Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Szukam Spodni Do 300 Zł ...


31 odpowiedzi w tym temacie

#21 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 December 2010 - 17:25

ja XL-ki nomisa pod d*pa nosze i daje rade :P tylko fakt ze na codzien tez tak smigam :P

P.S. nie prac nie czyscic w brudnym i smierdzacym chodzic :P nie dajmy sie zwariowac


prać ale odpowiednio!! lub oddać do pralni gdzie piorą odzież membranową!!

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#22 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2010 - 23:01

a ja jednak postanowiłem je dziś oddać :P heheh ;P jestem łajzą ;P Teraz trzeba szukać od nowa ;P ale trudno.
Temat do usunięcia :D

#23 cinu

cinu

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2010 - 11:44

pierdl o tym CLTN... mam ich od nich caly komplet i nie narzekam, wiekszosc osob, ktore sie wypowiada negatywnie to przez zaslyszane historie od ludzi, ktorzy trafili na feralny model, albo cala linie... mysle, ze w kazdej firmie sie zdarzaja wpadki...
when I say jump you say how high

#24 worgu

worgu

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 December 2010 - 17:40

http://allegro.pl/ri...1370804490.html

ja cos takiego skołowałem sobie. Co prawda L, ale w niezlej cenie gatki. Mam nadzieje, ze wkrotce przyjdzie paczka i bede mogl przetestowac. No i oby membrana wytrzymala czas, ktory zapewne ( a malo to nie bedzie) spedze na d*pie :rolleyes:

#25 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 16 December 2010 - 19:53

Mam do sprzedania używane ale w bardzo dobrym stanie Burtony. Oddam za 250 zł. Kupiłem nowa kurtałjke i juz nie pasują do niej. Jedynia lekka wada to na podudziu jest rdzawy slad od wyjebki na boxie , nie próbowałem usunąć.

Model jest z kolekcji S. White i jest to model slim fit czyli nie za szerokie , takie w sam raz. Na stoku wygladają kozacko.

Załączone pliki



#26 Gerard

Gerard

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 December 2010 - 20:50

W sklepach 4F są spodnie za 300 zł.Bardzo ładne stylistycznie.Ale nie wiem jak na stoku bo nie miałem nigdy spodni z tej firmy.Może ktoś na forum może się wypowiedzieć o tej firmie ?

#27 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 16 December 2010 - 21:14

Z tego co sie orientuje szału nie robią ale za taka cenę nie oczekujmy rarytasów .

#28 Anderson

Anderson

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 17 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 27 December 2010 - 16:00

Podepnę spóźnioną wypowiedź co do firmy REHALL. Kupiłem w tym sezonie ich kurtkę, na podstawie dosłownie kilku pozytywnych opinii i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie by w tym przedziale cenowym kurtek mógł trafić lepiej. Kurtka ma membranę 10k/8k. Do tej pory na ok 10 wypadach nie przemokła mi ani razu. Należę do osób którym jest zawsze gorąco dlatego w połączeniu z bluzą termo świetnie się spisuje nawet w bardzo niskich temperaturach, nie przemaka nie przepuszcza wiatru (przy prędkościach oscylujących w granicach 70km/h w ogóle nie czułem żadnych "przeciągów" wewnątrz kurtki) - jest lekka i ciepła. Funkcjonalne kieszenie + solidny pas śniegowy bez zbędnych bajerów. Materiał wierzchni kurtki robi wrażenie bardzo wytrzymałego.

Użytkownik Anderson edytował ten post 27 December 2010 - 16:01


#29 Ghost41

Ghost41

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 February 2011 - 21:39

dobrze, ze oddales te spodnie bo były za małe :rolleyes:

#30 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 February 2011 - 22:51

A Ja się trochę pochwalę :] Zanim rozpoczął się ten sezon to wpadłem do TK-MAX'a w blue city i trafiłem tam Quicksilver'y 10k/10k na gore tex'ie za 200 pln :jump:

Ostania para jaka była i na dodatek na mnie pasowała. Wprawdzie fason nie jest zbyt szałowy bo są całe czarne, ale co tam :D



#31 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 February 2011 - 13:27

To może sprawdź raz jeszcze, czy to jest naprawdę goretex, bo on m znacznie lepsze parametry.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#32 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 February 2011 - 14:01

To może sprawdź raz jeszcze, czy to jest naprawdę goretex, bo on m znacznie lepsze parametry.


Że spodnie są z membraną gore-tex to jestem pewien na sto procent, a to że mają 10k/10k powiedział mi ten "specjalista" z działu ciuchów snb, chociaż miałem wrażenie że sam nie był do końca pewny tego co mówi <_<

Chciałem się dowiedzieć co nieco na ich temat, ale nigdzie w necie nie było modelu QCMSP027 - bo jedynie taki symbol widnieje na metkach.