Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Buty Do 400 Zł


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 December 2011 - 17:44

aj tyle już sie naczytam że nie wiem kto jest kto :D
Ja jeżdżę w burtonach fresstyle o flexie UWAGA UWAGA 2,5 ! :D
Może nie jeżdżę super na krawędziach ale jako tako idzie jeszcze polatać a fs to bajka :D

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#22 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 December 2011 - 17:56

A ja jeżdżę w Burtonach o flexie 7 i nigdy nie bolały mnie od nich stopy. Trudno mi niestety porównać z jakimiś innymi bo oprócz skorup do step-inów nie miałem butów o innym flexie.

#23 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 December 2011 - 20:50

ale to nie zmienia faktu, że jak jestem nastawiony na fs bardziej niż na fr to flex 7 jest za twardy. Wydaje mi się, że powinienem brać flex 5. Gdzieś spotkałem bardzo fajne northwave supra, ale tam jest flex 4 a to już chyba kiepsko z jazdą na krawędziach...


Dobrze Ci sie wydaje Dołączona grafika sam mam buty z flexem 7 i do zabawy takie buty nie są najlpszym rozwiązaniem, znowu do jazdy nie wyobrażam sobie nic poniżej tej graqnicy. Zauważylem też że pro rajderzy biorą twardsze buty pod fs, ale to inna sprawa, jeszcze inniejsza to że flex flexowi nie równy
A wracając do twojej pierwszej wypowiedzi to bez problemów znajdziesz dobre buty za taką kase tylko trzeba troche poszukać, poprzymierzać w sklepach ewentualnie kupić te same przez neta, nawet jakby miały być to butki z zeszłego sezonu. Ostatnio chodząc po sklepach i obczajając wszystko nie za duży mamy wybór w tym sezonie (albo ja taki wybredny jestem) niby jest dużo sprzetu ale nie ma w czym wybierać takie mam wrażenie, a kupowanie przez neta przeważnie kończy sie tym że po sezonie wymieniamy takie rzeczy na inne, albo nawet i wcześniej

Z tymi długościami wkładek to też nie jest tak kolorowo, ja mam łape niby 26 a według wkładki teraz mam 26,5, wcześniejsze miałem jakieś bartony 26 i przy schodzeniu na krawedzi paluchy dotykały mi nie wkładki tylko skurupy buta co z czasem zaczęło mi przeszkadzać, inna sprawa to że pięta w nich niezbyt dobrze trzymała, tzn na początku pasowały dobrze ale po kilku dniach jazdy już było gorzej, jeszcze inniejsza sprawa to że przy bartku troche płacisz za znaczek jednak Dołączona grafika
JOIN The Ride

#24 michallo3

michallo3

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 11 December 2011 - 19:05

Damn to już baranieje z tymi wkładkami. Mam na oku NW Freedom SL takie jak zamieścił wcześniej 60thplace tylko, że nigdzie nie mam do przymiarki w Wwie(to jest model zeszłoroczny). Za to mam możliwość przymierzyć tegoroczne Freedom'y i jak myślicie czy fason jest zachowywany z roku na rok w jednym modelu ? Czy może być tak, że będą się drastycznie od siebie różniły pomimo tego, że to ten sam model ?

#25 michallo3

michallo3

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 11 December 2011 - 20:43

I jeszcze jedno pytanie - powinienem oczekiwać gwarancji producenta na buty ?

Sory za post pod postem, ale edytować już nie mogłem

#26 DISKORDIA

DISKORDIA

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2011 - 08:03

http://allegro.pl/no...1991927926.html
http://allegro.pl/th...1974034755.html
doskonale buty w doskonalej cenie.
thirtytwo dobrze trzyma rozmiar -i jest to wiodąca marka
oryginalna cena tych butow to jakies 900pln
polecam, od wielu lat uzywam butow tej firmy-testowalem juz rozne modele,i zawsze bylem zadowolony
z cala pewnoscia to lepsze buty niz nitro czy northwave

#27 maxxer

maxxer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 141 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 December 2011 - 15:07

Ja posiadam NW Decade z flexem 8 i faktycznie początki były ciężkie, ale po 2-3 dniach rozjeżdżenia był komfort. Nawet co jakiś czas je dociągałem, bo denerwowały mnie milimetry luzu. System wiązania tych butów jak na moje mega wypas i jest to naprawdę dobrze zrobione. Szybko się ściąga, można konkretnie przyciągnąć linki i nie trzeba jakoś specjalnie się siłować. Oczywiście jest możliwość ściągnięcia na pałę, że krew nie dopływa do stopy a but jest jak z betonu tylko po co komu marznące i bolące stopy.

Cena się dość mocno waha w zależności od roku. Moje 2010 chyba kosztowały 400 z hakiem. Na allegro na bank coś jeszcze jest.

#28 michallo3

michallo3

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 December 2011 - 21:14

supersklep.pl/i92147-buty-snowboardowe-northwave-wi-11-freedom-sl-black

prosze bardzo



No i właśnie udało mi się identyczne zakupić. Przez przypadek gdzieś wyhaczyłem, że jest gdzieś sprzedaż takich w Wwie i sobie przymierzyłem, a na allegro udało mi się kupić rozmiar równy mojej stopie(co prawda zapłaciłem 449 zł, ale i tak trudno było znaleźć wogóle te buty no i w przyzwoitej cenie). Dzisiaj buty już przyszły (btw jestem pod wrażeniem, że w okresie przedświątecznym paczka doszła do mnie w 3 dni przez Pocztę Polską :o) no i wstępnie wszystko jest super. Skorupa faktycznie jest spora, ale do sklepu na przymiarkę wziąłem ze sobą wiązania więc nie miałem już żadnych wątpliwości. No ale czy spełniają moje oczekiwania okaże się na stoku.

Bardzo dziękuję wszystkim za rady i pomoc w wyborze/doborze butów. Po sezonie napiszę czy buty sprawdziły się "w praniu" ;)

Użytkownik michallo3 edytował ten post 16 December 2011 - 21:15


#29 michallo3

michallo3

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 February 2012 - 18:34

Tak dla zamknięcia tematu, buty sprawdziły się doskonale. Owszem w porównaniu z Burtonami dziewczyny skorupa wyglądała na dosyć sporą, ale wszystko spełniło w pełni moje oczekiwania ;) i rozmiarowo i funkcjonalnie.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc!