Skocz do zawartości




Zdjęcie

Konkurs Na Najlepszą Relację Z Td Vol.2


42 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2011 - 12:50

Test Drive vol. 2 zakończył się fizycznie ale nadal w nas trwa taktycznie! - JW
w związku z czym chcemy was obdarować nagrodami, które nam zostały :)


zadanie jest takie: Napisać jak najlepszą relację z Test Drive vol.2, które odbyło się w Krynicy w dniach 6-9 stycznia 2011r. :jupi2:
Najlepszy tekst nagrodzimy KACHOLEM Brendy! :jump: oraz masą gadżetów różnych firm :)

Rozwiązanie konkursu w dniach 22/23 stycznia 2011 roku ! :)
propozycje prosimy wklejać w temacie, oceniamy je dając + przy wypowiedzi

Użytkownik kaman edytował ten post 11 January 2011 - 12:51

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#2 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2011 - 23:42

Czwartek

dnia 05.01.2011 o godzinie 10:15 wbijałam się ze swoimi wielkimi walizami do pociągu. Na całe szczęście pomógł mi jakiś starszy pan, bo niestety nie uniosłabym moim tobołow. Droga minęła całkiem spokojnie, większość czasu byłam sama w przedziale więc mogłam się rozłożyć i trochę pospać.
Po 12h jazdy i kilku telefonach od JW dojechałam do Tarnowa, niestety sprawy się trochę skomplikowały i JW miał małe opóźnienie więc kolejne półtorej godziny siedziałam na dworcu. Godzina 24 zbawienie!! Jancio się pojawił, skradał się po cichu i cholernie mnie przestraszył ale i tak się ucieszyłam na jego widok, tyle czekania i w końcu jest!..
Poszliśmy do auta, przywitałam się z Kaspim zapakowaliśmy walizki i ruszyliśmy, w mega podnieceniu czekałam aż dojedziemy już na miejsce i zrobię pierwszego surprise Simonowi, gdyż nikt prócz JW i jego syna nie wiedzieli że będę na zlocie.
Przyjechaliśmy, wypakowujemy się i wychodzi Szymooon, pierwsze zdziwienie .. a jednak przyjechała.. Niestety była to 2 w nocy więc długo nie pogadaliśmy i uciekł do żony spać ;). My również mega zmęczeni byliśmy więc położyliśmy się i nagle ...
o matko! już 8 ! pora wstawać szykować się i wyruszać na misje, jeszcze nikogo nie było więc nadal była pełna konspira...
Najbardziej nie mogłam się doczekać miny Kaman jak mnie ujrzy w końcu tak płakała że nie będzie miała z kim imprezować... :D ...
Okej, zebraliśmy się i wyruszyliśmy na stok.
Zaczęliśmy rozkładać sprzęt, udało mi się parę razy jeszcze zjechać i nagle jest!!!!! widzę ją ! machaaaam ! aaaa!! Kaaaamaaan!!!! podobno razem z Bloodem nie mogli uwierzyć że to ja :D jeeest niespodzianka mi sie udała. Równie miło zaskoczony był mike, mapet, sav i shrek który osobiście za kare wrzucił mi pełna łopate śniegu za ubrania ! ! no dobra ale pora wziąć się do roboty.
Wcześniej z Gosia poprzyklejałyśmy i rozdzieliłyśmy identyfikatory, teraz pora na wypisywanie...ale tym to już sie zajmie Kamilka :D po paru godzinach męczenia się namiot aDECHAde.com został rozłożony, banery powieszone ....ok możemy się zawijać czas na odpoczynek, o ile można nazwać że w ogole odpoczywaliśmy na tym wyjeździe.
Po powrocie do willi już nie jedna butelka z % została otwarta zaczyna się integracja, ModTeam zebrał się na narady, po jakiś 2h walki, udało nam się w końcu rozdzielić nagrody, wymyślić konkursy, można iść dalej zapoznawać sie z forumowiczami :).
W tą noc również zostałam zarażona przez Sava choróbskiem dzięki niemu dziś biorę antybiotyki i mam zapalenie oskrzeli, chodź może mam je przez latanie bez rajstop a w krótkich spodenkach? aaa tam..lepiej zwalić winę na Dawida :D .

