Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Kilka Pytań Co Do Gogli Dragon.


34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 October 2012 - 12:18

Orientuje się ktoś może, czy dostanę gdzieś żółte lub przezroczyste szyby do gogli dragon DX ?

Pzdr.


Dostałem info, że za 2 tyg. mają być w Tychach w boarder (70zł), też będę kupował.
Diskordia już nie chodzi o samo jeżdżenie w nocy, tylko o dzień gdy np. pada śnieg, a jeszcze gorzej jak się jeździ w miejscu gdzie nie ma drzew, wtedy to już całkiem po omacku, ja się w takich warunkach męczyłem tylko w amber. Za to z tego co pamiętam, to ekipa na ostatnim TD generalnie narzekała chyba na wszystkie inne kolory :)

Pzdr
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#22 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 October 2012 - 16:41

Dostałem info, że za 2 tyg. mają być w Tychach w boarder (70zł), też będę kupował.
Diskordia już nie chodzi o samo jeżdżenie w nocy, tylko o dzień gdy np. pada śnieg, a jeszcze gorzej jak się jeździ w miejscu gdzie nie ma drzew, wtedy to już całkiem po omacku, ja się w takich warunkach męczyłem tylko w amber. Za to z tego co pamiętam, to ekipa na ostatnim TD generalnie narzekała chyba na wszystkie inne kolory :)

Pzdr


Elegancko, podasz linka do sklepu?

#23 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 October 2012 - 18:00

Elegancko, podasz linka do sklepu?


http://www.wyprzedaze.com/
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#24 DISKORDIA

DISKORDIA

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 October 2012 - 09:30

w clearach- przy mgle też niewiele widać. nie wiem dlaczego,ale w clearach dragona ,ta przezroczysrość jest trochę przymulona. soczewki np. spy w porównaniu do daragona są jak kryształ
chyba jedynie żółte mogłyby pomóc. te z kolei są tak jaskrawe,żę jak dostaną strzał słońca ,to aż oczy bolą.
ciekawe ile tych szyb zamówią?? bo chętnych będzie masa.

#25 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 October 2012 - 11:40

w clearach- przy mgle też niewiele widać. nie wiem dlaczego,ale w clearach dragona ,ta przezroczysrość jest trochę przymulona. soczewki np. spy w porównaniu do daragona są jak kryształ
chyba jedynie żółte mogłyby pomóc. te z kolei są tak jaskrawe,żę jak dostaną strzał słońca ,to aż oczy bolą.
ciekawe ile tych szyb zamówią?? bo chętnych będzie masa.


Tak szczerze mówiąc to najbardziej przeszkadzała mi jazda w pochmurne dni gdy padał śnieg. Mam 2 szyby do moich DX'ów, jedna to lustro, kiepska widoczność podczas jazdy w taką pogodę, a druga to amber, TOTALNA pomyłka. cały stok zlewał się w jedną białą masę.

#26 ticalion

ticalion

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2012 - 17:51

Podłączę się do tematu, ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w tym ani w innym wątku. Czym różnią się Dragony DX od D2? Ceny są dość podobne. Czy D2 są takiej samej wielkości ale z większym polem widzenia?

Szukam czegoś do mojego kasku K2 Ranto Pro, mierzyłem DX'y w sklepie i były OK, tylko szybka mi nie odpowiadała.

#27 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2012 - 20:55

D2 są troche większe... troche.
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#28 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 15 December 2012 - 00:12

Szukam szyby lustro do DXów. Jeżdżę w DXach 4 sezon jestem mega zdowlolony i to w jednej parze , gogle nie do zdarcia.

#29 ticalion

ticalion

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 13:49

Czyli jeżeli cena jest prawie taka sama między D2 czy DX, a D2 są minimalnie większe to raczej je wybiorę ze względu na pole widzenia. Powinny chyba pasować do kasku K2 Rant Pro?

Planuję póki co kupić wersję z tylko jedną szybką(ehhh, budżet). Jaka byłaby najbardziej uniwersalna do jeżdżenia od rana do wieczora na przygotowanych polskich stokach? Amber (przepuszczalność 57%) w Dragonach okazuje się jednak nie jest ideałem. Zatem Yellow Blue Ionized (przepuszczalność 58%) czy Pink Ionized (przepuszczalność 63%).

Użytkownik ticalion edytował ten post 15 December 2012 - 13:51


#30 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 15 December 2012 - 15:00

Szukam szyby lustro do DXów. Jeżdżę w DXach 4 sezon jestem mega zdowlolony i to w jednej parze , gogle nie do zdarcia.

ja DX zdarłem w 2 sezony:):),niestety nie powalają kątem widzenia...
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#31 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 15 December 2012 - 15:15

ja moje DX używam od 8 lat, nic z ramka i paskiem się nie dzieje złego. Jakieś 3 lata temu do Amber dokupiłem szybkę Ionized a sezon później dostałem jeszcze Blue Ionized. Zestaw idealny, wymiana szybki zajmuje 20 sekund. Po wejściu do knajpy oczywiście parują (nie pryskam żadnym antifogiem którego od dawna pewnie nie ma na szybkach) ale po wyjściu na dwór po 10 sekundach zero śladu zaparowania.
W innych (poza narciarskim shitem sprzed 10 lat) nie jeździłem także pola widzenia nie mam porównania, ale mimo opinii że DXy mają małe pole to mi to nie przeszkadza ani trochę.

#32 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2012 - 15:31

ja DX zdarłem w 2 sezony:) :),niestety nie powalają kątem widzenia...

ale ty jesteś psujem... :ashamed:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#33 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 15:48

Ja mam DXy z szybą amber i rouge z pink ionized. Co do dx'ow - w użytku były może dwa razy, kiepska ta szyba - nie podeszła mi. Natomiast pink ionized daje rade, fajnie się sprawdza i na słońcu i w pochmurne dni. Troche słabiej jak pada i przy oświetleniu czasami sa refleksy od lamp

#34 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2012 - 22:09

Poszukiwaczy dużych gogli pragnę zwrócić uwagę na gogle IS - model BOMBER bardzo uniwersalnym szkłem będzie lustro Gold mirror rose
Dołączona grafika

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#35 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 15 December 2012 - 23:11

Siwy ale chyba troszeczkę więcej spędzasz dni na stoku niż ja :lolbounce: twoje dwa sezony to u mnie pewnie cztery jak nie pięć. Więc i tak gogle ci długo wytrzymałe hehe