Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Kamera Na Stok ...


282 odpowiedzi w tym temacie

#261 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 December 2015 - 19:55

z tego co widzę w kilku sklepach GoPro Hero4 Session zalicza dużą obniżkę i już za 999 zł można ją dostać



#262 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2015 - 22:05

Moje zdanie takie ze lepiej dołożyć do gp4 silver. Twórcy chcieli zamknąć większą kamerę w małym pudełeczku i chyba nie do końca sie udało. Stąd też taki spadek ceny. Jak dobrze pamiętam to kosztowała podobnie co gp4 silver. Ale to tylko moje zdanie na temat tej kamerki.
PS w internetach dużo za i przeciw wiec trzeba dobrze się zastanowić bo to nie puszka z piwa i szkoda było by wydać 1000 na coś z czego nie do końca bylibyśmy zadowoleni.

#263 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 December 2015 - 00:03

Tak naprawdę jeżeli komuś nie zależy na slow120 to gopro 2 już robi robote; ) Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#264 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2015 - 08:17

oprócz ijlości klatek na sekundę i rozdzielczości warto zwrócić uwagę na to jak kamera radzi sobie z kontrastami i czy nie przepala bieli. Tu Gopro 2 wypada CIENKO, 3 podobnie - poprawiono to w 3+ i 4


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#265 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2015 - 11:46

a jak jest z tym nowym tworem gopro hero bodaj? to jest dwójka w inny opakowaniu czy cos poprawili?


  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#266 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2015 - 12:41

GoPro session ? O tą małą kamerkę pytasz ?
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#267 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2015 - 14:50

cuś takiego 

http://www.electro.p...&ceneo_spo=true


  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#268 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 December 2015 - 14:56

wygląda na tuningowaną delikatnie jedynkę


no board no fun!

#269 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 December 2015 - 15:56

nawet w biedronce takie maja http://www.biedronka...-hero-chdha-301


  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#270 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 March 2017 - 10:25

a czy ktoś z was używał/używa takich kamer ?

 

http://www.thieye.com/features_T5.html

 

http://www.wideoreje...-gitup-git2-pro

 

aż mi się nie chce wierzyć, że bateria 950 mAh wytrzymuje prawie 1,5 h nagrywania przy 1080p60


KUBOTA TEAM official rider!

#271 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 March 2017 - 18:43

a czy ktoś z was używał/używa takich kamer ?

 

http://www.thieye.com/features_T5.html

 

http://www.wideoreje...-gitup-git2-pro

 

aż mi się nie chce wierzyć, że bateria 950 mAh wytrzymuje prawie 1,5 h nagrywania przy 1080p60

 

Ostatnio YouTuberzy chwalą mocno Thieeye i chyba wygląda to lepiej pod kątem baterii i rozdziałki.

Ciekawe jak działa niby ta stabilizacja w GIT2 ale niestety bateria mniejsza ale tą zawsze możeszz wymieniać na stoku.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#272 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 March 2017 - 19:11

Ano właśnie, bo mam GoProka 4 black i chcę się jej niebawem pozbyć, bo mnie irytuje jej czas trzymania na baterii - ostatnio kupiłem baterię TURBO 2 900 mAh i ta pojemność już jest znośna, ale mimo wszystko i tak mało satysfakcjonująca. I rozglądam się za alternatywami.

 

 Ciekawa też jest ta Xiaomi Yi 2, ale liczę, aż ktoś z forumowiczów ją kupi i się pochwali testami :)

 

pzdr,

pele


KUBOTA TEAM official rider!

#273 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 March 2017 - 19:19

Ano właśnie, bo mam GoProka 4 black i chcę się jej niebawem pozbyć, bo mnie irytuje jej czas trzymania na baterii - ostatnio kupiłem baterię TURBO 2 900 mAh i ta pojemność już jest znośna, ale mimo wszystko i tak mało satysfakcjonująca. I rozglądam się za alternatywami.

 

 Ciekawa też jest ta Xiaomi Yi 2, ale liczę, aż ktoś z forumowiczów ją kupi i się pochwali testami :)

 

pzdr,

pele

 

nie ma sensu zmieniać GoPro 4 jeśli twoim problemem jest bateria. Kup 2 lub 3 jakieś zamienniki i będzie super.

Ja do mojego Soniacza kupiłem 3 zamienniki i na cały dzień baterii starcza.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#274 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 March 2017 - 19:55

nie ma sensu zmieniać GoPro 4 jeśli twoim problemem jest bateria. Kup 2 lub 3 jakieś zamienniki i będzie super.

Ja do mojego Soniacza kupiłem 3 zamienniki i na cały dzień baterii starcza.

 

Prodish, zamienniki u mnie nic nie dają, albo mam wadliwy egzemplarz, ale jak dla mnie trzymanie baterii max 5 minut! (w bądź co bądź trudnych warunkach bo ok. -20 C, ale to jest kamera do zadań specjalnych, tak przecież w sklepie mówili... :bag: ) to lekka bryndza. W temp. do -10 oryginalna bateria spisuje się jeszcze w miarę znośnie - koło 15 minut nagrywek trzyma. Wszystko w 720p30. Mało. Liczyłbym na koło 30-40 minut nagrywania, ale nie mniej niż połowę tego. Oczywiście, mam zamienniki, jakieś noname'y co prawda, i one trzymają tyle, że więcej energii wkładam w wymianę baterii niż one trzymają w kamerze.

 

O Hero 3+ złego słowa nie powiem. Znajomi mają i bardzo sobie chwalą pracę na baterii, nagrywki można robić na luzie i godzinne.


KUBOTA TEAM official rider!

#275 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 March 2017 - 09:27

no to masz pecha z kamerą.

Ja używam Sony Action Cam, ta z 4k i zamienniki super działają.

Może być to spowodowane tym że bateria do sony jest taka sama jak w innych małych kamerach sony więc jakość zamienników może być dużo lepsza

bateria zamiennik kosztuje 19 PLN :)


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#276 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 23 March 2017 - 16:57

Ja mam juz jakis czas sony as200 i w full hd nagrywa mi spokojnie cala karte czyli 64 gb na jednej bateri.... takze jestem szczerze zdziwiony takimi problemami 0_o


icon_users.png


#277 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 March 2017 - 19:11

...zamienniki u mnie nic nie dają, albo mam wadliwy egzemplarz, ale jak dla mnie trzymanie baterii max 5 minut!...

Problemem jest temperatura... w tym roku w styczniu raz byłem w górach przy ~20st i bateria w gopro (wyjęta zimna z plecaka) wyłączała się po nagraniu kilkunastu sekund filmiku. Ta sama bateria, tego samego dnia, włożona na podejściu do kieszeni w kurtce (złapała trochę temperatury) nagrała kilka filmików na kilkadziesiąt minut bez problemu... a na koniec po odpaleniu kamerki w domu, w temperaturze pokojowej pokazała full naładowania... takie uroki elektroniki... niezależnie od baterii..


9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#278 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 March 2017 - 23:19

oczywiście że temp ma znaczenie.

Więc trzeba mieć 2-3 baterie na zapas trzymane blisko ciała i jest ok.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#279 Pawo

Pawo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 21 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 April 2017 - 11:59

Ja mam Xiaomi Yi 2 4k także jak ktoś chce jakieś info to służę pomocą. Co do baterii jest naprawdę dobrze. Mi na dzień jedna bateria wystarczała, a miałem zawsze w kurtce zamiennik.
P.S. Teraz ma być yi 4k+ (4k 60fps) i chyba jakaś tańsza wersja z samym fullhd.

#280 goliat79

goliat79

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 147 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 April 2017 - 06:35

a z tej yi 2k ktoś korzysta?