Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Zieleniec


188 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 December 2010 - 14:45

Do 24 grudnia w zieleńcu karnety po 50zł za cały dzień. Trzeba korzystać
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#22 Agaaat

Agaaat

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2010 - 17:29

cenowo elegancko . w weekend sie wybieram mam nadzieje, że nie będzie dużo ludzi :/

#23 xmazix

xmazix

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 December 2010 - 21:13

Jak to wygląda z jazdami nocnymi, są przez cały tydzień ?

#24 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 December 2010 - 22:39

Do 24 grudnia w zieleńcu karnety po 50zł za cały dzień. Trzeba korzystać

Mogli by zrobić i za 5 pln i tak frekwencji pewnie to za wiele nie zmieni.

Użytkownik K-PAX edytował ten post 06 December 2010 - 22:40


#25 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 December 2010 - 09:27

Mogli by zrobić i za 5 pln i tak frekwencji pewnie to za wiele nie zmieni.


Ja uważam że przeciwnie bo 30 się zaoszczędza a jeszcze napewno ludzie będą kupować cały dzień a później odsprzedawać zresztą sam tak będę robił ale będę się starał jeździć ile się da. W połowie grudnia snowpak na siódemce otworzą to jeszcze się można załapać na karnety po 50 zł. A zresztą dla mnie może być mało ludzi
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#26 K-PAX (tomi)

K-PAX (tomi)

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 December 2010 - 11:19

Ja uważam że przeciwnie bo 30 się zaoszczędza a jeszcze napewno ludzie będą kupować cały dzień a później odsprzedawać zresztą sam tak będę robił ale będę się starał jeździć ile się da. W połowie grudnia snowpak na siódemce otworzą to jeszcze się można załapać na karnety po 50 zł. A zresztą dla mnie może być mało ludzi

no ale 24-go grudnia :) ?

#27 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 December 2010 - 11:40

Nie 24 grudnia tylko do 24 czyli jeszcze ponad 2 tygodnie http://zieleniec.pl/wyciagi.php
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#28 Agaaat

Agaaat

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 December 2010 - 19:58

a dzienny od 24 to pewnie z 80 zl .... trzeba korzystac do 24 ... z resztą potem bedzie masa ludzi ;o

a co do nocnych:
16;00-22;00 ( 50 zł ) lub 19:00-22:00 (40 zł )
kanapa 6 os ,4 os grylowka lub na wyciag nr 4 .

Użytkownik Agaaat edytował ten post 07 December 2010 - 20:05


#29 superman6

superman6

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 15 December 2010 - 15:31

Wiadomo czy park już wystartował??
Visca el Barca "W porównaniu z tym, jak się umiera, to, jak się żyje, nie jest zbyt ważne. A jednak o tym, jak się umiera, decyduje to, jak się żyje." Haruki Murakami

#30 pietia

pietia

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2010 - 18:08

http://snowpark.winterpol.eu/

Watpie, info na pewno by bylo tutaj lub na facebooku winterpolu. Jak bylem w sobote to wygladalo to tak jakby sie jeszcze nim nikt nie interesowal.

#31 Agaaat

Agaaat

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2010 - 19:24

http://snowpark.winterpol.eu/

Watpie, info na pewno by bylo tutaj lub na facebooku winterpolu. Jak bylem w sobote to wygladalo to tak jakby sie jeszcze nim nikt nie interesowal.


kurdeee, szkoda . bo miałam chęć w weekend pojechać ... i glownie o park mi chodziło :twisted:

#32 pietia

pietia

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 December 2010 - 01:59

4 km w linii prostej od zielenca po czeskiej stronie znajduja sie Říčky v Orlických horách (http://www.skiricky.cz). Trasy zjazdowe moim zdaniem bardziej konkretne niz te w zielencu i z tego co wiem to snowpark calkiem przyzwoity tam jest i juz funkcjonuje. Kilka osob mi juz polecalo to miejsce, niestety sam tam jeszcze nie dotarlem. Probowalismy tam pojechac skrotem przez zieleniec wlasnie i okazalo sie po czeskiej stronie nikt plugu nie widzial i musilismy zawrocic. Dlatego polecam dluzsza, ale glowna i dobrze odsniezona trase :)

#33 Agaaat

Agaaat

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 December 2010 - 23:15

ciekawe, musze namowic znajomych ... mam nadzieje, że uda sie nam jakoś tam dojechać

#34 RauL

RauL

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 39 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2011 - 13:28

Jeśli jest ktoś teraz w Zieleńcu niech uczyni dobrą rzecz dla innych i niech zrobi zdjęcia parku i toru przy siódemce :-)

#35 qwerty

qwerty

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2011 - 13:50

Zdjęć niestety nie wrzucę, bo nie jestem w zieleńcu, ale na stronie piszą że już 6 skoczni i tor ski cross w snowparku

