Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Longboard Rulez


79 odpowiedzi w tym temacie

#41 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 September 2011 - 21:23

ello... a was, co..? bóg opóścił..? spokój mnie tu :twisted: jak się komu podoba, to niech na wrotach od stodoły pomyka... byle z bananem na facjacie B) nabić faje i do przodu... nazywajcie sobie deski jak tylko chcecie, byle ich nie rozwalać na głowie ziomków... hogwh... rada starszych się wypowiedziała... :bag:


zapomniałeś dodać, że "rada starszych się wypowiedziała... " ale z loży szydercówDołączona grafika


pozdro.

#42 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 September 2011 - 21:27

zapomniałeś dodać, że "rada starszych się wypowiedziała... " ale z loży szydercówDołączona grafika


pozdro.

a to wiadomo... 8)
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#43 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 September 2011 - 18:57

Nie chce mi się tego czytać bo po paru wypowiedziach zgubiłam wątek i ideę całej zabawy.
Deski mają dawać FUN <_< a tu takie pierdu pierdu i nic z tego nie wiem :hahaha2:

Jesteście pojebani normalnie, mnie się tam wszystkie deski podobają, śnieg spadnie to się wam wszystkim polepszy :hahaha:


ooo i dodam że mam kisiel w majtach jak widzę kolesia na longu i tak samo jak jedzie na fb, byleby miał tylko deskę pod nogami :excited:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#44 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 September 2011 - 20:20

ooo i dodam że mam kisiel w majtach jak widzę kolesia na longu i tak samo jak jedzie na fb, byleby miał tylko deskę pod nogami :excited:


Kaman, masz u mnie MEGA plusa za ten dystans do siebie :hahaha2: :hahaha2:

btw. Powiem Ci że doświadczasz ciekawych doznań na widok faceta na desce... TAK TRZYMAJ ! :hahaha2: :hahaha2:



#45 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 September 2011 - 17:16

hmmm.... czy panowie na widok Kaman na desce też mają kisielek ? :rotfl:
There's a natural mystic blowing through the air ...

#46 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 September 2011 - 18:37

hmmm.... czy panowie na widok Kaman na desce też mają kisielek ? :rotfl:

widok to rzadki... aczkolwiek się zdarza... trzeba zrobić eksperyment naukowy :bag:

...reszta "rady starszych" z innego oddziału "loży szyderców" się wypowiedziała... :P
no board no fun!

#47 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 September 2011 - 22:49

No dobra dzieciaki...... tata wroocil.....




i spokooj mi tu.... :D




pokolei- jak zwykle zbiore to do kupy tak na szybko bo padam na pysk:




pieknie opisal zalety kazdego z boardoow Wdhiz (dzizas ales wymyslil nick 8) )

Kazdy ma inne preferancje nawet na snbrdzie kazdy z nas lubi co innego jeden jibby inny puszek a inny krawedz .....gdyz lubi za***rdalac :D

Osobiscie przyznaje sie ze mam spory dystans do freeborda ale go opanuje bo mnie wqrwil :D

ciagnie nie potwornie do longa i wiem ze na 1000% go bede mial :)

te boardy dla mnie sie uzupelniaja i tyle......




Jaco troszeczke chyba jednak Cie ponioslo...... ale jestes czlowiekiem z klasa i wiem ze jakos to zalatwicie....

Andrew.... niestety musisz mimo wszystko przyjac do wiadomosci ze nie kazdy ma zajawke na freeborda jezdzac na snbrdzie......

a przekonywanie na sile moze tez w ludziach wzbudzac delikatnie rzecz ujmujac mieszane uczucia....




Podobalo mi sie na zlocie w zywcu to ze mielismy rozne deski i kazdy mogl sprobowac w praktyce to o czym wlasnie piszemy .. taki malutki letni nasz test drive :D

I mam nadzieje ze inne letnie zajawki bedziemy tez sobie testowac w trakcie kolejnych naszych spotkan.....




Wiec ........ spuszczamy powietrze :D wiem ze brak sniegu zaczyna w nas wzbudzac agresje - sam to mam 8) ale wy3majmy .... jeszcz dwa miechy......







pzdr







JW



.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#48 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 September 2011 - 05:33

No dobra dzieciaki...... tata wroocil.....




i spokooj mi tu.... :D




pokolei- jak zwykle zbiore to do kupy tak na szybko bo padam na pysk:




pieknie opisal zalety kazdego z boardoow Wdhiz (dzizas ales wymyslil nick 8) )

Kazdy ma inne preferancje nawet na snbrdzie kazdy z nas lubi co innego jeden jibby inny puszek a inny krawedz .....gdyz lubi za***rdalac :D

Osobiscie przyznaje sie ze mam spory dystans do freeborda ale go opanuje bo mnie wqrwil :D

ciagnie nie potwornie do longa i wiem ze na 1000% go bede mial :)

te boardy dla mnie sie uzupelniaja i tyle......




Jaco troszeczke chyba jednak Cie ponioslo...... ale jestes czlowiekiem z klasa i wiem ze jakos to zalatwicie....

Andrew.... niestety musisz mimo wszystko przyjac do wiadomosci ze nie kazdy ma zajawke na freeborda jezdzac na snbrdzie......

a przekonywanie na sile moze tez w ludziach wzbudzac delikatnie rzecz ujmujac mieszane uczucia....




Podobalo mi sie na zlocie w zywcu to ze mielismy rozne deski i kazdy mogl sprobowac w praktyce to o czym wlasnie piszemy .. taki malutki letni nasz test drive :D

I mam nadzieje ze inne letnie zajawki bedziemy tez sobie testowac w trakcie kolejnych naszych spotkan.....




Wiec ........ spuszczamy powietrze :D wiem ze brak sniegu zaczyna w nas wzbudzac agresje - sam to mam 8) ale wy3majmy .... jeszcz dwa miechy......







pzdr







JW




AMEN!

#49 Wdhiz

Wdhiz

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 129 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 September 2011 - 12:20

pieknie opisal zalety kazdego z boardoow Wdhiz (dzizas ales wymyslil nick 8) )
Kazdy ma inne preferancje nawet na snbrdzie kazdy z nas lubi co innego jeden jibby inny puszek a inny krawedz .....gdyz lubi za***rdalac :D


Ojtam, ojtam, prosty nick, musial byc na tyle charakterystyczny, zebym go nie zapomnial na roznych forach. ;) ;)

Troche doloze do pieca, ;) ALE UWAGA - nie jestem obiektywny, mam pare sztuk takich deseczek jak na pierwszym filmie.
Zamierzam/chcialbym je wymienic barterowo na snowboard i long. Akurat moj snowboard umiera po 5-6 sezonie i szukam jakiegos "banana" w stylu Signala Omni.

Na co dzien jezdze na takiej desce:

http://www.youtube.com/watch?v=AQNsV8vcrYg

Moze nie w takim tloku jak na tym filmie, ale po ulicach.

i takiej

http://www.youtube.com/watch?v=Ssbvq5r652s

Ostatnio przede wszystkim na mniejszej, bo odczucia z jazdy sa bardziej carvingowo/longboardowo/snowboardowe. Duza przypomina mountainboard.

Zawiozlem mala deske elektr. na swoj pierwszy "tlusty czwartek" longboardowy 2-3 miesiace temu. Na spotkaniach jest tak, ze deski leza na ziemi, mozna grzecznie sie zapytac wlasciciela czy "da sie przejechac" i robi sie rundke dookola placyku.
Na dzien dobry deska elektryczna zostala oceniona jako "dziwadlo dla emerytow". Po przejazdzce na niej gosciom banan z twarzy nie schodzil :) :) :)
Jezeli ktos sie chce "karnac" na elektryku 600 W - zapraszam w Wawie/Mokotow. Albo "tlusty czwartek" pod Klifem.

Aha - w weekend 30.09-02.10 jest impreza longowa w Seninkach (Czechy). Nie jestem pewny nazwy miejscowosci (sprawdze jeszcze). Wybiera sie fajna ekipa z Wawy i pewnie z innych miast. Jak ktos ma blisko to mozna sie spotkac.


Osobiscie przyznaje sie ze mam spory dystans do freeborda ale go opanuje bo mnie wqrwil :D

ciagnie nie potwornie do longa i wiem ze na 1000% go bede mial :)

te boardy dla mnie sie uzupelniaja i tyle......


3 x TAK

#50 maly

maly

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 September 2011 - 20:29

Ten elektryk to super sprawa do szybkiego transportu w wiecznie zakorkowanym mieście :-D pytanie tylko na jak długo wystarcza jej powera :-/

#51 misfit :D

misfit :D

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 78 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 September 2011 - 21:59

w sumie fajny bajer :D
a jak to hamulcuje??
Slipek xD

#52 Wdhiz

Wdhiz

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 129 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 September 2011 - 23:25

popelnilem maly test tych zabawek na Forum.
moj test

Hamuje sie silnikiem podajac sygnal ze sterownika - spust w przeciwna strone niz jazda. Zasieg mniejszej deski to jakies 6-8 km/50 minut przy sredniej predkosci, przy maksymalnej mniejszy. Uzywam dwoch predkosci - sredniej (ok 22-24km) i max - 30km. Przy sredniej predkosci staram sie jezdzic na switchu - mam nadzieje, ze umiejetnosci przeniosa sie na snowboard. Deski uzywam zamiast samochodu - jezeli dystans pozwala. Czasami biore ladowarke ze soba i doladowuje deske tam gdzie dojechalem. Aha - ci goscie z filmikow troche zachowawczo jezdza - mala deska az sie prosi o jazde "na kaczke" w ciasnym skrecie. :)

pozdr
Piotr

#53 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 October 2011 - 09:27

Witam

na fb wyłapałem u chłopaków ze snow4lie ;) ciekawą stronkę, czyli to co trzeba wiedzieć o longboardach :D podoba mi się sposób przedstawienia całej budowy i rodzajów longboardów, ....w typowym stylu dla amerykańcówDołączona grafika

żródło: longboard girls crew


Dołączona grafika


#54 SuZu

SuZu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 388 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 October 2011 - 09:39

Witam

na fb wyłapałem u chłopaków ze snow4lie ;) ciekawą stronkę, czyli to co trzeba wiedzieć o longboardach :D podoba mi się sposób przedstawienia całej budowy i rodzajów longboardów, ....w typowym stylu dla amerykańcówDołączona grafika

żródło: longboard girls crew


Dołączona grafika

Wytłumaczone czystą amerykańsko-babską logiką :) Tak czy inaczej fajnie łopatologicznie przetołkowane :D coś dla mnie :P

Na przypale albo wcale:D


#55 Wdhiz

Wdhiz

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 129 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 October 2011 - 19:09

To ja zarzuce nowy polski filmik ;)



BTW
Swietna rzecza jest to, ze caly czas powstaja nowe polskie firmy longboardowe. Na spotkaniach w Wawie pojawilo sie juz paru gosci z deckami/deskami wlasnej roboty. Sa to modele przedprodukcyjne, za chwile beda w sprzedazy dostepne dla kazdego. To jest zajawka.

pozdr
Piotr

#56 maly

maly

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 October 2011 - 11:51

Siemanko no super filmik koncoweczkak oczywisce najelepsza :hahaha2:

#57 Wdhiz

Wdhiz

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 129 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 October 2011 - 02:14

Witam,
przebijam sie przez forum longboardowe, dzial DIY.
Gosc sam zrobil deck do freeborda. Ale jaki - mistrzostwo!!!!
DIY freebord deck

Niesamowite jest ile samorobek powstaje :)

pozdr
Piotr

#58 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 29 November 2011 - 16:15

a Tutaj mamy odpowiedz na pytanie czy na longach też można za***rdalać stabilnie z góry :D



pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#59 SuZu

SuZu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 388 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2011 - 17:58

No a tu mamy doskonały przykład że panie też potrafią^^
te dziewuchy chyba każdego przekonałyby do dechy

Na przypale albo wcale:D


#60 Opiumka

Opiumka

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 98 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 December 2011 - 20:59

No a tu mamy doskonały przykład że panie też potrafią^^
te dziewuchy chyba każdego przekonałyby do dechy

utalentowane dziewuchy :D :P podziwiam...ja tak się nie cieszę gdy wyrżnę na asfalcie -_-