Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Flux] Titan - Rozmiarowka


48 odpowiedzi w tym temacie

#1 60thplace

60thplace

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisano 29 November 2010 - 14:20

czy rozmiar L jest rozmiarem najwiekszym?
jak z tymi wiazaniami wspolpracuja buty 47-48 ?
nie chodzi mi oto czy sie zmieszcza bo to jest prawie pewne tylko czy nie wystaja po 10cm za wiazanie...

#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 November 2010 - 18:41

ello... pewno ci co dealują fluxami mogli by napisać więcej, ale wydaje mi się, że też mam w miarę rzetelne info... L to największy rozmiar wiązania... przymierzałem swoje DC Judge 47 do ubiegłorocznego titana i spoko pasował nawet bez konieczności maksymalnego rozstawiania pasków... oczywiście dużo zależy od skorupy, ale myślę, że powinno być ok... na pewno nie będą łapcie wystawać nadmiernie z wiązań... B)
pozdro
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#3 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 November 2010 - 19:04

L jest najwieksze, chyba że coś się zmieniło.
47-48 to pojęcie względne :), ja mam laćka o zewnętrznej skorupie 305 mm i wystaje jakieś 4 cm, ale pedał gazu mam wysunięty do połowy.

Dobrze że napisałeś " prawie pewne" :), lepiej jedź z butem do sklepu i upewnij się.
Pzdr.
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#4 60thplace

60thplace

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisano 29 November 2010 - 23:00

problem w tym ze musialbym jechac do allegro :D

nie no sory chlopaki ale czasem to udzielacie takich odpowiedzi jakbyscie uwazali ze 100% polakow mieszka w odleglosci max 50km do centrum wawy/kraka

nie jestem uposledzony(mozliwe ze wbrew pozorom...) i wiem ze najlepiej byloby przymierzyc buta, jednak podroz 600km w obie strony to dosc powazny koszt finansowy i czasowy

gdybym mieszkal wmiare blisko ewentualnych sklepow to napewno nie zawracalbym Wam dupska ;-)

#5 Blade

Blade

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2010 - 07:56

Niestety ale tak jest.W kółko ,,gogle należy mierzyć,buty należy mierzyć,kask należy mierzyć'' Jasne że tak jest najlepiej.Ale jak miałbym naginać do krakowa żeby zmierzyć gogle,to wole zamówić 5szt ze sklepu w domu poprzymierzać a resztę odesłać.I tak taniej jest niż pks czy samochodem po gogle,buty czy kask.
  • wiking lubi to

#6 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2010 - 08:22

Niestety ale tak jest.W kółko ,,gogle należy mierzyć,buty należy mierzyć,kask należy mierzyć'' Jasne że tak jest najlepiej.Ale jak miałbym naginać do krakowa żeby zmierzyć gogle,to wole zamówić 5szt ze sklepu w domu poprzymierzać a resztę odesłać.I tak taniej jest niż pks czy samochodem po gogle,buty czy kask.

... no pomijając takie szczegóły, że za te 5 szt. trzeba najpierw kasiurę wyłożyć :)
no board no fun!

#7 Blade

Blade

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2010 - 08:27

 Jasna sprawa,ale kasę oddają,wolałbym na debet wejść ;) niż zapierdzielać 600km po gogle czy kask.W tym momencie jestem na etapie zamawiania butów,zamówiłem 2 pary 43-44eu zobaczę które leżą lepiej i jedne odsyłam z powrotem,rabacik był bo kask odrazu też w drodze więc na odsyłkę mam. 

Użytkownik paterex edytował ten post 30 November 2010 - 08:28


#8 wiking

wiking

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 26 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2010 - 11:33

też radzę przymierzyć, bo niestety flux'y są dość małe - rok temu używałem super titan'ów do butów burka 11,5 i miałem wrażenie, że są lekko za małe - nie wiem, jak to określić, ale po prostu było to głupie uczucie, że but mi zaraz wyjedzie z wiązań, choć one same dobrze trzymały.
w tym roku wciugłem SF45 i wrażenie pozostało - jeszcze na śniegu nie sprawdzałem, to tylko wiadomości ze skakania po podłodze.
ale generalnie but się mieści, jeszcze po jednej dziurce zostaje do regulacji, nie puszcza ani nic źle się nie dzieje.

