Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Pasek Od Cap Strap`a


23 odpowiedzi w tym temacie

#1 saran

saran

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2011 - 18:17

Byłem dzisiaj w Wiśle na Cieńkowie i chyba stanołem sobie na paskach od wiązania i pękł mi pasek od Cap Strap`u w wiązaniach Foruma.
Gdzie coś takiego mogę znaleźć i kupić? Błagam o pomoc :wallie: Ewentualnie czy ktoś wie gdzie mogę dokupić Cap Strap?
Pasek wygląda bardzo podobnie do tego co ma Burton, znalazłem coś pod tym linkiem
Oczywiście nie chodzi mi o pasek z ząbkami tylko ten z otworami, koniecznie z bolcem.
By to szlak trafił, szczęście w nieszczęściu, że akurat wiązania mi się zapięły i nie zgubiłem całego Cap Strap`a.
Na szczęście Panowie z serwisu sprzedali mi normalne pasek z dorobionym bolcem i na razie spełnia swoją funkcję. Co ja bym bez nich zrobił.
Proszę o pomoc!

#2 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2011 - 19:27

Byłem dzisiaj w Wiśle na Cieńkowie i chyba stanołem sobie na paskach od wiązania i pękł mi pasek od Cap Strap`u w wiązaniach Foruma.
Gdzie coś takiego mogę znaleźć i kupić? Błagam o pomoc :wallie: Ewentualnie czy ktoś wie gdzie mogę dokupić Cap Strap?
Pasek wygląda bardzo podobnie do tego co ma Burton, znalazłem coś pod tym linkiem
Oczywiście nie chodzi mi o pasek z ząbkami tylko ten z otworami, koniecznie z bolcem.
By to szlak trafił, szczęście w nieszczęściu, że akurat wiązania mi się zapięły i nie zgubiłem całego Cap Strap`a.
Na szczęście Panowie z serwisu sprzedali mi normalne pasek z dorobionym bolcem i na razie spełnia swoją funkcję. Co ja bym bez nich zrobił.
Proszę o pomoc!


pisz do bunkier sore'a albo/i do usera Pitek

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#3 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2011 - 19:27

Byłem dzisiaj w Wiśle na Cieńkowie i chyba stanołem sobie na paskach od wiązania i pękł mi pasek od Cap Strap`u w wiązaniach Foruma.
Gdzie coś takiego mogę znaleźć i kupić? Błagam o pomoc :wallie: Ewentualnie czy ktoś wie gdzie mogę dokupić Cap Strap?
Pasek wygląda bardzo podobnie do tego co ma Burton, znalazłem coś pod tym linkiem
Oczywiście nie chodzi mi o pasek z ząbkami tylko ten z otworami, koniecznie z bolcem.
By to szlak trafił, szczęście w nieszczęściu, że akurat wiązania mi się zapięły i nie zgubiłem całego Cap Strap`a.
Na szczęście Panowie z serwisu sprzedali mi normalne pasek z dorobionym bolcem i na razie spełnia swoją funkcję. Co ja bym bez nich zrobił.
Proszę o pomoc!


pisz do bunkier sore'a albo/i do usera Pitek

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#4 Pitek

Pitek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 46 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 24 January 2011 - 11:27

Najpierw odpisałem na PW a dopiero teraz zobaczyłem temat.

Tak jak już napisałem koledze - z tym zawsze jest problem, bo nie ma możliwości aby domówić taki pasek u Burtona. Myślę, że niestety jedynym rozwiązaniem jest szukanie po serwisach. Choć gdyby z naszej strony miałoby się coś zmienić i będziemy mogli jakoś pomóc, to oczywiście damy znać :)

#5 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 January 2011 - 12:03

Najpierw odpisałem na PW a dopiero teraz zobaczyłem temat.

Tak jak już napisałem koledze - z tym zawsze jest problem, bo nie ma możliwości aby domówić taki pasek u Burtona. Myślę, że niestety jedynym rozwiązaniem jest szukanie po serwisach. Choć gdyby z naszej strony miałoby się coś zmienić i będziemy mogli jakoś pomóc, to oczywiście damy znać :)

Zadzwoń do PKS (dawny przedstawiciel) - powinni coś mieć w serwispakach. 022 845 0941 :)

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 January 2011 - 15:11

[quote name='Pitek' timestamp='1295864858' post='41987']
Najpierw odpisałem na PW a dopiero teraz zobaczyłem temat.