Piątek

Następnego dnia rano po jakiś 3 godzinach snu pora znów uderzyć na stok. Dystrybutorzy rozkładają się ze swoim sprzętem.
Potestować można było deseczki takich marek jak:
voelkl, raven, gnu, signal, roxy, k2, never summer, forum, pathron i inne równie dobre brandy.
O nasze nasmarowanie dbali chłopaki z TOKO.
Również można było zakupić po promocyjnych cenach świetne maski WOLFACE !
Chłopaki z Redbulla już umilali nam czas naprawdę dobrymi setami, dziewczyny rozdawały napój który ożywiał umysł jak i ciało, był dla nas przez cały wyjazd jak zbawienie :D
Czas zacząć darmowe szkolenia ! Na pierwszy ogień poszedł Andrzej Kornaś Instruktor Wykładowca SITS PZS oraz Dominik Wyrobisz Instruktor SITS PZS z Krakowskiego Stowarzyszenia Snowboardu, oraz Maciek Niebudek również instruktor Wykładowca SITS PZS ( dwóch IW SITS na jednym stoku uczylo za free !!!) po paru godzinach wyłapałi błędy naszych kursantów.Dzięki nim zdecydowanie poprawiliśmy się technicznie.
Zmęczeni wróciliśmy do bazy w której zaczynały się konkurs. Do wygrania były gogle oraz kaski firmy Brenda, deski raven i rad air, koszulki aDECHADe, pady, bluzy voelkla, koszulki k2,maski wolface, oraz wiele wiele innych..
Drugi dzień na stoku dobiegał końca.
Identyfikatory rozdane, karnety sprzedane, deseczki przetestowane...
Niestety tą noc nie spędziłam w willi, chodź z opowiadań słyszałam że impreza była bardzo udana, zabawy na śniegu typu fikołki i gołe klaty oraz przemiłe towarzystwo ekipy z Voelkl'a ... więc było naprawdę przednio :) .
Ja osobiście tą noc spędziłam oglądając rzeczy które są dozwolone od lat 18 :) z miejsca na miejsce przedostawaliśmy się taksówka 5 osobowa gdzie wchodziliśmy w szóstkę + kierowca nikt nam nie powie że my nie damy rady ! :D
Prawie 5:00 ..pora spać ...

Sobota

7:15 znów ten cholerny budzik!!
Szybki prysznic i w drogę, w samochodzie JW nie zliczę w ile osób jechaliśmy ale również było to ciekawe doświadczenie.
Trzeci dzień na stoku...
Dziś w menu podszkoli nas na snowparku Instruktor Wykładowca SITS PZS Maciek Niebudek, w tym czasie zaś męczył nas Jancio Wodnik Instruktor SITS PZS...
Forumowicze wrócili jak najbardziej zadowoleni i wykończeni z obydwóch szkoleń.
Na szczęście dziewczyny z RedBulla nie spały i wciąż częstowały nas napojem, który dodawał skrzydeł, nie przeszkodziła nam również pogoda, jak wcześniej nam zapowiadano o 16:00 miał spaść deszcz. Tak też było godzina 16:15 leje....ale co tam... my już kończymy swoja imprezę ze stoku zawijamy sprzęt i pora na odstresowanie się..

RedBull Afterparty - klub Alibi

Jeee Juuuupi toooo dzis oficjalne after party w klubie Alibi ...
godzina 20:00 ModTeam wbija do klubu, banerki już rozwieszone, przygotowujemy nagrody i już nie możemy się doczekać aż potupiemy nóżką do tych cudownych nutek jakie puszczają nam chłopaki z RedBulla !!!!
yeaaaah............... Impreza się rozkręca coraz więcej osób wbija na rurke!!!
Ojjj coś czuje że tego wieczoru to będzie najlepsza atrakcja! Tak też było konkurs na najlepszy taniec wygrał bezkonkurencyjnie SimonTorun!!!! To co on taaam wyrabiał... ojjj zawstydziłby nie jedna striptizerkę !
Pora na rozdanie nagród..... pięęęęęknie... dechy poszły, wiązania poszły... no to co, pora rzucić w tłum parę Masek Wolface...
Ludzie szaleją...następnie lecą smyczki aDECHADe.com, ale się dzieje na parkieeecie...uhhh, impreza w klubie trwała do 4..
Pora zapakować tyłki w takse i wracać do nas na after po afterze .... oooj tam też się działo ...
Z Kaman dzieliłyśmy się makaronem z zupki chińskiej...myślę że wtedy mogła przejąć po mnie zarazki które wcześniej zafundował mi Sav..biedna teraz też choruje....Okej nie wiem już która to dochodzi ale łóżko wzywa...

