Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Szukam Spodni Do 300 Zł ...


31 odpowiedzi w tym temacie

#1 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2010 - 19:05

Witam. Tak jak w temacie jest napisane potrzebuję szybko kupić gacie... a że nie za bardzo jestem obeznany w firmach proszę o pomoc. Zdaję sobie sprawie, że nie jest to suma, która pozwala na kupno dobrego sprzętu... ale może starczy żeby kupić coś w miarę sprawnego na 2-3 sezony.... czy nie mam szans i powinienem iść do Decathlona czy podobnego sklepu i po prostu kupić pierwsze lepsze ? :)
Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam :)

#2 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2010 - 19:11

poszukaj w ofercie Coalition albo Crop'ie. Mają budżetowe kolekcje, nie są to tej samej jakości sopdnie co volcom, quicksilver czy billabong, ale też dają radę... a jeśli nie będziesz z nich korzystał w ekstremalny sposób będziesz zadowolony... no i mają zdecydowanie lepszy designe niż te z supermarketu :)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#3 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2010 - 19:30

Myślałem właśnie o tych Coalition... ale o ropie nie myślałem.

A co sądzicie o firmie Rehall ? znalazłem model GREGG MENS SNOWPANT za 250 zł. Warto?

#4 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2010 - 19:33

wrzuć link bo nigdy wcześniej nie słyszałem o tej firmie... albo ze mnie jakiś niedouk albo to jakieś no-name'y
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#5 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2010 - 21:01

to ich strona: http://www.rehall.com/
a tu sprzedają je na allegro: http://allegro.pl/sh...php?uid=7440759

#6 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2010 - 14:49

nie polecam ciuchow coalition tymbardziej cropp nie raz slyszalam ze sie szybko niszcza w dodatku przemakaja :) musisz szukac przecen, no niestety wybrales slaba pore, mogles o tym troche przed sezonem pomyslec ja wciagnelam spodnie za 350zl ride 09/10 i jestem mega zadowolona, szukaj na stornach internetowych obnizek ;) tak bedzie najlepiej

a jesli chdozi Ci o te spodnie http://allegro.pl/50...1356634571.html no to parametrow nie ma takich zlych, material wydaje sie solidy, ale osobiscie o tej firmie tez nic nie slyszalam.

#7 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2010 - 15:07

znalazłem parę opini i są pochlebne o tej firmie, ludzie mający rzeczy oceniają ją na bardzo solidną. Jadę właśnie przymierzyć te spodnie i raczej kupię jeśli będą takie jak piszą no i rozmiarowo dobre. napiszę wieczorem co i jak ;)

#8 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2010 - 15:18

okeeej ;) powodzeniaaa ;))

#9 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2010 - 15:27

ja jeżdżę w coalition i jak napisałem nie jest to volcom czy quicksilver ale na pewno porównac coalition z czymś a'la Decathlona to obraźliwe dla tych pierwszych... Czekamy na pierwsze wrażenie, ale pełną ocenę i odpowiedź czy było warto można dopiero po sezonie określić... bo to co pisała Blum liczy się nieprzemakalność, jakość materiału w trakcie zuzycia, po praniu itd...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#10 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 December 2010 - 15:31

CLTN nie polecam miałem i po sezonie sie rozleciały i to dosłownie....szwy popękały przemakały na d*pie po 2 wypadzie. Za to Croppa bardzo polecam też miałem i jak na spodnie budżetowe są naprawde ok!! Przy plusach owszem coś przeleciało przez nie, ale za to są bardzo wytrzymałem!! Posiadałem je przy początkach a co za tym idzie duzo czasu spedziłem na d*pie i było OK ;)

Zobacz w www.360sklep.pl moze maja jeszcze Ride na wyprzedaży!!!


pzdr

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#11 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2010 - 15:35

CLTN nie polecam miałem i po sezonie sie rozleciały i to dosłownie....szwy popękały przemakały na d*pie po 2 wypadzie. Za to Croppa bardzo polecam też miałem i jak na spodnie budżetowe są naprawde ok!! Przy plusach owszem coś przeleciało przez nie, ale za to są bardzo wytrzymałem!! Posiadałem je przy początkach a co za tym idzie duzo czasu spedziłem na d*pie i było OK ;)

Zobacz w www.360sklep.pl moze maja jeszcze Ride na wyprzedaży!!!


pzdr


to ja mam ciuchy coalition kurtkę + spodnie Są ze mną ok 200dni na stoku więc mało który ciuch tyle w swoim życiu przeżyje, były prane kilka razy ale impregnowane i wszystko z nimi ok a przezyły niejedno bo jak jeżdżę FS u siebie nie mam wyciągu, często jestem przemoczony, przepocony, wybrudzony trawą/błotem i dały radę... Może nie impregnowaliście po praniu? bo mój kolega ma też kurtkę CLTN ale wyprał ją z innymi rzeczami w wysokiej temperaturze z namaczaniem proszkiem płynem do płukania itd no i teraz rzeczywiście na sam widok śniego robi się mokra :)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#12 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2010 - 15:48

po praniu itd...



po praniu? ja uwazam ze nie powinno w ogole sie prac rzeczy snb czyscic na mokro owszem.... ale z tym praniem..to nie jestem pewna czy w ogole dobra opcja..