Tak jak już napisałem koledze - z tym zawsze jest problem, bo nie ma możliwości aby domówić taki pasek u Burtona.
[/quote

co ty opowiadasz ?
w 2 sklepie znanej adrenaliny ("Experci") mają paski od ręki za 10 PLN

o takie - ale nie wiem czy będą pasować

Dołączona grafika
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#7 bonhomme de neige

bonhomme de neige

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 161 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2011 - 16:29

wnerwia mnie to podejscie niektórych sprzedawców typu "nie da się". Co to k....a znaczy nie da się? jak się komuś sprzedaje dany produkt to ma sie dac, na pewno jak masz gware to jest to obowiazkiem sprzedawcy Ci to wymienić. Jak nie masz juz gwary jest to kwestią dobrego obyczaju. Napisz do chłopaków z Kosmosu do Katowic, albo jeszcze lepiej do riders center burka do Innsbrucka, przyślą Ci część w ładnej kopercie, za free i jeszcze pozdrowią:)
www.trzymetrypuchu.pl
www.poza-trasa.pl

#8 saran

saran

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2011 - 21:38

Dzięki Panowie jesteście wielcy.
ProDish dokładnie ten pasek wygląda tak Pasek.jpg
Piszę z gośćmi z X-sportu z Katowic bo tam kupowałem sprzęt i zapraszają mnie do swojego serwisu. Więc wygląda na to, że wiązania będą żyły :rolleyes:
W każdym bądź razie do Katowic mam dosyć daleko, więc jakby ktoś widział coś takiego zanim się tam wybiorę to proszę o kontakt.
Może oszczędzę sobie drogi do serwisu. Bo tak szczerze mówiąc to biegle władam śrubokrętem i potrzebowałbym tylko dobrać pasek.

Użytkownik saran edytował ten post 24 January 2011 - 21:43


#9 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 January 2011 - 21:56

W tamtym roku kupowałem pasek do wiązań Burtona w Cool Sporcie w Krakowie zdaje się. to był wprawdzie ten z ząbkami (dolny) ale może mają i te z dziurkami, warto pewnie zadzwonić i zapytać.

#10 saran

saran

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 January 2011 - 22:31

Już tak zrobiłem, ale nie mogę zalogować się na pocztę na tlenie, żeby sprawdzić czy mi ktoś odpisał :ashamed:

#11 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2011 - 08:33

Ja jutro mogę druknąc ta fote i podjechac do xsportu w kato to może sprawdzą czy mają i jak coś to Ci kupie .

Napisz jeszcze ulice tego xsportu bo to chyba jest ten koło placu Andrzeja i dokładną nazwe wiązań żeby jaj nie było.

#12 saran

saran

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 January 2011 - 09:24

Super dzięki wielkie :rolleyes:
X-Sport jest na ul. Andrzeja 8.
A ja jeżdżę na wiązaniach Forum Republic dokładnie tych
Napiszę do nich jeszcze dzisiaj wyślę im zdjęcie i może mi to prześlą. Także odezwę się czy Twoja pomoc będzie mi potrzebna.
Dzięki wielkie

#13 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2011 - 10:31

nie ma problemu jak cos daj znac

#14 Pitek

Pitek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 46 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 25 January 2011 - 11:41


Najpierw odpisałem na PW a dopiero teraz zobaczyłem temat.

