Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Unity Pride Vs. Unity Origin Vs. Unity Reverse


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 August 2010 - 12:51

A wiec jak w temacie z ciekawosci bardziej poki co.

pride vs origin
oba 55 lub 59
180cm
waga ponad 100kg<

przeznaczenie am >:D i do pojechania ( nie przejechania się ) i zeby dało rade spróbować jakiegoś pressa zrobić czy ew w przyszlosci wskoczyc do parku ( mozeee )

z desek ktore nie sa eliminatorem jezdziłem poki co na sancie deathgod 58 ( hybryda ), signali omni 59 (chybryda ) i salomonie gripie 57 bodajze ( flat )

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#2 Clown

Clown

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 August 2010 - 13:14

Kupujesz że zbierasz info:)
A może Reverse'a jeszcze dorzuć?

Myślę że Pride jest bardziej AM niż Origin. Na Pride jeździłem w zeszłym roku na Hinterze i przyznam że denia zrobiła wrażenie - znasz zresztą historię^-^
Na Pride porobisz fiku miku i w puchu też pociszniesz - Directional, natomiast Origin - Twin Tip - to fachowa maszyna do Parku.

Ale najlepszą osobą do wypowiedzenia się w temacie jest G >:D

#3 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 August 2010 - 13:23

Reverse za miekki moze byc ;/ nie wiem pogadam z G >:D

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#4 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 August 2010 - 16:44

A wiec jak w temacie z ciekawosci bardziej poki co.

pride vs origin
oba 55 lub 59
180cm
waga ponad 100kg<

przeznaczenie am :jupi2: i do pojechania ( nie przejechania się ) i zeby dało rade spróbować jakiegoś pressa zrobić czy ew w przyszlosci wskoczyc do parku ( mozeee )

z desek ktore nie sa eliminatorem jezdziłem poki co na sancie deathgod 58 ( hybryda ), signali omni 59 (chybryda ) i salomonie gripie 57 bodajze ( flat )


Widzę Shreku, że zaczynasz mięknąć Dołączona grafika W każdym razie wiem, że lubisz nie żle sobie pocisnąć, więc raczej odradzam Ci AM 55 bo się zabijeszDołączona grafika

#5 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 August 2010 - 17:47

Widzę Shreku, że zaczynasz mięknąć Dołączona grafika W każdym razie wiem, że lubisz nie żle sobie pocisnąć, więc raczej odradzam Ci AM 55 bo się zabijeszDołączona grafika


w tej chwili mysle jednak o reversie 59 bo pogadałem z G. chwile dzis, a jeszcze jesli w burku wymienia mi buty ( :jupi2::D ) na nowe to z doplata zmienie na ION'y i bedzie zajebiaszczo :drunk:

dlaczego mam sie zzabic? najkrotsze miało 57-58 chyba co jezdizłem i to był FS a nie am i jakos sie jezdziło zreszta ty na Park Rockerze tez swoje jezdziłes...

a miodnie jeszcze bedzie jak wymienie eli na coala xt ...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#6 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 August 2010 - 18:07

w tej chwili mysle jednak o reversie 59 bo pogadałem z G. chwile dzis, a jeszcze jesli w burku wymienia mi buty ( :jupi2::D ) na nowe to z doplata zmienie na ION'y i bedzie zajebiaszczo :drunk:

dlaczego mam sie zzabic? najkrotsze miało 57-58 chyba co jezdizłem i to był FS a nie am i jakos sie jezdziło zreszta ty na Park Rockerze tez swoje jezdziłes...

a miodnie jeszcze bedzie jak wymienie eli na coala xt ...


no właśnie, dlatego kupuję Park Rockera 154, w sumie to Motyl mi doradził taką długość, bo w L2A śmigałem na 152 i jak pamiętasz jeździłem też na NS Evo 155 (hybryda) i na tej deseczce mogłem dopiero sobie dodać nieźle gazu i jednocześnie po skakać i pośmigać na boxach ale jak wiesz jestem chudy jak patykDołączona grafika i dlatego nie wyobrażam sobie Ciebie na desce o takiej długości, oczywiście całkowicie pomijając jiba.

#7 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 August 2010 - 18:32

mowisz ze jestem grubyyyy? http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif[ :drunk: joke :jupi2: nie no bo dluzsza to wide 160 albo 164 to juz zadluga ;/

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#8 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 August 2010 - 18:47

mowisz ze jestem grubyyyy? http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif[ :drunk: joke :jupi2: nie no bo dluzsza to wide 160 albo 164 to juz zadluga ;/


może nie tyle co gruby, co tylko z lekka ciężkiDołączona grafika

zależy chyba też ile chcesz czasu spędzać w parku, bo jeżeli będziesz dużo więcej czasu spędzał na stoku niż w parku to moim zdaniem nie ma sensu pchać się w kupno deski tak krótkiej jak 155


może nie powinienem porównywać do siebie bo jestem jak szkapaDołączona grafika i przy krótszej desce i większych prędkościach normalnie prawie fruwamDołączona grafika