Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Livigno


135 odpowiedzi w tym temacie

#101 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 April 2013 - 18:46

jak ktoś śmiga w kwietniu trzeba na 2-3 tygodnie oglądać pogodę np. tu

http://www.snow-fore...ivigno/6day/mid


no z tego co ProDish pisze i prognoza pokazuje, to największym problemem w Livigno nie będzie śnieg, którego będzie od cholery, a dojazd tam innym środkiem transportu niż pług czy skuter śnieżny. wypas!

ja tam będę 13-20 kwietnia więc do zobaczenia gdzieś na Mottolino :)
KUBOTA TEAM official rider!

#102 Krufcia

Krufcia

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 08 April 2013 - 14:37

Wróciłem wczoraj w nocy i powiem wam szczerze że zajawa.... 5 parków, świetnie przygotowane trasy, nie ma lasów, ale są takie fajne dziewicze góry, i puch.... Super bary, mili ludzie ogółem SUPER...
Sama miejscowość jest położona w dolinie i z obu str. są świetne trasy, gondole i co najważniejsze nie ma orczyków. Jest dużo polaków, nie ma barów w których można iść na impre, ale są fajne bary, głównie z rockową muzą... Znalazłem w Livignio dowód osobisty polaka (Zbigniewa Obrochty). I snowparki są po obu str. Pajpy, boxy, raile, hopy (wielkie) i świetna szkoła freestylu.... Jest poducha, i ogólnie wszystko.... Tam ludzie są koksami, kręcą Double Corcki z 2 i pół metrowych chop.I te młodziasy, które kręcą wszystko... To troche dołujące. XD Są z szkoły freestylowej... POLECAM SERDECZNIE....
Makłaj Radziszewski

#103 gieroll

gieroll

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 08 April 2013 - 21:13

nie ma barów w których można iść na impre, ale są fajne bary, głównie z rockową muzą...


otóż są, chociażby Miky's pub ;) a dodatkowo idąc za tropem reflektora można trafić na dużą imprezę do klubu, którego nazwy nie pamiętam ;)

#104 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 April 2013 - 22:21

otóż są, chociażby Miky's pub ;) a dodatkowo idąc za tropem reflektora można trafić na dużą imprezę do klubu, którego nazwy nie pamiętam ;)


oczywiście kokodi - największa dyskoteka w livigno :)
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#105 krecik04

krecik04

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 09 April 2013 - 13:50

Yeah!

W piątek już wyjazd :) Mam nadzieję, że nie będzie jakiś mega tłoków na stoku, skoro tyle osób się wybiera na zakończenie sezonu.

Pozdr.

#106 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 April 2013 - 14:52

Yeah!

W piątek już wyjazd :) Mam nadzieję, że nie będzie jakiś mega tłoków na stoku, skoro tyle osób się wybiera na zakończenie sezonu.

Pozdr.


Wszystko zależy od tego ile osób jedzie smigać a ile chlać. Na pewno dużo naszych będzie
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#107 krecik04

krecik04

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 09 April 2013 - 15:24

Wszystko zależy od tego ile osób jedzie smigać a ile chlać. Na pewno dużo naszych będzie


jak można Was rozpoznać? Jakieś nalepki czy coś? Może fajnie będzie razem pośmigac.

Pozdro.

#108 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 April 2013 - 15:31

Ja już w tym roku byłem. Ale swoich rozpoznasz po wlepach.
Sporo wlep rozkleiłem w niebieskich gondolkach
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#109 gieroll

gieroll

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 09 April 2013 - 21:47

ja tez w piątek lecę...oczywiście jeździć....ale jak tam nie pochlać ;)

#110 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 April 2013 - 20:37

Nie da się ukryć, od soboty zaczyna się końcówka sezonu i karnety tanieją. Polska miała aspiracje kolonialne, więc Livigno od soboty będzie można pewnie śmiało uznać za małą polską enklawę :).

No właśnie co do rozpoznania to wlepy mam na wyczerpaniu... Ostatnia poszła na desiwo, jest i forumowy t-shirt no i nie dające się powstrzymać "k...waaa widziałeś to?" po udanym ollie ;)

pozdro i do zobaczenia tam

pele
KUBOTA TEAM official rider!

#111 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 April 2013 - 10:52

Zapowiadają się jakieś imprezy na miejscu od 13.04?:)

#112 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 April 2013 - 12:46

Zapowiadają się jakieś imprezy na miejscu od 13.04? :)


jest duża impra FIAT Nine Knights
cały czas puszczają zdjęcia jak budują tę freestylowy zamek

http://nineknightsski.com/
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#113 hunterks

hunterks

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 April 2013 - 21:16

Jest jeszcze ktoś na miejscu? Jak tam warunki? Wybieramy się w środę (24.04), da radę jeszcze fajnie pojeździć?

#114 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 April 2013 - 10:16

Byłem byłem, dzisiaj wróciłem. Warunki przegenialne - mieliśmy lampę przez calutki wyjazd. Choć park na Mottolino zaczął już się rozpuszczać koło czwartku. Na Carosello jeszcze jakoś się trzyma a i jak wyjeżdżaliśmy to nawaliło mocno śniegu - jakieś 30 cm więc jak będzie odpowiednia temperatura za dnia, to Mottolino powinno jeszcze jakoś funkcjonować, choć raczej na to bym nie liczył - jedziesz tam dopiero za 3 dni a warunki mogą się już zmieniać tylko na niekorzystne. Jak wyjeżdżaliśmy czynnych było jakieś 80% tras, dwie czarne i kilka niebieskich zamkniętych (pojawiały się płaty ziemi...) a i na niektórych czynnych też trzeba było uważać, bo wyjeżdżając zza wzniesienia można było się nieźle naciąć...

prognoza: http://www.yr.no/ste...tidsvarsel.html

aktualne warunki:
Jeśli zależy Ci tylko na parku, to Carosello z uwagi na swoją wysokość jeszcze powinno się całkiem nieźle utrzymać, natomiast na Mottolino aż tak mocno bym nie liczył - no chyba, że tak do 12.oo a później na Carosello jak nie szkoda wam czasu.
Jak zależy wam na zjazdach to wybierajcie czerwone/czarne na górnych partiach na Carosello i nasmarujcie dobrze desiwo ;)

pzdr,
pele
KUBOTA TEAM official rider!

#115 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 22 September 2013 - 14:29

Poprzedni sezon juz sie skonczył a tu nie widze planów na przyszlyXD Ktoś sie wybiera na free skipass, wyjazd 13 grudnia? Wogole czy oprocz student travel i jafi sport ktos organizuje tam wyjazdy?

icon_users.png


#116 DjPiecia

DjPiecia

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 20 February 2014 - 13:18

Witam,
Wybieramy sie ze znajomymi 12-19 kwietnia 2014 na freski, ktoś z was może polecić jakieś dobre noclegi?
na-razie kilka biur mi odpisało, najbardziej kompetentnym jest neckermann który ma opcje poniżej 900pln za osobę :)

ps. jak tam elektronika? ile taniej można kupić np. GoPro 3+ black,

#117 wysman

wysman

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2014 - 17:39

spoko cena ;]
z tego co kojarzę to elektronika wychodziła podobnie jak u nas, ale jakoś nigdy nie zwracaliśmy na to szczególnej uwagi. perfumki no i alko w dobrych cenach :excited:
jechałem szybko, iż lubię za***rdalać

#118 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 February 2014 - 18:29

spoko cena ;]
z tego co kojarzę to elektronika wychodziła podobnie jak u nas, ale jakoś nigdy nie zwracaliśmy na to szczególnej uwagi. perfumki no i alko w dobrych cenach :excited:


elektronika jest taniej na 100%
nie pamietam ile ale opłacało się kupić GoPro
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#119 DjPiecia

DjPiecia

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 20 February 2014 - 18:33

to jak to z ta strefa bezcłowa :) nie jest o tyle taniej...


gopro hero3+ black teraz na allegro 1399 można złapać, wiec już tanio
ciekawe po ile tam bo jak 299E to żadna różnica

Użytkownik DjPiecia edytował ten post 20 February 2014 - 18:35


#120 Snow&Fun

Snow&Fun

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 40 postów
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 22 February 2014 - 13:44

Ja się wybieram 04.04 i jedzie nas 30 osób z FTF więc będzie grubo powiem wam! Do tego ogarneliśmy jakąś nową miejscówkę z basenem, siłką i sauną w apartamencie :D Śnieg pewnie dopisze patrząc na ilość śniegu jaki tam teraz leży :) Do zoba na stoku!