Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Sklepu Snowboardowe O Line

1 odpowied┼║ w tym temacie

#1 mlodyewm2

mlodyewm2

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 1 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 12 wrzesień 2019 - 14:56

Czesc, temat byl pewnie wa┼ékowany ale ze jestem nowy to nie bardzo sie orientuje gdzie moge znale┼║─ç. Mam do was pytanie o co chodzi ze sklepami snowboard-online oraz blackcomb? Czy w tych sklepach sa orginalne rzeczy burtona i innych marek? Jak wyglada sprawa gwarancji na towar w tych sklepach? Chodzi mi o to, ze chcialem kupic torbe. Urtona bo maj─ů dobr─ů cen─Ö ale nie wiem czy dostane orginalny towar czy nie. Poza tym zastanawia mnie na wszelki wypadek kwestia gwarancji, czy w razie problemow towar musze odsylac do czech czy gdzies? Nie mozna tego zalatwic u oficjalnego dystrybutora w warszawie lub innym miescie? Mieliscie juz jakie┼Ť do┼Ťwidczeni z tymi sklepami? Towar jest ok i ewentualne reklamacje te┼╝ s─ů rozwi─ůzywane po ludzku?czy te sklepy nie sa jednak przez was dobrze oceniane?

Dzisiaj pisalem jakiegos maila do blackcomb a odpisal mi ktos z czech ­čĄö.

Pom├│┼╝cie i podzielcie si─Ö opiniami i do┼Ťwidczeniami.

Pozdro

#2 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 132 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:38

Oba sklepy mieszcz─ů si─Ö w Trzy┼äcu w Czechach przy samej granicy z PL, zak┼éadam, ┼╝e wysy┼éaj─ů z PL. Zreszt─ů snowboard-online sprzedaje te┼╝ przez allegro. Kiedy┼Ť co┼Ť bra┼éem od nich, nie jestem w stanie oceni─ç oryginalno┼Ťci, przy czym jako┼Ťciowo bez problemu.

Je┼Ťli chodzi o gwarancj─Ö burtona, to wydaje mi si─Ö, ┼╝e mo┼╝esz z niej skorzysta─ç gdziekolwiek.