Tak jak już napisałem koledze - z tym zawsze jest problem, bo nie ma możliwości aby domówić taki pasek u Burtona.


co ty opowiadasz ?
w 2 sklepie znanej adrenaliny ("Experci") mają paski od ręki za 10 PLN

o takie - ale nie wiem czy będą pasować

Dołączona grafika


No znanej, znanej :]

Z tym, że to jest pasek Burtona, my ściągamy Forum, więc dostępu do pasków Burtona nie mamy, za to w katalogu Forum ani też w formularzach zamówieniowych nie ma takiej możliwości aby dokupić części zapasowe do Forum. Jeżeli jestem w błędzie, to oczywiście proszę o wyprowadzenie mnie z niego, bo nam jako Bunkier Store będzie na rękę :)

No i inna sprawa, że jeżeli ten Burtonowski pasek pasuje, to po problemie :)

#15 Bishop

Bishop

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 25 January 2011 - 12:20

dawno temu miałem taką sytuację z moimi Destroyerami. robisz fotki, wchodzisz na stronkę forum, wysyłasz mail przez formularz kontaktowy.
zapasowe paski przysłali mi z magazynu w Austrii w ciągu dwóch dni. co warte odnotowania całkowicie za free.

pozdro :D

#16 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2011 - 16:05

No znanej, znanej :]

Z tym, że to jest pasek Burtona, my ściągamy Forum, więc dostępu do pasków Burtona nie mamy, za to w katalogu Forum ani też w formularzach zamówieniowych nie ma takiej możliwości aby dokupić części zapasowe do Forum. Jeżeli jestem w błędzie, to oczywiście proszę o wyprowadzenie mnie z niego, bo nam jako Bunkier Store będzie na rękę :)

No i inna sprawa, że jeżeli ten Burtonowski pasek pasuje, to po problemie :)


ja akurat nie pracuje w sklepie, nie jestem dystrybutorem - mam tylko swoje obserwacje ze sklepów.
te paski u Burka też chyba sprzedaż pod stołowa. Nawet w Insbrucku nie ma części zamiennych do kupienia. Sklep dostał trochę pasków, pompek extra i tyle.

Kiedyś linki do butów były spod lady i jak się je kupowało nie dostawało się paragonu.
Mrgn sprzedaje burka to wie więcej. Pewnie takie klimaty załatwiane są przez system gwarancyjny Burka który podobno w stanach działa świetnie.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#17 bonhomme de neige

bonhomme de neige

    Snołborder

  • 3MetryPuchu
  • 161 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2011 - 17:04

W Burku w Innsbrucku te części są nie do kupienia, bo są dostepne za free. Wysyłasz im maila ze zdjęciem i opisem problemu i jesli tylko maja część na magazynie dostajesz ją za free. Dlatego denerwuje mnie sprzedawanie za kasę części z service kitów z czym mamy do czynienia w PL. co to jest za zarobek dla sprzedawcy te 10 zeta za pasek?? ale nie, bo pazerność w Poldonie nie zna granic..

@ProDish: dokładnie. "podstołowi paskarze"! :)
www.trzymetrypuchu.pl
www.poza-trasa.pl

#18 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 18:13

W Burku w Innsbrucku te części są nie do kupienia, bo są dostepne za free. Wysyłasz im maila ze zdjęciem i opisem problemu i jesli tylko maja część na magazynie dostajesz ją za free. Dlatego denerwuje mnie sprzedawanie za kasę części z service kitów z czym mamy do czynienia w PL. co to jest za zarobek dla sprzedawcy te 10 zeta za pasek?? ale nie, bo pazerność w Poldonie nie zna granic..

@ProDish: dokładnie. "podstołowi paskarze"! :)


kurcze jakieś błędy mi wyskoczyły, i brak uprawnień D:

co do części, to co my biedni sprzedawcy mamy zrobic jak dystrybutor nawet kawałka śrubki nie da ? (oczywiście nie wszyscy) i nie chodzi mi o kasowanie za pasek bo to gruba przesada, tylko o samą dostępność.

#19 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 19:32

Pasek odebrany dziś w Xsporcie w Kato za bagatela 20 zł oczywiście z firmy Burton :)
Z tego co Saran mi pisał pasek pasuje do jego wiązek .

#20 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2011 - 20:31

Pasek odebrany dziś w Xsporcie w Kato za bagatela 20 zł oczywiście z firmy Burton :)
Z tego co Saran mi pisał pasek pasuje do jego wiązek .



no to drożej niż w Wawie - nieźle. Ale pewnie bez paragonu.
W sumie to szczęście że sklep miał na stanie takie pasek
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama



Dodaj odpowiedź