#13 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 December 2010 - 17:04



po praniu? ja uwazam ze nie powinno w ogole sie prac rzeczy snb czyscic na mokro owszem.... ale z tym praniem..to nie jestem pewna czy w ogole dobra opcja..



nie powinno ich sie też czyścić na mokro!!!

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#14 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2010 - 17:16

A ja tam posiadam spodnie CLTN z zeszłego sezonu, pruć się nie prują, przemakać nie przemakają jedynie co to mi w nich pizgało w okolicach kolan jak nie miałem termo.
Osobiście nie przepadam za półśrodkami dlatego według mnie lepiej kupić albo droższe bdb spodnie z gore lub eventa albo tańsze jak CLTN i po 1/2 sezon wyrzucić je do śmietnika i kupić nowe.
Dołączona grafika

#15 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2010 - 17:46

A rozejrzyj się za używanymi na allegro. Ja kupiłem używane quicksilvery za 350. Koleś mówił że był na 1 wypadzie i kręgosłup uszkodził jak jechał na stoku(uczył się) dorzucił jeszcze ochraniacze za 50 i przesyłkę gratis. Fakt mogło mi się akurat trafić, ale za spodnie warte ponad tysiaka dałem 3 razy mniej wiec warto szukać. Jak byś się decydował to oczywiście dzwoń popytać co i jak.
Ja jeżdżę bardzo dużo jak spadnie pierwszy śnieg czyli około grudnia do (jak w tym roku) do kwietnia czyli mój sprzęt dostaje po d*pie i powiem że spodnie najmniej się niszczą. Na allegro jest sporo aukcji typu że sprzęt zakładany pare razy i na pewno nie stracił swoich właściwości, a cena leci w dół.

PS. ja też śmigałem w spodniach Coalition i 3 sezony dawały rade
PS2. Jaki rozmiar?

Użytkownik ilnicki7 edytował ten post 13 December 2010 - 18:14

file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#16 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2010 - 18:20

Kupiłem... i w sumie sam nie wiem :P Walczę sam ze sobą bo są choooolernie szerokie w kroku i muszę się do tego przekonać ;/ więcej będzie można ocenić po wypadzie ;P No chyba że jednak nie wytrzymam i postanowię je oddać :/ Skatem żadnym nie jestem i trochę boli krok do kolan :D muszę trochę pochodzić i postanowić... inna sprawa że gdyby to były M a nie L to raczej było by ok ... bo trochę w udach były by węższe... Ojj ciężka sprawa :P

#17 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2010 - 20:49

zrobilem zdjecia i w sumie lepiej to na nich wyglada niz jak na nie patrze w lustrze :P sami oceńcie :P hehe P.S jakość słaba bo fonem :P

Załączone pliki


Użytkownik bumblebee edytował ten post 13 December 2010 - 20:51


#18 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2010 - 21:01

Ty chyba kroku w kolanach nie widziales :D tooo napewno nie jest krok w kolanach :D

#19 bumblebee

bumblebee

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 30 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2010 - 21:11

No przecież mówię, że na zdjęciach lepiej wygląda ;P Nie no a tak poważnie to zdaję sobie sprawę co może znaczyć "krok w kolanach" ale ja na codzień raczej w takich luźnych ciuszkach nie gonię (już :P) więc nie jestem przyzwyczajony... a dwa, że na prawdę na zdjęciach to tak jakby mniej na mnie wisi niż mi się wydaje :P hehe

#20 kryzys

kryzys

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 20 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 December 2010 - 17:18

No przecież mówię, że na zdjęciach lepiej wygląda ;P Nie no a tak poważnie to zdaję sobie sprawę co może znaczyć "krok w kolanach" ale ja na codzień raczej w takich luźnych ciuszkach nie gonię (już :P) więc nie jestem przyzwyczajony... a dwa, że na prawdę na zdjęciach to tak jakby mniej na mnie wisi niż mi się wydaje :P hehe


ja XL-ki nomisa pod d*pa nosze i daje rade :P tylko fakt ze na codzien tez tak smigam :P

P.S. nie prac nie czyscic w brudnym i smierdzacym chodzic :P nie dajmy sie zwariowac