Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Flux] Titan - Rozmiarowka


48 odpowiedzi w tym temacie

#21 60thplace

60thplace

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisano 06 December 2010 - 18:10

"Ride SPI sa niewygodne" to ja nie wiem jakie Ty masz buty, bo wczoraj wpielem sie w take wiazani ai dawno mi sie tak dobrze nie stalo na desce...

ogolnie kuplem CO2 Lki uzywki mam nadzieje ze sie zmieszcze oraz ze da sie je pomalowac(sa zolte)

przejazd testowy w sobote

#22 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2010 - 18:39

"Ride SPI sa niewygodne" to ja nie wiem jakie Ty masz buty, bo wczoraj wpielem sie w take wiazani ai dawno mi sie tak dobrze nie stalo na desce...

ogolnie kuplem CO2 Lki uzywki mam nadzieje ze sie zmieszcze oraz ze da sie je pomalowac(sa zolte)

przejazd testowy w sobote


to juz wiemy kto kupił prodisha co2 ;)

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#23 krecik04

krecik04

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 06 December 2010 - 18:46

"Ride SPI sa niewygodne" to ja nie wiem jakie Ty masz buty, bo wczoraj wpielem sie w take wiazani ai dawno mi sie tak dobrze nie stalo na desce...


Stanie na desce to nie jezdzenie po sztruksie kiedy wiazania masz dopiete na max :)

A buty mam burki Driver-X :terefere:

Pozdrawiam!

#24 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 08 December 2010 - 01:20

Witam, powiedzcie mi jak jest z wytrzymałością Fluxa? Mam koleżankę która po 2 dniach jazdy na Fluxach nowych z najnowszej kolekcji ponoć złamała highback :D O tyle dziwne, że jest chuda i lekka jak piórko. Oddała wiązania do sklepu a ponoć dystrybutor odrzucił reklamację. Jak znajdę fotę z wyjazdu to podeślę.


Postacio negro69, ano nie wyszło Ci to. Kompletna bzdura wyssana z palca, tak jak i Twoja osoba. A raczej postać w którą się wciela pewien bardzo nieuczciwy człowiek, można powiedzieć nieudacznik, nie wiedzący o tym że po IP można błyskawicznie rozpoznać autora postu.

#25 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 December 2010 - 10:44

Postacio negro69, ano nie wyszło Ci to. Kompletna bzdura wyssana z palca, tak jak i Twoja osoba. A raczej postać w którą się wciela pewien bardzo nieuczciwy człowiek, można powiedzieć nieudacznik, nie wiedzący o tym że po IP można błyskawicznie rozpoznać autora postu.

i wraca słynne forumowe motto: "Mam twoje IP" :hahaha2:
no board no fun!

#26 negro69

negro69

    konto zablokowane przez administracje forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 December 2010 - 11:09

wystarczy zadzwonić do sklepu w Warszawie kory te wiązania mial i oddał lub robić serwis gdy coś jest nie tak a nie zwodzić i oszukiwać.

#27 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 08 December 2010 - 21:12

i wraca słynne forumowe motto: "Mam twoje IP" :hahaha2:


mike - hehe, no cóż, tutaj jest kontrola adminów i modów, po to by handlarze nie robili fikcyjnych kont, to nie żółte strony.

#28 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 December 2010 - 21:35

mike - hehe, no cóż, tutaj jest kontrola adminów i modów, po to by handlarze nie robili fikcyjnych kont, to nie żółte strony.


Oczywiście... kontrolujemy tutaj wszystko i wszystkich hehe ;)Dołączona grafika


pzdr...

Użytkownik Aro edytował ten post 08 December 2010 - 21:36


#29 Kajetan P

Kajetan P

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 09 December 2010 - 18:05

Witam,

piszę jako Kajetan Perzyński (to moje prawdziwe imię i nazwisko) i chciałbym sprostować kilka tematów.

1. Użytkownik "NEGRO69" , który wypowiada się powyżej podszył się pod moją osobę czyli pod Kajetana Perzyńskiego, podejrzewam że z prawnego punktu widzenia ukradł moją tożsamość i wykorzystał moje prywatne zdjęcie bez mojej zgody i wiedzy (zdjęcie, którego użył pochodzi ze znanego portalu społecznościowego)
2. Najprawdopodobniej zarejestrował się na forum używając moich danych i pod nick'iem "NEGRO69" pisał posty na forum adechade.com (podejrzewam też że na innych) oraz prawdopodobnie wysyłał prywatne wiadomości. Wiem również z potwierdzonych źródeł że korespondował drogą e-mail z osobami prywatnymi gdzie pod wiadomością podpisywał się moim imieniem i nazwiskiem.
3. Chciałbym zapewnić iż, Ja K.P. nie mam nic wspólnego z żadnymi wypowiedziami na forach internetowych, grupach dyskusyjnych itp gdzie występuje użytkownik "NEGRO69".
4. Domyślam się że podobnych sytuacji mogło być więcej związanych z osobą, która się pod mnie podszyła i która wykorzystywała moje dane osobiste oraz zdjęcia, dlatego bardzo proszę wszystkich, którzy mogli zauważyć podobne sytuacje o bezpośredni kontakt na adres [email protected].
5. Bardzo proszę administratorów o nie usuwanie tego tematu z internetu i o zablokowanie użytkownika NEGRO69 gdyż podaję się za mnie.
6. Wiem kim na prawdę jest NEGRO69 i niektóre osoby, które czytają mój post na pewno też to wiedzą.


