Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Jaka Deska? Stoki I Puch. 174Cm 74Kg

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sur3r80

Sur3r80

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 30 wrzesień 2019 - 11:31

Witam Szukam deski z wi─ůzaniami dla siebie. Wzrost 174cm waga 74kg numer buta 43. Buty ju┼╝ mam Salomon BOA Je┼╝d┼╝─Ö ju┼╝ dobre 7lat, powiedzmy ┼╝e poziom ┼Ťrednio zaawansowany. W tym roku planuje jecha─ç na tydzie┼ä do W┼éoch na Madonna di Campiglio. I chcia┼é bym ju┼╝ mie─ç sw├│j sprz─Öt. Je┼╝d┼╝─Ö na kraw─Ödziach, prawa noga prowadz─ůca, lecz jazda lew─ů nog─ů te┼╝ opanowana. ­čÖé Lubie zabaw─Ö na stoku, na parku raczej nie b─Öd─Ö je┼║dzi─ç i wol─Ö je┼║dzi─ç z wi─Öksz─ů pr─Ödko┼Ťci─ů. Cena do 2,5k z wi─ůzaniami. Zastanawiam si─Ö nad zakupem deski capita: https://allegro.pl/o...source=facebook Za wszelakie porady b─Öd─Ö wdzi─Öczny ­čÖé Lub jak kto┼Ť zna jaki┼Ť dobry sklep w wojew├│dztwie dolno┼Ťl─ůskim, b─Öd─Ö wdzi─Öczny za info. Pozdrawiam Wys┼éane z mojego CLT-L29 przy u┼╝yciu Tapatalka

#2 Snowboardowo

Snowboardowo

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 80 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 wrzesień 2019 - 15:34

Ciekawy wyb├│r, tylko jak cos to kup u nich na stronce  :jupi2:

https://snowboardowy...-dlugosc_cm-159

do tego pewnie Union Force z zeszłego roku i masz cacy secik, pewnie jestem troche nieobiektywny bo jestem fanem Capity ogólnie

Moim zdaniem deska albo dobrze jeździ w puchu (rocker) albo no krawędzi (cam), setback / directional troche ułatwiaja sprawe, fakt faktem że pow days to nie codziennosc i zazwyczaj wiecej czasu spedzisz na stoku i to jest priorytet ale w puchu trzeba będzie trochę powalczyć

#3 ZAPP

ZAPP

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 post├│w

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:54

Deska Bardzo fajna i poza tras─ů sobie spokojnie poradzi, ale jak piszesz ┼╝e lubisz si─Ö bawi─ç na stoku to bra┼ébym kr├│tsz─ů.

Wa┼╝─Ö du┼╝o wi─Öcej 159 dla mnie idealnie.

Wi─ůzania te┼╝ raczej twardsze bo deska jest sztywna.

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U┬á

#4 Sur3r80

Sur3r80

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 01 pa┼║dziernik 2019 - 12:08

Oo dzi─Öki za info, widz─Ö ┼╝e u nich ta┼äsza ­čśü­čśü Ale co do wi─ůzania czym si─Ö kierowa─ç? Mam buty jednak Burtona BOA o rozmiarze jednak 43,5 a nie 43 i jakie wi─ůzanie mam wybra─ç L? Wcze┼Ťniej mia┼éem desk─Ö ride przez 3lata by┼éa za w─ůska i buty zwyczajnie wystawaly poza desk─Ö. Je┼╝d┼╝─ůc na kraw─Ödzi zwyczajnie tar┼éem ty┼éem buta i przodem. Wys┼éane z mojego CLT-L29 przy u┼╝yciu Tapatalka

Użytkownik Sur3r80 edytował ten post 01 październik 2019 - 12:12

#5 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 133 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 01 pa┼║dziernik 2019 - 13:06

Do tych zastosowań można rozważyć Jones Mountain Twin.

#6 Snowboardowo

Snowboardowo

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 80 post├│w

Napisano 01 pa┼║dziernik 2019 - 13:20

Z wi─ůza┼ä to najlepiej gdyby┼Ť wzi─ů┼é Malavity albo Cartle, nic tak nie trzyma jak Burek ale to musia┼éby┼Ť u┼╝ywane w tym bud┼╝ecie, mam ten sam rozmiar i dylemat i co sezon zmieniam z M na L i odwrotnie  :twisted:  To czy M czy L zale┼╝y w sumie od producenta, ale og├│lnie rekomendowa┼ébym M, b─Öd─ů bardziej responsywne

Ile ma ten Tw├│j but po podeszfie z 32cm? jezeli s─ů skorupiaste i nie by┼éby┼Ť w stanie ustawic buta na ┼Ťrodku eMek to musisz bra─ç L,

Nie miałem akurat Unionów M tylko L/XL no i były przyduże

Ja mimo wszystko poleca┼ébym desk─Ö przyd┼éug─ů i szersz─ů czyli 159 chyba ze po 7 latach nadal jeszcze si─Ö szkolisz w trikach no ale w─ůtpi─Ö

#7 Sur3r80

Sur3r80

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 01 pa┼║dziernik 2019 - 14:31

