Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Lib Tech


67 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 December 2010 - 22:28

Czesc

Duzo dobrego slyszalem o tym forum. Jesli ktos bedzie mial jakies pytania na temat Lib Techa to chetnie odpowiem. Poza tym bede staral sie informowac o testach,itd.


Pozdro
Marek

#2 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 26 December 2010 - 08:47

Czesc

Duzo dobrego slyszalem o tym forum. Jesli ktos bedzie mial jakies pytania na temat Lib Techa to chetnie odpowiem. Poza tym bede staral sie informowac o testach,itd.


Pozdro
Marek

Hej,
Jestem pod wrażeniem, koledzy z Adechade ściągnęli na to forum, największego Marka, ze wszystkich snowboardowych Marków w Polsce :)
pozdro
M

#3 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 December 2010 - 10:32

właśnie obejrzałem FFF 2010, szacun za produkcję, ekipę i zajawę
pozdro
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#4 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 December 2010 - 12:28

:mrgreen: jeżeli masz takie informacje to chciałbym sie dowiedzieć jaka jest różnica między zwykłym modelem rice a horseporwer i co to wogole za nowa technologia , bo mam tą deche ale z poprzedniego sezonu i jaram sie niesamowicie :rotfl: ale wtedy czegoś takiego nie było wiec moje pytanie what da f*ck is this ? hehh
JOIN The Ride

#5 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 December 2010 - 15:31

:mrgreen: jeżeli masz takie informacje to chciałbym sie dowiedzieć jaka jest różnica między zwykłym modelem rice a horseporwer i co to wogole za nowa technologia , bo mam tą deche ale z poprzedniego sezonu i jaram sie niesamowicie :rotfl: ale wtedy czegoś takiego nie było wiec moje pytanie what da f*ck is this ? hehh


Generalnie deska w technologii Horse Power jest jeszcze lżejsza. Byłem na spotkaniu gdzie był Travis Rice i według niego w HP fajne jest to,że bierze deskę 161 lub 165 (na Alasce) i wagowo czuje jakby miał na nogach
model o długości 157. Poza tym konstrukcja HP jest według Travisa jeszcze bardziej sprężysta. Generalnie normalny model jest wystarczający do czegokolwiek na desce, HP dla kogoś kto naprawdę balansuje na granicy ryzyka,ewentualnie ma długą deskę.

#6 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 December 2010 - 16:22

No to trzeba poczytac o Lib techach co tam w trawie piszczy .

A na Testach w Krynicy tez bedziesz , czy swoje organizujecie ?

#7 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 December 2010 - 20:51

No to trzeba poczytac o Lib techach co tam w trawie piszczy .

A na Testach w Krynicy tez bedziesz , czy swoje organizujecie ?


Na Krynicę osobiscie się nie wyrobię,natomiast będzie tam sklep Bunkier Store z Warszawy, który udostępnie parę Lib Techów,Gnu i Roxy do testów. Będzie to jednak raptem parę desek.

Natomiast od końca stycznia bedzie bardzo duzo mozliwości testowania całej gamy Lib Techa, Gnu i Roxy. Co do terminów i miejscówek to wrzuce na forum info...

#8 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 December 2010 - 21:35

Na Krynicę osobiscie się nie wyrobię,natomiast będzie tam sklep Bunkier Store z Warszawy, który udostępnie parę Lib Techów,Gnu i Roxy do testów. Będzie to jednak raptem parę desek.

Natomiast od końca stycznia bedzie bardzo duzo mozliwości testowania całej gamy Lib Techa, Gnu i Roxy. Co do terminów i miejscówek to wrzuce na forum info...


Czyli jednak z BunkierStorem sie dogadałes? Bo nic mi nie napisałes to nie wiedziałem ;) ale dobrze ze juz wiem ;)

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#9 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 December 2010 - 21:42

Czyli jednak z BunkierStorem sie dogadałes? Bo nic mi nie napisałes to nie wiedziałem ;) ale dobrze ze juz wiem ;)


Tak,to swieża sprawa... Za mało desek mam do testów w tym momencie,by sam się tam pojawić. Ale pod koniec stycznia zaczynam testowy tour po polsce.

#10 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 February 2011 - 02:16

dla zainteresowanych zajaranych wyczaiłem nową kolekjce Liba :excited:

JOIN The Ride

#11 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 February 2011 - 21:39

Jest też linia ciuchów, które na przyszyły rok niszczą system...

#12 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2011 - 17:14

a ja mam jeszcze pytanie odnośnie Horse Power... przeczytałem już wyżej jakie są efekty ale ciekawią mnie różnice technologiczne w deskach... bo raz czytam że to specjalny rdzeń, drugim razem że laminat, znowu w innym miejscu że to bazaltowe wstawki...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#13 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 February 2011 - 11:17

a ja mam jeszcze pytanie odnośnie Horse Power... przeczytałem już wyżej jakie są efekty ale ciekawią mnie różnice technologiczne w deskach... bo raz czytam że to specjalny rdzeń, drugim razem że laminat, znowu w innym miejscu że to bazaltowe wstawki...

Rdzeń jest ten sam, laminat i jego łączenia z tego co mi wiadomo całkowicie inne. Pomijam,ze deska jest z bardzo ekologicznych materiałów to jest jeszcze lżejsza niż nornalne modele. Największym atutem jest jednak jej pop. Nie miałem okazji testować jej na dużych skoczniach, ale na płaskim stoku na niczym nie byłem w stanie robić tak wysokich fs 360 wybijając sie z pięt. Pop jest niesamowity i to tyle co moge powiedzieć o desce w tej konstrukcji...

#14 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 February 2011 - 19:47

dzięki za wypowiedź... właśnie szukam deski na przyszły sezon ai mam kilka dylematów...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#15 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 November 2012 - 14:39

Właśnie jestem w usa, w fabryce Mervina. Wczoraj pod nadzorem mogłem zrobic deske, tzn współuczestniczyć w procesie łączenia rdzenia z włoknem szklanym, slizgiem i górną warstwą. Ta ręczna robota w Mervinie prosta nie jest... Deskę dostalem, niezła pamiątka;)
  • Don Dżonson lubi to

#16 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 November 2012 - 14:59

Co bali się ją puścić do sprzedaży? :terefere:
A poważnie to gratki. Jaką deskę zrobiłeś?
Normalnie można w jakiś sposób zwiedzić fabrykę, czy w ramach bycia dystrybutorem miałeś taką możliwość?

Użytkownik Don Dżonson edytował ten post 07 November 2012 - 14:59


#17 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 November 2012 - 15:01

Właśnie jestem w usa, w fabryce Mervina. Wczoraj pod nadzorem mogłem zrobic deske, tzn współuczestniczyć w procesie łączenia rdzenia z włoknem szklanym, slizgiem i górną warstwą. Ta ręczna robota w Mervinie prosta nie jest... Deskę dostalem, niezła pamiątka;)


oo... to już grubsza akcja... :bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#18 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 November 2012 - 15:06

No nie wiem czy ta deska bedzie takiej jakosci, bo jednak musieliśmy uzyc innego kleju, bo moja ręka wolniej go rozprowadzała,itd Ale na pamiątkę bedzie super. Zrobiłem Skate Banane 156 w specjalnej grafice zaprojektowanej przez Jamiego Lynna. Więc ogólnie jaram sie.

Każdy moze zwiedzic tą fabryke. Tam pracuja sami zajawkowicze, wiekszośc jeździ conajjmniej dobrze na snowboardzie, do tego duzo na deskorolce, sporo ekipy cała w tatuażach. Ogólnie to miejsce ma klimat...

#19 krzepnik1

krzepnik1

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 69 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 November 2012 - 15:32

zawaliscie ;) prawde mowiac to Ci zazdroszcze Stary.. ;)) i to 'fest' !! hah

#20 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 November 2012 - 20:51

Wiesz choćby nawet nie nadawała się do jazdy, w co wątpię, to fajna pamiątka, własnoręcznie zrobiona decha dodatkowo w specjalnej grafice 8-)

Dobrze wiedzieć że można zwiedzić, jakby przyszło być w okolicy to już wiadomo na co zarezerwować czas :-)