Niedziela

*biip biiip piiipp biiib* F*ck znóóów to samo...proszęęęę od razu dajcie mi RedBulla najlepiej dożylnie!!!
Niedziela ostatni dzień TestDrive vol. 2. Forumowicze z niecierpliwością oczekiwali przybycia Motyla oraz Siwexa, nie wiem co on ma w sobie ale podobno jak krzyknie na stoku to aż ciarki przechodzą :D widocznie niektórych musi to nieźle kręcić ...tylko co na to jego kobieta??
Pani Lolek na stok przyszła z burbonem bynajmniej nie był to alkohol tylko przecudowny shar pei :) nie jedna osoba chciała sobie z nim zrobić zdjęcie..Ten dzień minął jak z bicza strzelił.
No nic pora się zawijać i wracać do domu.
Żegnanie ze wszystkimi było mega trudne, mam nadzieję że zobaczę was szybciej niż przewiduje to kolejny zlot aDECHADe TestDrive vol3...

Ehhh i znów pakowanie walizek, ale tym razem do samochodu ! Będę mieć wygodę do Warszawy, gdyż Pan Kryzys uratował biedną Blum i podwiózł ją do stolicy. Jak tylko zajechaliśmy pod dworzec wystrzeliły fajerwerki WOŚP. Pięknie podświetlony na fioletowo pałac kultury idealnie się komponował z tymi świetlikami.
Pożegnałam się z Filipem i pora dalej ruszać w trasę.
Na Dworcu czekałam jakieś 2 godzinki i był bezpośredni pociąg do Szczecina.
Mega zmęczona zaniosłam jakoś walizki na peron, całe szczęście że są mężczyźni którzy wiedzą jak pomóc kobiecie w potrzebnie... Zaopiekowali się mną i moimi rzeczami...
Niestety tym razem nie udało mi się .. w przedziale dość tłoczno, ale byłam tak padnięta że nawet w bardzo niewygodnej pozycji zasnęłam...
Godzina 5:30 10.01.11 Szczecin Dąbie wita... ahh to prawda jednak to już koniec...

Chciałam jeszcze tylko podziękować wszystkim obecnym ! dzięki za mega impreze, miło było was wszystkich poznać i zobaczyć na żywo !! wielkie Pozdro dla was kochani!!
aaa i w szczególności mega DZIĘKI dla JW, bez Ciebie bym się pewnie tam nie pojawiła !!
buziaki, Blum.

edit JW: sorki ... nie zdzierżylem :) musialem edytowac, dorzucic 1263542 kropek :) i kilka....dziesiąt razy użyć entera 8)
i pamietajcie !!!!!! plusy dajemy klikajac w prawym dolnym rogu posta zielonego plusa :D

Użytkownik Jancio Wodnik edytował ten post 15 January 2011 - 14:14


#3 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 15 January 2011 - 00:54

ooooo dzizasssss


mozesz to jakos porozbijac ?? bo wyszla beszczelna klucha :D

podziel jakos czytelnie na dni zdarzenia, klub gogo :hahaha2:


hehehehe

pzdr


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#4 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2011 - 12:34

yeeee Blum szaleje!
masz ode mnie duży + za to że nie moge tego doczytać :mrgreen:

Użytkownik kaman edytował ten post 15 January 2011 - 12:40

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#5 dscrev

dscrev

    Kaś król parkietu

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 148 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 15 January 2011 - 13:00

yeeee Blum szaleje!
masz ode mnie duży + za to że nie moge tego doczytać :mrgreen:

wielki +!!!
Tylko mi przykro ze nikt o mnie nie pisze :(! O moim super wypasionym mikrofonie :( :P :P
  • mike lubi to

:ph34r:  nadworny internetowy snowboardzista  :ph34r:


#6 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2011 - 13:21

wielki +
Mimo że mnie tam nie było czytając relacje Blum choć przez chwile mogłem poczuć sie jak bym tam był.

#7 Kaczi

Kaczi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2011 - 13:50

bla bla bla :P

#8 Wiedzma

Wiedzma

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2011 - 14:12

Ok niech będzie + skoro to dla bezpieczeństwa taty:P

#9 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2011 - 14:21

Początkiem tego roku odbyła się druga odsłona imprezy stworzonej przez snowboarderów dla snowboarderów – Test Drive. Forum aDECHAde.com, które jest pomysłodawcą i twórcą imprezy przyświecał jeden cel – integracja środowiska snowboardowego oraz szeroko rozumiana edukacja snowboardowa.

Test Drive vol. 2 odbył się w dniach 6-9 stycznia 2011 roku w Krynicy na stoku Słotwiny. Wspólnie ze znanymi markami snb takimi jak: Rad-air, Voelkl, Flux Bindings, Academy Snowboards, Raven, Pathron, NeverSummer, Signal Snowboards, K2, LibTech, GNU, Roxy, Forum, Brenda, PurpleCow, Wolface oraz przy pomocy chłopaków z Toko, którzy dbali o nasze sprzęty, Krakowskiego Stowarzyszenia Snowboardu, który pogłębiał nasz progres oraz przyjaciół ze SnowCamp, Freebords Polska, 3style, Snow4Life oraz RedBulla stworzyliśmy jedną z większych tego typu imprez w Polsce!

Zaczęliśmy od czwartkowego ranka, kiedy to nasza forumowa ekipa dzielnie wkroczyła na stok aby wszystko przygotować na główną imprezę. Cały dzień trwały gorączkowe przygotowania, rozpisywania, planowania, przypinania banerków, wypisywania identyfikatorów i dzielenia obowiązków. Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdyby na koniec dnia nie było małego afterparty w naszej willi „Słotwinka” ;) tak więc jak na mini afterek przystało bawiliśmy się do godziny 5 rano, oczywiście w doborowym towarzystwie. Budzikom śmierć zaczęło się już o godz. 7 rano dla całego ModTeamu, który musiał szybko zwinąć się na stok aby tam witać nas staropolskim zwyczajem chlebem, solą i RedBullem :)

Piątkowy dzień już od samego rana nie zapowiadał się spokojnie, ale jak tu mówić o spokoju kiedy Test Drive organizuje aDECHAde.com? Cała impreza rozpoczęła się o godz. 9 i trwała do 16. W międzyczasie można było testować sprzęty snb, oddać własny pod czułą opiekę chłopaków z Toko, wziąć udział w konkursie (wchodzenie pod górę z desią przypiętą do nóg), korzystać z porad kadry Krakowskiego Stowarzyszenia Snowboardu podczas dwóch szkoleń prowadzonych przez dwóch wspaniałych instruktorów Kornasia i Dominika (przyp. iż w Polsce jest tylko jedenastu instruktorów wykładowców my mieliśmy aż dwóch) oraz troszkę potańczyć dzięki dj’om z RedBulla wspomaganym przez dwie panie wodzirej Kasieńke i Kaman ;) Testy sprzętów zakończyliśmy troszkę po godzinie 16:00, głodni zmarznięci, nakręceni redbull’ami ale wysoce szczęśliwi powróciliśmy cało i zdrowo do naszej willi. Wieczorem oczywiście znów odbył się mini afterek, nazwany weseliskiem (nie mam pojęcia dlaczego??? :]), z udziałem naszych ziomków z 3style. Zabawa była przednia, wszyscy zaszczycili nas swoją obecnością, woda lała się strumieniami, muza brzmiała, Aro ujarzmiał krzesła a chłopcy biegali po śniegu w samych majtach :) Tak oto zakończył się dzień drugi na Test Drive.

W sobotę, która była głównym dniem zabawy z naszym forum rozpoczęliśmy kulturalnie po ciężkiej nocy od łyku dopalacza ;) potem silni, zwarci i gotowi zaczęliśmy testować sprzęt, ujeżdżać deski, brać udział w konkursach (slalom z dechą pod górę i butterki), szkolić się na stoku wraz z Maćkiem z Toko (instruktor wykładowca) i w parku oraz integrować między sobą tuż przed oficjalnym after party. O godz. 20:00 w klubie Alibi rozpoczęło się oficjalne After party Test Drive vol. 2. Atmosferę w klubie zapewniali chłopcy z RedBulla puszczając najlepszą muzę. Humory wszystkim dopisywały mimo ogólnego fizycznego zmęczenia i paru siniaków w różnych partiach ciała;) W klubie też, zostały rozdane nagrody, w losowaniu deski, o którą walczyli wszyscy którzy wcześniej zarejestrowali się na TD wygrał nasz forumowy kolega Clown! :) Kolejną deskę wygrała Sabinka Wysogląd, która testując ją na stoku, zapewniła sobie piękny prezent od Wujka Morgana. Zabawa trwała do białego rana a dla niektórych i ciut dłużej ;) hitem imprezy okazała się rura, która wydobyła z naszego kolegi Simona ukryty talent :).

Ostatni dzień testów był błogi i spokojny, na stoku rządzili niepodzielnie nasi przyjaciele ze Snow4Life dając rady i wskazówki jak poprawnie jeździć. Jancio pokazywał jak podrasować swoją deskę i jak sprawić radość dzieciom z ukochanego motywu bajkowego na snowboardzie ;) Ciężko było się rozstać ale na szczęście za rok znów widzimy się na Test Drive, tym razem odsłonie trzeciej! Do zobaczenia!



fajnie że dajecie mi plusy ale nie biorę udziału w konkursie z racji tego że sama go otworzyłam ;)

Użytkownik Aro edytował ten post 16 January 2011 - 14:35

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#10 Bielak

Bielak

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2011 - 22:19

+ dla Blum za fajny reportaż oczywiście ( nawet przeczytałem ^-^ ) i za dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo taty na stoku :D

Użytkownik Bielak edytował ten post 15 January 2011 - 22:19

  • blumenmehl lubi to

#11 maly

maly

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2011 - 23:54

+ dla Blum za fajny reportaż oczywiście ( nawet przeczytałem ^-^ ) i za dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo taty na stoku :D



Tak właśnie , bezpieczenstwo jest najwazniejsze O0

#12 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2011 - 14:20

dawaaaajcie pluusiki przy mojej relacji :D moj tata wlasnie powiedzial ze chce sobie przykleic naklejki aDECHAde.com !! :D hehehehe

#13 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 January 2011 - 15:17

ciekawe ile plusikoow odpalisz mi za korekte :P


heheheh


pzdr


JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#14 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2011 - 15:55

o tych plusikach to porozmawiamy na priv :D

#15 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 January 2011 - 16:23

Ja daję + oczywiście dla obu pań, blum i kaman :)

#16 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2011 - 18:04

aDECHAde Test Drive vol.2 w Kryniy… impreza snowboardowa na którą wielu z nas czekało z utęsknieniem od początku zimy! Cóż się dziwić skoro zorganizowana przez najbardziej zajawkowe forum snowboardowe w Polsce :D ! Jak to wyszło w praniu? Odłóżcie piwo z ręki, zapnijcie pasy w fotelach i czytajcie :lolbounce: !



CZWARTEK
5:00 rano, a raczej środek nocy i budzik pieje! Przekleństwa porannego wstawania mieszały mi się z zajebistością nadchodzącego weekendu więc podniesienie tyłka z łóżka nie trwało zbyt długo :D. Wszystko spakowane w bolidzie więc tylko poranna higiena, śniadanko i można ruszać na Test Drive! Pierwszą stacją docelową była Sucha Beskidzka gdzie na zielonej stacji dorwałem Kaman i Piotra. Zapakowany w 101% (51% to Kaman :D) czerwony bolid w składzie: Blat, Kaman i Piotr ruszył w strone Krynicy.
……………………….
…i w końcu pod rezydencją aDECHAde w Krynicy, uff. Dzień mimo halnego już zapowiadał się dobrze. Po przywitaniu się, zlokalizowaniu wejścia „od tyłu” i szybkim kwaterowaniu ruszamy na stok gdzie impreza trwa. Miejscówke aDECHAde nie trudno było znaleźć bo namiocik RedBulla rzucił się nam dość szybko w oczy. A tam w oddali to kto…? Nie, to nie możliwe… przecież ona wiązania kupiła za kase za którą mogła by tutaj być! No fak! To ona! Taaaaaaaaak to bluuuuum :D! To było największe czwartkowe zaskoczenie dla wielu z nas :D (szty cwaniaro).
Po ogarnięciu miejscówki i zapoznaniu się z kolejną rzeszą ludków z forum czas na slalom między narciarzami na stoku, w końcu między innymi po to tutaj przyjechaliśmy. Zamiast zimy, napier…ł halny więc zanim kolejką ktokolwiek wjechał to cały odmarzł. Śmiganie tego dnia też nie należało do najprzyjemniejszych ponieważ stoki ogarniał wszechobecny lód. Równie dobrze mogliśmy na łyżwach napinać :lolbounce: .
Warto też wspomnieć o pysznym obiedzie dzisiejszego dnia z jeszcze pyszniejszym kompocikiem który zasmakował każdemu, i co najciekawsze każdego następnego dnia smakował coraz lepiej. Najwięksi smakosze tegoż trunku pijali po dwie szklanki i to duszkiem!
Czwartkowa integracyjna biba zaczęła się dość grzecznie w pokoju nr 5. W tym samym czasie zarząd forum integrował się na parterze planując strategie na cały weekend. Impreza w słynnej piątce trwała w najlepsze… byli kolędnicy, nasz budowniczy hop Konrad wykonał stylowego fronciaka nad łóżkiem, były konkursy na zgadywanie nicków a kara za błędne trafienie była straszna więc każdy się dokształcał w pośpiechu jak przed maturą hahaha xD. Mieliśmy też nieletniego spidermena który chciał się wbić na impreze modów przez balkon :D. Gdy pokój nr 5 nie był już zdatny do imprezowania towarzystwo krążyło po całej willi. Dwudziesto kilku osobowa ekipa odwiedziła nawet pokój 2x2, ale po szybkiej interwencji Kaman towarzystwo ruszyło kolędować na II piętro :hahaha2: . Tam znowu mieliśmy kaskaderskie popisy rodem z filmu yamakasi - współcześni samurajowie. Więcej nie pamiętam hahahahaha <_<


