Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Pasek Od Cap Strap`a


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 saran

saran

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2011 - 20:47

Zgadza się bardzo podobny pasek jak ten Foruma :rolleyes:
Pasuje i jest już założony. Byle do weekendu.
Swoją drogą to jeszcze raz wielkie dzięki Jacku. Nie miałem za bardzo kiedy się tam do nich wybrać, a do pracy jeździmy w 4 osoby.
Tylko dziwne było to że X-Sport chciał mi go przesłać kurierem za 30 zł :rolleyes: A sam pasek kosztował 20 zł.
Ale jakby komuś się coś takiego przydarzyło (odpukać) to wiecie gdzie szukać.
Supersklep odpisał, że nie ma takich, a serwis Forum się nie odezwał.

#22 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 21:30

Oczywiście Prodish że bez paragonu , żenada.

Trzeba sobie pomagać :))) od tego jesteśmy :)
Jak bym wiedział że to pasek z Burka to bym kupił za 10 zeta w Burku w Silesii bo byłem tam przez Xsportem ...

Użytkownik Jaceksp edytował ten post 26 January 2011 - 21:31


#23 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2011 - 21:15

Kumpel zaczyna przygode ze snowboardem, kupil wiazania burton mission na allegro. Dzwonil dzisiaj rano do mnie, ze pasek mu pekl- spoko cos pokminimy, ale dodatkowo pompki rozklekotane a capstrap ponoc jakis troche rozerwany. Ma mi wyslac zdjecia tego wszystkie a w miedzyczasie poszukalem paskow tu i tam i czy ktos ma capstrapa. Pamietam sytuacje, ze mojej dziewczynie pekla pompka i niestety Burton w Katowicach nie odpisal i jakos gdzies zalatwilismy wiec pomyslalem, ze bezsensu pisac z prosba do nich o pasek czy pompki. Znalazlem na allegro cos takiego: http://allegro.pl/bu...2025620766.html . Sprzedaje to sklep. Czy nie powinni takich rzeczy dawac w ramach gwarancji czy cos? Sadze, ze wymiana pompek+pasek+capstrap to nie maly koszt bylby u nich...

#24 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2011 - 22:09

Kumpel zaczyna przygode ze snowboardem, kupil wiazania burton mission na allegro. Dzwonil dzisiaj rano do mnie, ze pasek mu pekl- spoko cos pokminimy, ale dodatkowo pompki rozklekotane a capstrap ponoc jakis troche rozerwany. Ma mi wyslac zdjecia tego wszystkie a w miedzyczasie poszukalem paskow tu i tam i czy ktos ma capstrapa. Pamietam sytuacje, ze mojej dziewczynie pekla pompka i niestety Burton w Katowicach nie odpisal i jakos gdzies zalatwilismy wiec pomyslalem, ze bezsensu pisac z prosba do nich o pasek czy pompki. Znalazlem na allegro cos takiego: http://allegro.pl/bu...2025620766.html . Sprzedaje to sklep. Czy nie powinni takich rzeczy dawac w ramach gwarancji czy cos? Sadze, ze wymiana pompek+pasek+capstrap to nie maly koszt bylby u nich...


Gwarancja to tylko 12 miechów. Na podstawę dożywotnio.
ty się ciesz że części zapasowe są :excited: :excited: :excited:

do innych firm nie ma czasem szans
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama



Dodaj odpowiedź