Użytkownik hajlander edytował ten post 30 November 2010 - 11:34


#9 negro69

negro69

    konto zablokowane przez administracje forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2010 - 11:38

Witam, powiedzcie mi jak jest z wytrzymałością Fluxa? Mam koleżankę która po 2 dniach jazdy na Fluxach nowych z najnowszej kolekcji ponoć złamała highback :D O tyle dziwne, że jest chuda i lekka jak piórko. Oddała wiązania do sklepu a ponoć dystrybutor odrzucił reklamację. Jak znajdę fotę z wyjazdu to podeślę.

#10 krecik04

krecik04

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 30 November 2010 - 12:38

Witam, powiedzcie mi jak jest z wytrzymałością Fluxa? Mam koleżankę która po 2 dniach jazdy na Fluxach nowych z najnowszej kolekcji ponoć złamała highback :D O tyle dziwne, że jest chuda i lekka jak piórko. Oddała wiązania do sklepu a ponoć dystrybutor odrzucił reklamację. Jak znajdę fotę z wyjazdu to podeślę.


Ciezko w to uwierzyc ;)
Jesli chodzi o wytrzymalosc, to wedlug moich odczuc: slaba jakosc farby (bardzo latwo zarysowac) i slaba jakosc pianki na HB. Ale raczej sa to wiazania bardzo solidne... I zlmanie lyzki na skutek normalnego uzytkowania nie miesci mi sie w glowie :)

Pozdrawiam!

#11 negro69

negro69

    konto zablokowane przez administracje forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2010 - 13:50

Ciezko w to uwierzyc ;)
Jesli chodzi o wytrzymalosc, to wedlug moich odczuc: slaba jakosc farby (bardzo latwo zarysowac) i slaba jakosc pianki na HB. Ale raczej sa to wiazania bardzo solidne... I zlmanie lyzki na skutek normalnego uzytkowania nie miesci mi sie w glowie :)

Pozdrawiam!

Zuzce pękł highback w GU30 pięknych różowych :lolbounce: ale zastanawiam się czy można im zaufać skoro serwisu na nie nie ma - panna została bez sprzętu.

Użytkownik negro69 edytował ten post 30 November 2010 - 13:52


#12 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2010 - 13:59

:hahaha2: no to ładne buty... z cholewami... za te pieniądze... grubo... sorki za ot :ashamed:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#13 60thplace

60thplace

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisano 30 November 2010 - 15:00

no to odpuszczam fluxy :)

wogole mozecie podpowiedziec jaka firma robi twarde wiazania w rozmiarze XL?

#14 krecik04

krecik04

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 30 November 2010 - 15:27

Zuzce pękł highback w GU30 pięknych różowych :lolbounce: ale zastanawiam się czy można im zaufać skoro serwisu na nie nie ma - panna została bez sprzętu.


No to ostro, ale na jakiej podstawie odrzucili reklamacje? Czy na serio uszkodzenie powstalo na skutek wlasciwego uzywania sprzetu? Czy np. rzucanie deska ;) bo tez kiedys takich widzialem...

Zdaje sie, ze dystrybtorem na polske jest 3style z Krakowa, wiec moze moga sprowadzic sam highback...

Co do twardych wiazan to nie ma zbyt duzego wyboru w tej cenie... W zeszlym roku stalem tez przed tym dylematem... Cena Burkow Co2 i C60 jest zaporowa, Rome Targa sa bardzo awaryjne... I jestem w stanie w to uwierzyc -> patrz aukcja http://allegro.pl/wi...1325044258.html Ride SPI sa niewygodne, Flow nie pasuja mi ze wzgledu na brak kompatybilnosci z butami niektorych marek.


Skoro nie chcesz Fluxów to moze cos z Technine?

Pozdrawiam.

#15 Blade

Blade

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2010 - 17:07

 Aż się boję pomyśleć co stanie się z moimi nowymi RK30 na pierwszej hopie    :hahaha: A tak na poważnie to bierz chłopie TT30 i nie przesadzajmy,masę ludzi jeździ w tych wiązaniach i nie tylko ślizgając się po stoku.Naparzają na nich na boxach,rurach itd.Po jednym przypadku w którym tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi nie można wykluczać wiązań.,,Widziałem nowe mercedesy które łapie rdza''a ludzie i tak kochają tą markę.Chyba że na pewno nie chcesz fluxa to może jak kolega napisał,technine,nie wykluczałbym jednak rome i dorzuciłbym union może K2.Poczekajmy aż morgan coś skrobnie na temat Fluxa i ewentualnych reklamacji   

Użytkownik paterex edytował ten post 30 November 2010 - 17:10


#16 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2010 - 19:41

60thplace looz, myślałem że masz gdzieś sklep w okolicy :), ale skoro nie to poprostu umów się ze sprzedawcą, że jesli nie będą pasowały to mu je odeślesz i tyle. Powinien zgodzić się bez problemu.
A co do pęknięcia HB to pierwszy raz słyszę... ciekawe dlaczego dystrybutor "ponoć" odrzucił reklamację.
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#17 negro69

negro69

    konto zablokowane przez administracje forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 02 December 2010 - 11:20

60thplace looz, myślałem że masz gdzieś sklep w okolicy :), ale skoro nie to poprostu umów się ze sprzedawcą, że jesli nie będą pasowały to mu je odeślesz i tyle. Powinien zgodzić się bez problemu.
A co do pęknięcia HB to pierwszy raz słyszę... ciekawe dlaczego dystrybutor "ponoć" odrzucił reklamację.

Szczegółów odmowy nie znam. Wiązanie pochodziło z legalnego źródła kupione w sklepie ze Stepchild w Warszawie w którym pracowała, więc nie wyrolowano jej tam. Pękły w czasie normalnej jazdy podczas drugiego dnia wyjazdu do Francji.

#18 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 December 2010 - 13:28

Szczegółów odmowy nie znam. Wiązanie pochodziło z legalnego źródła kupione w sklepie ze Stepchild w Warszawie w którym pracowała, więc nie wyrolowano jej tam. Pękły w czasie normalnej jazdy podczas drugiego dnia wyjazdu do Francji.


czasami zdarzają się takie feralne sytuację :) W tamtym roku dziewczynie,która z nami pojechała do Livigno w drugi lub 3 dzień pękła jej podstawa w w nowiutkich wiązaniach Burka (niestety nie pamiętam modelu) ale dziewczyna się zapłakała, w dodatku musiała wypożyczać wiązania we Włoszech co też jej nie było to za bardzo na rękę.


pzdr...

Użytkownik Aro edytował ten post 02 December 2010 - 13:32


#19 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 05 December 2010 - 11:55

Witam, powiedzcie mi jak jest z wytrzymałością Fluxa? Mam koleżankę która po 2 dniach jazdy na Fluxach nowych z najnowszej kolekcji ponoć złamała highback :D O tyle dziwne, że jest chuda i lekka jak piórko. Oddała wiązania do sklepu a ponoć dystrybutor odrzucił reklamację. Jak znajdę fotę z wyjazdu to podeślę.


Pęknięty highback w GU30 2011?

Kupione w sklepie Fundament?

To chyba jakiś kawał, Fundament nie sprzedaje wiązań Flux w tym roku. Reklamacja taka do nas nie trafiła, więc odmowy reklamacji być nie mogło :)

#20 negro69

negro69

    konto zablokowane przez administracje forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2010 - 10:32

Pęknięty highback w GU30 2011?

Kupione w sklepie Fundament?

To chyba jakiś kawał, Fundament nie sprzedaje wiązań Flux w tym roku. Reklamacja taka do nas nie trafiła, więc odmowy reklamacji być nie mogło :)

Ale to było pod koniec zeszłego sezonu. Wiązania z kolekcji tegorocznej ale jakieś na demo robione.