Dzisiaj wr├│c─Ö do domu to zmierz─Ö buta na podeszwie. Widze ┼╝e malavita nie jest tania, ale chc─Ö dobra─ç zestaw na kilka lat, wiec cena zbytnio nie b─Ödzie gra─ç wi─Ökszej roli. My┼Ťl─Ö w┼éa┼Ťnie nad d┼éugo┼Ťci─ů 159/160 a co do szeroko┼Ťci si─Ö nie zastanawia┼éem czy wide czy zwyk┼éa... Chyba ┼╝e s─ů r├│┼╝ne rozmiary szeroko┼Ťci... Wys┼éane z mojego CLT-L29 przy u┼╝yciu Tapatalka

#8 Snowboardowo

Snowboardowo

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 80 post├│w

Napisano 01 pa┼║dziernik 2019 - 15:04

Wide to nie, ale przyd┼éuga zawsze bedzie ciut szersza i cz┼éapa lepiej si─Ö zmie┼Ťci

#9 ZAPP

ZAPP

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 post├│w

Napisano 02 pa┼║dziernik 2019 - 17:24

Ja bym poleci┼é NITRO SUPRATEAM. Deska jest MID-WIDE .Totalne sztosiwo w ka┼╝dych warunkach. Je┼Ťli chodzi o wi─ůzki to spokojnie wi─Ökszo┼Ť─ç firm b─Ödzie pasi─ç Mka. Warto oczywi┼Ťcie przymierzy─ç buta  do wi─ůzania i sprawdzi─ç kt├│ry rozmiar lepiej le┼╝y.

Dalej przy Twojej wadze obstawia┼ébym kr├│tsz─ů desk─Ö. Oczywi┼Ťcie w pucholu d┼éu┼╝sza daje troch─Ö lepsze noszenie, ale za to na co dzie┼ä mo┼╝e Ci by─ç trudniej doci─ů┼╝y─ç kraw─Öd┼║ i b─Ödzie ci─Ö┼╝ej wyci─ůgn─ů─ç olk─Ö, etc.

Oczywi┼Ťcie wszystko zale┼╝y od modelu deski, ale na pewno ta Capita i deska kt├│r─ů polecam b─Öd─ů w 159 za d┼éugie do sensownego wykorzystania ich potencja┼éu.

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U┬á

#10 ilear

ilear

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 41 post├│w

Napisano 04 pa┼║dziernik 2019 - 08:49

Z ta dlugoscia to jest roznie, ja mam 75kg i 176 wzrostu, wiec podobne warunki. Jezdze na 157 voelklu pace i jest swietna do lasu, ale wolalbym 163 na zjazdy po otwartym terenie. Mam 160 fanatica tez i na kaspro np wole na niej niz na volklu. 

Reasumujac 155-157 , jak chcesz szybciej pojezdzic i stabilniej to +3/4cm. 

#11 Sur3r80

Sur3r80

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 07 pa┼║dziernik 2019 - 20:29

Ma┼éa aktualizacja, i jednak wyb├│r pad┼é na capite the black snowboard of death 159cm.­čśü Buty przystawilem do ┼Ťciany i d┼éugo┼Ť─ç podeszwy wychodzi r├│wne 31cm. Wi─Öc chyba b─Öd─Ö szuka─ç wi─ůzania M. W nast─Öpnym tygodniu dopiero b─Öd─Ö szuka─ç wi─ůza┼ä. Nie chc─Ö u┼╝ywanych, stwierdzi┼éem ┼╝e raz mo┼╝na wyda─ç wi─Öcej na nowy sprz─Öt. ­čÖé W ko┼äcu b─Ödzie na dobre kilka lat. 472286901c0c806897340b5ce62076b2.jpg Wys┼éane z mojego CLT-L29 przy u┼╝yciu Tapatalka

#12 Sur3r80

Sur3r80

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 09 pa┼║dziernik 2019 - 14:13

Mo┼╝ecie mi powiedzie─ç co daje ta r├│┼╝nica w wi─ůzaniach? Te maj─ů jaki┼Ť dodatkowy usztywniacz? Co to daje? https://allegro.pl/o...ay-m-8465069947 A te bez: https://allegro.pl/oferta/wiazania-burton-malavita-2020-brackish-m-8464484085 Wys┼éane z mojego CLT-L29 przy u┼╝yciu Tapatalka

#13 Snowboardowo

Snowboardowo

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 80 post├│w

Napisano 09 pa┼║dziernik 2019 - 14:36

Abstrachujac od pytania te 1 maja niekompatybilne mocowanie z twoim blatem jakbyco :ok: ale Ci si─Ö secik kroi na ten sezon a┼╝ si─Ö jaram :jump:

#14 Sur3r80

Sur3r80

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 14 pa┼║dziernik 2019 - 11:12

Abstrachujac od pytania te 1 maja niekompatybilne mocowanie z twoim blatem jakbyco :ok: ale Ci si─Ö secik kroi na ten sezon a┼╝ si─Ö jaram :jump:

Ok teraz wiem o co chodzi z tym EST.
Czyli zostaje zam├│wi─ç i czekamy na zim─Ö.
Jeszcze szukam spodni, ale to bez tematu na forum wybior─Ö­čśë dzi─Ökuj─Ö za pomoc!
Do zobaczenia na stoku ­čśé­čśé

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka