Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Co Wybrac? B.O.D Czy Prime?


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 nojbi

nojbi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 15 August 2010 - 09:07

Chce kupic sobie nowa deske. Glownie zalezy mi na doskonaleniu techniki jazdy tzn wszystkich smigow, smigow cietych, wn'ek, i tym podobnych rzeczy. Ale rowniez od czasu do czasu wybrac sie z deska do parku. Modele nad ktorymi sie zastanawiam to Endeavor Bod 2011 i Voelkl Prime Squad 2011. Ktora z tych desek jest lepsza, ktora polecicie?A moze jakas inna? Dodam ze obecnie jezdze na desce voelkl squad http://www.sklepsnow...Squad-155-0809.

#2 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 August 2010 - 10:09

Chce kupic sobie nowa deske. Glownie zalezy mi na doskonaleniu techniki jazdy tzn wszystkich smigow, smigow cietych, wn'ek, i tym podobnych rzeczy. Ale rowniez od czasu do czasu wybrac sie z deska do parku. Modele nad ktorymi sie zastanawiam to Endeavor Bod 2011 i Voelkl Prime Squad 2011. Ktora z tych desek jest lepsza, ktora polecicie?A moze jakas inna? Dodam ze obecnie jezdze na desce voelkl squad http://www.sklepsnow...Squad-155-0809.


bod napewno odpusc bo nie wjedziesz nia do parku ;)
Co do doskonalenia techniki jazdy to na kazdej mozesz to robic.
Pozatym moze lepiej sie zastanowic nad hybrydą? rocker - camber

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#3 nojbi

nojbi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 15 August 2010 - 10:14

bod napewno odpusc bo nie wjedziesz nia do parku ;)
Co do doskonalenia techniki jazdy to na kazdej mozesz to robic.
Pozatym moze lepiej sie zastanowic nad hybrydą? rocker - camber

Czyli odradzilbys mi te dwie deski? A mozesz podac jakis konkretny model deski na "hybrydzie"? Czytalem w opisie BODA ze idealnie nadaje sie do jazdy i do parku. cos tam bla bla bla. A co myslisz o tym voelkl'u Squad Prime?

Warto tez dodac ze ja na tej desce bede praktycznie tylko jezdzil. Do parku za czesto nie bede jej gonil;)

#4 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 August 2010 - 10:21

Czemu shreck uważasz że na B.O.Dzie nie wjedzie do parku? to przecież twarda FS na wielkie hopy i pajp więc jak będzie chciał trochę poskakać do da radę, a na stoku się będzie spisywać lepiej od miękkich FS
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#5 nojbi

nojbi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 15 August 2010 - 13:35

No, ale moze ktos sie wypowie na temat tego squad prime tez.

A tak w ogole, ktora z tych desek jest twardsza?

#6 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 15 August 2010 - 14:22

squad prime to typowy twin,bardzo fajna deska do parku ale również bardzo dobrze jeździ po trasach.Niestety na jeździłem na BOD więc ciężko i tu powiedzieć jak sie zachowa w parku,z opisu wynika że na hopy i do jazdy bardzo fajnie,ale jakbyśjuż chciał wskoczyć na rury to oże być za twarda.
jeżeli chodzi o endeavora to zobacz sobie model RC(rocker),ale całkiem fajnie trzyma na krawędzi,bardzo fajnie w parku i w puchy tez bardzo dobrze daje rade.Możesz też popatrzeć na signl Omni,klasyczna hybryda która sie sprawdza praktycznie w każdych warunkach,ja jeżdżę na niej wszysko i odpowiada i bardzo.
proponuje też popatrzeć na NS evo-bardzo fajna freestylówka która śiwtenie spisuje się na ubitym stoku.
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#7 nojbi

nojbi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 15 August 2010 - 14:30

squad prime to typowy twin,bardzo fajna deska do parku ale również bardzo dobrze jeździ po trasach.Niestety na jeździłem na BOD więc ciężko i tu powiedzieć jak sie zachowa w parku,z opisu wynika że na hopy i do jazdy bardzo fajnie,ale jakbyśjuż chciał wskoczyć na rury to oże być za twarda.
jeżeli chodzi o endeavora to zobacz sobie model RC(rocker),ale całkiem fajnie trzyma na krawędzi,bardzo fajnie w parku i w puchy tez bardzo dobrze daje rade.Możesz też popatrzeć na signl Omni,klasyczna hybryda która sie sprawdza praktycznie w każdych warunkach,ja jeżdżę na niej wszysko i odpowiada i bardzo.
proponuje też popatrzeć na NS evo-bardzo fajna freestylówka która śiwtenie spisuje się na ubitym stoku.


Gdyby do wyboru byly tylko dwie deski jedna dla kobiet, a druga dla panow. Nie bylo by tylu problemow z wyborem. Z gory dziekuje za wypowiedzi i prosze o wiecej ;)

#8 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 August 2010 - 16:56

Gdyby do wyboru byly tylko dwie deski jedna dla kobiet, a druga dla panow. Nie bylo by tylu problemow z wyborem. Z gory dziekuje za wypowiedzi i prosze o wiecej ;)

Mysle ze z Endeavora doskonale bylyby dwa modele z nowej kolekcji Live i H5.
Dla dziewczyny - Endeavor Boyfriend

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)