PIĄTEK
Dzień właściwej imprezy na stoku i mega testów na które każdy czekał. Mody na nogach już od 7 bo do pracy na 8. Leniuchy i userzy o 9 śniadanko, co nie zmienia faktu że i tak część nie zdołała dotrzeć :P. Czas ruszyć na stok, doładować się RedBullem, wygrać coś w jednym z licznych konkursów, zaliczyć jakieś szkolenie i potescić jakieś desunie . Na miejsce ekipa leniuchów z willi number one dotarła ok. 10 więc na stoku wszystko się powoli rozkręcało. Po wyrobieniu sobie specjalnego identyfikatora na miejscu wszystkie deski do testów stanęły dla nas otworem! A było sprzęciwa co nie miara. Takie brandziki jak voelkl, forum, gnu, signal, roxy, k2, never summer, raven. Nie przesadzając dechy można było liczyć w dziesiątkach . Każdy więc wybrał coś dla siebie i z bananem na buzi ruszył do objeżdżania. W ciągu dnia cały czas coś się działo, a to szkolenia z instruktorami z Krakowskiego Stowarzyszenia Snowboardu oczywiście za free! A to konkursy z nagrodami. O podkład muzyczny na stoku dbał DJ RedBulla który musiał mieć podgrzewane przyciski bo cały dzień napinał bez rękawiczek. Jak ktoś nieźle zajechał deche to mógł ją oddać chłopakom z TOKO którzy za grosze zrobili z nią co trzeba. Kaman i Kasia z voelkla (felkl się czyta jakby ktoś niewiedział :terefere: ) rządziły mikrofonem i swoimi słodkimi dziewczęcymi głosami ściągały ludzi ze stoku do zabawy, konkursów, testów itd. Na następnych testach już mają zapewnione te stanowiska tak się nam spodobały xD. Za fotografów robili Blum i Aro i to w większości dzięki nim mamy okazje teraz oglądać wszystkie zdjęcia :). Ogólnie to tak dużo się działo na stoku że ciężko wszystko ogarnąć
…. mmmmm znowu ten pyszny kompocik ….
Wesele piątkowe xD
Tak, tak, imprezka piątkowa to było takie wesele aDECHAde :D. Ok 40 osób w jednym pomieszczeniu przy duuuuużym stole, parkiet do tańcowania, choinka, wódka, drinki, (było coś do jedzenia xD?). Gości naprawde mieliśmy zacnych: team voelka, mumia snowboardowa z Egiptu, a nawet swoją obecnością zaszczycił nas pan z dalekiego kraju Zimbabwe :lolbounce: ! Achhhh… powaiadam Wam co to była za noc! Tańce, hulańce i swawole, niesamowite popisy Ara na krześle – tak tak on powinien z tym iść do Mam Talent! Orzełki toples na śniegu! Wesele trwało chyba do 4 nad ranem, a najlepiej bawił się na nim nasz kolega z Zimbabwe który do końca nie wiedział jak się znalazł u nas.