Użytkownik qwerty edytował ten post 06 January 2011 - 13:51


#36 Agaaat

Agaaat

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2011 - 18:31

Jeśli jest ktoś teraz w Zieleńcu niech uczyni dobrą rzecz dla innych i niech zrobi zdjęcia parku i toru przy siódemce :-)


http://snowpark.winterpol.eu/
Ja będe w piątek i chyba w sobote , jeżeli do tego czasu nikt nie doda zdjęcia to cykne i wrzuce ,

#37 RauL

RauL

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 39 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2011 - 22:13

http://snowpark.winterpol.eu/
Ja będe w piątek i chyba w sobote , jeżeli do tego czasu nikt nie doda zdjęcia to cykne i wrzuce ,



Byłem dzisiaj, ale po pierwsze była taka mgła, że nic nie było widać, a po drugie w ogóle nie działała siódemka, więc sam nie byłem w stanie zobaczyć jak to wygląda, a tym bardziej zrobić zdjęcia.

Ogólnie w miejscu starego snowparku VillagePark został stary wallride, dwa boxy (4 i 2 metrowy), jeden rail łamany, ale trzeba by poprawić przy nim najazd, bo obecnie nikt nie jest wstanie go zaliczyć (i chyba nikt nie ma zamiaru) i jeszcze jeden rail leży wywrócony, którym pewnie nikt się nie zajmie.

Czekam z niecierpliwością na lepszą pogodę, bo bardzo mnie interesuje co zrobili na tej 7. Obecnie jeśli ktoś ma zamiar coś katować to jedynie do czarnej góry. Przeszkód dla początkujących za bardzo nie ma, bo jest tylko box ~6 metrowy niski i jeden łamany 3m flat/3m down z prostym wejściem, a reszta przeszkód ma wejścia streetowe, więc jest to park jak nazwa wskazuje Pro, bo są naprawdę ciężkie w moim odczuciu.

#38 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 10 January 2011 - 22:39

Byłem dzisiaj, ale po pierwsze była taka mgła, że nic nie było widać, a po drugie w ogóle nie działała siódemka, więc sam nie byłem w stanie zobaczyć jak to wygląda, a tym bardziej zrobić zdjęcia.

Ogólnie w miejscu starego snowparku VillagePark został stary wallride, dwa boxy (4 i 2 metrowy), jeden rail łamany, ale trzeba by poprawić przy nim najazd, bo obecnie nikt nie jest wstanie go zaliczyć (i chyba nikt nie ma zamiaru) i jeszcze jeden rail leży wywrócony, którym pewnie nikt się nie zajmie.

Czekam z niecierpliwością na lepszą pogodę, bo bardzo mnie interesuje co zrobili na tej 7. Obecnie jeśli ktoś ma zamiar coś katować to jedynie do czarnej góry. Przeszkód dla początkujących za bardzo nie ma, bo jest tylko box ~6 metrowy niski i jeden łamany 3m flat/3m down z prostym wejściem, a reszta przeszkód ma wejścia streetowe, więc jest to park jak nazwa wskazuje Pro, bo są naprawdę ciężkie w moim odczuciu.

ten box 6m niski w weekend był nieczynny, bo się plexa rozwaliła.

#39 Agaaat

Agaaat

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2011 - 22:44

Byłem dzisiaj, ale po pierwsze była taka mgła, że nic nie było widać, a po drugie w ogóle nie działała siódemka, więc sam nie byłem w stanie zobaczyć jak to wygląda, a tym bardziej zrobić zdjęcia.

Ogólnie w miejscu starego snowparku VillagePark został stary wallride, dwa boxy (4 i 2 metrowy), jeden rail łamany, ale trzeba by poprawić przy nim najazd, bo obecnie nikt nie jest wstanie go zaliczyć (i chyba nikt nie ma zamiaru) i jeszcze jeden rail leży wywrócony, którym pewnie nikt się nie zajmie.

Czekam z niecierpliwością na lepszą pogodę, bo bardzo mnie interesuje co zrobili na tej 7. Obecnie jeśli ktoś ma zamiar coś katować to jedynie do czarnej góry. Przeszkód dla początkujących za bardzo nie ma, bo jest tylko box ~6 metrowy niski i jeden łamany 3m flat/3m down z prostym wejściem, a reszta przeszkód ma wejścia streetowe, więc jest to park jak nazwa wskazuje Pro, bo są naprawdę ciężkie w moim odczuciu.



Mam nadzieje, że do piątku coś sie poprawi, lipa bo zawsze Zieleniec był w miare fajnie przygotowany jeżeli chodzi o parki, w związku z czym myslalam że jak dojdzie ten winterpoolowy to będzie szał. Jak w piatek będzie przeciętnie to ruszam w sobote na Czarną , w zeszły weekend bylo w sumie spoko, tylko niestety byłam przed otwarciem ProParku, ale i tak udało się poskakać. Co do ProParku to faktycznie dla zaawansowanych, ale można i tak się tam fajnie pobawić :)

Pozdrawiam :D

#40 RauL

RauL

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 39 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2011 - 23:51

ten box 6m niski w weekend był nieczynny, bo się plexa rozwaliła.


Plexa na 3m flat/3 m down też jest uszkodzona. Osobiście odczułem to na swoich kościach.