Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Dobór Gogli


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2012 - 22:18

A my nie czytalismy forum i całą niedzielę i wieczorem w piątek i sobotę w LUSTRACH IS Eyewear jezdzilismy - bardzo ciekawe? Kamel jeździ teraz w IS FORMA i był bardzo zdziwiony jak te gogle są uniwersalen :) - To nie marketingowa sciema :)


Marcin na następny TD bierz też gogle do testów :P

#22 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2012 - 22:20

Marcin na następny TD bierz też gogle do testów :P


już morgan miał wziąć i dobrze że nie wziął...
gogle są na tyle osobistą rzeczą że chyba nie miał bym ochoty wziąć po kimś gogli kto wcześniej się np upocił

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#23 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2012 - 22:31

już morgan miał wziąć i dobrze że nie wziął...
gogle są na tyle osobistą rzeczą że chyba nie miał bym ochoty wziąć po kimś gogli kto wcześniej się np upocił


testy gogli - zgadzam się że to zbyt osobista rzecz i każdy będzie miał inne odczucia.

Poza tym oczy to oczy. Każdy z nas może postrzegać świat inaczej.

Jak by nie patrzył na taką trudno pogodę pomaga
- duża przepuszczalność światła
- a jak delikatnie słonko zaświeci i pada śnieg lekkie lusterko.

Ja osobiście śmigam w Blue Chrome z electrica i jestem obecnie bardzo zadowolony (wcześniej podobnie było z Pink ION jak śmigałem w Dragonach)
Jak śmigam w Alpach to w plecaku mam jeszcze drugą ramkę Anona z żółtą szybą w razie coś.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#24 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2012 - 22:35

A my mamy pierdolca na punkcie kanadyjskich brendow... Chlopaki tak dobieraja szkla ze jestesmy w szoku... lustro nie lustro daje rade przy kazdych warunkach, choc to na pewno sprawa indywidualna. Mi/nam pasuje

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#25 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 00:49

W okolicach od 14tej warunki robiły się coraz gorsze i dlatego zastanawiam się czy poza Prodishem ktokolwiek śmigał jeszcze w z szybami pink ion i mógłby potwierdzić że trasa była dobrze widoczna.


Potwierdzam, co zresztą zrobiłem trochę wyżej :lolbounce:

#26 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 12:24

Nie chcę za bardzo robić off topa, ale panowie chyba jednak trochę przesadzacie... Osobistą rzeczą można nazwać buty które ktoś upocił, ale nie gogle... Nie popadajmy w jakąś skrajność :rolleyes:

I właśnie dlatego że oczy to oczy, i każdy może postrzegać teren zupełnie inaczej przez te same gogle, myślę e dobrym pomysłem było by testowanie gogli :rolleyes:

Peace

#27 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 12:27

coś tam czytałem że najwięcej zarazków znaleźli na okularach tych do 3 D w sklepach także może i tak być w goglach :)

#28 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 14:11

Nie chcę za bardzo robić off topa, ale panowie chyba jednak trochę przesadzacie... Osobistą rzeczą można nazwać buty które ktoś upocił, ale nie gogle... Nie popadajmy w jakąś skrajność :rolleyes:

I właśnie dlatego że oczy to oczy, i każdy może postrzegać teren zupełnie inaczej przez te same gogle, myślę e dobrym pomysłem było by testowanie gogli :rolleyes:

Peace


chyba wolał bym wsadzić noge do takich butów niż założyć upocone gogle na twarz

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#29 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 23 November 2012 - 12:06

Miał ktoś do czyniania z szybą ukleja dark grey i H.I. Yellow? Dobry zestaw?