Pozdrawiam
Kajetan P

#30 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 December 2010 - 18:31

Temat na pewno nie zostanie usunięty, sprawa jest rozpatrywana :) więc administracja aDECHAde.com jeszcze dzisiaj podejmie decyzję :)


pzdr...

aDECHAde.com Team

Użytkownik Aro edytował ten post 09 December 2010 - 18:32


#31 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 December 2010 - 19:29

Oczywiście... kontrolujemy tutaj wszystko i wszystkich hehe ;)Dołączona grafika


pzdr...


Czyli jak za dawnych (dobrych?) lat... każdy ma swoją "teczkę" 8) ;)
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#32 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 December 2010 - 00:01

wystarczy zadzwonić do sklepu w Warszawie kory te wiązania mial i oddał lub robić serwis gdy coś jest nie tak a nie zwodzić i oszukiwać.

Przeoczyłem ten post, desperat który założył to konto, ukradł jak wiecie tożsamość Kajetanowi, wraz z jego zdjęciem z Facebooka, rozpowszechnia tu kłamstwa własnego autorstwa siejąc ferment i psując opinie niektórych marek (m.in. Flux). Podobnie jest z innym kontem na literę p, podobnie jest na snowboard.pl gdzie proceder ten trwa od dawna.

#33 wiking

wiking

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 26 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 December 2010 - 12:05

eee ja wiem skad pekniety highback! sam raz zlamalem i zaczalem zwracac uwage na ludzi, i duuuuzo robi tak samo - otoz jak sie nie zlozy przy wsiadaniu na krzeseklo, a bedzie pod krzeselkiem sniegu podsypane i sie potem na to krzeselko siadze, no i to krzeselko docisnie nam highbacka - to strzeli kazdy!

i sami pomyslcie, czy tak nie robicie...

Użytkownik wiking edytował ten post 23 December 2010 - 12:06


#34 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 December 2010 - 12:48

eee ja wiem skad pekniety highback! sam raz zlamalem i zaczalem zwracac uwage na ludzi, i duuuuzo robi tak samo - otoz jak sie nie zlozy przy wsiadaniu na krzeseklo, a bedzie pod krzeselkiem sniegu podsypane i sie potem na to krzeselko siadze, no i to krzeselko docisnie nam highbacka - to strzeli kazdy!

i sami pomyslcie, czy tak nie robicie...

dlatego ja go zawsze połozyc probuje zeby nie strzelił ;) ale czasem sie probuje podnosic i lipa. Moze nam tez czasem dobic noge ktora wpieta mamy a to ewidentnie krzesełko nadwyreza materiał



Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#35 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 May 2011 - 19:07

Postanowiłem odkopać ten temat, ponieważ bardzo zaintrygowały mnie ostatnie 2 posty, a szczerze powiedziawszy nie mogę zrozumieć o co chodzi z tymi krzesełkami :shock:

Cały czas staram sobie zobrazować moment podczas wsiadania na krzesło i to o czym piszą shrek z wikingiem, ale nie mogę tego pojąć... :bag: Nigdy nie miałem takiej sytuacji, aby otwarty (tj. rozłożony) HB o cokolwiek mi się zaczepił, lub by została nań wywarta jakaś siła przez którą mogło by dojść do złamania... :wallie:

Będę wdzięczny jak mi to ktoś zrozumiale przełoży :lol:

Pzdr.

#36 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 May 2011 - 19:22

to jest mało prawdopodobne to o czym wspomniał wiking i shrek, ale... faktycznie może dojść do takiej sytuacji przy wsiadaniu na krzesełko, ale tylko w momencie gdy krzesełko jest bardzo nisko i szczelina między powierzchnią na której stoimy (szykując się do wsiadania) a krzesełkiem jest bardzo mała, co może spowodować, że rozłożony hiback się nie zmieści i może go połamać, (chodzi dokładnie o hibacka tylnej nogi) ....tak nisko jeżdżące krzesełka można spotkać w ośrodkach alpejskich. Ale moim zdaniem jest to abstrakcja Dołączona grafika

wydaje mi się, że bym szybciej wygrał w totkaDołączona grafika

#37 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 May 2011 - 20:04

No tak, to tłumaczy dlaczego tego nie zrozumiałem :hahaha2:

#38 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 May 2011 - 20:10

No tak, to tłumaczy dlaczego tego nie zrozumiałem :hahaha2:


mnie sie to dosc czesto zdarza przy burek cartel,bo highback dosc wysoki i tez musze pamietac aby go skladac zanim wsiade na krzeslo...
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#39 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 May 2011 - 20:22

mnie sie to dosc czesto zdarza przy burek cartel,bo highback dosc wysoki i tez musze pamietac aby go skladac zanim wsiade na krzeslo...

fakt faktem burki są bardziej narażone, w szczególności gdy czasami zdarza się, że na prawdę krzesełka śmigają nisko, jeżeli chodzi o mnie i moje wiązki Rome to nie mam z tym problemuDołączona grafika

#40 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 May 2011 - 19:28

Takie niskie krzesła były np. w L2A, jak się wracało z puszku - stare, trzyosobowe i bardzo, bardzo nisko. Trzeba było uważać na hiback, ale i na swoje nóżki też.
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany