Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Historie Z Życia Wzięte


21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Art

Art

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 21 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 14 December 2010 - 16:30

Moim zdaniem pierwsza zasada jeżeli chcesz kogoś uczyć. Nie ucz swojej dziewczyny!!! Znam wiele przypadków ludzi, który próbowali nauczyć swoje dziewczyny i nic to nie dało. Jak nie umiały tak nie umieją. Sekret tkwi w tym, że Twoja dziewczyna nie ma szacunku i respektu do tego co mówisz. Ty jej możesz mówić co powinna robić, a ona i tak nie będzie Cię słuchać. Jedyne co z tego wychodzi to kłótnia, która nikomu nie jest potrzebna. Dlatego ja, jak już uda mi się przekonać moje maleństwo do tego sportu, wezmę jej instruktora na pierwsze lekcje. Nie będę się męczył i użerał bo wiem jak to by się skończyło. A jej będzie łatwiej opanować tą sztukę gdy, będzie uważniej słuchać osoby, która po pierwsze doskonale się na tym zna, po drugie nie zna jej, więc nie może sobie na wszystko pozwolić. Owszem nie wszystkie przypadki muszą być takie jak opisałem, wyjątki się zdarzają.
Poza tym gratuluje podejścia gościa do tematu, deska męska dla panny?? już jej współczuje i w dodatku za długa moim zdaniem.

#22 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2010 - 20:13

A no to ok:D koniec offtopu
No Pasaran!!:P