nie wiem co kto musiałby mi powiedzieć/opowiedzieć/wcisnąć kit nie wiem co jeszcze zebym uwierzyła że tu LUDZIE TRACĄ ZAJAWKĘ! WTF? wielki szacun dla Jancia + ekipy (jeśli ktoś się czuje pominięty tym uogólnieniem to wybaczcie wszyscy, wiece że was ubóstwiam) za to co robią. Straciłam kawałek wieczoru przed-wigilijnego na czytanie tego wszystkiego, ale nie żałuję utwierdzam się w fakcie że fajnie mi tu gdzie jestem, że nie zmienie tego miejsca bardzo długo, że będę ludziom je wkręcać razem z zajawką na SNB. (Tu jeśli mi można, podziękuję za pomoc Kamie i Aro za próbę pomocy mi w promowaniu forum i zajawki na moim zadupiu, jesteście kochani i doskonale to wiecie!)

Wiec drodzy Panowie, z wielkim szacunkiem do waszej branżowej wiedzy i doświadczenia (którego ja i wielu innych pewni nigdy nie nabędziemy), pierzcie swoje brudy gdzieś, gdzie nie będą na to musieli patrzeć zniesmaczeni, młodzi (stażem i nie tylko) riderzy. Wierzcie mi pare osób mogło to przeczytać i pomyśleć "WTF co za syf, bawią się w jakąś pseudowojnę forów, jak chce poooglądać cos takiego to oglądam obrady sejmu"

Jak dla mnie NIE MA ŻADNEJ WOJNY. Bo jeśli jest to w czyjejś głowie. Więc generalny peace! Świeta idą ludziska! Więc biorąc to pod uwagę wychillujmy i cieszmy się że mamy wspólną zajawkę. Szanujmy się wzajemnie i wspierajmy w tym co robimy!

Nieważne gdzie, jak i za ile. Ważne ze z puchem pod dechą.


PEACE



(liczę że nie zostanę zlinczowana za wychylenie mego małego szarego łba ponad poziom) :D

Na przypale albo wcale:D


#52 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 23 December 2011 - 22:54

Ha
A widzieliście jak serwis żs skopiował nasz konkurs Facebookowy na swojej zółtej stronie ??? :)
Nasz trwa od 16.12.2011 ich zaczął się dziś, koncepcja jest skopiowana, składamy sobie życzenia w komentarzach :)
Zerknijcie:
http://www.facebook....190148111012563
http://www.snowboard...wiadomosc/1279/

SuZu ma rację, okrutny syf tu został opisany, niestety powstała grupa destrukcyjna, co nie wpływa dobrze na klimat. Do czasu. TD3 !!! Od nas będzie ok. 20 osób.

#53 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 22:56

Klamiesz i jezeli będziesz kłamał dalej poprosze Shreka o upublicznienie maila - po płaczu ze jesteście mali i nie macie pieniedzy na nic. dostaliście cene symboliczne 250 złotych polskich !!!!!!
dlatego dlatego to pokazuje jak żenujący jesteś........
i nie ma w tym zadnego "sp***rzaj dziadu"

i kolejna rzecz forum to jest forum - to forum robi test drive myslisz za czyje pieniadze ????? czy Ty naprawde masz problemy z percepcja ?? czy tylko udajesz ???

Skoro TY masz przyjechać i moc dilowac za frajer to powiedz mi KTO ma zapłacic za organizacje imprezy ???????????
Ty przyjezdzasz się reklamowac promować marke i mieć z tego wymierne korzysci !!
Myslisz ze sponsorowanie Winter IS My Love na którym jest reklamowana impreza było za darmo ??
Myślisz że plastikowe identyfikatory, plakaty, banery - robia sie za darmo ??
Myslisz ze wydzwanianie po importerach tworzenie ofert, czasem konieczność jazdy do klienta - jest za darmo ??
Graficy robia za darmo ??

To jest wielotygodniowa praca ludzi którzy są profesjonalistami i którym trzeba słono placic - bo z tego ONI zyja i płace za to JA - I Ty twierdzisz ze ja zmieniam jakieś zasady ???
Albo robisz sobie ze mnie jaja albo wpadleś innej czasoprzestrzeni.
To co jest zapłacone przez importerów, a WSZYSCY zapłacili pełne stawki ( oprócz Ciebie) bo zdają sobie sprawę że cena jest moze nie smieszna ale przy samym dole ledwo wystarczylo na dopiecie budżetu.
I tak musieliśmy dokonać cięć bo kasy jest mniej niż zakładaliśmy a i tak dołożymy.

Wyjazdy
tak odwołałem wyjazd przy 16 osobach bo budżet się nie zamkną dla mnie jest to proste jak drut.
Ty robisz wyjazdy od kilku lat rezerwujesz pod komercyjny wyjazd - zbierasz polowe ale robisz, nazywając to chęcią robienia wyjazdów kameralnych - Twoja brocha i rób jak chcesz nawet dla 5 osób ale nie miej potem pretensji do wszystkich dookola że dokladasz - umiesz przeciez liczyc.

Nie kasuje żadnych kont i lóg - i nie zamierzam tego robić w Waszym przypadku.

Jesteś nie w porzadku wobec tego Forum i mam nadzieje ze kiedyś sam do tego dojdziesz.

to co napisałem o Waszym wjezdzie na TD pisałem na poważnie - pomimo tych wszystkich wykrzykników.
Macie wjazd za free, jak trzeba to spanie i flaszke - zapłacę za to i nigdy wiecej nie wspomnę.

A w kolejnym sezonie impreza będzie jeszcze większa i jeżeli zima dopisze i uda się zebrać budżet to kulminacyjnym punktem będzie koncert goorala >> bo to jest kierunek w którym zdązamy.
Imprezy dla wszystkich kochajacych deski ale przy pomocy tych którzy na nich zarabiają ale dzięki mozliwości pokazania się na imprezie kreowania swojej marki wśród polskich snowboarderów i nie tylko.

Imprezę z Tego forum na tym etapie tworzy 3 osoby - dla kilkuset
wolontariat będzie już podczas samej imprezy na stoku.

Może inaczej....... zorganizuj tej rangi imprezę ( w ub roku ok 200 uczestników + wystawcy) i pogadamy o kosztach.......

Czy zostaniesz na forum czy nie to jest Twoja decyzja.


pzdr

JW

ps

xaxa i inni ktorzy czekaja na nagrody - mea culpa :) tak ja zawalilem leza popaczkowane juz oooohohohoho - uroczyscie powreczam na TD i postawie browara bo sie nalezy :D


Hmm... w takim razie winienem był nagrać rozmowę ze Szrekiem którą prowadził Siwy, a której byłem świadkiem i to jest raz. Potem dostaliśmy ofertę taką samą jak przez tel. Potem że może z Jamerem na spółę. Potem że jak będziemy uczyć to dostaniemy zniżkę.
I nie pasowała mi i kasa i format imprezy. Ja wolę się kisić we własnym sosie.

Nie w tym rzecz. Dostałem ofertę która mnie lekko zszokowała i z niej nie skorzystałem. Owszem potem została obniżona przy warunkach jak wyżej. Masz ciśnienie z tego powodu? Trudno. Nazywaj mnie pasożytem, nazwij jak Ci pasuje. Endżoj

Z tą flaszka i wjazdem na TD to mimo wszystko traktuję jak dowcip, bo raczej nie sadzę byś czuł się dobrze w towarzystwie pasożyta i kłamcy, a i z mojej strony to trochę za wysokie progi.

I Tobie Jańcio życzę Wesołych Świąt z naciskiem na Wesołych.

#54 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 23 December 2011 - 23:03

Hmm... w takim razie winienem był nagrać rozmowę ze Szrekiem którą prowadził Siwy, a której byłem świadkiem i to jest raz. Potem dostaliśmy ofertę taką samą jak przez tel. Potem że może z Jamerem na spółę. Potem że jak będziemy uczyć to dostaniemy zniżkę.
I nie pasowała mi i kasa i format imprezy. Ja wolę się kisić we własnym sosie.

Nie w tym rzecz. Dostałem ofertę która mnie lekko zszokowała i z niej nie skorzystałem. Owszem potem została obniżona przy warunkach jak wyżej. Masz ciśnienie z tego powodu? Trudno. Nazywaj mnie pasożytem, nazwij jak Ci pasuje. Endżoj

Z tą flaszka i wjazdem na TD to mimo wszystko traktuję jak dowcip, bo raczej nie sadzę byś czuł się dobrze w towarzystwie pasożyta i kłamcy, a i z mojej strony to trochę za wysokie progi.

I Tobie Jańcio życzę Wesołych Świąt z naciskiem na Wesołych.


Twoja decyzja ja swoja propozycje oficjalnie podtrzymuję...

Tobie również życzę zdrowych i spokojnych świąt............


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#55 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 23:12

Twoja decyzja ja swoja propozycje oficjalnie podtrzymuję...

Tobie również życzę zdrowych i spokojnych świąt............


JW


Dziękuję ale nie czułbym się dobrze. Papę mam niewyparzoną za co czasem zbieram baty i niestety jestem też uparty. Taka karma :)

#56 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 23 December 2011 - 23:18

Dziękuję ale nie czułbym się dobrze. Papę mam niewyparzoną za co czasem zbieram baty i niestety jestem też uparty. Taka karma :)


A ja jestem zdania że o wszystkim mozna pogadać i nawet jak sie wyjedzie z pod watroby to tylko oczysci atmosfere...............

zreszta proponuje dalsza ew czesc rozmowy przeniesc do pokoju dystrybutorskiego

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#57 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 23:27

A ja jestem zdania że o wszystkim mozna pogadać i nawet jak sie wyjedzie z pod watroby to tylko oczysci atmosfere...............

zreszta proponuje dalsza ew czesc rozmowy przeniesc do pokoju dystrybutorskiego

pzdr

JW


nie ma sensu Jańcio i nie chodzi o jakąś dumę, honor.... nie obrażam się, fochów nie strzelam. jest mi tylko w ch***j przykro.

jeszcze raz Wesołych i do zo po tłuściutkich (w śnieg) świętach :)

#58 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 23 December 2011 - 23:44

Dołączona grafika



NIe wierzę w to co czytam....
Blat gratuluję.



A Wam starsi panowie powiem tak. Wszyscy bez wyjątku zachowujecie się jak gówniarze z podstawówki.

"Haha! Na moich deskach jeździ 13 osób.. Nananaaaa :terefere: a na twoich 12 hahaha! "
"Ale jeżdżący na moich robią triple rodeo a na twoich nie-e"

Już przeginam ale.... eh.

Nigdy w życiu nie będę się kierował opiniami dystrybutorów desek. NIGDY! Póki nie sprawdzę sam nie kupię. To takie moje zdanie które chyba po przeczytaniu tego ma większość szaraków na forum jak ja.

Piona.




:twisted:
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#59 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 23 December 2011 - 23:47

Nigdy w życiu nie będę się kierował opiniami dystrybutorów desek. NIGDY! Póki nie sprawdzę sam nie kupię. To takie moje zdanie które chyba po przeczytaniu tego ma większość szaraków na forum jak ja.


nooooo to wpadnij na TestDriva to bedziesz miał szwedzki bufet :D


pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#60 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2011 - 23:48

Niepotrzebnie się spinacie przed świętami.

Jeżeli ktoś ma jakieś ale i chce prać brudy na publiku niech gra w otwarte karty bez żadnych tajemnic tak żeby sytuacja była jasna, bez niedomówień.

xaxa i inni ktorzy czekaja na nagrody - mea culpa :) tak ja zawalilem leza popaczkowane juz oooohohohoho - uroczyscie powreczam na TD i postawie browara bo sie nalezy :D


Niestety nie będzie mnie na TD i bardzo nad tym ubolewam. Mam nadzieję, że chociaż z garstką osób które będą na TD będę miał przyjemność pośmigać w późniejszym terminie.

Jancio spokojnie jak będziesz miał czas po TD puścisz paczkę i tyle bez stresu. :drunk:


Jeszcze raz pozdro dla wszystkich i mniej emocji. :uczen:
Dołączona grafika