SOBOTA
Taaaa po takim weselisku to się dzisiaj ciężko wstawało, nie chce nawet myśleć co przeżywały mody wstając na 7:30 na śniadanie hahahaha. O 9 na śniadaniu leniuchów zbyt tłoczno nie było tegoż dnia hmmm ciekaw jestem dlaczego. Chciałbym tutaj w tym momencie podziękować pięknie paniom z RedBulla że już pod willą nas podratowały swoimi skrzydło-dodającymi napojami. Niestety nie pomogło to w sprawnym i szybkim dotarciu na stok. Ale okazało się że nie tylko my tak „szybko dotarliśmy tego dnia na miejscówe, chłopaki z TOKO też mieli ten sam problem i się dopiero rozkładali haha. A największym zaskoczeniem był ambasador z Zimbabwe który już żłopał drugiego red bulla, on chyba prosto z wesela na stok poszedł. Warunki tego dnia były już bardzo przyjemne, ponieważ odwilż zrobiła swoje i lód jakby stał się bardziej miękki. Rozgrzewka przed szkoleniem freestylowym o 11 była ciekawym doświadczeniem dla naszych żołądków. Samo szkolenie przebiegało pod hasłem „kto pierwszy wyczyści boxa” :D, na szczęście byłem drugi. Konkursów tego dnia też było kilka, między innymi: na najlepszy buttering, slalom do góry z jedną wpiętą nogą w deche. Zwycięscy zgarnęli niezłe fanty, np. topowe wiązania forum! I cały dzień przebiegał jak poprzedni tylko u niektórych na większym kacu xD. Deszcz pod koniec dnia na stoku wyraźnie dał nam znać żeby zmywać się do domu tak też większość uczyniła.
After Party w klubie Alibi
A co w klubie? W klubie rurka :lolbounce: , a kto wymiatał na rurce? Simon! To co Szymon pokazał na rurze w klubie zaskoczyło nawet jego własną żone hahaha. Poza tym z posypało się wiele fantów formowych, zostały rozdane nagrody, ludzie się bawili, rentgen został najlepszym piłkarzem i wygrał bluze voelka.
A później był after aftera w willi z drinkami z gorących kubków oraz śliwowicą o której niektórzy tutaj nie chcą nawet czytać hahaha xD.


NIEDZIELA
Dzień nie zaczął się zbyt słodko, zarazki grypy szalały po willi i atakowały kogo mogły. W pokoju numer 4 Kaman dogorywała z 40 stopniową gorączką. Później grypa łapała inne osoby… Widać za mało pili że ich grypa miała ochote łapać :D
Tegoż dnia zawitała też do nas ekipa snow4life. Snowboardowy terrorysta Siwy miał dzisiaj zajęcia z tak zwaną lożą szyderców. Ponoć już na rozgrzewce było tak hard corowo że najlepsi wymiękli.
Niestety to już ostatni dzień i trzeba było się pożegnać z wszystkimi i wracać do domu. Mając już za sobą pożegnanie, spakowaliśmy się do samochodu i ruszyliśmy w stronę południowego bastionu – BB.


Na koniec chciałbym serdecznie podziękować JW jak i całemu ModTeamowi za ogarnięcie tak zajebistej imprezki! Oby za rok była jeszcze większa i bardziej za***ista! A także wszystkim innym obecnym! Za wspólne imprezowanie, śmiganie i pogaduszki
Do zobaczyska za rok!

Pozdro
Blat

#17 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2011 - 18:13

pogieło Cię człowieku z ilością :twisted:
ale relacja Blaciku mega :wub:

Użytkownik kaman edytował ten post 16 January 2011 - 18:32

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#18 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2011 - 18:39

Blood... Twoja relacja jest aż tak dobra, że swoją przestałem pisać :mrgreen:
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#19 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 January 2011 - 18:46

mnie ciągle przeraża ten wątek z krzesłami Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#20 utan77

utan77

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2011 - 18:53

Wsio fajnie , ale nie sprawieslowiej było by ankiete zrobić ?

Może się i czepiam , ale na te PLUSY to każdy może dać każdemu po 1 pkt tak że 1 osoba może zagłosować obecnie 3 razy



SOS HUSKY

.

MAŁA i ZŁOŚLIWA :P